Főoldal » Meccsek » 2019. július 28. » Once Caldas - Deportivo Pasto

Once Caldas - Deportivo Pasto 3:1 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 30-án is volt Deportivo Pasto - Once Caldas mérkőzés!

Kolumbiai Bajnokság mérkőzés, 3. forduló - 2019. július 28. 02:45
Helyszín: Estadio Palogrande (Manizales)

Sebastián Guzmán ('22, 1-0), Javier Reina ('32, 11-esből, 2-0), Camilo Ayala ('45+1, 2-1), Marcelino Carreazo ('90+5, 3-1)

47%

• Sergio Román az egyetlen a mezőnyből, aki hét Once Caldas - Deportivo Pasto mérkőzésen is szerepelt.

Once Caldas utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Deportivo Pasto utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Deportivo Pasto győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 10:10, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok négyszer játszottak az Once Caldas stadionjában, a gólarány 7:7, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben az Once Caldas egyszer sem nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Deportivo Pasto kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Deportivo Pasto az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Kolumbiai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Once Caldas 6 győzelmet és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Deportivo Pasto pedig idegenben ötször nyert, négyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az Once Caldas jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Once Caldas olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Millonarios, a Deportes Tolima vagy a Deportivo Cali. A Deportivo Pasto pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Atlético Nacional, az Once Caldas vagy az América de Cali. Az Once Caldas erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Once Caldas olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Deportivo Santaní, a Cúcuta vagy a Jaguares de Córdoba. A Deportivo Pasto gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Unión Magdalena, az Atlético Huila vagy az Atlético Bucaramanga. A Deportivo Pasto csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Once Caldas 1124., Deportivo Pasto 1274. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Once Caldas jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Once Caldas csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.