Főoldal » Meccsek » 2018. március 4. » Melilla - Écija Balompié

Melilla - Écija Balompié 1:1 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 28. forduló - 2018. március 4. 12:00
Helyszín: Estadio Álvarez Claro (Melilla)

Melilla győzelem:
22 tipp (73%)
4 tipp (13%)
Écija Balompié győzelem:

Melilla utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem

Écija Balompié utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlen

Inkább Écija Balompié győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Écija Balompié csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben a Melilla kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Écija Balompié egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Melilla sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Melilla 6 győzelmet, 3 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Écija Balompié pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a Melilla jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Melilla olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huelva, a FC Cartagena. Az Écija Balompié pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Linense vagy a Lorca Deportiva. A Melilla erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Melilla olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Lorca Deportiva, a Las Palmas II vagy a Mérida AD. Az Écija Balompié gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Badajoz, az El Ejido vagy az Extremadura. Az Écija Balompié csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Melilla 1206., Écija Balompié 2672. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Melilla jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Melilla csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.