Főoldal » Meccsek » 2024. május 19.

Meccsek - 2024. május 19.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2024. május 19.)


9 mérkőzés
máj. 19. 19:00
FC Barcelona - Rayo Vallecano
3:0 (1:0)
máj. 19. 19:00
Villarreal - Real Madrid
4:4 (1:4)
máj. 19. 19:00
Athletic Bilbao - Sevilla
2:0 (2:0)
máj. 19. 19:00
Atlético Madrid - Osasuna
1:4 (0:1)
máj. 19. 19:00
Betis - Real Sociedad
0:2 (0:2)
máj. 19. 19:00
Valencia - Girona
1:3 (0:1)
máj. 19. 19:00
Cádiz - Las Palmas
0:0
máj. 19. 19:00
Granada - Celta Vigo
1:2 (0:0)
máj. 19. 19:00
Mallorca - Almería
2:2 (1:1)
10 mérkőzés
máj. 19. 17:00
Liverpool - Wolverhampton
2:0 (2:0)
máj. 19. 17:00
Chelsea - Bournemouth
2:1 (1:0)
máj. 19. 17:00
Arsenal - Everton
2:1 (1:1)
máj. 19. 17:00
Manchester City - West Ham United
3:1 (2:1)
máj. 19. 17:00
Sheffield United - Tottenham
0:3 (0:1)
máj. 19. 17:00
Brentford - Newcastle United
2:4 (0:3)
máj. 19. 17:00
Luton - Fulham
2:4 (1:2)
máj. 19. 17:00
Burnley - Nottingham Forest
1:2 (0:2)
máj. 19. 17:00
Crystal Palace - Aston Villa
5:0 (2:0)
2 mérkőzés
máj. 19. 17:15
Kecskeméti TE - ZTE
2:1 (0:1)
máj. 19. 20:15
Ferencváros - Újpest
2:0 (1:0)
5 mérkőzés
máj. 19. 12:30
Sassuolo - Cagliari
0:2 (0:0)
máj. 19. 15:00
Monza - Frosinone
0:1 (0:1)
máj. 19. 15:00
Udinese - Empoli
1:1 (0:0)
máj. 19. 18:00
Inter - Lazio
1:1 (0:1)
máj. 19. 20:45
AS Roma - Genoa
1:0 (0:0)
8 mérkőzés
máj. 19. 16:00
Nyíregyháza - Csákvár
2:1 (0:0)
máj. 19. 17:00
Szeged 2011 - Mosonmagyaróvár
3:2 (2:0)
máj. 19. 17:00
Budapest Honvéd - Gyirmót
2:2 (0:1)
máj. 19. 17:00
Budafok - Pécsi MFC
2:0 (0:0)
máj. 19. 17:00
Siófok - Kozármisleny
0:3 (0:2)
máj. 19. 17:00
Szombathelyi Haladás - Ajka
1:3 (1:0)
máj. 19. 17:00
Soroksár - Kazincbarcika
3:1 (2:0)
9 mérkőzés
máj. 19. 21:00
AS Monaco - Nantes
4:0 (3:0)
máj. 19. 21:00
Metz - Paris St. Germain
0:2 (0:2)
máj. 19. 21:00
Lens - Montpellier HSC
2:2 (2:0)
máj. 19. 21:00
Reims - Stade Rennes
2:1 (0:0)
máj. 19. 21:00
Lyon - Strasbourg
2:1 (1:0)
máj. 19. 21:00
Lille - Nice
2:2 (0:1)
máj. 19. 21:00
Le Havre - Olympique Marseille
1:2 (0:0)
máj. 19. 21:00
Toulouse - Brest
0:3 (0:0)
máj. 19. 21:00
Lorient - Clermont
5:0 (2:0)
máj. 19. 15:30
Greuther Fürth - Schalke 04
2:0 (0:0)
máj. 19. 15:30
Fortuna Düsseldorf - Magdeburg
3:2 (2:1)
máj. 19. 15:30
Hamburger SV - FC Nürnberg
4:1 (3:1)
máj. 19. 15:30
Osnabrück - Hertha BSC
2:1 (1:1)
máj. 19. 15:30
Wehen Wiesbaden - St. Pauli
1:2 (1:0)
máj. 19. 15:30
Hansa Rostock - Paderborn
1:2 (0:0)
máj. 19. 15:30
Elversberg - Karlsruhe
0:3 (0:0)
máj. 19. 15:30
Hannover 96 - Holstein Kiel
1:2 (0:2)
máj. 19. 15:30
Kaiserslautern - Braunschweig
5:0 (1:0)
9 mérkőzés
máj. 19. 14:30
PSV Eindhoven - Waalwijk
3:1 (1:1)
máj. 19. 14:30
Vitesse - Ajax
2:2 (1:1)
máj. 19. 14:30
Feyenoord - Excelsior Rotterdam
4:0 (0:0)
máj. 19. 14:30
Alkmaar - Utrecht
3:3 (3:0)
máj. 19. 14:30
Sparta Rotterdam - Heerenveen
2:1 (0:0)
máj. 19. 14:30
Almere City - Nijmegen
1:4 (1:2)
máj. 19. 14:30
Zwolle - Twente
1:2 (0:0)
máj. 19. 14:30
Volendam - Go Ahead Eagles
1:2 (1:1)
máj. 19. 14:30
Heracles - Fortuna Sittard
0:0
máj. 19. 14:00
Eibar - FC Cartagena
1:0 (1:0)
máj. 19. 16:15
Alcorcón - Valladolid
1:1 (1:0)
máj. 19. 21:00
Zaragoza - Racing Ferrol
2:2 (1:0)
4 mérkőzés
máj. 19. 11:00
FK Ural - Gazovik Orenburg
3:3 (1:1)
máj. 19. 13:15
Szpartak Moszkva - Rubin Kazan
3:1 (2:0)
máj. 19. 15:30
FK Rostov - Baltika Kaliningrad
2:1 (2:1)
máj. 19. 18:00
Akhmat Grozny - Zenit Szentpétervár
1:5 (1:3)
1 mérkőzés
máj. 19. 20:00
Rapid Bukarest - Steaua Bukarest
2:0 (2:0)
1 mérkőzés
máj. 19. 18:00
Galatasaray - Fenerbahce
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 19. 13:30
Cercle Brugge - Union St. Gilloise
1:2 (1:1)
máj. 19. 18:30
Anderlecht - Club Brugge
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
máj. 19. 16:00
Ross County - Aberdeen
2:2 (1:1)
máj. 19. 16:00
Livingston - Hibernian
1:1 (0:0)
máj. 19. 16:00
Motherwell - St. Johnstone
1:2 (0:2)
3 mérkőzés
máj. 19. 17:00
Sturm Graz - Austria Klagenfurt
2:0 (0:0)
máj. 19. 17:00
Rapid Wien - Hartberg
0:3 (0:1)
máj. 19. 17:00
Salzburg - LASK Linz
7:1 (3:1)
8 mérkőzés
máj. 19. 11:00
Kecskeméti TE II - Füzesgyarmat
7:0 (3:0)
máj. 19. 11:00
Vasas II - ESMTK
2:1 (0:1)
máj. 19. 17:00
Hódmezővásárhely - BKV Előre
1:0 (0:0)
máj. 19. 17:00
Pénzügyőr - Budapest Honvéd II
1:1 (0:0)
máj. 19. 17:00
Monor - Martfű
1:3 (0:0)
máj. 19. 17:00
Szolnoki MÁV - Szeged-Csanád II
2:1 (2:1)
máj. 19. 17:00
Cegléd - FC Dabas
2:4 (0:0)
máj. 19. 11:00
Debreceni VSC II - Sényő
1:2 (0:2)
máj. 19. 17:00
Cigánd - DVTK II
2:1 (0:0)
máj. 19. 17:00
Karcag - Kisvárda II
1:1 (0:0)
máj. 19. 17:00
Eger - Tiszafüred
1:2 (0:0)
máj. 19. 17:00
Tiszaújváros - Debreceni EAC
1:1 (0:0)
máj. 19. 17:00
Salgótarján - REAC
4:1 (0:0)
máj. 19. 17:00
Hatvan - Újpest II
2:0 (0:0)
máj. 19. 17:00
Gyöngyös - Putnok
0:3 (0:0)
7 mérkőzés
máj. 19. 11:00
Vidi II - Kaposvár
0:2 (0:2)
máj. 19. 11:00
Paks II - Szekszárd
2:2 (0:1)
máj. 19. 17:00
Gárdony - MTK II
3:2 (0:0)
máj. 19. 17:00
Nagykanizsai TE - Ferencváros II
3:1 (0:0)
máj. 19. 17:00
Érd - Mohács
4:1 (3:0)
máj. 19. 17:00
Szentlőrinc - Dunaújváros
3:0 (0:0)
máj. 19. 17:00
PTE-PEAC - Iváncsa
0:1 (0:0)
máj. 19. 11:00
Puskás Akadémia II. - Budaörs
1:1 (0:1)
máj. 19. 11:00
Gyirmót II - ZTE II
5:2 (3:0)
máj. 19. 17:00
Csorna - SC Sopron
1:1 (0:0)
máj. 19. 17:00
Dorog - Haladás VSE
2:3 (0:0)
máj. 19. 17:00
Veszprém - Kelen
1:0 (0:0)
máj. 19. 17:00
Bicske - Győri ETO II
4:3 (0:0)
máj. 19. 17:00
Tatabánya - Komárom
2:1 (0:0)
7 mérkőzés
máj. 19. 12:00
LNZ Cherkasy - Zorya Lugansk
2:1 (0:1)
máj. 19. 14:30
Dnipro-1 - Shakhtar Donetsk
1:1 (1:1)
máj. 19. 14:30
Rukh Vynnyky - Chernomorets Odessa
2:0 (1:0)
máj. 19. 14:30
Minai - Kolos Kovalivka
3:2 (1:1)
máj. 19. 14:30
Metalist Kharkov - Polessya
3:3 (1:3)
máj. 19. 14:30
Veres Rivne - Oleksandria
2:2 (2:1)
máj. 19. 14:30
Vorskla Poltava - Obolon-Brovar
3:1 (2:0)
máj. 19. 02:00
Sport Recife - Avaí
1:2 (1:0)
máj. 19. 16:00
Santos - Brusque
4:0 (3:0)
máj. 19. 21:00
Operário PR - Ceará
0:0
máj. 19. 21:00
Mirassol - Ituano
2:0 (0:0)
4 mérkőzés
máj. 19. 18:00
Novara - Fiorenzuola
2:1 (1:0)
máj. 19. 18:00
Vis Pesaro - Recanatese
4:3 (2:1)
máj. 19. 20:30
Potenza - Nuova Monterosi
1:1 (0:0)
máj. 19. 20:30
Monopoli - Virtus Francavilla
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
máj. 19. 19:00
AEK Athen - Lamia
3:0 (2:0)
máj. 19. 19:00
Panathinaikosz - Olympiakos Pireus
2:2 (1:0)
máj. 19. 19:00
Aris Saloniki - PAOK Saloniki
1:2 (0:1)
6 mérkőzés
máj. 19. 01:30
Instituto - Unión de Santa Fe
1:1 (1:1)
máj. 19. 20:00
Barracas Central - Sarmiento
1:1 (1:1)
máj. 19. 20:30
Platense - CA Independiente
0:0
máj. 19. 22:45
Banfield - Huracán
1:1 (0:1)
13 mérkőzés
máj. 19. 01:30
Charlotte - L. A. Galaxy
0:0
máj. 19. 01:30
FC Cincinnati - St. Louis City
3:1 (1:0)
máj. 19. 01:30
New England - Philadelphia
0:3 (0:1)
máj. 19. 01:30
Toronto FC - Montréal
5:1 (3:0)
máj. 19. 01:30
New York City - New York Red Bulls
2:1 (1:1)
máj. 19. 02:05
Inter Miami - D.C. United
1:0 (0:0)
máj. 19. 02:30
Austin FC - Sporting Kansas City
3:2 (2:1)
máj. 19. 02:30
Chicago Fire - Columbus Crew
1:3 (0:1)
máj. 19. 02:30
Houston Dynamo - FC Dallas
1:1 (1:0)
máj. 19. 02:30
Minnesota United - Portland Timbers
2:1 (0:1)
máj. 19. 03:30
Real Salt Lake - Colorado Rapids
5:3 (2:2)
máj. 19. 04:30
San Jose Earthquakes - Orlando City
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 19. 12:30
Cracovia Krakow - Rakow Czestochowa
2:0 (1:0)
máj. 19. 15:00
Warta Poznan - Legia Warszawa
0:1 (0:1)
máj. 19. 17:30
Widzew Lódz - Lech Poznan
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
máj. 19. 14:00
Crawley - Crewe
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
máj. 19. 17:00
Hajduk Split - NK Gorica
2:1 (1:1)
máj. 19. 19:30
Osijek - Rijeka
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
máj. 19. 14:00
Odense BK - Randers
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
máj. 19. 14:00
Hammarby - AIK
2:1 (0:0)
máj. 19. 14:00
Brommapojkarna - Norrköping
2:1 (2:1)
máj. 19. 16:30
GAIS Göteborg - Elfsborg
2:1 (2:1)
máj. 19. 16:30
Värnamo - Kalmar
0:2 (0:2)
4 mérkőzés
máj. 19. 15:00
Teplice - Hradec Králové
0:1 (0:0)
máj. 19. 17:00
FK Pardubice - Karvina
4:0 (2:0)
máj. 19. 17:00
Budejovice - Jablonec
2:2 (2:2)
máj. 19. 17:00
Zlín - Bohemians 1905
1:2 (1:1)
máj. 19. 12:00
Academico Viseu - Marítimo
2:2 (1:1)
máj. 19. 12:00
AVS - Tondela
0:1 (0:1)
máj. 19. 15:00
UD Oliveirense - Leixőes
1:3 (0:1)
máj. 19. 17:30
Santa Clara - Leiria
2:0 (0:0)
máj. 19. 17:30
Nacional - Mafra
2:0 (2:0)
4 mérkőzés
máj. 19. 15:00
Pike - Villa
1:1 / tizenegyesekkel 3:1 (0:0)
máj. 19. 15:00
Ballyfermot United - Rockmount
3:0 (1:0)
máj. 19. 15:30
Wilton United - Glebe North
1:0 (1:0)
máj. 19. 16:00
Cockhill - Ayrfield United
7:1 (2:0)
máj. 19. 15:00
Polonia Warszawa - Odra Opole
1:1 (0:1)
máj. 19. 18:00
Nieciecza - Tychy
6:1 (3:1)
máj. 19. 20:30
Lechia Gdansk - Arka Gdynia
2:1 (1:1)
1 mérkőzés
máj. 19. 00:00
Quilmes - GyE Jujuy
2:1 (1:1)
máj. 19. 02:10
Estudiantes Caseros - Alvarado
4:0 (2:0)
máj. 19. 18:45
Atlanta - Atlético Rafaela
2:0 (1:0)
máj. 19. 20:00
Guillermo Brown - Agropecuario
0:2 (0:2)
máj. 19. 20:00
Arsenal FC - Tristán Suárez
0:2 (0:2)
máj. 19. 20:30
Chacarita Juniors - Racing Córdoba
2:2 (1:1)
máj. 19. 20:30
Gimnasia Mendoza - Deportivo Morón
2:1 (1:0)
máj. 19. 20:30
Aldosivi - Almagro
1:0 (0:0)
máj. 19. 20:45
Colón - Chaco For Ever
1:0 (0:0)
máj. 19. 21:00
San Martín - All Boys
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
máj. 19. 15:00
Gnistan - Kuopion
0:0
máj. 19. 17:30
EIF Ekenas - Lahti
1:1 (1:0)
8 mérkőzés
máj. 19. 07:00
Jubilo Iwata - Urawa Red Diamonds
1:1 (0:0)
máj. 19. 07:00
Kyoto Sanga - Sanfrecce Hiroshima
0:5 (0:3)
máj. 19. 07:00
Machida Zelvia - Tokyo Verdy
5:0 (2:0)
máj. 19. 08:00
FC Tokyo - Yokohama F. Marinos
1:1 (0:1)
máj. 19. 08:00
Gamba Osaka - Kawasaki Frontale
3:1 (1:1)
máj. 19. 08:00
Kashima Antlers - Vissel Kobe
1:0 (0:0)
máj. 19. 09:00
Kashiwa Reysol - Consadole Sapporo
2:1 (1:0)
máj. 19. 09:00
Shonan Bellmare - Albirex Niigata
2:1 (1:1)
1 mérkőzés
máj. 19. 19:30
Cherno More Varna - Ludogorets
4:0 (1:0)
máj. 19. 19:00
Dinamo Minsk - Shakhter Soligorsk
3:2 (1:1)
1 mérkőzés
máj. 19. 04:00
CF América - Club Guadalajara
1:0 (0:0)
8 mérkőzés
máj. 19. 17:00
Chrudim - Sigma Olomouc II
1:3 (1:1)
máj. 19. 17:00
Jihlava - Viktoria Zizkov
1:2 (0:0)
máj. 19. 17:00
Táborsko - Dukla Praha
0:0
máj. 19. 17:00
Varnsdorf - Pribram
1:0 (0:0)
máj. 19. 17:00
Prostejov - Opava
3:1 (1:0)
máj. 19. 17:00
Sparta Praha II - Vlasim
2:2 (1:0)
máj. 19. 17:00
Vyskov - Lisen
0:0
máj. 19. 13:00
Landskrona - Örebro
0:0
máj. 19. 15:00
Sandviken - Varberg
3:1 (2:0)
2 mérkőzés
máj. 19. 17:30
Olimpija Ljubljana - Bravo
0:1 (0:0)
máj. 19. 17:30
Koper - Maribor
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
máj. 19. 18:30
Nublense - O'Higgins
2:2 (2:0)
máj. 19. 23:30
Colo Colo - Palestino
2:0 (1:0)
máj. 19. 17:00
Ismaily - Pyramids
0:2 (0:0)
máj. 19. 18:00
Smouha - Al Ahly
elhalasztva
1 mérkőzés
máj. 19. 14:00
Qabala - Araz
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 19. 13:30
Kalev Tallinn - Nőmme United
2:0 (2:0)
máj. 19. 16:00
Parnu - FCI Levadia
0:2 (0:0)
máj. 19. 19:00
Zamalek - Renaissance Berkane
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
3 mérkőzés
máj. 19. 17:00
Gagra - Telavi
2:0 (0:0)
máj. 19. 18:00
Kolkheti-1913 - Torpedo Kutaisi
2:5 (0:2)
máj. 19. 19:00
Dinamo Batumi - Saburtalo
2:3 (1:0)
máj. 19. 21:00
Guabirá - Club Aurora
1:1 (0:1)
máj. 19. 23:30
Club Bolívar - Real Tomayapo
4:1 (1:0)
máj. 19. 02:00
Atlante - Cancún
0:0
máj. 19. 00:15
La Equidad - Deportes Tolima
2:3 (2:0)
máj. 19. 02:30
Once Caldas - Santa Fe
0:0
máj. 19. 15:00
Rudar Velenje - NK Krka
0:5 (0:0)
máj. 19. 15:00
Bilje - Virs Bistrica
3:0 (0:0)
máj. 19. 15:00
Brinje Grosuplje - Ilirija Ljubljana
1:1 (0:0)
máj. 19. 15:00
Nafta - Dravinja
0:2 (0:0)
máj. 19. 15:00
Tabor Sezana - Primorje
0:0
máj. 19. 07:00
Fagiano Okayama - Ventforet Kofu
2:0 (1:0)
máj. 19. 07:00
Renofa Yamaguchi - Fujieda MYFC
2:1 (1:0)
máj. 19. 10:00
Tochigi - Vegalta Sendai
1:2 (1:1)
máj. 19. 21:15
Sol de América - Cerro Porteno
0:3 (0:2)
máj. 19. 23:30
General Caballero - Sportivo Luqueno
1:2 (1:1)
1 mérkőzés
máj. 19. 15:00
West Armenia - BKMA
3:2 (0:1)
3 mérkőzés
máj. 19. 01:00
Melgar - Huancayo
4:1 (2:0)
máj. 19. 20:00
ADT - Comerciantes Unidos
2:0 (1:0)
máj. 19. 22:30
Los Chankas - Alianza Atlético
2:0 (0:0)
5 mérkőzés
máj. 19. 08:30
Qingdao Elite United - Suzhou Dongwu
1:2 (1:1)
máj. 19. 09:30
BIT - Guangxi Pingguo
0:1 (0:1)
máj. 19. 11:00
Guangxi Hengchen - Dalian Zhixing
2:1 (0:1)
3 mérkőzés
máj. 19. 15:00
SJK Akatemia - SalPa Salo
2:0 (2:0)
máj. 19. 17:30
Jaro - PK-35 Vantaa
2:1 (0:0)
máj. 19. 17:30
MP Mikkeli - JäPS
0:3 (0:2)
2 mérkőzés
máj. 19. 16:00
Navbahor - Neftchi Fargona
1:0 (0:0)
máj. 19. 16:00
AGMK - Sogdiana
5:3 (2:2)
máj. 19. 14:50
Sibenik - Vukovar
2:1 (0:0)
máj. 19. 17:30
Croatia Zmijavci - Dugopolje
0:2 (0:0)
7 mérkőzés
máj. 19. 01:00
Indy Eleven - Hartford Athletic
4:1 (2:0)
máj. 19. 01:00
Loudoun United - Monterey Bay
3:0 (1:0)
máj. 19. 01:30
Tampa Bay Rowdies - Tulsa Roughnecks
5:0 (4:0)
máj. 19. 04:00
Oakland Roots - Orange County SC
2:1 (1:1)
máj. 19. 04:30
Las Vegas Lights - Louisville City
2:2 (2:1)
máj. 19. 04:30
Phoenix Rising - Miami FC 2.
2:0 (2:0)
máj. 19. 09:30
Gwangju - Jeonbuk
0:3 (0:2)
máj. 19. 09:30
FC Seoul - Daegu
1:2 (0:0)
máj. 19. 09:30
Gangwon - Ulsan Hyundai
1:0 (0:0)
máj. 19. 12:00
Suwon City - Pohang
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 19. 14:00
Shakter Karaganda - Tobol
1:0 (1:0)
máj. 19. 14:00
Zhetysu - Kyzyl-Zhar
0:0
máj. 19. 18:00
Yelimay Semey - Kairat Almaty
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
máj. 19. 09:30
Upesciema Warriors - Staiceles Bebri
3:1 (2:1)
máj. 19. 13:00
Salaspils - Livani
7:2 (3:0)
máj. 19. 15:00
Jules Verne - Cesis
2:2 / tizenegyesekkel 4:6 (0:0)
máj. 19. 16:00
Riga United - Kadaga / Ostas
3:2 (0:2)
máj. 19. 04:00
Herediano - Alajuelense
1:0 / tizenegyesekkel 0:2 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 19. 16:00
Dziugas Telsiai - Banga
1:1 (0:0)
máj. 19. 17:25
Zalgiris Vilnius - Kauno Zalgiris
1:0 (0:0)
máj. 19. 02:00
Metropolitanos - UCV
5:2 (2:0)
máj. 19. 23:30
Carabobo - Angostura
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
máj. 19. 17:00
FS Jelgava - Riga
1:5 (0:3)
máj. 19. 20:00
Auda - Liepaja
1:1 (1:1)
5 mérkőzés
máj. 19. 17:00
Pas de la Casa - Esperanca d'Andorra
2:2 (0:1)
máj. 19. 17:00
Ordino - Carroi
1:1 (1:0)
máj. 19. 09:00
North District - HK U23
0:1 (0:1)
máj. 19. 09:00
Sham Shui Po - Lee Man
1:6 (0:2)
máj. 19. 12:00
Rangers FC - Hongkong FC
2:1 (2:0)
4 mérkőzés
máj. 19. 15:30
Sporting Ben Arous - Jeunesse Sportive Omrane
2:2 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
máj. 19. 15:30
Progres Sakiet Eddaier - Bizertin
1:2 (0:0)
máj. 19. 15:30
Monastir - Gabes
2:0 (0:0)
máj. 19. 15:30
Olympique Béja - Jerba
2:1 (0:0)
máj. 19. 09:30
Cheonan City - Anyang
0:1 (0:1)
máj. 19. 09:30
Seongnam Ilhwa - Busan I'Park
0:1 (0:1)
máj. 19. 12:00
Gyeongnam - Gimpo Citizen
1:3 (1:1)
máj. 19. 16:00
Szudán - Tanzánia
0:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
289
39 (13%)
116 (40%)
427
289
32 (11%)
132 (46%)
424
289
35 (12%)
115 (40%)
405
286
31 (11%)
120 (42%)
395
5. AltT
289
36 (12%)
107 (37%)
394
289
28 (10%)
125 (43%)
390
289
29 (10%)
121 (42%)
387
8. Xxy
289
28 (10%)
123 (43%)
386
289
31 (11%)
114 (39%)
383
10. Nadin
289
26 (9%)
125 (43%)
380

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont