Főoldal » Meccsek » 2022. augusztus 6.

Meccsek - 2022. augusztus 6.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2022. augusztus 6.)


6 mérkőzés
aug. 6. 13:30
Fulham - Liverpool
2:2 (1:0)
aug. 6. 16:00
Tottenham - Southampton
4:1 (2:1)
aug. 6. 16:00
Leeds United - Wolverhampton
2:1 (1:1)
aug. 6. 16:00
Bournemouth - Aston Villa
2:0 (1:0)
aug. 6. 18:30
Everton - Chelsea
0:1 (0:1)
38 mérkőzés
aug. 6. 10:00
Fővárosi Vízművek - Füzesgyarmat
2:2 / tizenegyesekkel 1:3 (0:0)
aug. 6. 10:00
Balatonszepezd - Pápai Perutz
1:0 (0:0)
aug. 6. 11:00
Gázgyár - Körösladány
4:1 (0:0)
aug. 6. 13:00
Felsőzsolca - Bánk
1:0 (0:0)
aug. 6. 15:00
Gerjen - Lenti
1:7 (0:0)
aug. 6. 16:00
Issimo - Nagybajom
3:2 (0:0)
aug. 6. 16:30
Nagyecsed - Balassagyarmat
0:1 (0:0)
aug. 6. 16:30
Salgótarján - Debreceni EAC
1:3 (0:0)
aug. 6. 16:30
Bag - Tiszafüred
2:4 (0:0)
aug. 6. 16:30
Kisújszállás - Szegedi Vasutas
0:2 (0:0)
aug. 6. 16:30
Szolnoki MÁV - Makó
1:0 (0:0)
aug. 6. 16:30
Dunaújváros - BKV Előre
5:2 (0:0)
aug. 6. 16:30
Cigánd - Tállya
2:0 (0:0)
aug. 6. 16:30
Encs - Eger
2:3 (0:0)
aug. 6. 16:30
Berkenye - Tiszaújváros
1:4 (0:0)
aug. 6. 16:30
Monostorpály - Sajóbábony
2:1 (0:0)
aug. 6. 16:30
Mezőkovácsháza - Dunakeszi
1:5 (0:0)
aug. 6. 16:30
Pécel - FC Dabas
0:2 (0:0)
aug. 6. 16:30
Mezőmegyer - REAC
2:3 (0:0)
aug. 6. 16:30
Sárvár - Nyergesújfalu
1:5 (0:0)
aug. 6. 16:30
Ibrány - Mátészalka
0:0
aug. 6. 16:30
Rákosmenti KSK - Jászberény
1:4 (0:0)
aug. 6. 16:30
Tiszaföldvár - ESMTK
0:6 (0:0)
aug. 6. 16:30
Lajosmizse - Törökszentmiklós
2:0 (0:0)
aug. 6. 16:30
Ercsi - Kaposvár
1:2 (0:0)
aug. 6. 16:30
Nagyatád - Főnix
1:0 (0:0)
aug. 6. 16:30
Semjénháza - Budaörs
0:1 (0:0)
aug. 6. 16:30
Bölcske - Érd
2:1 (0:0)
aug. 6. 16:30
Andráshida - Bicske
2:6 (0:0)
aug. 6. 16:30
Hegykő - Tatabánya
0:7 (0:0)
aug. 6. 16:30
Kadarkút - Komlói Bányász
3:1 (0:0)
aug. 6. 16:30
Balatonlelle - Iváncsa
0:1 (0:0)
aug. 6. 16:30
Mohács - Szekszárd
0:3 (0:0)
aug. 6. 16:30
Tata - Pétfürdő
6:1 (0:0)
aug. 6. 16:30
Vajta - Ócsárd
0:3 (0:0)
aug. 6. 18:00
Király - Veszprém
2:0 (0:0)
aug. 6. 18:00
Pomáz - Abda
2:2 / tizenegyesekkel 6:7 (0:0)

1 mérkőzés
aug. 6. 20:00
Debreceni VSC - Kecskeméti TE
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 6. 17:45
Pisa - Brescia
1:4 (1:1)
aug. 6. 18:00
Spezia - Como
5:1 (1:0)
aug. 6. 21:00
Empoli - SPAL
1:2 (0:0)
aug. 6. 21:15
Torino - Palermo
3:0 (0:0)
6 mérkőzés
aug. 6. 15:30
Union Berlin - Hertha BSC
3:1 (1:0)
aug. 6. 15:30
Mönchengladbach - Hoffenheim
3:1 (1:1)
aug. 6. 15:30
Wolfsburg - Werder Bremen
2:2 (1:2)
aug. 6. 15:30
Bochum - Mainz
1:2 (1:1)
aug. 6. 15:30
Augsburg - Freiburg
0:4 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 6. 17:00
Strasbourg - AS Monaco
1:2 (0:1)
aug. 6. 21:00
Clermont - Paris St. Germain
0:5 (0:3)
aug. 6. 13:00
Hamburger SV - Heidenheim
1:0 (1:0)
aug. 6. 13:00
Regensburg - FC Nürnberg
0:0
aug. 6. 13:00
Paderborn - Hannover 96
4:2 (1:2)
aug. 6. 20:30
Hansa Rostock - Arminia Bielefeld
2:1 (1:0)
4 mérkőzés
aug. 6. 16:30
Fortuna Sittard - Ajax
2:3 (1:0)
aug. 6. 18:45
Cambuur - Excelsior Rotterdam
0:2 (0:2)
aug. 6. 20:00
PSV Eindhoven - FC Emmen
4:1 (3:0)
aug. 6. 21:00
Waalwijk - Utrecht
2:2 (2:0)

9 mérkőzés
aug. 6. 13:30
Norwich - Wigan
1:1 (0:1)
aug. 6. 16:00
Stoke - Blackpool
2:0 (1:0)
aug. 6. 16:00
Preston - Hull
0:0
aug. 6. 16:00
Queens Park - Middlesbrough
3:2 (3:1)
aug. 6. 16:00
Sheffield United - Millwall
2:0 (2:0)
aug. 6. 16:00
Swansea - Blackburn Rovers
0:3 (0:1)
aug. 6. 16:00
Bristol City - Sunderland AFC
2:3 (1:1)
aug. 6. 16:00
Burnley - Luton
1:1 (0:1)
aug. 6. 16:00
Reading - Cardiff
2:1 (1:1)
aug. 6. 16:30
Rio Ave - Vizela
0:1 (0:0)
aug. 6. 19:00
Estoril - Famalicao
2:0 (2:0)
aug. 6. 21:30
FC Porto - Marítimo
5:1 (3:0)
aug. 6. 15:00
St. Etienne - Nimes
1:1 (1:1)
aug. 6. 19:00
Paris FC - Quevilly
2:1 (2:0)
aug. 6. 19:00
Pau - Dijon
0:0
aug. 6. 19:00
Valenciennes - Le Havre
1:0 (1:0)
aug. 6. 19:00
Grenoble - Sochaux
1:0 (1:0)
aug. 6. 19:00
Amiens SC - Annecy FC
1:0 (0:0)
aug. 6. 19:00
Laval - Guingamp
1:2 (1:0)
aug. 6. 19:00
Rodez - Bordeaux
0:3 (0:2)
aug. 6. 19:00
Chamois Niortais - SC Bastia
1:4 (0:4)

