Főoldal » Meccsek » 2021. január 31. » Union Langreo - Burgos

Union Langreo - Burgos 1:2 (1:1)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 12. forduló - 2021. január 31. 16:30
Helyszín: Estadio Nuevo Ganzábal (La Felguera, Langreo)

Ketu Kalvin ('5, 1-0), Saúl Berjón ('37, 1-1), Juanma García ('57, 1-2)

Union Langreo győzelem:
8 tipp (17%)
14 tipp (31%)
Burgos győzelem:
23 tipp (51%)

Union Langreo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Burgos utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Burgos győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Union Langreo csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben az Union Langreo egyszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Burgos kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Burgos az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Union Langreo 2 győzelmet és 4 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Burgos pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát az Union Langreo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Union Langreo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Valladolid II vagy a Covadonga. A Burgos pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sporting Gijón II vagy a Covadonga. Az Union Langreo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Union Langreo 2268., Burgos 1166. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Burgos jobb csapatnak tűnik.