Főoldal » Meccsek » 2024. július 10.

Meccsek - 2024. július 10.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2024. július 10.)


1 mérkőzés
júl. 10. 21:00
Hollandia - Anglia
1:2 (1:1)
júl. 10. 17:00
Ordabasy - Petrocub
0:0
júl. 10. 18:00
Flora Tallinn - Celje
0:5 (0:3)
júl. 10. 19:00
Slovan Bratislava - Struga
4:2 (2:0)
júl. 10. 19:00
Rigas FS - Larne
3:0 (1:0)
júl. 10. 20:00
Ludogorets - Dinamo Batumi
3:1 (2:0)
júl. 10. 20:00
Klaksvík - Differdange
2:0 (2:0)
júl. 10. 20:45
Dinamo Minsk - Pyunik
0:0
2 mérkőzés
júl. 10. 20:00
Velez Mostar - Inter Club d'Escaldes
1:1 (0:1)
júl. 10. 21:00
Auda - B36 Torshavn
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
júl. 10. 02:00
Argentína - Kanada
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
júl. 10. 00:00
Bragantino - Internacional RS
elhalasztva
júl. 10. 00:00
Cuiabá - Juventude
elhalasztva
júl. 10. 23:30
Gremio Porto Alegre - Cruzeiro
0:2 (0:2)
júl. 10. 02:00
Mirassol - CRB
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 10. 01:00
Atlanta United - Indy Eleven
1:2 (0:1)
15 mérkőzés
júl. 10. 11:30
Vissel Kobe - Tokushima Vortis
2:0 (0:0)
júl. 10. 11:30
Sagan Tosu - Yokohama FC
3:1 (1:0)
júl. 10. 12:00
Cerezo Osaka - Ventforet Kofu
1:2 (0:0)
júl. 10. 12:00
Kyoto Sanga - Shimizu
3:1 (0:1)
júl. 10. 12:00
FC Tokyo - JEF United
1:2 (0:0)
júl. 10. 12:00
Yokohama F. Marinos - Mito Hollyhock
2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
júl. 10. 12:00
Kawasaki Frontale - Oita Trinita
1:3 (0:0)
júl. 10. 12:00
Sanfrecce Hiroshima - Iwaki
4:0 (0:0)
júl. 10. 12:00
Avispa Fukuoka - Ehime
0:2 (0:0)
júl. 10. 12:00
Shonan Bellmare - Tokyo Verdy
1:0 (0:0)
júl. 10. 12:00
Gamba Osaka - Tegevajaro Miyazaki
2:1 (1:0)
júl. 10. 12:00
Kashiwa Reysol - Tsukuba University
2:1 (0:0)
júl. 10. 12:00
Albirex Niigata - V-Varen Nagasaki
1:6 (0:3)
júl. 10. 12:00
Kashima Antlers - Fujieda MYFC
2:1 (0:1)
2 mérkőzés
júl. 10. 20:00
Humaitá - Sport Unión
2:4 (1:2)
júl. 10. 22:15
San Miguel - Deportivo Recoleta
1:3 (1:2)
1 mérkőzés
júl. 10. 17:30
Jippo - JäPS
3:2 (0:2)
júl. 10. 12:30
Ulsan Hyundai - Gwangju
0:1 (0:0)
júl. 10. 12:30
FC Seoul - Daejeon Citizen
2:1 (0:1)
júl. 10. 12:30
Jeonbuk - Jeju
2:1 (1:1)
júl. 10. 12:30
Pohang - Gangwon
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 10. 18:30
Al Talaba - Naft
0:0
júl. 10. 00:00
Penarol - San Lorenzo
0:2 (0:1)
júl. 10. 10:00
Dorog - III. Kerületi TUE UPE
1:1 (1:0)
júl. 10. 10:30
Nice - Lausanne
2:2 (1:1)
júl. 10. 10:30
Szentlőrinc - Kozármisleny
1:1 (1:1)
júl. 10. 10:30
Trinec - Zilina II
5:2 (4:0)
júl. 10. 11:00
Austria Wien - Bohemians 1905
3:7 (3:3)
júl. 10. 11:00
Varnsdorf - Slovan Liberec II
3:1 (1:0)
júl. 10. 11:00
Stomil Olsztyn - Zawisza Bydgoszcz
2:2 (1:1)
júl. 10. 11:00
Rijeka - Nyíregyháza
3:1 (0:0)
júl. 10. 11:00
Braga - Moreirense
0:2 (0:0)
júl. 10. 11:00
Malajzia U19 - Kambodzsa U19
2:2 (1:2)
júl. 10. 11:15
Podbeskidzie - Karvina
3:3 (1:3)
júl. 10. 11:30
Pacos de Ferreira - UD Oliveirense
1:0 (1:0)
júl. 10. 11:30
Portimonense - Guimaraes
0:2 (0:1)
júl. 10. 11:30
Académica - Tondela
1:3 (0:0)
júl. 10. 12:00
FC Porto - Chaves
4:0 (0:0)
júl. 10. 14:00
Guimaraes - Farense
6:1 (0:0)
júl. 10. 14:30
Lokomotiv Moszkva - Partizan
1:1 (0:1)
júl. 10. 14:50
Akhmat Grozny - Irtysh Omsk
2:0 (2:0)
júl. 10. 15:00
AEK Athen - Gent
2:1 (1:1)
júl. 10. 15:00
Grasshoppers - Austria Lustenau
2:1 (1:0)
júl. 10. 15:00
Groningen - Dender
4:4 (2:1)
júl. 10. 15:00
Erokspor - Gazovik Orenburg
0:2 (0:0)
júl. 10. 16:00
Bröndby - Sparta Praha
5:2 (4:0)
júl. 10. 16:00
Soroksár - Csákvár
0:1 (0:0)
júl. 10. 16:00
Paks II - Kaposvár
1:2 (0:2)
júl. 10. 16:00
Sion - Neuchatel Xamax FC
0:3 (0:2)
júl. 10. 16:00
Basel - Bellinzona
4:0 (1:0)
júl. 10. 16:00
Rapid Wien II - Komarno
1:1 (0:0)
júl. 10. 16:00
Rozova Dolina - Sozopol
0:2 (0:0)
júl. 10. 16:15
Lokomotiv Tbilisi - Gagra
1:5 (0:3)
júl. 10. 16:30
Lafnitz - Gyirmót
1:3 (1:1)
júl. 10. 17:00
Istra 1961 - Ferencváros
1:3 (0:2)
júl. 10. 17:00
Pénzügyőr - Budaörs
0:3 (0:3)
júl. 10. 17:00
FC Dabas - Hatvan
2:1 (1:0)
júl. 10. 17:00
Martfű - Karcag
3:2 (0:0)
júl. 10. 17:00
Zemplín Michalovce - Kazincbarcika
1:0 (0:0)
júl. 10. 17:00
Randers - Arka Gdynia
2:1 (1:1)
júl. 10. 17:00
Slovácko - Skalica
2:2 (1:0)
júl. 10. 17:00
Paderborn - Dinamo Kiev
0:0
júl. 10. 17:00
Jiskra Domazlice - Táborsko
2:1 (1:1)
júl. 10. 17:00
Atletik Kuklen - Rodopa Smolyan
1:1 (0:0)
júl. 10. 17:00
Botev Vratsa - Maccabi Netanya
0:2 (0:2)
júl. 10. 17:00
Sigma Olomouc II - Amstetten
0:1 (0:1)
júl. 10. 17:30
Dinamo Zágráb - CSKA 1948 Sofia
6:2 (1:1)
júl. 10. 17:30
Dukla Praha - Písek
3:0 (2:0)
júl. 10. 17:30
Warta Poznan - Teplice
1:4 (1:2)
júl. 10. 17:30
Kalisz - Sokól Kleczew
2:0 (2:0)
júl. 10. 17:30
Cukaricki - Sabah FK
0:0
júl. 10. 17:30
Argesul Pitesti - Ilirija Ljubljana
2:0 (2:0)
júl. 10. 18:00
Schalke 04 - Midtjylland
2:4 (2:1)
júl. 10. 18:00
Bicske - Iváncsa
1:4 (1:3)
júl. 10. 18:00
Csepel - BKV Előre
2:2 (0:0)
júl. 10. 18:00
PAOK Saloniki - Genk
1:3 (1:2)
júl. 10. 18:00
Pécsi MFC - PTE-PEAC
5:1 (2:0)
júl. 10. 18:00
Bayreuth - Carl Zeiss Jena
2:0 (2:0)
júl. 10. 18:00
Al Arabi Doha - Kecskeméti TE
1:0 (0:0)
júl. 10. 18:00
US Orléans - UNFP
1:2 (0:1)
júl. 10. 18:00
Dunaharaszti - Majos
0:1 (0:0)
júl. 10. 18:00
Spisská Nová Ves - Poprad
2:1 (1:0)
júl. 10. 18:00
Auerbach - Chemnitzer
0:3 (0:1)
júl. 10. 18:00
BSC Young Boys - Krivbas
2:2 (2:1)
júl. 10. 18:00
Trencín - Zlate Moravce
1:1 (0:1)
júl. 10. 18:00
Winterthur - YF Juventus
1:0 (0:0)
júl. 10. 18:00
Monor - Békéscsabai Előre
1:3 (1:1)
júl. 10. 18:00
Bonyhád - Szekszárd
1:1 (0:0)
júl. 10. 18:00
Sumperk - Polonia Nysa
2:3 (0:2)
júl. 10. 18:00
Hajdúszoboszló - Gyula
3:6 (0:0)
júl. 10. 18:00
Orosháza FC - Tiszaföldvár
1:7 (0:0)
júl. 10. 18:00
Tiszafüred - Szolnoki MÁV
1:1 (0:0)
júl. 10. 18:30
Velbert - Bochum
1:5 (1:1)
júl. 10. 18:30
Arsenal Tivat - Sloga Doboj
1:0 (0:0)
júl. 10. 18:30
Szeged-Csanád - Trabzonspor
1:2 (1:0)
júl. 10. 18:45
Nöttingen - Freiberg
0:0
júl. 10. 18:45
Cham - Luzern
0:2 (0:1)
júl. 10. 19:00
Babelsberg - Hertha BSC
0:1 (0:1)
júl. 10. 19:00
Fenerbahce - Hajduk Split
0:1 (0:0)
júl. 10. 19:00
Boreham Wood - Watford
0:1 (0:0)
júl. 10. 19:00
FSV Frankfurt - Darmstadt
1:0 (1:0)
júl. 10. 19:00
Leek - Port Vale
1:0 (0:0)
júl. 10. 19:00
Ennepetal - Sprockhövel
1:1 (0:1)
júl. 10. 19:15
Cherno More Varna - Dunav Ruse
4:0 (1:0)
júl. 10. 19:25
Sloboda Uzice - Zeljeznicar Sarajevo
2:3 (2:1)
júl. 10. 20:00
Peterhead - Aberdeen
0:4 (0:3)
júl. 10. 20:30
Cardiff - Kidderminster
0:1 (0:1)
júl. 10. 20:30
Dunfermline - Dundee FC
0:2 (0:2)
júl. 10. 20:45
Queen's Park - Celtic
4:6 (2:3)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
127
16 (13%)
53 (42%)
186
128
15 (12%)
53 (41%)
181
123
15 (12%)
50 (41%)
175
129
14 (11%)
46 (36%)
162
128
11 (9%)
51 (40%)
157
129
11 (9%)
50 (39%)
155
129
13 (10%)
44 (34%)
153
123
11 (9%)
47 (38%)
149
123
12 (10%)
44 (36%)
148
10. Koist
120
11 (9%)
44 (37%)
143

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont