Főoldal » Meccsek » 2021. április 5.

Meccsek - 2021. április 5.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. április 5.)


1 mérkőzés
ápr. 5. 21:00
FC Barcelona - Valladolid
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 5. 19:00
Everton - Crystal Palace
1:1 (0:0)
ápr. 5. 21:15
Wolverhampton - West Ham United
2:3 (1:3)
ápr. 5. 20:30
St. Pauli - Braunschweig
2:0 (2:0)

ápr. 5. 19:00
FC Cartagena - Alcorcón
2:1 (2:0)
ápr. 5. 21:00
Fuenlabrada - Zaragoza
0:1 (0:0)
10 mérkőzés
ápr. 5. 13:30
Middlesbrough - Watford
1:1 (0:1)
ápr. 5. 16:00
Blackburn Rovers - Bournemouth
0:2 (0:1)
ápr. 5. 16:00
Coventry - Bristol City
3:1 (1:0)
ápr. 5. 16:00
Luton - Barnsley
1:2 (0:1)
ápr. 5. 16:00
Swansea - Preston
0:1 (0:0)
ápr. 5. 16:00
Reading - Derby
3:1 (1:0)
ápr. 5. 16:00
Nottingham Forest - Queens Park
3:1 (1:0)
ápr. 5. 16:00
Rotherham - Wycombe
0:3 (0:2)
ápr. 5. 16:00
Stoke - Millwall
1:2 (1:1)
ápr. 5. 18:30
Sheffield Wednesday - Cardiff
5:0 (3:0)
10 mérkőzés
ápr. 5. 12:30
Pordenone - Entella
3:0 (2:0)
ápr. 5. 15:00
Cittadella - Reggina
1:1 (0:0)
ápr. 5. 15:00
Pisa - Lecce
0:1 (0:0)
ápr. 5. 15:00
Ascoli - Vicenza
2:1 (0:0)
ápr. 5. 15:00
Cosenza 1914 - Cremonese
0:1 (0:1)
ápr. 5. 15:00
Empoli - Chievo
elhalasztva
ápr. 5. 15:00
Monza - Pescara
1:1 (1:0)
ápr. 5. 17:00
Reggiana - Brescia
2:2 (0:1)
ápr. 5. 19:00
SPAL - Venezia
1:1 (1:1)
ápr. 5. 21:00
Salernitana - Frosinone
1:0 (0:0)

ápr. 5. 19:45
Farense - Braga
1:2 (1:1)
ápr. 5. 20:00
Benfica - Marítimo
1:0 (1:0)
ápr. 5. 22:00
Moreirense - Sporting CP
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 5. 18:00
Zenit Szentpétervár - Khimki
2:0 (1:0)
ápr. 5. 20:45
Auxerre - Le Havre
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 5. 16:30
Chindia Targoviste - Voluntari
1:0 (1:0)
ápr. 5. 19:30
CFR Cluj - Dinamo Bukarest
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 5. 18:00
Fenerbahce - Denizlispor
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 5. 13:30
Oud-Heverlee - Genk
2:3 (0:1)
ápr. 5. 16:00
Zulte-Waregem - AS Eupen
2:1 (0:1)
ápr. 5. 18:15
Royal Antwerp - Anderlecht
1:4 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 5. 20:45
Queen Of The South - Hibernian
1:3 (0:1)
11 mérkőzés
ápr. 5. 16:00
Rochdale - Ipswich
0:0
ápr. 5. 16:00
Bristol Rovers - Doncaster
2:1 (1:1)
ápr. 5. 16:00
Hull - Northampton
3:0 (2:0)
ápr. 5. 16:00
Peterborough - Sunderland AFC
1:1 (0:0)
ápr. 5. 16:00
Wigan - Portsmouth
0:1 (0:0)
ápr. 5. 16:00
Wimbledon - Fleetwood
0:1 (0:0)
ápr. 5. 16:00
Blackpool - Gillingham
4:1 (3:1)
ápr. 5. 16:00
Oxford United - Accrington Stanley
1:2 (1:1)
ápr. 5. 16:00
Shrewsbury - Plymouth
3:0 (0:0)
ápr. 5. 16:00
Burton Albion - Swindon
2:1 (1:1)
ápr. 5. 16:00
Milton Keynes Dons - Crewe
0:2 (0:2)

1 mérkőzés
ápr. 5. 19:00
Viktoria Köln - Unterhaching
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 5. 16:00
Basel - FC Vaduz
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 5. 02:00
Racing Club - Godoy Cruz
2:4 (0:2)
4 mérkőzés
ápr. 5. 12:30
Górnik Zabrze - Warta Poznan
1:2 (0:1)
ápr. 5. 15:00
Podbeskidzie - Wisla Kraków
2:0 (1:0)
ápr. 5. 17:30
Jagiellonia - Slask Wroclaw
0:1 (0:1)
ápr. 5. 20:00
Lechia Gdansk - Zaglebie Lubin
3:1 (2:1)
10 mérkőzés
ápr. 5. 16:00
Exeter - Mansfield
0:0
ápr. 5. 16:00
Colchester - Barrow
1:1 (1:0)
ápr. 5. 16:00
Stevenage - Bradford
1:1 (1:1)
ápr. 5. 16:00
Newport - Bolton Wanderers
1:0 (0:0)
ápr. 5. 16:00
Tranmere - Cambridge United
1:1 (1:0)
ápr. 5. 16:00
Crawley - Oldham
1:4 (0:2)
ápr. 5. 16:00
Forest Green Rovers - Salford
0:2 (0:1)
ápr. 5. 16:00
Grimsby - Cheltenham
1:1 (1:1)
ápr. 5. 16:00
Harrogate Town - Port Vale
0:2 (0:0)
ápr. 5. 16:00
Leyton - Walsall
0:0
ápr. 5. 12:15
Nijmegen - Telstar
1:1 (1:0)
ápr. 5. 14:30
NAC Breda - Go Ahead Eagles
0:1 (0:1)
ápr. 5. 14:30
Helmond - Ajax II
1:1 (0:0)
ápr. 5. 14:30
Dordrecht - Eindhoven
1:5 (1:2)
ápr. 5. 14:30
Top Oss - Volendam
2:0 (1:0)
ápr. 5. 14:30
Alkmaar II - Den Bosch
2:1 (1:0)
ápr. 5. 14:30
Cambuur - Excelsior Rotterdam
7:2 (1:1)
ápr. 5. 14:30
Utrecht II - De Graafschap
0:1 (0:1)
ápr. 5. 14:30
PSV Eindhoven II - MVV
3:1 (1:0)

3 mérkőzés
ápr. 5. 14:00
Aalborg - SonderjyskE
3:2 (1:1)
ápr. 5. 16:00
FC Kobenhavn - Randers
2:1 (2:1)
ápr. 5. 18:00
Midtjylland - Bröndby
1:0 (1:0)
ápr. 5. 10:30
Kapfenberg - Juniors OÖ
0:3 (0:3)
ápr. 5. 12:30
Rapid Wien II - Vorwärts Steyr
0:1 (0:0)
ápr. 5. 14:30
Austria Lustenau - Austria Wien II
0:3 (0:1)
ápr. 5. 14:30
Austria Klagenfurt - Lafnitz
0:2 (0:2)
ápr. 5. 14:30
Horn - Dornbirn
2:4 (1:2)
ápr. 5. 16:30
Blau-Weiss Linz - Wacker Innsbruck
2:1 (1:1)
ápr. 5. 18:30
Amstetten - Grazer
1:4 (0:2)
ápr. 5. 21:30
UD Oliveirense - Leixőes
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
ápr. 5. 16:00
AEK Larnaka - Anorthosis
2:1 (0:1)
ápr. 5. 18:30
Apollon Limassol - Omonia Nikosia
1:0 (0:0)
ápr. 5. 20:00
Deinze - Lommel
2:1 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 5. 00:00
Club Guadalajara - Santos Laguna
1:1 (0:1)
ápr. 5. 02:00
Querétaro - Tigres
0:1 (0:0)
ápr. 5. 04:05
Club León - Toluca
2:1 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 5. 17:00
NS Mura - Celje
elhalasztva

1 mérkőzés
ápr. 5. 18:00
Olimpik Sarajevo - Velez Mostar
1:1 (0:0)
ápr. 5. 18:00
Bursaspor - Altay Izmir
1:3 (0:1)
10 mérkőzés
ápr. 5. 16:00
Boreham Wood - Hartlepool
2:2 (2:1)
ápr. 5. 16:00
Woking - Notts
2:4 (2:1)
ápr. 5. 16:00
Halifax - Weymouth
3:2 (2:1)
ápr. 5. 16:00
Maidenhead - Eastleigh
0:1 (0:0)
ápr. 5. 16:00
Wrexham - Torquay
0:1 (0:0)
ápr. 5. 16:00
Dagenham & Redbridge - Aldershot
0:2 (0:1)
ápr. 5. 16:00
King's Lynn - Altrincham
2:0 (0:0)
ápr. 5. 16:00
Solihull Moors - Sutton
0:0
ápr. 5. 16:00
Wealdstone - Barnet
5:1 (2:0)
ápr. 5. 18:30
Stockport - Bromley
0:0
ápr. 5. 19:00
Al-Ittihad - Al Mokawloon
4:2 (3:1)
1 mérkőzés
2 mérkőzés
ápr. 5. 01:15
Universidad Católica - Palestino
2:1 (1:0)
ápr. 5. 09:05
Newcastle Jets - Western United
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 5. 14:30
Lisen - Jihlava
2:0 (1:0)
ápr. 5. 04:00
Monarcas Morelia - Tapatío
2:0 (1:0)

2 mérkőzés
ápr. 5. 14:00
Fredericia - Esbjerg
1:3 (1:1)
ápr. 5. 15:00
Silkeborg - Helsingor
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 5. 13:00
BKMA - Alashkert
1:2 (1:1)
ápr. 5. 18:00
Differdange - Hostert
0:1 (0:0)
ápr. 5. 18:00
Jeunesse Esch - Etzella Ettelbruck
1:1 (0:0)
ápr. 5. 18:00
UT Pétange - Progres Niedercorn
1:0 (0:0)
ápr. 5. 18:00
RFCU Luxemburg - Mondorf-les-Bains
1:0 (0:0)
ápr. 5. 18:00
Wiltz - Rodange
2:0 (0:0)
ápr. 5. 19:30
F91 Dudelange - Swift Hesperange
2:3 (0:0)
ápr. 5. 01:00
Cerro Porteno - Sol de América
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
ápr. 5. 11:00
Kyzyl-Zhar - Shakter Karaganda
2:0 (2:0)
ápr. 5. 13:00
Kairat Almaty - Taraz
2:2 (0:2)
ápr. 5. 13:00
Ordabasy - Akzhayik
2:1 (0:0)
ápr. 5. 15:00
Tobol - FK Astana
1:1 (1:0)
ápr. 5. 02:00
Sporting San José - AD San Carlos
2:0 (2:0)
ápr. 5. 23:00
Jicaral - Pérez Zeledón
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
ápr. 5. 17:00
Sliema Wanderers - Zejtun Corinthians
elhalasztva
ápr. 5. 17:00
Gzira - Sirens
elhalasztva
ápr. 5. 21:00
Balzan - Gudja United
elhalasztva
ápr. 5. 21:00
Birkirkara - Senglea Athletic
elhalasztva
ápr. 5. 15:00
Gjilani - Besa Pejë
5:1 (0:0)
ápr. 5. 09:00
Southern District - Pegasus
2:3 (1:1)
2 mérkőzés
ápr. 5. 13:30
Gol Gohar - Machine Sazi
3:1 (1:1)
ápr. 5. 14:00
Saipa - Sepahan
0:1 (0:1)
ápr. 5. 14:00
Brage - Djurgarden
1:3 (0:1)
ápr. 5. 14:00
Kuopion - Jippo
5:1 (3:0)

Unatkozol? Gyere játszani!

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
144
20 (14%)
37 (26%)
174
144
12 (8%)
56 (39%)
172
144
15 (10%)
47 (33%)
169
142
13 (9%)
51 (36%)
167
5. AltT
141
15 (11%)
45 (32%)
165
   Miki69
140
17 (12%)
40 (29%)
165
   Zozoka42
144
13 (9%)
50 (35%)
165
144
14 (10%)
47 (33%)
164
   Zsolesz
144
10 (7%)
57 (40%)
164
10. Dania
144
13 (9%)
49 (34%)
163

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Gambe Slim