Főoldal » Meccsek » 2024. július 9.

Meccsek - 2024. július 9.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2024. július 9.)


1 mérkőzés
júl. 9. 21:00
Spanyolország - Franciaország
2:1 (2:1)
júl. 9. 17:30
Panevezys - HJK Helsinki
3:0 (1:0)
júl. 9. 18:45
Hamrun Spartans - Lincoln Red Imps
0:1 (0:1)
júl. 9. 20:00
The New Saints - Decic
3:0 (3:0)
júl. 9. 20:00
UE Santa Coloma - Ballkani
1:2 (1:1)
júl. 9. 21:00
Virtus - Steaua Bukarest
1:7 (0:5)
júl. 9. 01:00
Avaí - Novorizontino
0:1 (0:1)
júl. 9. 02:00
Amazonas - Vila Nova
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 9. 22:15
Cristóbal Colón - Guairena
1:5 (0:0)
júl. 9. 12:30
Daegu - Incheon
0:0
júl. 9. 12:30
Sangju Sangmu - Suwon City
2:3 (0:2)
júl. 9. 01:35
CA Independiente - Club Olimpia
1:0 (0:0)
júl. 9. 10:30
Samorín - Győri ETO
1:3 (1:1)
júl. 9. 12:00
Ajax II - Telstar
5:1 (2:0)
júl. 9. 12:30
Karabakh - Kaiserslautern
1:3 (0:2)
júl. 9. 13:00
Fredericia - Mafra
1:0 (0:0)
júl. 9. 14:00
Zwolle - Silkeborg
1:3 (0:3)
júl. 9. 14:00
Servette - Westerlo
3:2 (1:2)
júl. 9. 14:00
Roda - 1. FC Köln II
1:2 (0:1)
júl. 9. 14:00
Millwall - Bromley
0:0
júl. 9. 16:00
Karlsruhe - Górnik Zabrze
0:3 (0:1)
júl. 9. 16:00
Khimki - OFK Belgrád
2:3 (2:1)
júl. 9. 16:00
Komárom - MTK II
1:4 (0:2)
júl. 9. 16:15
LNZ Cherkasy - Obolon Kiev
2:0 (0:0)
júl. 9. 16:30
Aue - Meuselwitz
0:4 (0:2)
júl. 9. 16:30
Sleza Wroclaw - Odra Opole
1:1 (1:0)
júl. 9. 16:30
Tesla Stropkov - Tatran Presov
2:2 (1:1)
júl. 9. 17:00
Lille - Deinze
3:1 (2:0)
júl. 9. 17:00
Slavia Praha - Podbrezová
4:2 (1:2)
júl. 9. 17:00
Ukrajna U19 - Olimpia Elblag
2:1 (0:0)
júl. 9. 17:30
Slovan Liberec - Debreceni VSC
4:0 (1:0)
júl. 9. 17:45
Heerenveen - Dordrecht
4:1 (3:0)
júl. 9. 18:00
St. Pölten - Puskás Akadémia
1:1 (0:1)
júl. 9. 18:00
Ajax - Sint-Truidense
4:0 (1:0)
júl. 9. 18:00
Viktoria Plzen - Karabakh
1:2 (0:2)
júl. 9. 18:00
Wolfsberger - Strasbourg
0:0
júl. 9. 18:00
Maccabi Tel Aviv - Omonia Nikosia
2:0 (0:0)
júl. 9. 18:00
Drachtster - Cambuur
1:9 (1:4)
júl. 9. 18:00
Donaufeld Wien - First Vienna
1:3 (1:1)
júl. 9. 18:30
Willem II - Quick Boys
0:1*
júl. 9. 19:00
HB Koge - Helsingor
2:1 (1:0)
júl. 9. 19:00
Wiener SK - St. Margarethen
5:1 (4:1)
júl. 9. 19:00
VfR Mannheim - Kaiserslautern II
0:3 (0:1)
júl. 9. 20:00
Hungerford - Swindon
0:2 (0:0)
júl. 9. 20:30
East Belfast - Glentoran
0:2 (0:2)
júl. 9. 20:30
Alfreton - Notts
2:2 (1:0)
júl. 9. 20:30
Brora Rangers - Inverness
4:1 (2:1)
júl. 9. 20:30
Clachnacuddin - Ross County
0:6 (0:3)
júl. 9. 20:30
Frickley - Sheffield FC
2:1 (2:1)
júl. 9. 20:30
Preston Athletic - Hamilton
2:0 (0:0)
júl. 9. 20:30
Ballyclare Comrades - Portadown
1:1 (0:0)
júl. 9. 20:30
Boston Town - Boston United
0:1 (0:0)
júl. 9. 20:30
Cove Rangers - Formartine
2:0 (2:0)
júl. 9. 20:30
Didcot - Oxford City
2:5 (0:4)
júl. 9. 20:30
Hebburn - Gateshead
1:7 (1:2)
júl. 9. 20:30
Marske United - Spennymoor
1:2 (0:0)
júl. 9. 20:30
Merthyr - Llanelli
2:2 (2:1)
júl. 9. 20:30
Tiverton - Exeter
1:2 (1:1)
júl. 9. 20:30
Whitby - Billingham
8:2 (2:1)
júl. 9. 20:30
Wroxham - King's Lynn
1:2 (0:0)
júl. 9. 20:30
Civil Service Strollers - Spartans
1:3 (1:1)
júl. 9. 20:30
Tobermore United - Loughgall
1:5 (0:0)
júl. 9. 20:45
Greenock Morton - St. Mirren
0:2 (0:2)
júl. 9. 20:45
Linlithgow Rose - Motherwell
2:4 (0:1)
júl. 9. 20:45
Margate - Dover Athletic
1:2 (0:0)
júl. 9. 20:45
Hornchurch - Leyton
0:7 (0:2)
júl. 9. 20:45
Sudbury - Chelmsford
3:2 (3:1)
júl. 9. 20:45
Albion - Stirling Albion
2:0 (0:0)
júl. 9. 20:45
Ascot United - Merstham
1:2 (0:1)
júl. 9. 20:45
Bath - Cheltenham
2:3 (1:1)
júl. 9. 20:45
Beaconsfield - Hampton & Richmond
0:3 (0:2)
júl. 9. 20:45
Burscough - Bootle
0:1 (0:0)
júl. 9. 20:45
Hyde - Halifax
2:1 (1:0)
júl. 9. 20:45
Melksham - Yeovil
1:5 (0:2)
júl. 9. 20:45
Montrose - Stirling University
2:1 (2:0)
júl. 9. 20:45
Nantwich - Warrington
0:1 (0:0)
júl. 9. 20:45
Needham Market - Braintree
0:1 (0:0)
júl. 9. 20:45
Newtown AFC - Guilsfield
2:0 (1:0)
júl. 9. 20:45
Sittingbourne - Maidstone
4:1 (1:1)
júl. 9. 20:45
South Park - Farnborough
1:1 (0:0)
júl. 9. 20:45
Tonbridge Angels - Sutton
0:4 (0:2)
júl. 9. 20:45
Tadcaster Albion - Scarborough
1:3 (1:2)
júl. 9. 20:45
Ware - Wingate & Finchley
0:3 (0:2)
júl. 9. 21:00
New Mills - Stalybridge
0:1 (0:1)
júl. 9. 21:10
PSNI - Ards
0:7 (0:4)
júl. 9. 23:30
River Plate - Millonarios
1:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
87
10 (11%)
41 (47%)
132
89
11 (12%)
38 (43%)
131
89
9 (10%)
41 (46%)
127
89
5 (6%)
47 (53%)
119
89
7 (8%)
40 (45%)
115
   Lacmen
86
9 (10%)
35 (41%)
115
   Rati
89
9 (10%)
35 (39%)
115
   Toni52
89
9 (10%)
35 (39%)
115
89
7 (8%)
40 (45%)
115
10. Miki69
89
8 (9%)
37 (42%)
114

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont