Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 19.

Meccsek - 2018. szeptember 19.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. szeptember 19.)


8 mérkőzés
szept. 19. 18:55
Ajax - AEK Athen
3:0 (0:0)
szept. 19. 18:55
Shakhtar Donetsk - Hoffenheim
2:2 (1:2)
szept. 19. 21:00
Real Madrid - AS Roma
3:0 (1:0)
szept. 19. 21:00
Benfica - Bayern München
0:2 (0:1)
szept. 19. 21:00
Valencia - Juventus
0:2 (0:1)
szept. 19. 21:00
Manchester City - Lyon
1:2 (0:2)
szept. 19. 21:00
BSC Young Boys - Manchester United
0:3 (0:2)
szept. 19. 21:00
Viktoria Plzen - CSKA Moszkva
2:2 (2:0)
1 mérkőzés
szept. 19. 19:00
Sampdoria - Fiorentina
1:1 (0:1)
5 mérkőzés
szept. 19. 20:45
Queens Park - Millwall
2:0 (2:0)
szept. 19. 20:45
Middlesbrough - Bolton Wanderers
2:0 (1:0)
szept. 19. 21:00
Reading - Norwich
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
1 mérkőzés
szept. 19. 02:45
Santa Fe - Millonarios
0:0
10 mérkőzés
szept. 19. 16:00
Tyumen - Dinamo Szentpétervár
2:1 (0:1)
szept. 19. 17:00
Torpedo Armavir - Fakel
4:1 (3:1)
szept. 19. 17:00
Krasnodar II - Szpartak Moszkva II
0:3 (0:3)
szept. 19. 17:30
FK Tambov - Tomsk
3:0 (0:0)
szept. 19. 17:30
Shinnik - SKA-Energia Khabarovsk
1:1 (0:0)
szept. 19. 18:00
Mordovia Saransk - Avangard Kursk
1:4 (0:2)
szept. 19. 18:00
Olimpiyets - Khimki
1:1 (0:0)
szept. 19. 18:30
Chertanovo Moszkva - Luch-Energia
1:1 (0:0)
szept. 19. 19:00
Baltika Kaliningrad - Rotor Volgograd
1:1 (0:0)

1 mérkőzés
szept. 19. 15:30
Zagorec - Osijek
0:3 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 19. 16:00
Tatran Chlebnice - Pohronie
0:2 (0:2)
1 mérkőzés
szept. 19. 17:00
Partizan - Rad Belgrád
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 19. 20:45
Derry City - Bohemian
1:3 (0:1)
szept. 19. 00:15
Atlético GO - Juventude
0:1 (0:1)
szept. 19. 02:30
Londrina - Figueirense
2:0 (1:0)
szept. 19. 14:30
Albissola - Olbia
2:3 (0:1)
szept. 19. 12:00
Suwon Blue Wings - Jeonbuk
0:3 / tizenegyesekkel 4:2 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 19. 18:00
Nea Salamina - APOEL Nikosia
2:3 (0:2)
3 mérkőzés
szept. 19. 15:30
Brda - ND Gorica
0:2 (0:1)
szept. 19. 18:00
Prevalje - Aluminij
0:3 (0:0)
szept. 19. 19:00
Celje - Krsko
0:3 (0:2)
szept. 19. 19:00
Helsingborg - Brage
4:1 (1:0)
szept. 19. 18:00
Chrobry Glogów - Puszcza Niepolomice
2:3 (1:3)
szept. 19. 18:00
Nieciecza - Chojniczanka Chojnice
2:1 (1:1)
szept. 19. 19:00
Katowice - Odra Opole
2:2 (2:0)
szept. 19. 19:00
Stal Mielec - Wigry Suwalki
0:0
szept. 19. 19:00
Podbeskidzie - Lódzki
0:3 (0:2)
szept. 19. 19:00
Jastrzebie - Stomil Olsztyn
2:1 (0:1)
15 mérkőzés
szept. 19. 16:30
Igman Konjic - FK Rudar
0:2 (0:0)
szept. 19. 16:30
Kozara Gradiska - Radnik Bijeljina
1:4 (0:0)
szept. 19. 16:30
Velez Mostar - FK Sarajevo
0:1 (0:0)
szept. 19. 16:30
Mosevac - Rudar Kakanj
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
szept. 19. 16:30
Tuzla City - Zrinjski
0:0 / tizenegyesekkel 2:4
szept. 19. 16:30
Modrica Maksima - Borac Banja Luka
1:3 (0:0)
szept. 19. 16:30
Metalleghe-BSI - Sloboda Tuzla
0:1 (0:0)
szept. 19. 16:30
Pobjeda - Zvijezda
1:3 (0:0)
szept. 19. 16:30
TOSK Tesanj - Gorazde
3:0 (0:0)
szept. 19. 16:30
Bosna Visoko - GOSK Gabela
1:2 (0:0)
szept. 19. 16:30
Mladost Kikaci - Leotar Trebinje
3:2 (0:0)
szept. 19. 16:30
Celik Zenica - Krupa na Vrbasu
1:2 (0:0)
szept. 19. 19:30
Siroki Brijeg - Zeljeznicar Sarajevo
2:0 (0:0)
szept. 19. 02:05
Platense - Deportivo Morón
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 19. 16:30
FCI Levadia - Parnu
4:0 (2:0)
szept. 19. 18:00
Kalev Tallinn - Tulevik
0:2 (0:2)
szept. 19. 18:30
Flora Tallinn - Paide
7:2 (5:0)
2 mérkőzés
szept. 19. 11:30
Avondale Heights - Sydney FC
2:4 (0:2)
2 mérkőzés
szept. 19. 20:00
Stjarnan - KA Akureyri
1:1 (0:0)
szept. 19. 21:15
Fylkir Reykjavik - Breidablik
0:3 (0:2)
5 mérkőzés
szept. 19. 13:30
Merani Martvili - Dinamo Tbilisi
1:2 (0:1)
szept. 19. 13:30
Guria Lantschuchti - Samtredia
3:1 (2:1)
szept. 19. 13:30
WIT Georgia Tbiliszi - Chikhura
1:1 / tizenegyesekkel 3:0 (0:0)
szept. 19. 13:30
Telavi - Dila Gori
1:0 (0:0)
szept. 19. 18:00
Torpedo Kutaisi - Rustavi
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 19. 19:30
HB Koge - Fremad Amager
4:0 (2:0)
2 mérkőzés
szept. 19. 15:00
Ventspils - Rigas FS
2:1 (2:0)
szept. 19. 18:00
FS METTA/LU Riga - Riga
1:2 (1:1)
szept. 19. 15:00
Iskra Danilovgrad - OFK Petrovac
0:1 (0:0)
szept. 19. 15:00
Titograd Podgorica - Lovcen
0:0
szept. 19. 15:00
Zeta - Mornar Bar
2:0 (0:0)
szept. 19. 15:00
Grbalj - Sutjeska Niksic
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 19. 13:00
Lokomotiv Yerevan - Ararat Yerevan
1:1 (1:0)
7 mérkőzés
szept. 19. 15:30
FK Skopje - Sileks Kratovo
0:2 (0:0)
szept. 19. 15:30
Gostivar - Pobeda
1:2 (0:0)
szept. 19. 15:30
Tikves Kavadarci - Rabotnicki
0:1 (0:0)
szept. 19. 15:30
Pelister - Belasica
0:2 (0:0)
szept. 19. 15:30
Bregalnica Stip - Akademija Pandev
2:6 (0:0)
szept. 19. 15:30
Shkendija - Pehchevo
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 19. 13:00
Alashkert - Pyunik
1:2 (0:1)

szept. 19. 00:15
Club Destroyers - Royal Pari
2:0 (1:0)
szept. 19. 02:30
Blooming - Sport Boys Warnes
2:1 (1:1)
szept. 19. 21:30
Metropolitanos - Deportivo Táchira
0:3 (0:1)
szept. 19. 22:00
Trujillanos - Deportivo Lara
1:0 (0:0)
szept. 19. 23:00
Aragua - Estudiantes Caracas
0:0
szept. 19. 23:00
Anzoátegui - Zulia
0:2 (0:1)
szept. 19. 23:45
Portuguesa FC - Deportivo La Guaira
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 19. 17:00
Kauno Zalgiris - Lietava Jonava
1:1 (0:0)
szept. 19. 19:00
Atlantas - Stumbras
1:3 (0:2)
szept. 19. 21:00
Nojom El Mostabel - Wadi Degla
0:1 (0:0)
szept. 19. 19:30
Orlando Pirates - Cape Town City
2:2 (2:0)
szept. 19. 19:30
Golden Arrows - Mamelodi Sundowns
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 19. 15:00
Andijan - Bunyodkor
1:2 (0:0)
szept. 19. 17:00
Olmaliq - Mash'al Mubarek
3:1 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 19. 02:30
Nashville - Tampa Bay Rowdies
1:2 (1:1)
szept. 19. 12:00
Kamatamare Sanuki - Montedio Yamagata
1:1 (0:0)
szept. 19. 12:00
Ventforet Kofu - Omiya Ardija
1:0 (0:0)
szept. 19. 18:00
Prishtina - Gjilani
1:0 (0:0)
szept. 19. 13:30
Beijing BG - Shijiazhuang Ever Bright
2:0 (0:0)
szept. 19. 13:30
Zhejiang Yiteng - Nei Mongol Zhongyou
5:3 (1:2)
szept. 19. 13:30
Wuhan Zall - Zhejiang Greentown
1:0 (1:0)
szept. 19. 13:30
Shenzhen - Yanbian Funde
2:1 (2:0)
szept. 19. 13:35
Qingdao Huanghai - Xinjiang Tianshan
4:1 (4:1)
szept. 19. 12:00
Shakhtar Donetsk U19 - Hoffenheim U19
1:2 (0:1)
szept. 19. 13:00
Viktoria Plzen U19 - CSKA Moszkva U19
1:1 (0:1)
szept. 19. 14:00
Ajax U19 - AEK Athén U19
6:0 (3:0)
szept. 19. 14:00
Benfica U19 - Bayern München U19
3:0 (2:0)
szept. 19. 14:00
Valencia U19 - Juventus U19
0:1 (0:0)
szept. 19. 16:00
Real Madrid U19 - AS Roma U19
3:1 (2:0)
szept. 19. 19:20
Qadisiya Khubar - Al-Nassr
0:3 (0:2)
szept. 19. 16:00
Botev Plovdiv - Maritsa
3:0 (2:0)
szept. 19. 18:00
Vietnam U19 - Elefántcsontpart U19
3:1 (0:1)
szept. 19. 18:00
Union Langreo - Caudal
3:0 (1:0)
szept. 19. 18:00
Katar U19 - Uruguay U19
2:3 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
105
19 (18%)
37 (35%)
169
2. AltT
106
16 (15%)
37 (35%)
154
3. Tila
106
14 (13%)
40 (38%)
150
4. Xxy
108
12 (11%)
44 (41%)
148
106
9 (8%)
46 (43%)
137
107
10 (9%)
43 (40%)
136
105
7 (7%)
50 (48%)
135
107
13 (12%)
35 (33%)
135
106
13 (12%)
34 (32%)
133
105
11 (10%)
38 (36%)
131

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont