Főoldal » Meccsek » 2019. december 22. » Pena Deportiva - UD Ibiza

Pena Deportiva - UD Ibiza 0:2 (0:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 14-én is volt UD Ibiza - Pena Deportiva mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 18. forduló - 2019. december 22. 12:00
Helyszín: Campo Municipal del Santa Eulalia del Río (Santa Eulalia del Río)

Ángel Rodado ('9, 0-1), Mariano Gómez ('44, 0-2)

Pena Deportiva utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

UD Ibiza utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább UD Ibiza győzelem
Az elmúlt fél évben a Pena Deportiva háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Ibiza kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Pena Deportiva sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Pena Deportiva 5 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Ibiza pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Pena Deportiva jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Pena Deportiva olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Madrid II, a Pontevedra vagy a Real Oviedo II. Az UD Ibiza pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Madrid II, a Sporting Gijón II vagy a S.S. Reyes. Az UD Ibiza erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Pena Deportiva olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Celta Vigo II vagy a Ponferradina. Az UD Ibiza gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Las Palmas II vagy a Celta Vigo II. A Pena Deportiva csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Pena Deportiva 2731., UD Ibiza 2345. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Ibiza jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Pena Deportiva csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.