Főoldal » Meccsek » 2016. október 23. » La Hoya Lorca - Atletico Sanluqueno

La Hoya Lorca - Atletico Sanluqueno 3:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. március 12-én is volt Atletico Sanluqueno - La Hoya Lorca mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2016. október 23. 16:30

Carlos Martínez ('42, 1-0), Borja ('52, 2-0), Chumbi ('56, 3-0), Mawi ('87, 3-1)

La Hoya Lorca utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Atletico Sanluqueno utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Atletico Sanluqueno győzelem
Az elmúlt fél évben a La Hoya Lorca háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atletico Sanluqueno egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a La Hoya Lorca sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a La Hoya Lorca 2 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atletico Sanluqueno pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a La Hoya Lorca jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a La Hoya Lorca olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a San Fernando, a Granada II vagy a Melilla. Az Atletico Sanluqueno gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atlético Mancha Real, a Linares Deportivo vagy a Tudelano. A La Hoya Lorca csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

La Hoya Lorca 1394., Atletico Sanluqueno 2212. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a La Hoya Lorca jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a La Hoya Lorca csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.