Főoldal » Meccsek » 2018. február 18. » Huelva - Écija Balompié

Huelva - Écija Balompié 3:1 (3:1)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 26. forduló - 2018. február 18. 17:30
Helyszín: Estadio Nuevo Colombino (Huelva)

• A mérkőzés összes gólja az első félidőben esett.

Huelva győzelem:
33 tipp (89%)
3 tipp (8%)
Écija Balompié győzelem:

Huelva utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelem

Écija Balompié utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereség

Inkább Écija Balompié győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Huelva egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Écija Balompié egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Huelva 5 győzelmet, 4 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Écija Balompié pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Huelva jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Huelva olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Getafe, a Marbella. Az Écija Balompié pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Linense vagy a Lorca Deportiva. A Huelva erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Huelva olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Lorca Deportiva, a Jumilla vagy az UCAM Murcia. Az Écija Balompié gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Badajoz, az El Ejido vagy az Extremadura. A Huelva csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Huelva 395., Écija Balompié 2672. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Huelva jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Huelva csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.