4 mérkőzés
aug. 6. 14:00
FK Ural - Szpartak Moszkva
0:2 (0:2)
aug. 6. 16:30
CSKA Moszkva - Fakel
4:1 (0:1)
aug. 6. 19:00
FK Krasnodar - Lokomotiv Moszkva
3:0 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 6. 18:00
Mioveni - Steaua Bukarest
1:1 (1:0)
aug. 6. 20:45
Rapid Bukarest - Argesul Pitesti
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 6. 18:15
Sivasspor - Gazisehir Gaziantep
1:1 (0:1)
aug. 6. 20:45
Besiktas - Kayserispor
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 6. 21:30
Botafogo - Ceará
1:1 (1:0)
aug. 6. 21:30
Juventude - América MG
0:1 (0:1)
9 mérkőzés
aug. 6. 16:00
Aywaille - SW Harelbeke
1:2 (0:0)
aug. 6. 18:00
Hombourg - Hamoir
2:2 (0:0)
aug. 6. 19:00
Wevelgem - Tempo Overijse
3:3 (0:0)
aug. 6. 19:30
Beringen - Elene-Grotenberge
1:0 (0:0)
aug. 6. 19:30
Rumbeke - Sparta Petegem
0:3 (0:0)
aug. 6. 19:30
Londerzeel - Condruzien
9:0 (0:0)
aug. 6. 20:00
KRC Mechelen - Betekom
4:0 (0:0)
aug. 6. 20:00
Union Namur - Albert Schaerbeek
1:0 (0:0)
aug. 6. 20:00
Zwarte Leeuw - Soliéres Sport
2:1 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 6. 16:00
Genk - AS Eupen
4:2 (3:1)
aug. 6. 18:15
Sporting Charleroi - KV Oostende
1:3 (0:1)
aug. 6. 20:45
Mechelen - Union St. Gilloise
3:0 (1:0)

4 mérkőzés
aug. 6. 16:00
Rangers FC - Kilmarnock
2:0 (0:0)
aug. 6. 16:00
Aberdeen - St. Mirren
4:1 (3:0)
aug. 6. 16:00
Ross County - Celtic
1:3 (0:0)
aug. 6. 16:00
Motherwell - St. Johnstone
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
aug. 6. 17:00
Ried - Sturm Graz
1:1 (0:1)
aug. 6. 17:00
Wolfsberger - LASK Linz
1:5 (0:4)
aug. 6. 19:30
Hartberg - Salzburg
0:2 (0:0)
12 mérkőzés
aug. 6. 16:00
Bolton Wanderers - Wycombe
3:0 (2:0)
aug. 6. 16:00
Charlton Athletic - Derby
1:0 (0:0)
aug. 6. 16:00
Exeter - Port Vale
4:0 (2:0)
aug. 6. 16:00
Barnsley - Cheltenham
1:0 (0:0)
aug. 6. 16:00
Fleetwood - Plymouth
2:1 (1:1)
aug. 6. 16:00
Forest Green Rovers - Ipswich
1:2 (0:2)
aug. 6. 16:00
Oxford United - Cambridge United
1:0 (0:0)
aug. 6. 16:00
Portsmouth - Lincoln City
0:0
aug. 6. 16:00
Burton Albion - Bristol Rovers
0:4 (0:4)
aug. 6. 16:00
Peterborough - Morecambe
3:0 (2:0)
aug. 6. 16:00
Shrewsbury - Accrington Stanley
0:1 (0:0)
6 mérkőzés
aug. 6. 14:00
1860 München - VfB Oldenburg
1:0 (0:0)
aug. 6. 14:00
Viktoria Köln - Wehen Wiesbaden
1:0 (0:0)
aug. 6. 14:00
Meppen - Zwickau
3:0 (0:0)
aug. 6. 14:00
Hallescher - Dynamo Dresden
0:2 (0:1)
aug. 6. 14:00
Bayreuth - Freiburg II
0:1 (0:0)
aug. 6. 14:00
Elversberg - Saarbrücken
0:2 (0:0)

2 mérkőzés
aug. 6. 18:00
Servette - Winterthur
1:0 (0:0)
aug. 6. 20:30
Grasshoppers - St. Gallen
3:2 (2:2)
aug. 6. 12:00
Yenisey - Veles
2:1 (2:0)
aug. 6. 17:00
SKA-Energia Khabarovsk - Akron
3:0 (1:0)
7 mérkőzés
aug. 6. 00:00
Gimnasia La Plata - Godoy Cruz
2:0 (0:0)
aug. 6. 02:30
Sarmiento - Lanus
2:1 (2:0)
aug. 6. 02:30
Banfield - Patronato
0:0
aug. 6. 18:00
Arsenal FC - Atlético Tucumán
3:1 (1:1)
2 mérkőzés
aug. 6. 21:00
Atlanta United - Seattle Sounders
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 6. 15:00
Lechia Gdansk - Korona Kielce
0:1 (0:1)
aug. 6. 17:30
Jagiellonia - Radomiak Radom
1:2 (1:0)
12 mérkőzés
aug. 6. 16:00
Barrow - Bradford
3:2 (0:0)
aug. 6. 16:00
Gillingham - Rochdale
1:0 (1:0)
aug. 6. 16:00
Hartlepool - Wimbledon
0:0
aug. 6. 16:00
Mansfield - Tranmere
1:0 (0:0)
aug. 6. 16:00
Colchester - Carlisle
1:1 (1:1)
aug. 6. 16:00
Crawley - Leyton
0:1 (0:0)
aug. 6. 16:00
Crewe - Harrogate Town
3:0 (2:0)
aug. 6. 16:00
Doncaster - Sutton
2:1 (0:1)
aug. 6. 16:00
Stevenage - Stockport
2:1 (0:0)
aug. 6. 16:00
Grimsby - Northampton
1:1 (0:0)
aug. 6. 16:00
Newport - Walsall
0:1 (0:0)
aug. 6. 16:00
Swindon - Salford
0:0

2 mérkőzés
aug. 6. 18:00
Besztercebánya - Ruzomberok
2:3 (2:0)
1 mérkőzés
aug. 6. 16:30
Nordsjaelland - Viborg
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 6. 18:55
Slaven Belupo - Sibenik
0:0
aug. 6. 19:00
Hajduk Split - NK Gorica
elhalasztva
aug. 6. 21:00
Istra 1961 - Osijek
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 6. 15:00
Norrköping - Degerfors
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
aug. 6. 16:00
Viktoria Plzen - FK Pardubice
2:1 (1:0)
aug. 6. 16:00
Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno
0:2 (0:1)
aug. 6. 16:00
Slovan Liberec - Teplice
5:1 (3:1)
aug. 6. 19:00
Bohemians 1905 - Banik Ostrava
3:3 (3:1)
aug. 6. 00:00
Vila Nova - Ituano
1:1 (0:0)
aug. 6. 00:00
Operário PR - Náutico
1:0 (0:0)
aug. 6. 02:30
Guarani - Gremio Porto Alegre
1:2 (0:1)
aug. 6. 21:30
Bahia - CSA
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
aug. 6. 00:00
Vojvodina - Crvena Zvezda
elhalasztva
aug. 6. 00:00
Partizan - Napredak
elhalasztva
aug. 6. 18:55
Backa Topola - Novi Pazar
0:1 (0:0)
aug. 6. 21:00
FK Mladost Lucani - Radnicki Nis
2:2 (1:1)
2 mérkőzés
aug. 6. 16:00
Bodo/Glimt - Odd Grenland
7:0 (4:0)
aug. 6. 18:00
Rosenborg - Ham-Kam
2:1 (1:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
aug. 6. 14:30
Vorwärts Steyr - Dornbirn
2:1 (0:1)
aug. 6. 14:30
Grazer - Liefering
1:0 (1:0)
aug. 6. 12:00
Farense - Uniao Torreense
2:1 (1:0)
aug. 6. 15:00
Nacional - Tondela
0:1 (0:1)
aug. 6. 15:00
UD Oliveirense - Mafra
3:1 (0:1)
aug. 6. 16:30
Trofense - Belenenses
3:2 (0:1)
aug. 6. 19:00
Benfica II - Academico Viseu
1:1 (0:0)
aug. 6. 15:00
Górnik Leczna - Resovia Rzeszów
1:1 (0:1)
aug. 6. 17:30
Katowice - Zaglebie Sosnowiec
3:1 (1:0)
aug. 6. 20:00
Chrobry Glogów - Lódzki
2:3 (0:2)
3 mérkőzés
aug. 6. 14:00
Vaasa - Ilves
3:0 (3:0)
aug. 6. 16:00
Inter Turku - SJK
1:0 (1:0)
aug. 6. 17:30
Mariehamn - Haka
2:0 (1:0)
5 mérkőzés
aug. 6. 11:30
Kyoto Sanga - Kashiwa Reysol
1:2 (1:1)
aug. 6. 12:00
Avispa Fukuoka - Gamba Osaka
elhalasztva
aug. 6. 12:00
Cerezo Osaka - Vissel Kobe
3:0 (2:0)
aug. 6. 14:30
Slutsk - Isloch
2:4 (0:2)
aug. 6. 16:30
Torpedo Zhodino - Neman Grodno
2:2 (1:1)
aug. 6. 18:30
Dnepr Mogilev - Belshina
4:3 (1:0)

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
2 mérkőzés
aug. 6. 17:45
Beroe - Cherno More Varna
0:2 (0:1)
aug. 6. 20:00
CSKA 1948 Sofia - Botev Vratsa
5:2 (2:0)
1 mérkőzés
aug. 6. 04:05
Mazatlán - Club Guadalajara
2:1 (0:0)
aug. 6. 01:10
Deportivo Morón - Almagro
3:0 (2:0)
aug. 6. 18:10
San Telmo - San Martín Tucumán
1:0 (0:0)
aug. 6. 20:30
Deportivo Riestra - Sacachispas
2:0 (2:0)
aug. 6. 23:05
Temperley - Nueva Chicago
2:2 (2:0)
1 mérkőzés
aug. 6. 17:30
Bravo - Domzale
0:1 (0:1)
12 mérkőzés
aug. 6. 16:00
Aldershot - Solihull Moors
1:4 (1:2)
aug. 6. 16:00
Altrincham - Maidstone
1:1 (1:1)
aug. 6. 16:00
Dagenham & Redbridge - Gateshead
2:2 (1:2)
aug. 6. 16:00
Dorking Wanderers - Chesterfield
2:2 (0:2)
aug. 6. 16:00
Barnet - Halifax
2:0 (1:0)
aug. 6. 16:00
Notts - Maidenhead
3:0 (2:0)
aug. 6. 16:00
Southend - Boreham Wood
0:1 (0:1)
aug. 6. 16:00
Torquay - Oldham
0:0
aug. 6. 16:00
Wealdstone - Bromley
3:2 (1:2)
aug. 6. 16:00
Wrexham - Eastleigh
2:1 (0:1)
aug. 6. 16:00
York - Woking
2:0 (1:0)
aug. 6. 18:20
Scunthorpe - Yeovil
2:1 (1:0)

Kvizlabirintus - Még nem járt le a kalandorok kora
3 mérkőzés
aug. 6. 17:00
Borac Banja Luka - Igman Konjic
1:0 (0:0)
aug. 6. 17:00
Sloga Doboj - Zrinjski
elhalasztva
aug. 6. 21:00
FK Sarajevo - Posusje
1:0 (0:0)
aug. 6. 16:00
Raith - Dundee FC
0:1 (0:1)
aug. 6. 16:00
Arbroath - Inverness
0:0
aug. 6. 16:00
Partick Thistle - Hamilton
1:1 (0:1)
aug. 6. 16:00
Greenock Morton - Cove Rangers
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 6. 21:00
Cobresal - La Serena
1:1 (1:0)
aug. 6. 23:30
Everton FC - Universidad Católica
1:1 (0:0)
aug. 6. 20:00
La Salle Jobson - Libertad
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 6. 20:30
Longford - Cobh Ramblers
2:0 (1:0)
aug. 6. 18:30
Pharco - Ismaily
0:0
aug. 6. 18:30
Future - Ghazl El Mehalla
2:1 (1:1)
aug. 6. 21:00
Pyramids - Al Mokawloon
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 6. 18:00
Karabakh - Sabail
3:1 (2:0)
7 mérkőzés
aug. 6. 15:30
Ammanford - Swansea University
2:1 (0:0)
aug. 6. 15:30
Aberystwyth - Llanidloes Town
2:1 (0:0)
aug. 6. 15:30
Pontypridd - Carmarthen
2:0 (0:0)
aug. 6. 15:30
Trefelin - Taff's Well
0:5 (0:0)
aug. 6. 15:30
Caersws - Holywell
1:6 (0:0)
aug. 6. 15:30
Guilsfield - Ruthin Town
0:1 (0:0)
aug. 6. 15:30
Connah's Quay - The New Saints
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)

Fogyj áplálékkiegészítőkkel
2 mérkőzés
aug. 6. 16:00
Parnu - Kuressaare
0:1 (0:0)
aug. 6. 18:30
Nőmme Kalju - Kalev Tallinn
6:0 (5:0)
2 mérkőzés
aug. 6. 15:00
WIT Georgia Tbiliszi - Lokomotiv Tbilisi
2:2 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
aug. 6. 18:00
Dinamo Tbilisi II - Sioni Bolnisi
3:2 (2:0)
4 mérkőzés
aug. 6. 10:15
Chrudim - Pribram
3:0 (3:0)
aug. 6. 17:00
Lisen - Varnsdorf
3:0 (3:0)
aug. 6. 17:00
Prostejov - Trinec
1:1 (1:0)
aug. 6. 17:00
Táborsko - Slavia Praha II
1:1 (0:0)
aug. 6. 10:00
Sirineasa - Dumbravita
0:1 (0:1)
aug. 6. 10:00
Concordia Chiajna - Slatina
0:3 (0:1)
aug. 6. 10:00
Unirea Dej - Miercurea Ciuc
2:1 (0:0)
aug. 6. 10:00
Buzau - Ripensia Timisoara
1:0 (0:0)
aug. 6. 17:00
ASU Poli - Unirea Constanta
1:0 (1:0)
aug. 6. 17:00
Vikingur Gota - 07 Vestur
6:1 (3:0)
2 mérkőzés
aug. 6. 13:00
SonderjyskE - HB Koge
3:1 (2:0)
aug. 6. 14:00
Vendsyssel - Fremad Amager
1:2 (1:2)
aug. 6. 00:00
Mineros de Zacatecas - Atlante
1:3 (0:3)

aug. 6. 17:30
Rudar Velenje - Rogaska
1:1 (0:0)
aug. 6. 17:30
Fuzinar - Bilje
5:2 (0:0)
aug. 6. 17:30
Virs Bistrica - Roltek Dob
1:1 (0:0)
aug. 6. 02:50
Patriotas - Cortuluá
3:0 (3:0)
aug. 6. 21:00
Envigado - Unión Magdalena
1:2 (1:1)
aug. 6. 01:15
General Caballero - Tacuary
0:4 (0:1)
aug. 6. 23:00
12 de Octubre - Libertad
1:3 (1:2)
aug. 6. 11:00
Tokyo Verdy - V-Varen Nagasaki
1:0 (0:0)
aug. 6. 11:00
Grulla Morioka - Fagiano Okayama
1:3 (1:2)
aug. 6. 11:00
Ventforet Kofu - Ryukyu
5:2 (3:1)
aug. 6. 12:00
Omiya Ardija - Yokohama FC
3:2 (1:1)
aug. 6. 12:00
Machida Zelvia - Oita Trinita
1:1 (0:0)
aug. 6. 12:00
Zweigen Kanazawa - Vegalta Sendai
1:4 (0:2)
2 mérkőzés
aug. 6. 16:00
Pargas IF - KTP Kotka
1:4 (0:2)
aug. 6. 16:00
SJK Akatemia - JäPS
3:4 (1:3)
2 mérkőzés
aug. 6. 15:30
Noah - Lernayin Artsakh
0:1 (0:0)
aug. 6. 16:00
Alashkert - Ararat Yerevan
2:0 (0:0)

1 mérkőzés
aug. 6. 16:00
Sogdiana - Pakhtakor
2:2 (1:2)
3 mérkőzés
aug. 6. 19:00
Etzella Ettelbruck - UT Pétange
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 6. 13:30
Guangzhou R&F - Wuhan Three Towns
0:3 (0:0)
aug. 6. 14:00
Tianjin Teda - Shandong Luneng
0:1 (0:0)
aug. 6. 15:00
Orlando Pirates - Moroka Swallows
1:0 (1:0)
aug. 6. 15:00
Golden Arrows - Richards Bay
0:2 (0:1)
aug. 6. 17:30
Royal AM - Kaizer Chiefs
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 6. 15:00
Atyrau - FK Aksu
0:0
aug. 6. 17:00
Aktobe - Maqtaaral
1:0 (0:0)
aug. 6. 16:00
Thor Akureyri - Vestri
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 6. 17:30
Struga - Pobeda
3:0 (1:0)
aug. 6. 12:00
Pohang - Gangwon
2:1 (1:0)
aug. 6. 12:30
Suwon City - Suwon Blue Wings
4:2 (1:1)

aug. 6. 23:30
Puntarenas - Pérez Zeledón
1:0 (0:0)
aug. 6. 15:00
Lisburn Distillery - PSNI
2:1 (0:0)
aug. 6. 15:00
Tobermore United - Banbridge
1:3 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 6. 14:00
Dziugas Telsiai - Lietava Jonava
2:2 (2:0)
aug. 6. 16:00
Zalgiris Vilnius - Banga
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 6. 17:00
Dinamo-Auto - Zimbru
0:0
aug. 6. 20:00
Jedinstvo BP - OFK Petrovac
0:1 (0:1)
aug. 6. 20:00
Jezero - Arsenal Tivat
2:1 (0:1)
aug. 6. 21:00
Mornar Bar - Sutjeska Niksic
2:1 (2:0)
1 mérkőzés
aug. 6. 13:00
Valmieras - Tukums 2000
6:1 (4:0)
aug. 6. 10:00
Jiangxi Beidamen - Nantong Zhiyun
1:4 (0:1)
aug. 6. 10:00
Xinjiang Tianshan - Kunshan
1:5 (0:2)
aug. 6. 01:15
Zamora FC - Deportivo Táchira
2:0 (0:0)
aug. 6. 23:00
Mineros Guyana - Metropolitanos
2:2 (2:2)
aug. 6. 12:00
Seoul E-Land - Ansan Greeners
2:2 (2:1)

aug. 6. 11:00
Athletic Bilbao - Alavés
1:1 (1:0)
aug. 6. 11:30
Real Unión - Real Sociedad II
2:1 (2:1)
aug. 6. 11:30
Académica - Paredes
3:1 (1:1)
aug. 6. 11:30
Caldas - Marinhense
4:1 (2:0)
aug. 6. 12:00
Laredo - Sestao River
1:1 (0:1)
aug. 6. 14:30
Wimborne - Basingstoke
0:5 (0:2)
aug. 6. 14:30
Westlandia - Maassluis
2:2 (1:1)
aug. 6. 14:30
GVVV - De Treffers
2:2 (0:1)
aug. 6. 15:00
Glenavon - Annagh United
2:1 (0:0)
aug. 6. 15:00
H&W Welders - Portadown
0:1 (0:1)
aug. 6. 15:00
Kolos Kovalivka - Veres Rivne
0:1 (0:1)
aug. 6. 16:00
Ballymena - Cliftonville
2:0 (0:0)
aug. 6. 16:00
Glentoran - Loughgall
2:1 (1:1)
aug. 6. 16:00
Grays - Harlow
2:0 (2:0)
aug. 6. 16:00
Maldon & Tiptree - Aveley
2:0 (1:0)
aug. 6. 16:00
Coleraine - Ards
4:1 (2:1)
aug. 6. 16:00
Bangor FC - Larne
0:3 (0:1)
aug. 6. 16:00
Newry City FC - Dundela
2:1 (1:1)
aug. 6. 16:00
Warrenpoint - Carrick Rangers
1:0 (1:0)
aug. 6. 16:00
Ramsgate - Hastings
2:6 (0:2)
aug. 6. 16:00
Mossley - Stalybridge
2:2 (0:1)
aug. 6. 16:00
Brighouse - Whitby
4:1 (2:0)
aug. 6. 16:00
Hyde - Runcorn Linnets
0:1 (0:0)
aug. 6. 16:00
Pro Sesto - Alcione
0:0
aug. 6. 16:00
Ware - Corinthian-Casuals
2:4 (0:0)
aug. 6. 16:00
Rizespor - Pazarspor
2:0 (1:0)
aug. 6. 17:00
Ayia Napa - Anagennisi Deryneia
3:3 (1:2)
aug. 6. 17:00
Pelister - Teteks
3:0 (1:0)
aug. 6. 17:30
Correggese - Reggiana
0:5 (0:3)
aug. 6. 17:30
Nancy - ASM Belfort
2:0 (0:0)
aug. 6. 17:30
Dugopolje - Solin
3:0 (2:0)
aug. 6. 18:00
Deinze - RAA La Louviere
2:1 (1:0)
aug. 6. 18:00
Botev Plovdiv - Nea Salamina
2:1 (1:1)
aug. 6. 18:00
Lugo - Racing Ferrol
1:0 (0:0)
aug. 6. 18:00
Macon - Villefranche/Saone
5:1 (2:0)
aug. 6. 18:00
Lecco - Pro Vercelli
1:2 (0:2)
aug. 6. 18:30
Lamia - Levadiakos
2:0 (1:0)
aug. 6. 18:30
Birkirkara - Balzan
0:3 (0:2)
aug. 6. 19:00
Napoli - Espanyol
0:0
aug. 6. 19:00
Dender - Ninove
1:1 (1:0)
aug. 6. 19:00
Real Avilés - Sporting Gijón
0:1 (0:1)
aug. 6. 19:00
Tudelano - Calahorra
1:0 (0:0)
aug. 6. 19:00
San Fernando - AD Ceuta
1:2 (1:0)
aug. 6. 19:00
Tenerife - FC Cartagena
1:1 (1:0)
aug. 6. 19:00
Burgos - Ponferradina
0:0
aug. 6. 19:00
Fuenlabrada - Unión Adarve
1:2 (1:1)
aug. 6. 19:00
Vilassar de Mar - Peralada
0:1 (0:0)
aug. 6. 19:30
Alzira - UCAM Murcia
2:0 (1:0)
aug. 6. 19:30
Felgueiras - Guimaraes II
2:1 (1:0)
aug. 6. 19:30
Vilafranca - Gimnastic
0:2 (0:2)
aug. 6. 19:30
Castelldefels - Lleida Esportiu
0:0 / tizenegyesekkel 2:4
aug. 6. 20:00
Valladolid - Lazio
0:0
aug. 6. 20:00
Granada - Málaga
1:1 (1:0)
aug. 6. 20:00
Socuéllamos - Córdoba II
0:1 (0:0)
aug. 6. 20:00
L'Hospitalet - Prat
1:2 (0:1)
aug. 6. 20:30
Inter - Villarreal
2:4 (1:2)
aug. 6. 20:30
Xerez - Huelva
1:0 (1:0)
aug. 6. 21:00
Sevilla - Cádiz
1:0 (0:0)
aug. 6. 21:00
Valencia - Atalanta
2:1 (1:0)
aug. 6. 21:00
Girona - Club Bolívar
2:0 (1:0)
aug. 6. 21:00
Betis - Fiorentina
3:1 (2:0)
aug. 6. 21:00
Linares Deportivo - Córdoba
1:3 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
383
45 (12%)
152 (40%)
529
2. Xxy
378
44 (12%)
153 (40%)
526
385
53 (14%)
129 (34%)
523
385
51 (13%)
132 (34%)
519
375
39 (10%)
156 (42%)
507
383
38 (10%)
156 (41%)
502
385
38 (10%)
154 (40%)
498
379
45 (12%)
136 (36%)
497
385
46 (12%)
133 (35%)
496
10. Koist
385
35 (9%)
153 (40%)
481

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont