Főoldal » Meccsek » 2024. május 26.

Meccsek - 2024. május 26.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2024. május 26.)


4 mérkőzés
máj. 26. 14:00
Getafe - Mallorca
1:2 (0:0)
máj. 26. 16:15
Celta Vigo - Valencia
2:2 (0:1)
máj. 26. 16:15
Las Palmas - Alavés
1:1 (0:0)
máj. 26. 21:00
Sevilla - FC Barcelona
1:2 (1:1)
6 mérkőzés
máj. 26. 18:00
Napoli - Lecce
0:0
máj. 26. 18:00
Atalanta - Torino
3:0 (2:0)
máj. 26. 20:45
Lazio - Sassuolo
1:1 (0:0)
máj. 26. 20:45
Empoli - AS Roma
2:1 (1:1)
máj. 26. 20:45
Hellas Verona - Inter
2:2 (2:2)
máj. 26. 20:45
Frosinone - Udinese
0:1 (0:0)
8 mérkőzés
máj. 26. 17:00
Gyirmót - Szombathelyi Haladás
2:1 (2:1)
máj. 26. 17:00
Pécsi MFC - Szeged 2011
1:1 (1:0)
máj. 26. 17:00
Kazincbarcika - Budafok
1:1 (0:1)
máj. 26. 17:00
Mosonmagyaróvár - Siófok
1:3 (1:0)
máj. 26. 17:30
Ajka - Győri ETO
0:1 (0:1)
máj. 26. 17:30
Vasas - Soroksár
4:0 (3:0)
1 mérkőzés
máj. 26. 18:00
Utrecht - Go Ahead Eagles
1:2 (0:0)
máj. 26. 18:30
Burgos - Tenerife
1:1 (0:1)
máj. 26. 18:30
Valladolid - Villarreal II
3:2 (0:0)
máj. 26. 18:30
Albacete - Mirandés
2:2 (1:0)
máj. 26. 18:30
Amorebieta - Espanyol
0:0
máj. 26. 18:30
FC Cartagena - Huesca
0:2 (0:1)
máj. 26. 18:30
Elche - Eldense
1:2 (0:0)
máj. 26. 18:30
Racing Ferrol - Leganés
2:2 (1:1)
máj. 26. 18:30
Racing Santander - Zaragoza
0:2 (0:1)
máj. 26. 18:30
Levante - Alcorcón
2:2 (0:0)
máj. 26. 18:30
Real Oviedo - FC Andorra
3:0 (0:0)
máj. 26. 18:30
Sporting Gijón - Eibar
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 26. 16:00
Leeds United - Southampton
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
máj. 26. 18:15
FC Porto - Sporting CP
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 26. 19:00
CS U Craiova - Universitatea Cluj
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
7 mérkőzés
máj. 26. 18:00
Trabzonspor - Ankaragücü
4:2 (0:1)
máj. 26. 18:00
Fenerbahce - Istanbulspor
6:0 (3:0)
máj. 26. 18:00
Konyaspor - Galatasaray
1:3 (0:1)
máj. 26. 18:00
Kasimpasa - Besiktas
2:1 (1:0)
máj. 26. 18:00
Hatayspor - Rizespor
2:0 (1:0)
máj. 26. 18:00
Pendikspor - Gazisehir Gaziantep
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
máj. 26. 18:30
Club Brugge - Cercle Brugge
0:0
máj. 26. 18:30
Union St. Gilloise - Genk
2:0 (1:0)
máj. 26. 18:30
Royal Antwerp - Anderlecht
3:1 (0:1)
máj. 26. 17:00
Putnok - Cigánd
1:1 (0:0)
máj. 26. 17:00
Debreceni EAC - Karcag
2:2 (0:0)
máj. 26. 17:00
Debreceni VSC II - Tiszafüred
1:2 (0:0)
máj. 26. 17:00
REAC - Hatvan
3:0 (0:0)
máj. 26. 17:00
Kisvárda II - Salgótarján
3:2 (0:0)
máj. 26. 17:00
Sényő - Tiszaújváros
1:1 (0:0)
máj. 26. 17:00
DVTK II - Eger
3:0 (0:0)
máj. 26. 17:00
Újpest II - Gyöngyös
8:1 (0:0)
máj. 26. 13:00
Győri ETO II - Dorog
