Főoldal » Meccsek » 2023. november 5. » Mérida AD - UD Ibiza

Mérida AD - UD Ibiza 1:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. február 25-én is volt UD Ibiza - Mérida AD mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 11. forduló - 2023. november 5. 20:00
Helyszín: Estadio Romano (Mérida)

Nikolai Obolski ('30, 0-1), Roberto Arroyo ('52, 0-2), Chuma ('56, 1-2)

• A Mérida AD már nyolc mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2023. szeptember 10-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a Melilla csapatát).
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Mérida AD utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

UD Ibiza utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább UD Ibiza győzelem

Az elmúlt fél évben a Mérida AD kétszer nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Ibiza háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az UD Ibiza az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Mérida AD 2 győzelmet és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Ibiza pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent. Ez alapján az UD Ibiza szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Mérida AD olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Melilla vagy a Linares Deportivo. Az UD Ibiza pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Córdoba, az Alcoyano. Az UD Ibiza erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Mérida AD olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Antequera, a Real Madrid II. Az UD Ibiza gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Villanovense vagy a Sabadell. Az UD Ibiza csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Mérida AD 1729., UD Ibiza 1581. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Ibiza jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint az UD Ibiza nyeri ezt a találkozót.