Főoldal » Meccsek » 2024. május 18.

Meccsek - 2024. május 18.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2024. május 18.)


1 mérkőzés
máj. 18. 21:00
Alavés - Getafe
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
máj. 18. 17:45
Fehérvár - Diósgyőr
0:0
máj. 18. 17:45
Puskás Akadémia - Debreceni VSC
4:1 (2:1)
máj. 18. 17:45
Paks - Kisvárda
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
máj. 18. 18:00
Lecce - Atalanta
0:2 (0:0)
máj. 18. 20:45
Torino - AC Milan
3:1 (2:0)
9 mérkőzés
máj. 18. 15:30
Hoffenheim - Bayern München
4:2 (1:2)
máj. 18. 15:30
Borussia Dortmund - Darmstadt
4:0 (2:0)
máj. 18. 15:30
Eintracht Frankfurt - RB Leipzig
2:2 (0:1)
máj. 18. 15:30
Union Berlin - Freiburg
2:1 (0:0)
máj. 18. 15:30
Wolfsburg - Mainz
1:3 (1:1)
máj. 18. 15:30
VfB Stuttgart - Mönchengladbach
4:0 (2:0)
máj. 18. 15:30
Bayer Leverkusen - Augsburg
2:1 (2:0)
máj. 18. 15:30
Werder Bremen - Bochum
4:1 (1:0)
máj. 18. 15:30
Heidenheim - 1. FC Köln
4:1 (3:0)
máj. 18. 14:00
FC Andorra - Burgos
1:0 (0:0)
máj. 18. 16:15
Leganés - Sporting Gijón
2:1 (1:0)
máj. 18. 16:15
Huesca - Racing Santander
0:3 (0:1)
máj. 18. 21:00
Tenerife - Amorebieta
0:1 (0:0)
máj. 18. 21:00
Eldense - Levante
0:0
máj. 18. 16:30
Estrela - Gil Vicente
1:0 (1:0)
máj. 18. 16:30
Boavista Porto - Vizela
2:2 (0:1)
máj. 18. 16:30
Arouca - Guimaraes
1:3 (1:0)
máj. 18. 16:30
Farense - Portimonense
1:3 (0:2)
máj. 18. 19:00
Sporting CP - Chaves
3:0 (2:0)
máj. 18. 19:00
Moreirense - Estoril
2:1 (1:0)
máj. 18. 21:30
Braga - FC Porto
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 18. 13:00
Dinamo Moszkva - Sovjetov
4:1 (1:1)
máj. 18. 15:30
Lokomotiv Moszkva - Fakel
2:0 (1:0)
máj. 18. 18:00
PFC Sochi - FK Krasnodar
2:3 (1:1)
2 mérkőzés
máj. 18. 20:00
CS U Craiova - Sepsi
3:2 (0:1)
máj. 18. 20:00
CFR Cluj - Farul Constanta
5:1 (4:0)
7 mérkőzés
máj. 18. 18:00
Besiktas - Hatayspor
2:2 (0:1)
máj. 18. 18:00
Rizespor - Kasimpasa
0:0
máj. 18. 18:00
Ankaragücü - Pendikspor
0:0
máj. 18. 18:00
Samsunspor - Alanyaspor
1:1 (0:1)
máj. 18. 18:00
Istanbul Basaksehir - Trabzonspor
0:1 (0:1)
máj. 18. 18:00
Kayserispor - Konyaspor
2:2 (1:1)
máj. 18. 19:00
Intercity - Real Madrid II
0:1 (0:1)
máj. 18. 19:00
Granada II - Huelva
2:1 (0:1)
máj. 18. 19:00
Málaga - Antequera
3:0 (2:0)
máj. 18. 19:00
AD Ceuta - Atlético Madrid II
4:0 (1:0)
máj. 18. 19:00
Algeciras - Castellón
1:1 (0:0)
máj. 18. 19:00
Linares Deportivo - Alcoyano
1:0 (0:0)
máj. 18. 19:00
Real Murcia - Mérida AD
1:1 (0:0)
máj. 18. 19:00
UD Ibiza - Córdoba
1:1 (1:1)
máj. 18. 19:00
Melilla - Atlético Baleares
2:0 (1:0)
máj. 18. 19:00
Atletico Sanluqueno - San Fernando
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 18. 18:15
Westerlo - Mechelen
0:2 (0:1)
máj. 18. 20:45
Standard Liege - Gent
1:4 (1:1)
3 mérkőzés
máj. 18. 13:30
Celtic - St. Mirren
3:2 (2:2)
máj. 18. 13:30
Heart of Midlothian - Rangers FC
3:3 (1:0)
máj. 18. 13:30
Dundee FC - Kilmarnock
1:1 (1:1)
máj. 18. 19:00
Sabadell - Ponferradina
1:0 (0:0)
máj. 18. 19:00
Teruel - Osasuna II
2:3 (1:0)
máj. 18. 19:00
Arenteiro - Celta Vigo II
1:1 (0:1)
máj. 18. 19:00
Barcelona II - Gimnastic
1:2 (0:1)
máj. 18. 19:00
Cornella - Leonesa
1:2 (1:2)
máj. 18. 19:00
Real Unión - Fuenlabrada
2:1 (1:1)
máj. 18. 19:00
SD Logronés - Lugo
2:1 (2:1)
máj. 18. 19:00
Sestao River - Tarazona
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
máj. 18. 17:00
Blau-Weiss Linz - Austria Wien
1:2 (0:1)
máj. 18. 17:00
Wolfsberger - Swarovski Tirol
3:1 (0:1)
máj. 18. 17:00
Altach - Austria Lustenau
2:2 (1:1)
1 mérkőzés
máj. 18. 17:00
Dunaföldvár - Majos
6:1 (2:0)
1 mérkőzés
máj. 18. 14:30
Dinamo Kiev - Hirnik Kriviy Rih
3:1 (2:1)
1 mérkőzés
máj. 18. 17:15
Bolton Wanderers - Oxford United
0:2 (0:2)
10 mérkőzés
máj. 18. 13:30
Regensburg - Saarbrücken
0:1 (0:1)
máj. 18. 13:30
1860 München - Arminia Bielefeld
0:2 (0:1)
máj. 18. 13:30
Aue - Waldhof Mannheim
2:0 (1:0)
máj. 18. 13:30
Dynamo Dresden - Duisburg
4:0 (3:0)
máj. 18. 13:30
Sandhausen - Ingolstadt
1:1 (1:0)
máj. 18. 13:30
Lübeck - Rot-Weiss Essen
3:3 (2:2)
máj. 18. 13:30
Hallescher - Borussia Dortmund II
1:1 (1:1)
máj. 18. 13:30
Preußen Münster - Unterhaching
2:0 (2:0)
máj. 18. 13:30
Ulm - Verl
4:2 (1:0)
máj. 18. 13:30
Freiburg II - Viktoria Köln
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
máj. 18. 18:00
Grasshoppers - Basel
0:1 (0:0)
máj. 18. 18:00
Yverdon - Luzern
3:1 (1:0)
máj. 18. 18:00
Stade Lausanne-Ouchy - Lausanne
0:4 (0:3)
máj. 18. 00:00
CRB - Vila Nova
1:0 (1:0)
máj. 18. 02:30
Novorizontino - Coritiba
0:0
máj. 18. 22:30
Amazonas - Paysandu
1:1 (1:1)
máj. 18. 23:30
Goiás - Botafogo/SP
4:0 (2:0)
5 mérkőzés
máj. 18. 20:30
Catania - Atalanta II
0:1 (0:0)
máj. 18. 20:30
Carrarese - Perugia
1:2 (1:1)
máj. 18. 20:30
Casertana - Juventus II
1:3 (0:1)
máj. 18. 20:30
Benevento - Triestina
2:1 (2:1)
máj. 18. 21:00
Vicenza - Taranto
0:0
máj. 18. 14:00
Chernomorets Novorossisk - Yenisey
0:2 (0:2)
máj. 18. 18:00
Makhachkala - Rodina Moszkva
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 18. 23:00
River Plate - Belgrano
3:0 (1:0)
1 mérkőzés
máj. 18. 19:45
Nashville - Atlanta United
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
máj. 18. 15:00
Korona Kielce - Ruch Chorzów
2:0 (1:0)
máj. 18. 17:30
Slask Wroclaw - Radomiak Radom
2:0 (1:0)
máj. 18. 20:00
Piast Gliwice - Jagiellonia
1:1 (0:0)
6 mérkőzés
máj. 18. 17:00
Slovan Bratislava - Ruzomberok
5:1 (3:1)
máj. 18. 17:00
Zilina - Dunaszerdahely
2:3 (1:0)
máj. 18. 17:00
Besztercebánya - Skalica
2:2 (1:0)
máj. 18. 17:00
Trnava - Podbrezová
5:0 (1:0)
máj. 18. 17:00
Zlate Moravce - Trencín
2:2 (1:0)
máj. 18. 17:00
FK Kosice - Zemplín Michalovce
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
máj. 18. 17:00
Rude Zágráb - Lokomotiv Zágráb
3:3 (0:3)
máj. 18. 19:10
Slaven Belupo - Dinamo Zágráb
2:3 (1:0)
máj. 18. 18:00
Sochaux - Versailles
1:1 (1:0)
máj. 18. 18:00
Le Mans - Marignane Gignac
2:1 (0:0)
máj. 18. 18:00
Martigues - Nimes
1:0 (1:0)
máj. 18. 18:00
Red Star FC 93 - Épinal
4:2 (3:2)
máj. 18. 18:00
Chateauroux - Cholet
1:2 (1:1)
máj. 18. 18:00
Rouen - Dijon
0:5 (0:2)
máj. 18. 18:00
GOAL - US Orléans
1:1 (1:0)
máj. 18. 18:00
Villefranche/Saone - Nancy
2:1 (0:0)
máj. 18. 18:00
Avranches - Chamois Niortais
1:3 (0:1)
3 mérkőzés
máj. 18. 17:00
Slovácko - Slavia Praha
1:2 (0:0)
máj. 18. 17:00
Mlada Boleslav - Sparta Praha
0:5 (0:3)
máj. 18. 17:00
Viktoria Plzen - Banik Ostrava
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
máj. 18. 16:00
Radnicki Nis - Javor
1:2 (0:0)
máj. 18. 16:00
Zeleznicar Pancevo - Novi Pazar
3:1 (1:1)
máj. 18. 16:00
IMT Novi Beograd - Vozdovac
2:1 (1:1)
máj. 18. 12:00
Feirense - Vilaverdense
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 18. 15:00
Midleton - St. Francis
3:0 (0:0)
máj. 18. 16:00
Maynooth University - Gorey Rangers
1:4 (0:0)
máj. 18. 17:00
College Corinthians - Cobh Wanderers
4:5 (2:1)
máj. 18. 15:00
Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica
1:2 (0:0)
máj. 18. 17:30
Katowice - Wisla Kraków
5:2 (2:1)
máj. 18. 20:00
Górnik Leczna - Stal Rzeszów
1:3 (0:1)
1 mérkőzés
máj. 18. 19:00
Omonia Nikosia - Paphos FC
0:3 (0:3)
2 mérkőzés
máj. 18. 16:45
CSKA Szófia - Levski Krumovgrad
2:2 (1:1)
máj. 18. 19:15
Lokomotiv Plovdiv - Levszki Szófia
1:2 (1:2)
2 mérkőzés
máj. 18. 09:00
Avispa Fukuoka - Cerezo Osaka
0:3 (0:2)
máj. 18. 12:00
Sagan Tosu - Nagoya Grampus
0:2 (0:1)
máj. 18. 15:00
Naftan Novopolotsk - Dnepr Mogilev
2:1 (0:0)
máj. 18. 17:00
FK Minsk - Vitebsk
1:2 (0:0)
máj. 18. 20:00
FK Gomel - Torpedo Zhodino
0:0
máj. 18. 13:00
Skövde - Östersunds
1:0 (0:0)
máj. 18. 15:00
Degerfors - Örgryte
4:1 (1:0)
máj. 18. 15:00
Oddevold - Brage
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 18. 15:00
Aluminij - Domzale
1:3 (0:3)
máj. 18. 15:00
Radomlje - Celje
1:1 (1:0)
máj. 18. 15:00
NS Mura - Rogaska
1:2 (0:2)
3 mérkőzés
máj. 18. 18:30
Everton FC - Copiapó
1:0 (1:0)
máj. 18. 21:00
Cobreloa - Deportes Iquique
2:2 (0:2)
1 mérkőzés
máj. 18. 17:00
Horsens - B.93 Kobenhavn
1:1 (1:1)
máj. 18. 21:00
ES Tunis - Al Ahly
0:0
1 mérkőzés
máj. 18. 20:30
Longford - Athlone
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 18. 15:00
Sabail - Neftchi
0:3 (0:0)
máj. 18. 15:00
Kapaz - Zira
0:1 (0:0)
máj. 18. 15:00
Sabah FK - Sumgayit Shekher
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
máj. 18. 13:30
Tammeka - Paide
1:2 (1:1)
máj. 18. 16:00
Trans Narva - Flora Tallinn
1:3 (0:0)
máj. 18. 18:00
Nőmme Kalju - Kuressaare
3:0 (2:0)
5 mérkőzés
máj. 18. 17:00
Hapoel Hadera - Hapoel Tel Aviv
0:1 (0:1)
máj. 18. 17:00
Ashdod - Hapoel Jerusalem
3:1 (0:0)
máj. 18. 19:30
Bnei Sakhnin - Maccabi Haifa
1:2 (0:0)
máj. 18. 19:30
Maccabi Bnei Raina - Hapoel Haifa
0:1 (0:1)
máj. 18. 18:20
Al Taawoun - Al-Shabab Riyadh
1:0 (0:0)
máj. 18. 18:20
Al Hazm - Al Riyadh
1:1 (0:0)
máj. 18. 20:00
Al Ahli Jeddah - Abha
5:1 (2:0)
máj. 18. 15:30
Hardenberg - Amsterdamsche
1:2 (0:1)
máj. 18. 15:30
Almere City II - Rijnsburgse
0:2 (0:1)
máj. 18. 15:30
Quick Boys - GVVV
4:1 (1:1)
máj. 18. 15:30
Sparta Rotterdam II - Maassluis
2:2 (1:2)
máj. 18. 15:30
Kozakken Boys - De Treffers
1:2 (0:1)
máj. 18. 15:30
Lisse - Koninklijke
2:1 (1:0)
máj. 18. 15:30
Noordwijk - Scheveningen
2:2 (1:1)
máj. 18. 15:30
Assen - Katwijk
3:1 (2:1)
máj. 18. 15:30
Spakenburg - ADO '20
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
máj. 18. 14:30
Samgurali - Samtredia
4:0 (4:0)
máj. 18. 18:00
Dila Gori - Dinamo Tbilisi
2:1 (0:1)
máj. 18. 07:00
Mito Hollyhock - Oita Trinita
1:1 (0:1)
máj. 18. 07:00
Yokohama FC - Shimizu
2:0 (1:0)
máj. 18. 07:00
JEF United - Ehime
7:1 (5:0)
máj. 18. 07:00
Montedio Yamagata - Blaublitz Akita
0:2 (0:2)
máj. 18. 07:00
Tokushima Vortis - Roasso Kumamoto
1:2 (0:1)
máj. 18. 07:00
Thespa Kusatsu - Iwaki
0:1 (0:0)
máj. 18. 08:00
Kagoshima - V-Varen Nagasaki
0:3 (0:1)
máj. 18. 17:30
Triglav - Jadran Dekani
1:2 (0:0)
máj. 18. 17:30
Tolmin - ND Gorica
0:0
máj. 18. 17:30
Beltinci - Fuzinar
6:2 (0:0)
máj. 18. 02:00
Nacional Asunción - 2 de Mayo
3:1 (2:1)
máj. 18. 21:00
Club Olimpia - Guaraní
2:1 (0:1)
máj. 18. 23:30
Tacuary - Libertad
0:0
máj. 18. 18:00
F91 Dudelange - Progres Niedercorn
0:2 (0:0)
máj. 18. 18:00
Mondorf-les-Bains - Fola Esch
6:0 (0:0)
máj. 18. 18:00
Differdange - Wiltz
1:1 (0:0)
máj. 18. 18:00
Jeunesse Esch - Victoria Rosport
0:2 (0:0)
máj. 18. 18:00
Käerjéng - RFCU Luxemburg
1:4 (0:0)
máj. 18. 18:00
UNA Strassen - Mondercange
1:0 (0:0)
máj. 18. 18:00
Marisca Mersch - UT Pétange
1:4 (0:0)
máj. 18. 18:00
Schifflange - Swift Hesperange
1:4 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 18. 14:00
Turku - KTP Kotka
1:4 (1:2)
máj. 18. 15:00
Jippo - KäPa
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 18. 22:00
Sporting Cristal - Unión Comercio
5:1 (4:1)
1 mérkőzés
5 mérkőzés
máj. 18. 09:30
Shenzhen Jixiang - Nanjing City
0:1 (0:1)
máj. 18. 11:00
Shaanxi Union - Guangzhou
1:1 (0:1)
máj. 18. 11:00
Guangdong GZ-Power - Wuxi Wugou
0:1 (0:0)
máj. 18. 11:30
Hunan Xiangtao - Shijiazhuang Kungfu
0:3 (0:0)
máj. 18. 14:50
Zrinski Jurjevac - NK Sesvete
1:0 (0:0)
máj. 18. 17:30
Cibalia Vinkovci - Jarun
1:1 (0:0)
máj. 18. 17:30
Orijent 1919 - Solin
2:2 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 18. 16:00
Qizilqum - Olympic
2:4 (1:0)
máj. 18. 16:00
Andijan - Metalourg
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 18. 03:00
Colorado Springs - Rhode Island
3:1 (1:1)
máj. 18. 03:00
El Paso Locomotive - Memphis 901
1:2 (1:1)
máj. 18. 09:30
Daejeon Citizen - Incheon
0:1 (0:0)
máj. 18. 12:00
Sangju Sangmu - Jeju
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 18. 15:45
Caernarfon Town - Penybont
3:1 (3:0)
máj. 18. 15:00
SuperSport United - Moroka Swallows
2:0 (2:0)
máj. 18. 15:00
Sekhukhune United - AmaZulu
0:1 (0:1)
máj. 18. 15:00
Cape Town City - Richards Bay
3:1 (1:0)
máj. 18. 15:00
Golden Arrows - Ajax Cape Town
1:1 (0:1)
máj. 18. 15:00
Royal AM - Chippa United
0:0
máj. 18. 15:00
Stellenbosch - Mamelodi Sundowns
0:1 (0:0)
máj. 18. 15:00
TS Galaxy - Orlando Pirates
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 18. 14:00
Atyrau - FK Astana
1:0 (1:0)
máj. 18. 16:00
Aktobe - Ordabasy
0:0
máj. 18. 18:00
Kaisar Kyzylorda - Zhenys
1:0 (1:0)
6 mérkőzés
máj. 18. 17:00
Bregalnica Stip - Sileks Kratovo
1:1 (1:0)
máj. 18. 17:00
Struga - Shkupi
1:2 (1:1)
máj. 18. 17:00
Rabotnicki - Shkendija
0:2 (0:1)
máj. 18. 17:00
Vardar Skopje - Tikves Kavadarci
2:2 (1:2)
máj. 18. 17:00
Voska Sport - Gostivar
1:1 (0:0)
6 mérkőzés
máj. 18. 13:30
Aliance - Limbazi
20:0 (6:0)
máj. 18. 14:00
Madona / BJSS - Kuldigas / Goldingen
4:2 (0:1)
máj. 18. 15:30
Beitar / Riga Mariners - RSU
4:1 (1:1)
máj. 18. 16:00
Talsi - Kekava / Auda
3:4 (1:2)
máj. 18. 17:30
Sigulda - Parks
0:5 (0:2)
máj. 18. 18:00
Dinamo Riga - Iecava
1:3 (0:2)
máj. 18. 16:00
Leiknir Reykjavik - ÍR Reykjavík
1:0 (1:0)
máj. 18. 16:00
Thróttur Reykjavík - Njardvik
0:1 (0:0)
máj. 18. 18:30
Dalvik/Reynir - Fjölnir
0:0
3 mérkőzés
máj. 18. 19:00
Sheriff Tiraspol - CSF Balti
2:1 (1:0)
máj. 18. 19:00
Petrocub - Zimbru
4:1 (1:0)
máj. 18. 19:00
Milsami - Dacia-Buiucani
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
máj. 18. 15:00
TransINVEST Vilnius - FA Siauliai
1:3 (0:2)
máj. 18. 17:00
Panevezys - Hegelmann Litauen
0:2 (0:0)
máj. 18. 19:00
Buducnost Podgorica - Mornar Bar
0:1 (0:0)
máj. 18. 19:00
Sutjeska Niksic - Decic
0:1 (0:1)
máj. 18. 19:00
Jedinstvo BP - OFK Petrovac
4:2 (2:2)
máj. 18. 19:00
Jezero - Rudar Pljevlja
2:1 (1:0)
máj. 18. 19:00
Arsenal Tivat - Mladost DG
3:1 (1:0)
máj. 18. 15:00
Malisheva - Liria Prizren
7:4 (0:0)
máj. 18. 15:00
Llapi - Ballkani
0:1 (0:0)
máj. 18. 15:00
Prishtina - Fushë Kosova
5:0 (0:0)
máj. 18. 15:00
Gjilani - Drita Gijlan
2:1 (0:0)
máj. 18. 15:00
Feronikeli - Dukagjini
3:2 (0:0)
máj. 18. 20:45
Murata - Tre Penne
2:3 (0:0)
máj. 18. 09:00
Resources Capital - Tai Po
1:1 (0:1)
máj. 18. 09:00
Southern District - Kitchee
0:3 (0:1)
1 mérkőzés
máj. 18. 15:30
Ahly Sfaxien - Étoile Sahel
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
máj. 18. 15:00
Naft Maysan - Al Talaba
0:1 (0:0)
máj. 18. 17:15
Al Najaf - Duhok
1:0 (0:0)
máj. 18. 17:15
Al Zawra'a - Zakho
1:1 (0:0)
máj. 18. 12:00
Seoul E-Land - Jeonnam Dragons
1:2 (0:0)
máj. 18. 12:00
Suwon Blue Wings - Bucheon 1995
0:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
290
45 (16%)
102 (35%)
429
2. Xxy
284
32 (11%)
104 (37%)
368
285
30 (11%)
108 (38%)
366
267
31 (12%)
104 (39%)
363
5. AltT
281
32 (11%)
94 (33%)
348
278
22 (8%)
115 (41%)
340
290
28 (10%)
100 (34%)
340
272
30 (11%)
94 (35%)
338
284
27 (10%)
100 (35%)
335
10. Cement
283
27 (10%)
99 (35%)
333

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont