Főoldal » Meccsek » 2024. május 25.

Meccsek - 2024. május 25.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2024. május 25.)


5 mérkőzés
máj. 25. 14:00
Osasuna - Villarreal
1:1 (1:0)
máj. 25. 16:15
Real Sociedad - Atlético Madrid
0:2 (0:1)
máj. 25. 18:30
Rayo Vallecano - Athletic Bilbao
0:1 (0:0)
máj. 25. 18:30
Almería - Cádiz
6:1 (0:1)
máj. 25. 21:00
Real Madrid - Betis
0:0
1 mérkőzés
máj. 25. 16:00
Manchester City - Manchester United
1:2 (0:2)
2 mérkőzés
máj. 25. 18:00
Juventus - Monza
2:0 (2:0)
máj. 25. 20:45
AC Milan - Salernitana
3:3 (2:0)
1 mérkőzés
máj. 25. 20:00
Kaiserslautern - Bayer Leverkusen
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
máj. 25. 17:00
Kozármisleny - Nyíregyháza
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
máj. 25. 21:00
Lyon - Paris St. Germain
1:2 (0:2)
1 mérkőzés
máj. 25. 20:30
Cremonese - Catanzaro
4:1 (3:0)
8 mérkőzés
máj. 25. 15:30
CSKA Moszkva - FK Ural
2:0 (2:0)
máj. 25. 15:30
FK Krasnodar - Dinamo Moszkva
1:0 (0:0)
máj. 25. 15:30
Zenit Szentpétervár - FK Rostov
2:1 (0:0)
máj. 25. 15:30
Sovjetov - FK Nizhny Novgorod
1:1 (0:0)
máj. 25. 15:30
Rubin Kazan - PFC Sochi
1:1 (1:0)
máj. 25. 15:30
Fakel - Akhmat Grozny
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
máj. 25. 15:00
Fatih Karagümrük - Samsunspor
3:1 (1:0)
máj. 25. 18:00
Sivasspor - Kayserispor
2:1 (1:1)
máj. 25. 19:00
Alcoyano - Intercity
1:0 (1:0)
máj. 25. 19:00
Atlético Madrid II - Real Murcia
3:1 (2:1)
máj. 25. 19:00
Atlético Baleares - Granada II
2:1 (2:0)
máj. 25. 19:00
Castellón - Atletico Sanluqueno
0:1 (0:0)
máj. 25. 19:00
Antequera - Melilla
3:0 (1:0)
máj. 25. 19:00
Córdoba - Algeciras
1:0 (1:0)
máj. 25. 19:00
Huelva - UD Ibiza
1:0 (0:0)
máj. 25. 19:00
Real Madrid II - Málaga
1:2 (1:1)
máj. 25. 19:00
Mérida AD - AD Ceuta
3:2 (1:2)
máj. 25. 19:00
San Fernando - Linares Deportivo
2:1 (0:1)
3 mérkőzés
máj. 25. 20:30
Mechelen - Standard Liege
3:2 (2:0)
máj. 25. 20:30
Gent - Sint-Truidense
2:0 (0:0)
máj. 25. 20:30
Oud-Heverlee - Westerlo
1:2 (0:2)
1 mérkőzés
máj. 25. 16:00
Celtic - Rangers FC
1:0 (0:0)
máj. 25. 19:00
Lugo - Sabadell
3:3 (1:1)
máj. 25. 19:00
Deportivo La Coruna - Real Unión
3:1 (1:0)
máj. 25. 19:00
Osasuna II - Real Sociedad II
1:2 (0:2)
máj. 25. 19:00
Celta Vigo II - Barcelona II
1:2 (1:0)
máj. 25. 19:00
Gimnastic - Rayo Majadahonda
1:0 (0:0)
máj. 25. 19:00
Unionistas de Salamanca - Arenteiro
4:0 (1:0)
máj. 25. 19:00
Fuenlabrada - Cornella
2:0 (2:0)
máj. 25. 19:00
Leonesa - Sestao River
0:1 (0:1)
máj. 25. 19:00
Ponferradina - Teruel
1:1 (1:0)
máj. 25. 19:00
Tarazona - SD Logronés
0:2 (0:0)
7 mérkőzés
máj. 25. 14:30
Rukh Vynnyky - Dinamo Kiev
1:2 (0:0)
máj. 25. 14:30
Chernomorets Odessa - Dnipro-1
0:2 (0:1)
máj. 25. 14:30
Metalist Kharkov - Veres Rivne
1:2 (0:1)
máj. 25. 14:30
Polessya - Shakhtar Donetsk
2:0 (2:0)
máj. 25. 14:30
Hirnik Kriviy Rih - Minai
3:0 (2:0)
máj. 25. 14:30
Zorya Lugansk - Kolos Kovalivka
0:1 (0:0)
máj. 25. 14:30
Obolon-Brovar - Oleksandria
0:3 (0:1)
3 mérkőzés
máj. 25. 20:30
BSC Young Boys - Winterthur
3:0 (0:0)
máj. 25. 20:30
St. Gallen - FC Zürich
1:2 (1:2)
máj. 25. 20:30
Lugano - Servette
0:2 (0:1)
máj. 25.
CRB - Sport Recife
elhalasztva
máj. 25. 02:30
América MG - Santos
2:1 (1:1)
máj. 25. 08:00
Yenisey - Tyumen
2:0 (0:0)
máj. 25. 12:00
Khimki - Chernomorets Novorossisk
2:1 (0:1)
máj. 25. 12:00
Alania Vladikavkaz - Makhachkala
2:0 (0:0)
máj. 25. 12:00
Shinnik - Arsenal-Tula
1:0 (0:0)
máj. 25. 12:00
Volgar Astrakhan - Kuban Krasnodar
2:0 (2:0)
máj. 25. 12:00
Leningradets - Torpedo Moszkva
2:3 (0:1)
máj. 25. 12:00
Rodina Moszkva - Neftekhimik
3:0 (2:0)
máj. 25. 12:00
Akron - SKA-Energia Khabarovsk
2:1 (0:1)
máj. 25. 12:00
Kamaz - Sokol Saratov
1:2 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 25. 19:30
Panathinaikosz - Aris Saloniki
1:0 (0:0)
6 mérkőzés
máj. 25. 00:00
Tigre - Racing Club
0:4 (0:2)
máj. 25. 02:15
Lanus - Estudiantes
2:1 (0:0)
máj. 25. 02:15
Belgrano - Central Córdoba SdE
2:1 (0:1)
máj. 25. 20:00
Argentinos Juniors - River Plate
1:0 (1:0)
9 mérkőzés
máj. 25. 17:30
Lech Poznan - Korona Kielce
1:2 (1:0)
máj. 25. 17:30
Legia Warszawa - Zaglebie Lubin
2:1 (2:0)
máj. 25. 17:30
Pogon Szczecin - Górnik Zabrze
1:0 (0:0)
máj. 25. 17:30
Jagiellonia - Warta Poznan
3:0 (3:0)
máj. 25. 17:30
Puszcza Niepolomice - Piast Gliwice
1:0 (0:0)
máj. 25. 17:30
Radomiak Radom - Widzew Lódz
1:3 (1:0)
máj. 25. 17:30
Ruch Chorzów - Cracovia Krakow
2:0 (1:0)
máj. 25. 17:30
Lódzki - Stal Mielec
3:2 (3:0)
máj. 25. 18:20
Rakow Czestochowa - Slask Wroclaw
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
máj. 25. 17:00
Varazdin - Osijek
0:2 (0:0)
máj. 25. 19:10
Lokomotiv Zágráb - Hajduk Split
2:5 (0:2)
3 mérkőzés
máj. 25. 15:00
Viborg - Odense BK
2:1 (0:1)
máj. 25. 15:00
Randers - Vejle Boldklub
1:0 (0:0)
máj. 25. 15:00
Hvidovre - Lyngby
0:0
2 mérkőzés
máj. 25. 16:00
GAIS Göteborg - Häcken
3:0 (2:0)
máj. 25. 17:30
Mjällby - Djurgarden
1:3 (0:2)
4 mérkőzés
máj. 25. 18:00
Bohemians 1905 - FK Pardubice
0:1 (0:0)
máj. 25. 18:00
Karvina - Budejovice
1:0 (1:0)
máj. 25. 18:00
Jablonec - Zlín
1:0 (1:0)
máj. 25. 18:00
Hradec Králové - Teplice
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 25. 18:00
Partizan - Radnicki Kragujevac
2:2 (0:1)
máj. 25. 19:00
Crvena Zvezda - Cukaricki
4:1 (1:1)
máj. 25. 19:00
Vojvodina - FK Mladost Lucani
1:0 (1:0)
máj. 25. 17:30
Liefering - Lafnitz
4:3 (3:0)
máj. 25. 17:30
Ried - Dornbirn
1:0 (0:0)
máj. 25. 17:30
Leoben - Sturm Graz II
2:1 (1:0)
máj. 25. 17:30
First Vienna - Amstetten
4:1 (3:1)
máj. 25. 17:30
Grazer - Kapfenberg
4:2 (2:1)
máj. 25. 17:30
Horn - St. Pölten
1:3 (0:0)
máj. 25. 17:30
Stripfing - FAC Team für Wien
2:2 (2:1)
máj. 25. 17:30
SC Bregenz - Admira
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 25. 18:00
Fredrikstad - Tromso
0:0
máj. 25. 18:00
Al Ain - Yokohama F. Marinos
5:1 (2:1)
máj. 25. 17:45
San Telmo - Colón
2:0 (1:0)
máj. 25. 18:30
Tristán Suárez - San Martín
0:1 (0:0)
máj. 25. 23:00
Atlético Rafaela - Almirante Brown
1:2 (0:2)
1 mérkőzés
máj. 25. 16:00
HJK Helsinki - Ilves
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
máj. 25. 07:00
Consadole Sapporo - Kashima Antlers
0:3 (0:1)
máj. 25. 07:00
Jubilo Iwata - Shonan Bellmare
3:2 (1:2)
máj. 25. 09:00
Kawasaki Frontale - Kashiwa Reysol
1:1 (1:0)
máj. 25. 09:00
Albirex Niigata - Avispa Fukuoka
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
máj. 25. 19:30
Hebar 1918 - Etar Veliko Tarnovo
3:1 (0:1)
máj. 25. 19:30
Botev Vratsa - Beroe
1:0 (1:0)
máj. 25. 06:00
Sagamihara - Yamanashi Gakuin
3:0 (0:0)
máj. 25. 06:00
Nara Club - Kyoto Sangyo University
3:2 (0:0)
máj. 25. 06:00
Tokai Egyetem - Heavy Industrial
0:4 (0:0)
máj. 25. 06:00
Gifu - Azul Claro Numazu
1:0 (0:0)
máj. 25. 06:00
Tegevajaro Miyazaki - Kawasoe Club
4:0 (0:0)
máj. 25. 06:00
Sony Sendai - Tonan Maebashi
3:1 (0:0)
máj. 25. 06:00
Zweigen Kanazawa - Konan University
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
máj. 25. 06:00
Tochigi City - Yokogawa Musashino
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 25. 18:00
Neman Grodno - Isloch
2:0 (1:0)
8 mérkőzés
máj. 25. 17:00
Dukla Praha - Sparta Praha II
6:0 (2:0)
máj. 25. 17:00
Vlasim - Zbrojovka Brno
2:2 (1:1)
máj. 25. 17:00
Lisen - Chrudim
1:2 (0:0)
máj. 25. 17:00
Sigma Olomouc II - Varnsdorf
2:1 (0:1)
máj. 25. 17:00
Opava - Jihlava
4:1 (1:1)
máj. 25. 17:00
Pribram - Vyskov
2:0 (1:0)
máj. 25. 17:00
Viktoria Zizkov - Prostejov
0:2 (0:0)
máj. 25. 17:00
Hanacka Slavia Kromeriz - Táborsko
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
máj. 25. 01:00
Unión La Calera - Coquimbo
1:2 (1:1)
máj. 25. 18:30
Huachipato - Everton FC
1:0 (1:0)
máj. 25. 21:00
Deportes Iquique - Colo Colo
0:3 (0:0)
máj. 25. 23:30
Universidad Católica - Cobreloa
4:1 (1:1)
1 mérkőzés
máj. 25. 18:00
FCI Levadia - Paide
4:2 (0:2)
máj. 25. 19:00
Al Ahly - ES Tunis
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
máj. 25. 20:30
Longford - Cobh Ramblers
0:0
máj. 25. 17:00
El Daklyeh - Al Mokawloon
3:0 (1:0)
3 mérkőzés
máj. 25. 17:00
Neftchi - Sabah FK
0:1 (0:0)
máj. 25. 17:00
Sumgayit Shekher - Qabala
1:0 (0:0)
máj. 25. 17:00
Zira - Sabail
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 25. 17:30
Bnei Sakhnin - Hapoel Be'er Sheva
4:1 (1:0)
máj. 25. 17:30
Maccabi Haifa - Hapoel Haifa
0:2 (0:1)
máj. 25. 15:30
Amsterdamsche - Lisse
4:0 (0:0)
máj. 25. 15:30
De Treffers - Spakenburg
1:3 (0:2)
máj. 25. 15:30
GVVV - Sparta Rotterdam II
2:2 (1:1)
máj. 25. 15:30
Katwijk - Hardenberg
1:0 (1:0)
máj. 25. 15:30
Rijnsburgse - Noordwijk
2:3 (0:1)
máj. 25. 15:30
Scheveningen - Kozakken Boys
0:1 (0:0)
máj. 25. 15:30
ADO '20 - Quick Boys
1:1 (0:1)
máj. 25. 15:30
Maassluis - Assen
2:0 (1:0)
máj. 25. 15:49
Koninklijke - Almere City II
0:2 (0:0)
máj. 25. 15:30
Kallithea - Kalamata
4:1 (2:0)
máj. 25. 18:00
HB Torshavn - Fuglafjordur
1:0 (1:0)
máj. 25. 18:00
Runavik - B36 Torshavn
2:2 (0:2)
máj. 25. 20:00
Vikingur Gota - 07 Vestur
5:1 (0:1)
3 mérkőzés
máj. 25. 18:00
KR Reykjavik - Vestri
2:2 (2:0)
máj. 25. 19:00
Akranes - Víkingur Reykjavík
0:1 (0:0)
máj. 25. 21:15
Valur - Hafnarfjördur
2:2 (1:1)
máj. 25. 21:00
Universitario de Vinto - Club Aurora
2:2 (1:1)
máj. 25. 23:30
Club Bolívar - Real Santa Cruz
4:0 (2:0)
1 mérkőzés
máj. 25. 15:15
Ittihad Kalba - Baniyas
0:0
máj. 25. 06:55
Ehime - Tochigi
0:0
máj. 25. 07:00
Fujieda MYFC - Kagoshima
1:1 (0:0)
máj. 25. 07:00
V-Varen Nagasaki - JEF United
1:0 (1:0)
máj. 25. 09:00
Ventforet Kofu - Yokohama FC
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
máj. 25. 15:30
Shirak - Pyunik
0:1 (0:0)
máj. 25. 15:30
Noah - West Armenia
3:1 (1:1)
máj. 25. 23:00
Tacuary - Cerro Porteno
1:3 (0:1)
máj. 25. 23:00
Nacional Asunción - Sol de América
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
6 mérkőzés
máj. 25. 01:00
Cusco - Alianza Lima
3:0 (1:0)
máj. 25. 18:00
Huancayo - Cajamarca
1:1 (0:0)
máj. 25. 22:00
Deportivo Garcilaso - Melgar
1:3 (0:0)
máj. 25. 22:00
Universitario - Los Chankas
4:0 (2:0)
4 mérkőzés
máj. 25. 01:30
Hartford Athletic - Monterey Bay
2:1 (1:1)
máj. 25. 02:30
Tulsa Roughnecks - Oakland Roots
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
máj. 25. 16:00
Pakhtakor - Qizilqum
1:1 (0:1)
máj. 25. 16:00
Nasaf Qarshi - Dinamo Samarqand
1:1 (1:0)
máj. 25. 14:50
Sibenik - Dubrava
1:0 (1:0)
máj. 25. 17:30
Jarun - Croatia Zmijavci
1:1 (0:0)
máj. 25. 17:30
Dugopolje - Orijent 1919
0:0
máj. 25. 15:00
AmaZulu - Golden Arrows
1:3 (0:1)
máj. 25. 15:00
Ajax Cape Town - Kaizer Chiefs
2:0 (1:0)
máj. 25. 15:00
Chippa United - Sekhukhune United
0:1 (0:0)
máj. 25. 15:00
Mamelodi Sundowns - Cape Town City
0:1 (0:0)
máj. 25. 15:00
Richards Bay - Stellenbosch
2:1 (2:0)
máj. 25. 15:00
Orlando Pirates - SuperSport United
1:1 (1:0)
máj. 25. 15:00
Polokwane City - TS Galaxy
1:0 (1:0)
máj. 25. 15:00
Moroka Swallows - Royal AM
1:2 (1:1)
máj. 25. 07:00
Jeonbuk - Sangju Sangmu
0:0
máj. 25. 09:30
Ulsan Hyundai - Daejeon Citizen
4:1 (1:0)
máj. 25. 12:00
Incheon - Gwangju
1:1 (0:0)
máj. 25. 12:00
Pohang - FC Seoul
2:2 (1:1)
máj. 25. 06:00
Auckland City - Pirae
4:0 (0:0)
máj. 25. 09:00
Yanbian Longding - Jiangxi Beidamen
2:1 (1:1)
máj. 25. 09:30
Shanghai Jiading - Yunnan Yukun
1:2 (0:1)
máj. 25. 13:30
Guangxi Pingguo - Guangzhou
3:4 (1:1)
máj. 25. 13:30
Shijiazhuang Kungfu - Nanjing City
3:1 (2:1)
máj. 25. 15:00
Afturelding - UMF Grindavik
1:1 (0:0)
máj. 25. 16:00
Thor Akureyri - Keflavík
1:1 (0:1)
máj. 25. 16:00
Grotta - Leiknir Reykjavik
4:3 (1:2)
máj. 25. 17:00
ÍR Reykjavík - Dalvik/Reynir
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
máj. 25. 19:00
Petrocub - Zimbru
3:1 (0:1)
máj. 25. 19:00
OFK Petrovac - Buducnost Podgorica
3:1 (0:0)
máj. 25. 19:00
Rudar Pljevlja - Sutjeska Niksic
2:1 (0:0)
máj. 25. 19:00
Decic - Arsenal Tivat
3:1 (2:0)
máj. 25. 19:00
Mornar Bar - Jezero
1:0 (0:0)
máj. 25. 19:00
Mladost DG - Jedinstvo BP
1:2 (1:2)
2 mérkőzés
máj. 25. 15:00
Hegelmann Litauen - Dziugas Telsiai
2:1 (0:0)
máj. 25. 18:00
Panevezys - Kauno Zalgiris
0:0
máj. 25. 23:30
Inter de Barinas - Metropolitanos
2:2 (1:2)
2 mérkőzés
máj. 25. 15:00
FS METTA/LU Riga - Grobina
1:1 (1:0)
máj. 25. 17:00
Tukums 2000 - Rigas FS
0:1 (0:1)
máj. 25. 15:00
Liria Prizren - Llapi
1:5 (0:0)
máj. 25. 15:00
Dukagjini - Gjilani
2:4 (0:0)
máj. 25. 15:00
Ballkani - Prishtina
2:1 (0:0)
máj. 25. 15:00
Drita Gijlan - Malisheva
1:1 (0:0)
máj. 25. 15:00
Fushë Kosova - Feronikeli
0:3 (0:0)
máj. 25. 20:45
Virtus - La Fiorita
0:0
máj. 25. 18:00
USM Alger - Chlef
2:1 (0:1)
4 mérkőzés
máj. 25. 17:00
Al Shorta - Al-Qasim
2:0 (0:0)
máj. 25. 17:00
Duhok - Naft Al-Janoob
2:0 (0:0)
máj. 25. 19:30
Naft Al-Wasat - Al Karkh
1:2 (0:0)
máj. 25. 19:30
Al Kahrabaa - Al Minaa Basra
2:2 (0:0)
máj. 25. 23:00
Marathón - CD Olimpia
2:2 (1:2)
máj. 25. 12:00
Suwon Blue Wings - Seoul E-Land
1:3 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
241
29 (12%)
103 (43%)
351
244
33 (14%)
90 (37%)
345
   Xxy
240
33 (14%)
90 (38%)
345
240
28 (12%)
97 (40%)
334
241
31 (13%)
89 (37%)
333
240
36 (15%)
76 (32%)
332
248
27 (11%)
98 (40%)
331
248
26 (10%)
98 (40%)
326
244
26 (11%)
97 (40%)
324
   Npali44
252
32 (13%)
82 (33%)
324

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont