Főoldal » Magyar foci

Minden, ami magyar foci

Bajnokságok és kupák

Válogatott csapatok

Klubcsapatok

Magyar játékosok

Nemzetközi mérkőzések magyar csapatokkal:

dec. 13. 18:55
Európa-Liga - L csoport
Vidi - Chelsea
nov. 29. 18:55
Európa-Liga - L csoport
BATE Borisov - Vidi
nov. 8. 18:55
Európa-Liga - L csoport
Vidi - PAOK Saloniki
okt. 25. 21:00
Európa-Liga - L csoport
PAOK Saloniki - Vidi
okt. 4. 21:00
Európa-Liga - L csoport
Chelsea - Vidi
1:0 (0:0)
szept. 20. 18:55
Európa-Liga - L csoport
Vidi - BATE Borisov
0:2 (0:1)
aug. 28. 21:00
BL selejtező - rájátszás
AEK Athen - Vidi
1:1 (0:0)
aug. 22. 21:00
BL selejtező - rájátszás
Vidi - AEK Athen
1:2 (0:1)
aug. 14. 20:00
BL selejtező - 3. forduló
Vidi - Malmö FF
0:0
aug. 7. 19:15
BL selejtező - 3. forduló
Malmö FF - Vidi
1:1 (0:0)
aug. 2. 21:00
Európa-Liga selejtező - 2. forduló
Újpest - Sevilla
1:3 (0:1)
aug. 1. 20:00
BL selejtező - 2. forduló
Vidi - Ludogorets
1:0 (1:0)
júl. 26. 21:45
Európa-Liga selejtező - 2. forduló
Sevilla - Újpest
4:0 (3:0)
júl. 25. 19:00
BL selejtező - 2. forduló
Ludogorets - Vidi
0:0
júl. 19. 19:00
Európa-Liga selejtező - 1. forduló
Maccabi Tel Aviv - Ferencváros
1:0 (1:0)
júl. 19. 21:00
Európa-Liga selejtező - 1. forduló
Újpest - Neftchi
4:0 (2:0)

Hazai bajnokságok és kupák:

okt. 21. 17:00
NB II. - 13. forduló
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő - Győri ETO
okt. 21.
NB II. - 13. forduló
Vác - Csákvár
okt. 20. 17:00
NB I. - 11. forduló
Debreceni VSC - Paks
okt. 20. 17:00
NB I. - 11. forduló
Diósgyőr - Újpest
okt. 20. 17:00
NB I. - 11. forduló
MTK - Budapest Honvéd
okt. 20. 17:00
NB I. - 11. forduló
Szombathelyi Haladás - Vidi
okt. 20. 17:00
NB I. - 11. forduló
Kisvárda - Mezőkövesd
okt. 20. 19:30
NB I. - 11. forduló
Puskás Akadémia - Ferencváros
okt. 14. 14:30
NB III. Nyugat - 10. forduló
BKV Előre - Dunaharaszti
4:2 (0:0)
okt. 14. 14:30
NB III. Nyugat - 10. forduló
Ménfőcsanak - THSE-Szabadkikötő
0:2 (0:0)
okt. 14. 14:30
NB III. Nyugat - 10. forduló
Sárvár - Nagykanizsai TE
3:0 (0:0)
okt. 14. 14:30
NB III. Nyugat - 10. forduló
Komárom - Pápai Perutz
4:1 (0:0)
okt. 14. 14:30
NB III. Nyugat - 10. forduló
Érd - Pénzügyőr
4:3 (0:0)
okt. 14. 14:30
NB III. Nyugat - 10. forduló
Csepel - Ajka
0:5 (0:0)
okt. 14. 14:30
NB III. Nyugat - 10. forduló
Andráshida - III. Kerületi TUE UPE
2:3 (0:0)
okt. 14. 11:00
NB III. Nyugat - 10. forduló
Vidi II - Puskás Akadémia II.
2:1 (0:0)
okt. 14. 14:30
NB III. Közép - 10. forduló
FC Dabas - Makó
4:3 (0:0)
okt. 14. 14:30
NB III. Közép - 10. forduló
Paks II - Budapest Honvéd II
0:2 (0:0)
okt. 14. 18:00
NB III. Közép - 10. forduló
Dunaújváros - Szentlőrinc
0:1 (0:0)
okt. 14. 14:30
NB III. Közép - 10. forduló
Rákosmenti KSK - Szekszárd
2:0 (0:0)
okt. 14. 14:30
NB III. Közép - 10. forduló
Taksony - Pécsi MFC
0:1 (0:0)
okt. 14. 14:30
NB III. Közép - 10. forduló
Kecskeméti TE - SZEOL
2:0 (0:0)
okt. 14. 14:30
NB III. Közép - 10. forduló
Hódmezővásárhely - Iváncsa
1:2 (0:0)