Főoldal » Meccsek » 2021. január 30. » Numancia - Sporting Gijón II

Numancia - Sporting Gijón II 1:1 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 12. forduló - 2021. január 30. 16:00
Helyszín: Estadio Municipal Los Pajaritos (Soria)

José Fran ('22, 1-0), Berto González ('59, 1-1)

Numancia győzelem:
32 tipp (84%)
5 tipp (13%)
Sporting Gijón II győzelem:
1 tipp (2%)

Numancia utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlen

Sporting Gijón II utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereség

Inkább Sporting Gijón II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Sporting Gijón II csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a Numancia háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Sporting Gijón II egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Numancia sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Numancia 3 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Sporting Gijón II pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Numancia jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Numancia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a SD Logronés vagy az Almería. A Sporting Gijón II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Covadonga vagy a Burgos. A Numancia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Numancia 345., Sporting Gijón II 1572. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Numancia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Numancia csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.