Főoldal » Meccsek » 2021. április 5. » Ordabasy - Akzhayik

Ordabasy - Akzhayik 2:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. november 12-én is volt Akzhayik - Ordabasy mérkőzés!

Kazah Bajnokság mérkőzés, 3. forduló - 2021. április 5. 13:00
Helyszín: Stadion Qajimuqan Muñaytpasov (Şımkent)

Pablo Fontanello ('51, öngól, 0-1), Joao Paulo ('90+3, 11-esből, 1-1), Yerkebulan Tunggyshbayev ('90+6, 2-1)

Ordabasy utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelem

Akzhayik utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereség

Inkább Akzhayik győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Ordabasy csapatának kedvez (3:1). A mérkőzések mindegyikét a hazai pályán játszotta.

Az elmúlt fél évben az Ordabasy egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Akzhayik egyszer sem nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Ordabasy sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Kazah Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ordabasy 1 győzelmet és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Akzhayik pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát az Ordabasy jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ordabasy olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Kaisar Kyzylorda vagy a Tobol. Az Akzhayik gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Tobol vagy a Fakel. Az Akzhayik csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Ordabasy 1775., Akzhayik 3430. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ordabasy jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Ordabasy csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.