Főoldal » Meccsek » 2016. október 23. » Mérida AD - Extremadura

Mérida AD - Extremadura 5:1 (3:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 7-én is volt Mérida AD - Extremadura mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2016. október 23. 16:30

Ayoze ('8, 1-0), Yacine Qasmi ('30, 2-0), Antonio Romero ('34, 3-0), Pierre Malong ('47, 3-1), Hugo Rodriguez ('71, 4-1), Borja García ('90, 5-1)

• A mérkőzés mind a hat gólját másik játékos szerezte.

Korábbi Mérida AD - Extremadura mérkőzések:

Mérida AD győzelem

2016. aug. 13. 1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (1:0)
Extremadura győzelem

Mérida AD utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlen

Extremadura utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább Extremadura győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Mérida AD háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Extremadura egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Mérida AD sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Mérida AD 2 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Extremadura pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Mérida AD jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Mérida AD olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Madrid II. Az Extremadura pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Badajoz. A Mérida AD erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Mérida AD olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a FC Cartagena. Az Extremadura gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Jumilla. A Mérida AD csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Mérida AD 1546., Extremadura 1692. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Mérida AD jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Mérida AD csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.