Főoldal » Meccsek » 2019. december 15. » Sporting Gijón II - Pena Deportiva

Sporting Gijón II - Pena Deportiva 6:0 (4:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 17. forduló - 2019. december 15. 12:00
Helyszín: Escuela de Fútbol de Mareo (Leorio-Gijón)

Guille Rosas ('3, 1-0), Javi Mecerreyes ('23, 2-0), Berto González ('27, 3-0), Guille Rosas ('40, 4-0), Chiki ('65, 5-0), Gaspar Campos Ansó ('72, 6-0)

52%

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.

Sporting Gijón II győzelem:
27 tipp (69%)
6 tipp (15%)
Pena Deportiva győzelem:

Sporting Gijón II utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereség

Pena Deportiva utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Pena Deportiva győzelem
Az elmúlt fél évben a Sporting Gijón II háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Pena Deportiva egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Sporting Gijón II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sporting Gijón II 4 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Pena Deportiva pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Sporting Gijón II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Sporting Gijón II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Madrid II, a S.S. Reyes vagy a Caudal. A Pena Deportiva pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Atlético Madrid II, a S.S. Reyes vagy a Getafe II. A Sporting Gijón II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Sporting Gijón II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Real Oviedo II, az UD Ibiza vagy a Coruxo. A Pena Deportiva gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Marino de Luanco, a Las Palmas II vagy a Coruxo. A Sporting Gijón II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Sporting Gijón II 1551., Pena Deportiva 2727. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sporting Gijón II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Sporting Gijón II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.