Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 19. » Nea Salamina - APOEL Nikosia

Nea Salamina - APOEL Nikosia 2:3 (0:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. január 26-án is volt Nea Salamina - APOEL Nikosia mérkőzés!

Ciprusi Bajnokság mérkőzés, 1. forduló - 2018. szeptember 19. 18:00
Helyszín: N. Papas Group Ammochostos-Epistrofi (Lárnaka)

Reza Ghoochannejhad ('2, 0-1), Nuno Morais ('45+5, 11-esből, 0-2), Charles Eloundou ('80, 1-2), Lucas Souza ('83, 1-3), Kingsley Onuegbu ('90+4, 2-3)

58%

• A mérkőzés mind az öt gólját másik játékos szerezte.
  • Robert Veselovsky az egyetlen a mezőnyből, aki hat Nea Salamina - APOEL Nikosia mérkőzésen is szerepelt.

Nea Salamina utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelem

APOEL Nikosia utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább APOEL Nikosia győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az APOEL Nikosia csapatának kedvez (16:4).

Ebből a csapatok háromszor játszottak a Nea Salamina stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az APOEL Nikosia csapatának kedvez (11:1).

Az elmúlt fél évben a Nea Salamina egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az APOEL Nikosia négyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az APOEL Nikosia az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Ciprusi Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Nea Salamina 4 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az APOEL Nikosia pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent. Tehát a Nea Salamina jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Nea Salamina olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Ermis Aradippou, a Doxa Katokopia vagy az Olympiakos Nicosia. Az APOEL Nikosia pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Lechia Gdansk, az AEK Larnaka vagy az AEL Limassol. Az APOEL Nikosia erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Nea Salamina olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Omonia Nikosia. Az APOEL Nikosia gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a FK Astana. A Nea Salamina csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Nea Salamina 1301., APOEL Nikosia 531. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az APOEL Nikosia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint az APOEL Nikosia nyeri ezt a találkozót.