6:2 (1:2)
máj. 26. 17:00
Haladás VSE - Tatabánya
0:1 (0:0)
máj. 26. 17:00
ZTE II - Bicske
0:2 (0:0)
máj. 26. 17:00
Komárom - Csorna
1:2 (0:0)
máj. 26. 17:00
SC Sopron - Veszprém
1:2 (0:0)
máj. 26. 17:00
Budaörs - Gyirmót II
6:1 (0:0)
máj. 26. 17:00
Kelen - III. Kerületi TUE UPE
1:2 (0:0)
8 mérkőzés
máj. 26. 17:00
BKV Előre - Cegléd
10:0 (0:0)
máj. 26. 17:00
Békéscsabai Előre - Vasas II
2:1 (0:0)
máj. 26. 17:00
Szeged-Csanád II - Körösladány
0:1 (0:0)
máj. 26. 17:00
Martfű - Kecskeméti TE II
1:5 (0:0)
máj. 26. 17:00
Budapest Honvéd II - Monor
3:1 (0:0)
máj. 26. 17:00
FC Dabas - Pénzügyőr
2:2 (0:0)
máj. 26. 17:00
ESMTK - Hódmezővásárhely
2:1 (0:0)
máj. 26. 17:00
Füzesgyarmat - Szolnoki MÁV
2:0 (0:0)
8 mérkőzés
máj. 26. 17:00
Ferencváros II - Paks II
4:0 (0:0)
máj. 26. 17:00
Majos - Nagykanizsai TE
0:1 (0:0)
máj. 26. 17:00
Iváncsa - Gárdony
5:0 (0:0)
máj. 26. 17:00
Mohács - Szentlőrinc
0:1 (0:0)
máj. 26. 17:00
Kaposvár - Érd
5:3 (0:0)
máj. 26. 17:00
MTK II - Dunaföldvár
2:1 (0:0)
máj. 26. 17:00
Dunaújváros - PTE-PEAC
0:3 (0:0)
máj. 26. 17:00
Szekszárd - Vidi II
2:1 (1:1)
máj. 26. 02:00
Guarani - Paysandu
0:0
máj. 26. 21:00
Ituano - Ponte Preta
2:0 (0:0)
máj. 26. 22:00
Vila Nova - Brusque
2:2 (1:1)
máj. 26. 23:30
Ceará - Chapecoense
2:1 (1:1)
4 mérkőzés
máj. 26. 20:30
Huracán - Instituto
1:0 (0:0)
máj. 26. 22:30
Sarmiento - Independiente Rivadavia
0:1 (0:0)
máj. 26. 22:45
Gimnasia La Plata - Banfield
3:0 (0:0)
14 mérkőzés
máj. 26. 01:30
Atlanta United - Los Angeles FC
0:1 (0:0)
máj. 26. 01:30
Montréal - Nashville
0:0
máj. 26. 01:30
Charlotte - Philadelphia
0:0
máj. 26. 01:30
D.C. United - Chicago Fire
1:1 (1:0)
máj. 26. 01:30
New England - New York City
0:1 (0:0)
máj. 26. 01:30
Orlando City - Columbus Crew
0:2 (0:1)
máj. 26. 01:30
Toronto FC - FC Cincinnati
3:4 (1:0)
máj. 26. 02:30
FC Dallas - Real Salt Lake
3:3 (1:0)
máj. 26. 02:30
St. Louis City - Seattle Sounders
1:2 (0:0)
máj. 26. 03:30
Colorado Rapids - Minnesota United
3:3 (1:3)
máj. 26. 04:30
Vancouver Whitecaps - Inter Miami
1:2 (0:1)
máj. 26. 04:30
L. A. Galaxy - Houston Dynamo
2:1 (1:1)
máj. 26. 04:30
San Jose Earthquakes - Austin FC
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
máj. 26. 15:00
Rijeka - Slaven Belupo
4:0 (2:0)
máj. 26. 17:30
Dinamo Zágráb - Rude Zágráb
3:3 (2:1)
3 mérkőzés
máj. 26. 17:00
FC Kobenhavn - Nordsjaelland
1:1 (1:0)
máj. 26. 17:00
Midtjylland - Silkeborg
3:3 (0:2)
máj. 26. 17:00
Bröndby - Aarhus
2:3 (1:1)
2 mérkőzés
máj. 26. 14:00
Hammarby - Sirius
3:0 (1:0)
máj. 26. 16:30
Västeras SK - Brommapojkarna
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
máj. 26. 16:00
Sparta Praha - Viktoria Plzen
1:1 (1:0)
máj. 26. 16:00
Slavia Praha - Mlada Boleslav
4:0 (2:0)
máj. 26. 16:00
Banik Ostrava - Slovácko
6:0 (3:0)
máj. 26. 17:00
Wales U17 - Horvátország U17
1:1 (1:1)
máj. 26. 17:00
Ausztria U17 - Dánia U17
4:0 (2:0)
máj. 26. 19:30
Ukrajna U17 - Ciprus U17
2:0 (1:0)
máj. 26. 19:30
Csehország U17 - Szerbia U17
4:3 (1:2)
6 mérkőzés
máj. 26. 17:00
Rosenborg - Kristiansund
2:1 (0:1)
máj. 26. 17:00
Sarpsborg 08 - Stromsgodset
1:3 (0:1)
máj. 26. 17:00
Haugesund - Sandefjord
2:1 (0:0)
máj. 26. 17:00
Odd Grenland - Lilleström
2:1 (0:0)
máj. 26. 17:00
Viking - Ham-Kam
3:0 (2:0)
máj. 26. 19:15
Brann - Molde
1:3 (1:0)
máj. 26. 15:00
Arka Gdynia - Katowice
0:1 (0:1)
máj. 26. 15:00
Chrobry Glogów - Zaglebie Sosnowiec
2:0 (1:0)
máj. 26. 15:00
Miedz Legnica - Lechia Gdansk
4:1 (1:1)
máj. 26. 15:00
Stal Rzeszów - Polonia Warszawa
1:2 (1:1)
máj. 26. 15:00
Wisla Kraków - Nieciecza
0:3 (0:0)
máj. 26. 15:00
Wisla Plock - Resovia Rzeszów
1:2 (0:1)
máj. 26. 15:00
Motor Lublin - Podbeskidzie
2:1 (2:0)
máj. 26. 15:00
Odra Opole - Znicz Pruszkow
2:0 (1:0)
máj. 26. 15:00
Tychy - Górnik Leczna
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
2 mérkőzés
máj. 26. 17:30
Mariehamn - Gnistan
1:1 (1:1)
máj. 26. 17:30
Kuopion - EIF Ekenas
4:1 (2:1)
máj. 26. 18:10
Ferro Carril Oeste - San Miguel
1:0 (0:0)
máj. 26. 20:00
Deportivo Madryn - Atlanta
3:0 (1:0)
máj. 26. 20:20
Deportivo Morón - Nueva Chicago
1:0 (0:0)
máj. 26. 20:30
All Boys - Guillermo Brown
1:1 (0:1)
máj. 26. 20:30
Alvarado - Chacarita Juniors
2:1 (1:0)
máj. 26. 20:30
Deportivo Maipú - Quilmes
1:1 (0:1)
máj. 26. 21:00
Patronato - Arsenal FC
0:0
máj. 26. 21:00
GyE Jujuy - Talleres Remedios
2:1 (2:0)
3 mérkőzés
máj. 26. 17:00
Levszki Szófia - Ludogorets
1:0 (0:0)
máj. 26. 19:30
Lokomotiv Plovdiv - CSKA Szófia
1:0 (1:0)
16 mérkőzés
máj. 26. 06:00
Fukushima United - Oyama
9:0 (0:0)
máj. 26. 06:00
Parceiro Nagano - Saruta Kogyo
7:0 (0:0)
máj. 26. 06:00
Fukuyama City - Okinawa SV
3:0 (0:0)
máj. 26. 06:00
Gainare Tottori - Baleine Shimonoseki
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
máj. 26. 06:00
Vanraure Hachinohe - Urayasu
2:0 (0:0)
máj. 26. 06:00
Kochi United - Beluga Rosso Iwami
1:0 (0:0)
máj. 26. 06:00
Mizushima - Kamatamare Sanuki
3:4 (0:0)
máj. 26. 06:00
Tokushima - J-Lease FC
0:1 (0:0)
máj. 26. 06:00
Kataller Toyama - Kansai University
3:0 (0:0)
máj. 26. 06:00
Grulla Morioka - Hokkaido Tokachi
3:1 (0:0)
máj. 26. 06:00
Fukui United - Omiya Ardija
0:3 (0:0)
máj. 26. 06:00
Veertien Kuwana - Imabari
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
máj. 26. 07:00
Vissel Kobe - Tokyo Verdy
0:1 (0:0)
máj. 26. 08:00
Cerezo Osaka - Sanfrecce Hiroshima
1:1 (0:0)
máj. 26. 08:00
FC Tokyo - Gamba Osaka
0:1 (0:0)
máj. 26. 08:00
Nagoya Grampus - Kyoto Sanga
1:1 (0:1)
máj. 26. 09:00
Urawa Red Diamonds - Machida Zelvia
1:2 (0:0)
máj. 26. 14:00
Arsenal FC - BATE Borisov
2:0 (2:0)
máj. 26. 16:00
Shakhter Soligorsk - Smorgon
2:2 (0:0)
máj. 26. 18:00
Slavia Mozyr - Dinamo Minsk
1:1 (1:1)
máj. 26. 14:30
Valerenga - Levanger
3:1 (1:0)
máj. 26. 13:00
Skövde - Öster
1:2 (1:0)
máj. 26. 15:00
Gefle - Örebro
3:1 (1:0)
máj. 26. 15:00
Oddevold - Östersunds
1:2 (1:2)
máj. 26. 15:00
Sandviken - Örgryte
3:1 (1:1)
máj. 26. 16:00
Helsingborg - Landskrona
0:1 (0:1)
5 mérkőzés
máj. 26. 15:00
GOSK Gabela - Sloga Doboj
1:1 (0:0)
máj. 26. 16:00
Igman Konjic - Zrinjski
1:4 (0:0)
máj. 26. 17:00
Siroki Brijeg - FK Sarajevo
2:2 (0:0)
máj. 26. 17:00
Posusje - Zvijezda '09 Brgule
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 26. 02:00
O'Higgins - Cobresal
2:2 (0:1)
máj. 26. 21:00
Copiapó - Audax Italiano
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
máj. 26. 14:00
Helsingor - B.93 Kobenhavn
0:3 (0:0)
máj. 26. 14:00
HB Koge - Naestved
1:0 (0:0)
máj. 26. 15:00
National Bank of Egypt - Ismaily
2:2 (1:0)
máj. 26. 18:00
Future - Al Masry
0:0
2 mérkőzés
máj. 26. 15:00
Turan Tovuz - Kapaz
1:0 (0:0)
máj. 26. 17:30
Araz - Karabakh
2:2 (1:2)
máj. 26. 16:30
Levadiakos - AEK Athen II
4:0 (1:0)
2 mérkőzés
máj. 26. 19:00
Stjarnan - KA Akureyri
5:0 (2:0)
máj. 26. 19:00
Fram Reykjavik - Breidablik
1:4 (1:1)
máj. 26. 16:00
Klaksvík - B68 Toftir
4:0 (1:0)
máj. 26. 16:00
EB Streymur - Skála
3:0 (1:0)
1 mérkőzés
máj. 26. 17:40
Al-Wasl Dubai - Al-Ahli Dubai
3:0 (0:0)
máj. 26. 01:00
Blooming - Real Tomayapo
1:0 (0:0)
máj. 26. 21:00
Guabirá - Nacional Potosí
1:1 (1:0)
máj. 26. 23:30
Jorge Wilstermann - Always Ready
1:0 (1:0)
máj. 26. 07:00
Blaublitz Akita - Thespa Kusatsu
1:1 (1:0)
máj. 26. 07:00
Roasso Kumamoto - Montedio Yamagata
0:1 (0:0)
máj. 26. 07:00
Shimizu - Mito Hollyhock
2:1 (1:1)
máj. 26. 07:00
Vegalta Sendai - Fagiano Okayama
1:4 (1:1)
máj. 26. 07:00
Iwaki - Tokushima Vortis
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
máj. 26. 15:00
Alashkert - Ararat-Armenia
1:3 (0:1)
máj. 26. 01:30
Guaraní - Sportivo Luqueno
0:1 (0:0)
máj. 26. 20:30
Sportivo Ameliano - Libertad
0:1 (0:1)
máj. 26. 23:00
Club Olimpia - Sportivo Trinidense
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
máj. 26. 22:00
Sport Boys - ADT
1:0 (0:0)
6 mérkőzés
máj. 26. 12:00
Sichuan Jiuniu - Shanghai Shenhua
0:1 (0:1)
máj. 26. 13:00
Beijing Guoan - Nantong Zhiyun
5:2 (2:1)
máj. 26. 13:00
Qingdao Manatee - Tianjin Teda
3:1 (2:0)
máj. 26. 16:00
Fola Esch - Differdange
2:0 (0:0)
máj. 26. 16:00
Progres Niedercorn - Jeunesse Esch
1:3 (0:0)
máj. 26. 16:00
Swift Hesperange - UNA Strassen
2:0 (0:0)
máj. 26. 16:00
Wiltz - F91 Dudelange
2:3 (0:0)
máj. 26. 16:00
Mondercange - Käerjéng
2:1 (0:0)
máj. 26. 16:00
RFCU Luxemburg - Mondorf-les-Bains
1:1 (0:0)
máj. 26. 16:00
UT Pétange - Schifflange
1:3 (0:0)
máj. 26. 16:00
Victoria Rosport - Marisca Mersch
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 26. 17:00
Jaro - JäPS
0:0
máj. 26. 17:30
Solin - Bijelo Brdo
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 26. 16:00
Neftchi Fargona - AGMK
1:0 (0:0)
máj. 26. 16:30
Sogdiana - Bunyodkor
4:0 (3:0)
7 mérkőzés
máj. 26. 01:00
Indy Eleven - Phoenix Rising
2:1 (1:1)
máj. 26. 01:00
Miami FC 2. - North Carolina
0:4 (0:0)
máj. 26. 01:30
Tampa Bay Rowdies - Las Vegas Lights
1:0 (0:0)
máj. 26. 02:30
Memphis 901 - Pittsburgh Riverhounds
2:0 (1:0)
máj. 26. 03:00
New Mexico United - San Antonio
2:1 (2:1)
máj. 26. 04:00
Orange County SC - Loudoun United
0:2 (0:1)
máj. 26. 09:30
Daegu - Gangwon
1:2 (0:0)
máj. 26. 12:00
Jeju - Suwon City
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
máj. 26. 16:00
Banga - Dainava Alytus
0:3 (0:0)
máj. 26. 18:15
FA Siauliai - Zalgiris Vilnius
1:2 (1:1)
máj. 26. 02:00
UCV - Deportivo La Guaira
0:2 (0:1)
máj. 26. 23:30
Angostura - Academica Puerto Cabello
2:1 (1:1)
1 mérkőzés
máj. 26. 18:00
UE Santa Coloma - Pas de la Casa
1:0 (0:0)
máj. 26. 09:00
HK U23 - Tai Po
2:4 (1:0)
máj. 26. 09:00
Hongkong FC - Sham Shui Po
0:0
máj. 26. 09:00
North District - Eastern
1:2 (0:0)
máj. 26. 09:00
Kitchee - Lee Man
2:3 (0:3)
máj. 26. 17:45
Kabylie - MC Alger
1:1 (1:0)
máj. 26. 17:45
Khenchela - Saoura
1:0 (0:0)
máj. 26. 17:45
Paradou AC - US Souf
6:0 (3:0)
máj. 26. 17:45
ES Sétif - Magra
0:0
máj. 26. 17:45
Belouizdad - El Bayadh
1:0 (0:0)
máj. 26. 17:45
Biskra - Constantine
0:1 (0:1)
máj. 26. 17:45
MC Oran - Ben Aknoun
1:0 (1:0)
máj. 26. 16:30
Slimane - Bizertin
1:0 (1:0)
máj. 26. 16:30
Marsa - Olympique Béja
0:3 (0:2)
máj. 26. 16:30
Gafsa - Tataouine
3:1 (1:0)
máj. 26. 16:30
Ben Guerdane - Métlaoui
3:0 (1:0)
3 mérkőzés
máj. 26. 15:00
Newroz - Naft Maysan
0:0
máj. 26. 15:00
Al Hudod - Al Talaba
1:2 (0:0)
máj. 26. 17:00
Amanat Baghdad - Arbil
1:3 (0:0)
máj. 26. 09:30
Cheongju FC - Gyeongnam
1:0 (1:0)
máj. 26. 09:30
Anyang - Jeonnam Dragons
2:3 (2:0)
máj. 26. 12:00
Seongnam Ilhwa - Cheonan City
0:2 (0:1)
máj. 26. 06:00
Jubilo Iwata - Gifu
3:3 (1:1)
máj. 26. 18:00
Elefántcsontpart U20 - Algéria U20
1:3 (1:2)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. AltT
268
25 (9%)
111 (41%)
347
268
32 (12%)
93 (35%)
346
268
30 (11%)
95 (35%)
340
   Pifti84
267
26 (10%)
105 (39%)
340
268
32 (12%)
86 (32%)
332
268
26 (10%)
98 (37%)
326
   Ptomy
266
24 (9%)
103 (39%)
326
267
25 (9%)
96 (36%)
317
   Xxy
267
25 (9%)
96 (36%)
317
10. Koist
268
27 (10%)
90 (34%)
315

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont