Főoldal » Meccsek » 2022. augusztus 7.

Meccsek - 2022. augusztus 7.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2022. augusztus 7.)


3 mérkőzés
aug. 7. 15:00
Leicester - Brentford
2:2 (1:0)
aug. 7. 17:30
West Ham United - Manchester City
0:2 (0:1)
26 mérkőzés
aug. 7. 11:00
Gárdony - Nagykanizsai TE
2:3 (0:2)
aug. 7. 16:00
Monor - Cegléd
1:0 (0:0)
aug. 7. 16:30
Létavértes - Hatvan
0:5 (0:0)
aug. 7. 16:30
Nagydobos - Újfehértó
0:5 (0:0)
aug. 7. 16:30
Putnok - Sényő
2:0 (0:0)
aug. 7. 16:30
Bugyi - Kecskeméti LC
1:0 (0:0)
aug. 7. 16:30
Dabas-Gyón - Székkutas
1:4 (0:0)
aug. 7. 16:30
Teskánd - BVSC-Zugló
0:7 (0:0)
aug. 7. 16:30
Ménfőcsanak - Balatonfüred
0:2 (0:0)
aug. 7. 16:30
Pécsi VSK - Szepetnek
2:0 (0:0)
aug. 7. 16:30
Pécsvárad - Kelen
1:0 (0:0)
aug. 7. 16:30
Rábapaty - Komárom
1:3 (0:0)
aug. 7. 16:30
Körmend VSE - Zsámbék
0:8 (0:0)
aug. 7. 16:30
Úrkút - SC Sopron
2:0 (0:0)
aug. 7. 16:30
Sárosd - Dunaharaszti
1:2 (0:0)
aug. 7. 16:30
Bonyhád - 43. sz. Építők
2:2 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
aug. 7. 16:30
Karancslapujtő - Balkány
6:0 (0:0)
aug. 7. 16:30
Kalocsa - Testvériség
1:0 (0:0)
aug. 7. 16:30
Ugod - Mezőörs
1:5 (0:0)
aug. 7. 16:30
Söpte - Devecser
4:1 (0:0)
aug. 7. 16:30
Kecel - Deszk
0:1 (0:1)
aug. 7. 17:00
Edelény - Hajdúszoboszló
3:1 (0:0)

3 mérkőzés
aug. 7. 15:30
Kisvárda - Mezőkövesd
4:2 (2:1)
aug. 7. 17:45
Puskás Akadémia - Újpest
2:0 (1:0)
aug. 7. 20:00
Fehérvár - Budapest Honvéd
4:0 (2:0)
4 mérkőzés
aug. 7. 17:45
Venezia - Ascoli
2:3 (0:1)
aug. 7. 18:00
Hellas Verona - Bari
1:4 (1:2)
aug. 7. 21:00
Salernitana - Parma
0:2 (0:0)
aug. 7. 21:15
Monza - Frosinone
3:2 (2:0)
2 mérkőzés
aug. 7. 15:30
VfB Stuttgart - RB Leipzig
1:1 (1:1)
aug. 7. 17:30
1. FC Köln - Schalke 04
3:1 (0:0)
9 mérkőzés
aug. 7. 17:30
Csákvár - Siófok
1:0 (1:0)
aug. 7. 17:30
Mosonmagyaróvár - Ajka
2:1 (0:1)
aug. 7. 17:30
Dorog - Gyirmót
1:4 (0:0)
aug. 7. 17:30
Szentlőrinc - MTK
3:3 (0:0)
aug. 7. 19:00
Győri ETO - Szeged 2011
1:2 (1:0)
aug. 7. 19:00
Budafok - Pécsi MFC
2:2 (2:1)
7 mérkőzés
aug. 7. 13:00
Toulouse - Nice
1:1 (1:0)
aug. 7. 15:00
Lille - Auxerre
4:1 (3:0)
aug. 7. 15:00
Montpellier HSC - Troyes
3:2 (2:2)
aug. 7. 15:00
Angers - Nantes
0:0
aug. 7. 15:00
Lens - Brest
3:2 (1:0)
aug. 7. 17:05
Stade Rennes - Lorient
0:1 (0:0)
aug. 7. 20:45
Olympique Marseille - Reims
4:1 (2:0)

aug. 7. 13:30
Kaiserslautern - St. Pauli
2:1 (1:0)
aug. 7. 13:30
Magdeburg - Holstein Kiel
1:2 (1:1)
aug. 7. 13:30
Braunschweig - Darmstadt
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 7. 12:15
Groningen - Volendam
2:2 (2:1)
aug. 7. 14:30
Vitesse - Feyenoord
2:5 (1:2)
aug. 7. 14:30
Nijmegen - Twente
0:1 (0:0)
aug. 7. 16:45
Alkmaar - Go Ahead Eagles
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 7. 16:00
Coventry - Rotherham
elhalasztva
aug. 7. 16:30
Santa Clara - Casa Pia
0:0
aug. 7. 19:00
Braga - Sporting CP
3:3 (2:2)
aug. 7. 21:30
Portimonense - Boavista Porto
0:1 (0:1)
aug. 7. 21:30
Chaves - Guimaraes
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
aug. 7. 14:00
Torpedo Moszkva - Khimki
1:3 (1:1)
aug. 7. 16:30
Sovjetov - Dinamo Moszkva
0:2 (0:1)
aug. 7. 19:00
PFC Sochi - FK Nizhny Novgorod
2:1 (2:0)
aug. 7. 19:00
FK Rostov - Gazovik Orenburg
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 7. 15:00
Sepsi - UTA Arad
0:0
aug. 7. 17:30
Chindia Targoviste - CFR Cluj
0:2 (0:2)
aug. 7. 20:30
U Craiova 1948 - CS U Craiova
1:2 (0:2)
3 mérkőzés
aug. 7. 18:15
Fatih Karagümrük - Alanyaspor
2:4 (0:2)
aug. 7. 18:15
Giresunspor - Adana Demirspor
2:3 (0:2)
aug. 7. 20:45
Antalyaspor - Galatasaray
0:1 (0:0)

6 mérkőzés
aug. 7. 00:00
Atlético GO - Bragantino
2:1 (0:0)
aug. 7. 00:00
Avaí - Corinthians
1:1 (1:0)
aug. 7. 01:30
Sao Paulo - Flamengo RJ
0:2 (0:1)
aug. 7. 21:00
Fluminense - Cuiabá
1:0 (1:0)
aug. 7. 21:00
Palmeiras - Goiás
3:0 (2:0)
aug. 7. 23:00
Fortaleza - Internacional RS
3:0 (1:0)
69 mérkőzés
aug. 7. 14:00
Linden - La Calamine
2:2 (0:0)
aug. 7. 15:00
Torhout - Witgoor
0:0
aug. 7. 15:00
Kalken - Wielsbeke
3:3 (0:0)
aug. 7. 15:00
Eendracht Termien - Tongeren
2:3 (0:0)
aug. 7. 15:00
Diksmuide - Avanti
1:1 (0:0)
aug. 7. 15:00
Cappellen - Torpedo Hasselt
1:0 (0:0)
aug. 7. 16:00
Oostkamp - Mariekerke
1:1 (0:0)
aug. 7. 16:00
Erpe-Mere United - JSM Roselies
2:0 (0:0)
aug. 7. 16:00
Destelbergen - Merelbeke
1:2 (0:0)
aug. 7. 16:00
Berlare - Ardennen
2:0 (0:0)
aug. 7. 16:00
Sint-Lenaarts - Denderhoutem
1:0 (0:0)
aug. 7. 16:00
Aische - Jong Lede
2:2 (0:0)
aug. 7. 16:00
Oudenaarde - Jeunesse Tamines
2:2 (0:0)
aug. 7. 16:00
Verlaine - Sart-Lez-Spa
4:1 (0:0)
aug. 7. 16:00
Hades - Union Lasne-Ohain
4:1 (0:0)
aug. 7. 16:00
Grand-Leez - Arquet
1:2 (0:0)
aug. 7. 16:00
Weerstand Koersel - RC Lebbeke
2:0 (0:0)
aug. 7. 16:00
Trois-Ponts - RAEC Mons II
3:1 (0:0)
aug. 7. 16:00
Fizoise - Rhodienne-De Hoek
2:1 (0:0)
aug. 7. 16:00
Entité Manageoise - KV Turnhout
2:1 (0:0)
aug. 7. 16:00
Diegem - Longlier
0:0 / tizenegyesekkel 5:4
aug. 7. 16:00
Fenixx BeigHum - Huy
2:0 (0:0)
aug. 7. 16:00
Geraardsbergen - Ranst
3:5 (0:0)
aug. 7. 16:00
Gosselies Sports - Anderlues
6:3 (0:0)
aug. 7. 16:00
Meux - Beloeil
3:1 (0:0)
aug. 7. 16:00
Gent-Zeehaven - Ostiches
3:4 (0:0)
aug. 7. 16:00
Raeren - Grez-Doiceau
7:1 (0:0)
aug. 7. 16:00
Wellen - Elsautoise
3:0 (0:0)
aug. 7. 16:00
Zelzate - Racing Waregem
2:0 (0:0)
aug. 7. 16:00
Stade Disonais - VW Hamme
1:1 (0:0)
aug. 7. 16:00
Richelle - Mol Wezel
1:2 (0:0)
aug. 7. 16:00
Zepperen-Brustem - Drongen
1:2 (0:0)
aug. 7. 16:00
Lyra-Lierse Berlaar - Bierbeek
2:1 (0:0)
aug. 7. 16:00
Waremme - Vaux
2:1 (0:0)
aug. 7. 16:00
Schriek - Biesme
0:1 (0:0)
aug. 7. 16:00
Gullegem - Berlaar-Heikant
2:1 (0:0)
aug. 7. 16:00
Latem - Houtvenne
1:3 (0:0)
aug. 7. 16:00
Merksem - Rochefort
3:1 (0:0)
aug. 7. 16:00
Rebecq - Jeunesse Freylangeoise
4:0 (0:0)
aug. 7. 16:00
Kalfort Puursica - Bocholter VV
0:6 (0:0)
aug. 7. 16:00
KFC Lille - Lorraine Arlon
3:1 (0:0)
aug. 7. 16:00
Marloie - Hasselt
0:1 (0:0)
aug. 7. 16:00
Tubize - US d'Ophain
2:0 (0:0)
aug. 7. 16:00
RFC Wetteren - Kleit Maldegem
6:0 (0:0)
aug. 7. 16:00
Acren - Malmundaria
4:1 (0:0)
aug. 7. 16:00
Wijgmaal - Monceau
2:1 (0:0)
aug. 7. 16:00
KBSK Retie - Deerlijk Sport
0:2 (0:0)
aug. 7. 16:00
Onhaye - Sporting Kampenhout
4:1 (0:0)
aug. 7. 16:00
Warnant - Habay-la-Neuve
0:0
aug. 7. 16:00
Binche - SG-Tertre-Hautrage
2:0 (0:0)
aug. 7. 16:00
Ganshoren - Uccle
2:1 (0:0)
aug. 7. 16:00
Lokeren-Temse - Nijlen
2:1 (0:0)
aug. 7. 16:00
Jette - Svelta Melsele
2:1 (0:0)
aug. 7. 16:00
ASV Geel - Eendracht Aalter
1:1 (0:0)
aug. 7. 16:00
Berchem Sport - Durbuy
3:0 (0:0)
aug. 7. 16:00
Sassport Boezinge - Ieper
1:2 (0:0)
aug. 7. 16:00
Mormont - Sparta Heestert
2:1 (0:0)
aug. 7. 16:00
Dikkelvenne - Wervik
1:0 (0:0)
aug. 7. 16:00
Achel - Stockay-Warfusée
5:2 (0:0)
aug. 7. 16:00
Aalst - Anzegem
5:1 (0:0)
aug. 7. 17:00
Jodoigne - Herstal
2:3 (0:0)
aug. 7. 18:00
Perwez - Ciney
2:0 (0:0)

4 mérkőzés
aug. 7. 13:30
Standard Liege - Cercle Brugge
2:0 (2:0)
aug. 7. 16:00
Gent - Westerlo
2:1 (2:1)
aug. 7. 18:30
Anderlecht - Seraing United
3:1 (3:0)
aug. 7. 21:00
Royal Antwerp - Oud-Heverlee
4:2 (2:1)
2 mérkőzés
aug. 7. 13:00
Hibernian - Heart of Midlothian
1:1 (0:1)
aug. 7. 16:00
Dundee United - Livingston
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 7. 17:00
Altach - Austria Wien
3:2 (0:1)
aug. 7. 17:00
Rapid Wien - Austria Lustenau
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 7. 13:00
Borussia Dortmund II - Ingolstadt
0:4 (0:2)
aug. 7. 14:00
Aue - Osnabrück
1:1 (1:1)
aug. 7. 15:00
Verl - Waldhof Mannheim
2:2 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 7. 14:15
FC Zürich - Sion
0:3 (0:0)
aug. 7. 16:30
Basel - BSC Young Boys
0:0
aug. 7. 16:30
Lugano - Luzern
1:2 (0:1)
aug. 7. 15:00
Ufa - Alania Vladikavkaz
1:3 (0:1)
aug. 7. 16:00
Kamaz - Krasnodar II
1:1 (1:0)
aug. 7. 16:00
Volga Ulyanovsk - Kuban Krasnodar
1:4 (0:3)
aug. 7. 18:00
Makhachkala - Shinnik
2:1 (1:0)
4 mérkőzés
aug. 7. 02:00
Boca Juniors - Platense
2:1 (2:0)
aug. 7. 18:00
Aldosivi - Huracán
0:1 (0:0)
aug. 7. 20:00
San Lorenzo - Estudiantes
0:0
aug. 7. 22:30
CA Independiente - River Plate
0:1 (0:0)

3 mérkőzés
aug. 7. 15:00
Warta Poznan - Pogon Szczecin
1:2 (0:2)
aug. 7. 17:30
Zaglebie Lubin - Lech Poznan
1:1 (0:0)
12 mérkőzés
aug. 7. 01:00
Charlotte - Chicago Fire
2:3 (2:2)
aug. 7. 01:30
Columbus Crew - New York City
3:2 (2:1)
aug. 7. 01:30
FC Cincinnati - Philadelphia
3:1 (0:0)
aug. 7. 01:30
Orlando City - New England
0:3 (0:1)
aug. 7. 01:30
Montréal - Inter Miami
2:2 (2:1)
aug. 7. 02:00
Nashville - Toronto FC
3:4 (2:2)
aug. 7. 03:00
Austin FC - San Jose Earthquakes
3:3 (3:2)
aug. 7. 03:00
Colorado Rapids - Minnesota United
4:3 (3:2)
aug. 7. 04:00
Real Salt Lake - Los Angeles FC
1:4 (1:2)
aug. 7. 04:30
Portland Timbers - FC Dallas
1:1 (0:0)
aug. 7. 12:15
Zwolle - De Graafschap
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 7. 18:00
Slovan Bratislava - Skalica
3:0 (1:0)
aug. 7. 20:30
Trnava - Zilina
2:2 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 7. 16:00
FC Kobenhavn - Bröndby
4:1 (3:1)
aug. 7. 18:00
Odense BK - Aarhus
1:2 (1:1)

1 mérkőzés
aug. 7. 21:00
Lokomotiv Zágráb - Rijeka
3:1 (2:1)
5 mérkőzés
aug. 7. 15:00
Sirius - Malmö FF
2:1 (1:1)
aug. 7. 15:00
Kalmar - AIK
1:0 (0:0)
aug. 7. 15:00
Hammarby - Sundsvall
3:0 (1:0)
aug. 7. 17:30
Mjällby - Elfsborg
1:1 (1:0)
aug. 7. 17:30
Värnamo - Djurgarden
0:0
4 mérkőzés
aug. 7. 16:00
Slovácko - Hradec Králové
1:0 (0:0)
aug. 7. 16:00
Budejovice - Sparta Praha
0:2 (0:2)
aug. 7. 16:00
Mlada Boleslav - Jablonec
2:2 (1:2)
aug. 7. 19:00
Slavia Praha - Zlín
4:1 (2:0)
aug. 7. 00:00
Cruzeiro - Tombense
2:0 (0:0)
aug. 7. 00:00
Novorizontino - Londrina
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 7. 21:00
Cukaricki - Spartak Subotica
2:0 (0:0)
aug. 7. 14:15
FC Vaduz - Bellinzona
2:3 (0:2)
aug. 7. 10:30
Sturm Graz II - Rapid Wien II
1:1 (0:0)
6 mérkőzés
aug. 7. 18:00
Kristiansund - Molde
2:3 (2:2)
aug. 7. 18:00
Haugesund - Jerv
3:1 (1:0)
aug. 7. 18:00
Lilleström - Tromso
1:1 (0:1)
aug. 7. 18:00
Sandefjord - Viking
2:2 (2:0)
aug. 7. 18:00
Stromsgodset - Sarpsborg 08
3:1 (2:0)
aug. 7. 20:00
Valerenga - Aalesund
4:0 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
2 mérkőzés
aug. 7. 17:45
Sligo Rovers - Bohemian
2:1 (0:0)
aug. 7. 18:00
Shelbourne - St. Patricks
elhalasztva
aug. 7. 12:00
Feirense - Estrela
1:1 (0:0)
aug. 7. 16:30
Moreirense - Vilafranquense
1:0 (1:0)
aug. 7. 19:00
FC Porto II - Covilha
0:1 (0:1)
aug. 7. 12:40
Tychy - Podbeskidzie
1:4 (1:1)
aug. 7. 15:00
Skra Czestochowa - Nieciecza
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 7. 15:00
Kuopion - Honka
1:1 (1:0)
aug. 7. 18:00
Oulu - HJK Helsinki
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
aug. 7. 11:00
FC Tokyo - Shimizu
0:2 (0:0)
aug. 7. 12:00
Sagan Tosu - Jubilo Iwata
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 7. 15:00
FK Gomel - Arsenal FC
4:1 (1:0)
aug. 7. 17:00
BATE Borisov - Slavia Mozyr
4:0 (2:0)
aug. 7. 17:00
Dinamo Minsk - FK Minsk
3:1 (0:1)
4 mérkőzés
aug. 7. 02:05
Monterrey - Club León
5:1 (3:0)
aug. 7. 04:05
Santos Laguna - Cruz Azul
4:0 (1:0)
aug. 7. 19:00
Toluca - Club Tijuana
3:1 (1:1)
aug. 7. 23:00
Atlético San Luis - Club Necaxa
1:2 (1:2)

Fogyj áplálékkiegészítőkkel
aug. 7. 13:00
Östersunds - Landskrona
3:1 (1:0)
aug. 7. 15:00
Halmstad - Dalkurd
3:1 (0:1)
aug. 7. 15:00
Stabaek - Brann
1:2 (0:0)
aug. 7. 15:00
Raufoss - Stjördals-Blink
2:2 (1:0)
aug. 7. 15:00
Sogndal - KFUM Oslo
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 7. 17:30
Radomlje - NS Mura
1:1 (1:0)
aug. 7. 20:15
Maribor - Olimpija Ljubljana
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 7. 21:00
Siroki Brijeg - Leotar Trebinje
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 7. 19:15
Palestino - Audax Italiano
3:3 (3:1)

Kvizlabirintus - Még nem járt le a kalandorok kora
aug. 7. 21:00
Al-Ittihad - Al Ahly
0:3 (0:2)
3 mérkőzés
aug. 7. 15:30
Cardiff MU - Newtown AFC
2:1 (0:0)
aug. 7. 15:30
Chirk AAA - Bala
1:6 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 7. 15:00
Kesla - Neftchi
0:1 (0:0)
aug. 7. 17:15
Sabah FK - Sumgayit Shekher
3:0 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 7. 17:00
Trans Narva - FCI Levadia
0:1 (0:0)
11 mérkőzés
aug. 7. 15:00
Shukura - Gagra
2:0 (1:0)
aug. 7. 15:00
Samtredia - Dinamo Tbilisi
1:2 (0:1)
aug. 7. 15:00
Varketili - Saburtalo II
2:0 (1:0)
aug. 7. 15:00
Gardabani - Rustavi
1:8 (0:3)
aug. 7. 15:00
Gareji - Telavi
0:1 (0:0)
aug. 7. 15:00
Samegrelo - Merani Martvili
0:3 (0:0)
aug. 7. 15:00
Zana Abasha - Tskhumi
1:0 (1:0)
aug. 7. 17:00
Lokomotivi Tbilisi II - Samgurali
1:0 (1:0)
aug. 7. 17:00
Merani Tbilisi - Spaeri
2:2 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
aug. 7. 18:00
WIT Georgia II - Torpedo Kutaisi
1:2 (0:2)
1 mérkőzés
aug. 7. 10:30
Sparta Praha II - Vyskov
1:1 (1:0)
aug. 7. 16:00
HB Torshavn - AB Argir
3:0 (1:0)
aug. 7. 16:00
Runavik - EB Streymur
0:1 (0:0)

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
4 mérkőzés
aug. 7. 19:00
Hafnarfjördur - KA Akureyri
0:3 (0:2)
aug. 7. 19:00
KR Reykjavik - ÍB Vestmannaeyja
4:0 (2:0)
aug. 7. 21:15
Stjarnan - Breidablik
5:2 (3:1)
2 mérkőzés
aug. 7. 13:00
Naestved - Hobro
2:0 (2:0)
aug. 7. 15:00
Vejle Boldklub - Nyköbing
2:0 (1:0)
aug. 7. 01:45
Blooming - Real Tomayapo
1:0 (0:0)
aug. 7. 21:00
Nacional Potosí - Club Bolívar
2:1 (0:0)
aug. 7. 17:30
Brinje Grosuplje - Krsko
1:1 (0:0)
aug. 7. 17:30
Beltinci - Jadran Dekani
3:0 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 7. 17:30
MP Mikkeli - EIF Ekenas
2:2 (0:1)
aug. 7. 17:30
Jaro - KPV Kokkola
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 7. 15:30
Van - BKMA
2:2 (0:1)
aug. 7. 18:00
Ararat-Armenia - Pyunik
elhalasztva
aug. 7. 11:00
Blaublitz Akita - Mito Hollyhock
1:1 (0:0)
aug. 7. 12:00
Thespa Kusatsu - JEF United
0:3 (0:2)
aug. 7. 12:00
Roasso Kumamoto - Tochigi
2:0 (2:0)

1 mérkőzés
aug. 7. 16:00
Dinamo Samarqand - Nasaf Qarshi
0:4 (0:2)
3 mérkőzés
aug. 7. 13:30
Henan Jianye - Beijing Guoan
3:0 (2:0)
aug. 7. 14:00
Cangzhou Mighty Lions - Guangzhou
2:0 (0:0)
aug. 7. 16:00
Fola Esch - UNA Strassen
2:1 (0:0)
aug. 7. 16:00
Differdange - RFCU Luxemburg
2:3 (0:0)
aug. 7. 16:00
Käerjéng - Wiltz
1:1 (0:0)
aug. 7. 16:00
Mondercange - Victoria Rosport
5:1 (0:0)
aug. 7. 16:00
Mondorf-les-Bains - Hostert
2:0 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 7. 01:00
Huancayo - ADT
1:1 (1:1)
aug. 7. 20:15
Deportivo Municipal - Sport Boys
2:2 (1:1)
aug. 7. 22:30
Cienciano - Universitario
1:0 (1:0)
aug. 7. 15:00
TS Galaxy - AmaZulu
0:0
aug. 7. 17:30
SuperSport United - Chippa United
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
aug. 7. 14:00
Kyzyl-Zhar - Kaspiy Aktau
1:3 (1:0)
aug. 7. 15:00
FK Astana - Zhetysu
2:2 (1:1)
aug. 7. 17:00
Ordabasy - Kairat Almaty
1:3 (0:1)
aug. 7. 17:00
Tobol - Taraz
3:5 (2:2)
12 mérkőzés
aug. 7. 01:30
Loudoun United - L. A. Galaxy II
2:0 (0:0)
aug. 7. 01:30
Tampa Bay Rowdies - Detroit City
1:0 (0:0)
aug. 7. 02:30
Memphis 901 - Hartford Athletic
3:1 (2:1)
aug. 7. 03:00
New Mexico United - Miami FC 2.
0:3 (0:1)
aug. 7. 04:00
San Diego Loyal - San Antonio
3:0 (0:0)
aug. 7. 04:00
Monterey Bay - El Paso Locomotive
1:0 (0:0)

aug. 7. 02:00
Central Coast - ABM Galaxy
3:1 (0:0)
aug. 7. 05:00
Vénus - Toti City
1:0 (0:0)
aug. 7. 01:30
Sporting San José - Herediano
1:2 (1:0)
aug. 7. 04:00
Saprissa - Cartaginés
1:1 (1:1)
aug. 7. 04:00
Guadalupe - Alajuelense
1:3 (1:2)
aug. 7. 19:00
Grecia - AD San Carlos
0:1 (0:1)
aug. 7. 12:00
Jeonbuk - Ulsan Hyundai
1:1 (0:1)
aug. 7. 12:30
Daegu - Incheon
2:3 (1:1)
2 mérkőzés
aug. 7. 17:30
Sileks Kratovo - Rabotnicki
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 7. 19:00
Petrocub - Dacia-Buiucani
1:0 (1:0)
aug. 7. 19:00
CSF Balti - Milsami
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 7. 14:00
Kauno Zalgiris - Riteriai
2:0 (1:0)
aug. 7. 16:55
Suduva - Panevezys
4:1 (2:0)
3 mérkőzés
aug. 7. 15:00
Riga - FS METTA/LU Riga
3:2 (1:1)
aug. 7. 17:00
Liepaja - Auda
1:0 (1:0)
aug. 7. 17:00
Rigas FS - Super Nova
2:3 (1:1)
aug. 7. 21:00
Buducnost Podgorica - Decic
0:2 (0:0)
aug. 7. 01:15
Caracas - Hermanos Colmenares
1:2 (0:1)
aug. 7. 23:00
UCV - Zulia
0:1 (0:1)

aug. 7. 01:00
UPNFM - Real Sociedad
2:0 (2:0)
aug. 7. 03:15
Honduras Progreso - Marathón
0:2 (0:2)
aug. 7. 03:30
Vida - Olancho
1:0 (1:0)
aug. 7. 03:30
CD Olimpia - Victoria
2:0 (1:0)
aug. 7. 12:00
Chungnam Asan - Gwangju
0:2 (0:1)
aug. 7. 12:30
Daejeon Citizen - Busan I'Park
3:0 (1:0)
aug. 7. 11:00
Thaiföld U19 - Burma U19
1:0 (1:0)
aug. 7. 12:00
Dinamo Brest - Volna
2:2 (1:2)
aug. 7. 13:30
Vietnam U19 - Malajzia U19
2:1 (1:1)
aug. 7. 15:00
Salzburg - Al-Ittihad
3:4 (1:3)
aug. 7. 15:00
Clitheroe - United of Manchester
2:2 (1:0)
aug. 7. 17:30
Dibba Al Fujairah - Kazma
3:3 (3:2)
aug. 7. 17:45
Asteras Tripolis - OFI Heraklion
0:1 (0:1)
aug. 7. 18:00
Juventus - Atlético Madrid
0:4 (0:2)
aug. 7. 18:50
Girona - Zaragoza
1:1 (0:1)
aug. 7. 19:00
Ionikos Nikea - Atromitos
2:2 (1:2)
aug. 7. 19:00
Göztepe Izmir - Altinordu
2:2 (2:1)
aug. 7. 19:00
Rayo Majadahonda - Real Ávila
2:1 (1:1)
aug. 7. 19:15
Almería - Al-Hilal
1:2 (0:2)
aug. 7. 20:00
Albacete - Getafe
1:0 (0:0)
aug. 7. 20:00
Volos NFC - PAS Giannina
2:0 (1:0)
aug. 7. 20:10
FC Barcelona - UNAM Pumas
6:0 (4:0)
aug. 7. 20:15
Montanesa - CE Europa
0:2 (0:0)
aug. 7. 20:45
AS Roma - Shakhtar Donetsk
5:0 (3:0)
aug. 7. 21:00
UD Ibiza - Mallorca
0:0

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
381
36 (9%)
151 (40%)
482
380
38 (10%)
144 (38%)
478
   Xxy
378
36 (10%)
149 (39%)
478
379
35 (9%)
147 (39%)
469
381
33 (9%)
150 (39%)
465
6. AltT
380
32 (8%)
150 (39%)
460
341
41 (12%)
126 (37%)
457
376
29 (8%)
156 (41%)
457
380
32 (8%)
148 (39%)
456
379
37 (10%)
135 (36%)
455

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont