Főoldal » Meccsek » 2022. április 30.

Meccsek - 2022. április 30.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2022. április 30.)


4 mérkőzés
ápr. 30. 14:00
Alavés - Villarreal
2:1 (2:0)
ápr. 30. 16:15
Real Madrid - Espanyol
4:0 (2:0)
ápr. 30. 18:30
Valencia - Levante
1:1 (1:0)
ápr. 30. 21:00
Athletic Bilbao - Atlético Madrid
2:0 (1:0)
6 mérkőzés
ápr. 30. 13:30
Newcastle United - Liverpool
0:1 (0:1)
ápr. 30. 16:00
Aston Villa - Norwich
2:0 (1:0)
ápr. 30. 16:00
Southampton - Crystal Palace
1:2 (1:0)
ápr. 30. 16:00
Watford - Burnley
1:2 (1:0)
ápr. 30. 18:30
Leeds United - Manchester City
0:4 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 30. 14:45
Puskás Akadémia - Mezőkövesd
3:1 (2:1)
ápr. 30. 17:00
Budapest Honvéd - Kisvárda
1:1 (1:0)
ápr. 30. 19:30
Debreceni VSC - Fehérvár
0:3 (0:2)

4 mérkőzés
ápr. 30. 15:00
Napoli - Sassuolo
6:1 (4:0)
ápr. 30. 15:00
Cagliari - Hellas Verona
1:2 (0:2)
ápr. 30. 18:00
Sampdoria - Genoa
1:0 (1:0)
ápr. 30. 20:45
Spezia - Lazio
3:4 (2:1)
6 mérkőzés
ápr. 30. 15:30
Mainz - Bayern München
3:1 (2:1)
ápr. 30. 15:30
Borussia Dortmund - Bochum
3:4 (2:2)
ápr. 30. 15:30
VfB Stuttgart - Wolfsburg
1:1 (0:1)
ápr. 30. 15:30
Arminia Bielefeld - Hertha BSC
1:1 (0:0)
ápr. 30. 15:30
Augsburg - 1. FC Köln
1:4 (0:2)
ápr. 30. 18:30
Hoffenheim - Freiburg
3:4 (1:1)
2 mérkőzés
ápr. 30. 17:00
Lens - Nantes
2:2 (0:2)
ápr. 30. 21:00
Stade Rennes - St. Etienne
2:0 (1:0)
ápr. 30. 13:30
Ingolstadt - Hamburger SV
0:4 (0:2)
ápr. 30. 13:30
Dynamo Dresden - Regensburg
1:1 (0:0)
ápr. 30. 13:30
Hansa Rostock - Paderborn
0:0
ápr. 30. 20:30
Darmstadt - Aue
6:0 (4:0)
3 mérkőzés
ápr. 30. 18:45
Ajax - Zwolle
3:0 (1:0)
ápr. 30. 20:00
Heracles - Twente
1:1 (1:1)
ápr. 30. 21:00
Sparta Rotterdam - Alkmaar
1:1 (0:0)
ápr. 30. 16:00
Real Oviedo - Mirandés
3:0 (1:0)
ápr. 30. 18:15
Eibar - Zaragoza
2:0 (0:0)
ápr. 30. 20:30
Burgos - Almería
0:2 (0:2)

ápr. 30. 11:00
Mosonmagyaróvár - Győri ETO II
6:0 (0:0)
ápr. 30. 16:00
ZTE II - Pápai Perutz
1:0 (0:0)
10 mérkőzés
ápr. 30. 14:00
SPAL - Frosinone
3:0 (2:0)
ápr. 30. 14:00
Cittadella - Brescia
1:0 (0:0)
ápr. 30. 14:00
Vicenza - Lecce
2:1 (0:0)
ápr. 30. 14:00
Parma - Alessandria
2:2 (1:1)
ápr. 30. 14:00
Pordenone - Crotone
3:3 (0:1)
ápr. 30. 14:00
Monza - Benevento
3:0 (0:0)
ápr. 30. 14:00
Ternana - Perugia
1:0 (1:0)
ápr. 30. 14:00
Cremonese - Ascoli
0:1 (0:0)
ápr. 30. 14:00
Pisa - Cosenza 1914
1:1 (1:0)
ápr. 30. 16:15
Reggina - Como
1:4 (0:2)
10 mérkőzés
ápr. 30. 13:30
Barnsley - Preston
1:3 (1:1)
ápr. 30. 16:00
Blackpool - Derby
0:2 (0:0)
ápr. 30. 16:00
Millwall - Peterborough
3:0 (0:0)
ápr. 30. 16:00
Nottingham Forest - Swansea
5:1 (1:1)
ápr. 30. 16:00
Cardiff - Birmingham
1:1 (0:1)
ápr. 30. 16:00
Reading - West Bromwich
0:1 (0:0)
ápr. 30. 16:00
Blackburn Rovers - Bournemouth
0:3 (0:1)
ápr. 30. 16:00
Bristol City - Hull
5:0 (3:0)
ápr. 30. 16:00
Coventry - Huddersfield
1:2 (0:1)
ápr. 30. 16:00
Middlesbrough - Stoke
3:1 (2:0)

ápr. 30. 16:00
Arouca - Portimonense
1:0 (0:0)
ápr. 30. 18:00
Marítimo - Benfica
0:1 (0:1)
ápr. 30. 20:00
FC Porto - Vizela
4:2 (2:1)
ápr. 30. 22:00
Belenenses - Braga
0:1 (0:0)
ápr. 30. 15:00
Auxerre - Dunkerque
1:0 (0:0)
ápr. 30. 19:00
Ajaccio - Le Havre
2:1 (2:1)
ápr. 30. 19:00
Paris FC - Valenciennes
1:1 (1:1)
ápr. 30. 19:00
Nancy - Nimes
1:3 (0:1)
ápr. 30. 19:00
Chamois Niortais - Dijon
1:3 (1:1)
ápr. 30. 19:00
Sochaux - SC Bastia
2:1 (0:0)
ápr. 30. 19:00
Guingamp - Caen
2:1 (0:1)
ápr. 30. 19:00
Grenoble - Amiens SC
1:1 (1:0)
ápr. 30. 19:00
Quevilly - Pau
1:2 (1:0)
4 mérkőzés
ápr. 30. 13:00
Dinamo Moszkva - FK Ural
2:3 (1:2)
ápr. 30. 13:00
Rubin Kazan - PFC Sochi
0:6 (0:2)
ápr. 30. 15:30
FK Krasnodar - FK Rostov
2:1 (2:1)
2 mérkőzés
ápr. 30. 11:30
Dinamo Bukarest - Academica Clinceni
5:1 (0:0)
ápr. 30. 19:00
CS U Craiova - Voluntari
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
ápr. 30. 15:00
Konyaspor - Fatih Karagümrük
1:2 (1:0)
ápr. 30. 15:00
Kasimpasa - Istanbul Basaksehir
2:3 (1:2)
ápr. 30. 19:30
Trabzonspor - Antalyaspor
2:2 (1:0)
ápr. 30. 19:30
Hatayspor - Altay Izmir
0:1 (0:1)

3 mérkőzés
ápr. 30. 21:30
América MG - Atlético PR
1:0 (0:0)
ápr. 30. 21:30
Ceará - Bragantino
0:1 (0:1)
ápr. 30. 23:30
Goiás - Atlético Mineiro
2:2 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 30. 18:30
Sporting Charleroi - Gent
1:3 (1:0)
5 mérkőzés
ápr. 30. 16:00
Aberdeen - Dundee FC
1:0 (0:0)
ápr. 30. 16:00
Dundee United - Motherwell
1:0 (1:0)
ápr. 30. 16:00
Livingston - Hibernian
1:0 (0:0)
ápr. 30. 16:00
St. Johnstone - St. Mirren
0:1 (0:0)
12 mérkőzés
ápr. 30. 13:30
Bolton Wanderers - Fleetwood
4:2 (1:1)
ápr. 30. 13:30
Burton Albion - Wycombe
1:2 (0:1)
ápr. 30. 13:30
Cambridge United - Cheltenham
2:2 (1:1)
ápr. 30. 13:30
Gillingham - Rotherham
0:2 (0:1)
ápr. 30. 13:30
Morecambe - Sunderland AFC
0:1 (0:1)
ápr. 30. 13:30
Ipswich - Charlton Athletic
4:0 (2:0)
ápr. 30. 13:30
Oxford United - Doncaster
1:1 (1:0)
ápr. 30. 13:30
Plymouth - Milton Keynes Dons
0:5 (0:3)
ápr. 30. 13:30
Sheffield Wednesday - Portsmouth
4:1 (3:1)
ápr. 30. 13:30
Shrewsbury - Wigan
0:3 (0:1)
ápr. 30. 13:30
Wimbledon - Accrington Stanley
3:4 (0:3)
ápr. 30. 13:30
Lincoln City - Crewe
2:1 (0:1)

6 mérkőzés
ápr. 30. 14:00
Meppen - Würzburger Kickers
2:4 (2:1)
ápr. 30. 14:00
1860 München - Havelse
3:0 (0:0)
ápr. 30. 14:00
Kaiserslautern - Borussia Dortmund II
1:3 (0:1)
ápr. 30. 14:00
Hallescher - Viktoria Köln
1:1 (1:1)
ápr. 30. 14:00
Verl - Wehen Wiesbaden
3:0 (2:0)
ápr. 30. 14:00
Freiburg II - Osnabrück
4:1 (1:1)
ápr. 30. 12:00
Real Madrid II - Cornella
5:0 (3:0)
ápr. 30. 17:00
San Fernando - Barcelona II
0:2 (0:0)
ápr. 30. 19:00
Betis II - FC Andorra
3:2 (3:0)
ápr. 30. 19:00
Linense - Sevilla Atlético
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 30. 18:00
Lugano - Grasshoppers
1:1 (0:0)
ápr. 30. 20:30
Servette - St. Gallen
0:2 (0:0)
10 mérkőzés
ápr. 30. 09:00
SKA-Energia Khabarovsk - Fakel
2:1 (0:1)
ápr. 30. 09:00
Yenisey - Kamaz
0:0
ápr. 30. 13:00
Tekstilshchik - Gazovik Orenburg
2:5 (2:1)
ápr. 30. 13:00
Torpedo Moszkva - Krasnodar II
2:0 (1:0)
ápr. 30. 13:00
Veles - Metallurg Lipetsk
1:2 (1:1)
ápr. 30. 15:00
Alania Vladikavkaz - Akron
2:2 (1:0)
ápr. 30. 15:00
Szpartak Moszkva II - Neftekhimik
0:4 (0:3)
ápr. 30. 16:00
Olimp-Dolgoprudny - Tomsk
1:0 (0:0)
ápr. 30. 18:00
Kuban Krasnodar - Rotor Volgograd
2:1 (2:0)

2 mérkőzés
ápr. 30. 16:30
OFI Heraklion - Panaitolikos
0:1 (0:0)
ápr. 30. 19:30
Volos NFC - Atromitos
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 30. 16:30
Bari - Südtirol
1:2 (1:0)
5 mérkőzés
ápr. 30. 00:00
Estudiantes - Aldosivi
2:1 (1:0)
ápr. 30. 02:30
Patronato - Gimnasia La Plata
0:6 (0:3)
ápr. 30. 21:00
Racing Club - Banfield
1:1 (0:0)
ápr. 30. 21:00
Vélez Sársfield - Tigre
3:2 (3:1)
4 mérkőzés
ápr. 30. 19:30
Houston Dynamo - Austin FC
1:2 (1:1)
ápr. 30. 21:00
Toronto FC - FC Cincinnati
1:2 (0:1)
ápr. 30. 21:30
Real Salt Lake - L. A. Galaxy
1:0 (0:0)
ápr. 30. 22:00
Montréal - Atlanta United
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 30. 15:00
Jagiellonia - Slask Wroclaw
1:1 (0:0)
ápr. 30. 17:30
Zaglebie Lubin - Lechia Gdansk
2:2 (0:2)
ápr. 30. 20:00
Stal Mielec - Legia Warszawa
2:1 (2:1)
ápr. 30. 17:00
Badajoz - Athletic Bilbao II
1:0 (0:0)
ápr. 30. 17:00
Racing Ferrol - Talavera
1:0 (0:0)
ápr. 30. 17:00
Tudelano - Unionistas de Salamanca
1:1 (0:0)
ápr. 30. 19:00
Deportivo La Coruna - UD Logronés
3:0 (2:0)
10 mérkőzés
ápr. 30. 16:00
Scunthorpe - Hartlepool
1:1 (0:0)
ápr. 30. 16:00
Tranmere - Oldham
2:0 (1:0)
ápr. 30. 16:00
Carlisle - Stevenage
2:1 (0:0)
ápr. 30. 16:00
Crawley - Leyton
0:2 (0:1)
ápr. 30. 16:00
Forest Green Rovers - Harrogate Town
1:3 (1:1)
ápr. 30. 16:00
Swindon - Barrow
2:1 (1:0)
ápr. 30. 16:00
Colchester - Walsall
2:2 (1:1)
ápr. 30. 16:00
Northampton - Exeter
1:1 (1:0)
ápr. 30. 16:00
Rochdale - Bristol Rovers
3:4 (2:0)
ápr. 30. 16:00
Sutton - Bradford
1:4 (0:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
4 mérkőzés
ápr. 30. 18:00
Sered - Dunaszerdahely
0:0
ápr. 30. 18:00
FK Senica - Zlate Moravce
0:0
ápr. 30. 18:00
Pohronie - Zemplín Michalovce
1:2 (0:1)
ápr. 30. 18:00
Trencín - Liptovsky Mikulás
5:2 (2:1)
2 mérkőzés
ápr. 30. 17:00
Slaven Belupo - NK Gorica
2:1 (0:1)
ápr. 30. 19:05
Sibenik - Rijeka
3:5 (2:2)
1 mérkőzés
ápr. 30. 15:00
Djurgarden - Sirius
4:0 (2:0)
4 mérkőzés
ápr. 30. 16:00
Slovan Liberec - Sigma Olomouc
0:2 (0:1)
ápr. 30. 16:00
Slovácko - Banik Ostrava
3:1 (0:1)
ápr. 30. 16:00
Mlada Boleslav - Budejovice
1:0 (0:0)
ápr. 30. 19:00
Sparta Praha - Hradec Králové
1:1 (0:0)
ápr. 30. 00:00
Londrina - Vila Nova
2:2 (1:0)
ápr. 30. 02:30
Ituano - Bahia
1:0 (1:0)
ápr. 30. 21:00
CSA - Sport Recife
1:0 (0:0)
ápr. 30. 21:30
Gremio Porto Alegre - CRB
2:0 (2:0)
ápr. 30. 21:30
Sampaio Correa - Operário PR
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 30. 16:00
Novi Pazar - Radnicki Kragujevac
2:1 (0:1)
ápr. 30. 18:30
Kolubara - FK Mladost Lucani
3:0 (2:0)
ápr. 30. 18:00
Thun - FC Vaduz
3:0 (2:0)
ápr. 30. 18:00
Wil - Yverdon
2:2 (1:2)
ápr. 30. 18:00
Kriens - Stade Lausanne-Ouchy
2:1 (2:1)

Kvizlabirintus - Még nem járt le a kalandorok kora
ápr. 30. 14:30
Blau-Weiss Linz - Austria Lustenau
1:1 (1:0)
ápr. 30. 14:30
Dornbirn - Rapid Wien II
2:1 (1:1)
1 mérkőzés
ápr. 30. 18:00
Viking - Haugesund
5:1 (2:1)
ápr. 30. 12:00
Académica - Mafra
0:2 (0:0)
ápr. 30. 12:00
Farense - Chaves
1:2 (0:1)
ápr. 30. 15:00
Estrela - Penafiel
0:2 (0:0)
ápr. 30. 16:30
Leixőes - Nacional
0:1 (0:1)
ápr. 30. 20:15
Varzim - Covilha
0:2 (0:0)
ápr. 30. 11:00
Johor FC - Ulsan Hyundai
2:1 (1:1)
ápr. 30. 11:00
Kawasaki Frontale - Guangzhou
1:0 (1:0)
ápr. 30. 13:00
Shandong Luneng - Urawa Red Diamonds
0:5 (0:3)
ápr. 30. 13:00
Lion City Sailors - Daegu
1:2 (1:0)
ápr. 30. 16:00
United City - Melbourne City
0:3 (0:1)
ápr. 30. 12:40
Miedz Legnica - Chrobry Glogów
1:0 (0:0)
ápr. 30. 18:00
Korona Kielce - Gornik Polkowice
2:1 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 30. 16:45
Vllaznia - Skenderbeu
1:0 (0:0)
ápr. 30. 16:45
Kastrioti - Egnatia Rrogozhine
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 30. 18:00
Anorthosis - Apollon Limassol
1:1 (1:0)
ápr. 30. 12:00
Torpedo Zhodino - Belshina
1:3 (1:2)
ápr. 30. 15:00
Slutsk - Slavia Mozyr
1:0 (0:0)

Fogyj áplálékkiegészítőkkel
2 mérkőzés
ápr. 30. 16:30
Levszki Szófia - Botev Plovdiv
2:0 (2:0)
ápr. 30. 19:00
Ludogorets - CSKA Szófia
5:0 (2:0)
ápr. 30. 19:10
Villa Dálmine - Belgrano
0:1 (0:0)
ápr. 30. 20:30
Almagro - Estudiantes Caseros
1:1 (1:0)
ápr. 30. 20:30
Deportivo Madryn - Chaco For Ever
3:2 (0:1)
ápr. 30. 20:30
Deportivo Morón - San Telmo
3:1 (2:0)
ápr. 30. 20:30
Flandria - All Boys
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 30. 02:00
Club Necaxa - Club Guadalajara
0:1 (0:0)
ápr. 30. 04:05
Mazatlán - Puebla
2:1 (0:0)
ápr. 30. 13:00
Brommapojkarna - Jönköpings Södra
2:1 (0:1)
ápr. 30. 15:00
Trelleborg - Brage
2:2 (0:0)
ápr. 30. 15:00
AFC Eskilstuna - Skövde
1:2 (1:2)
11 mérkőzés
ápr. 30. 16:00
Torquay - Maidenhead
1:1 (0:0)
ápr. 30. 16:00
Dover Athletic - Altrincham
0:1 (0:1)
ápr. 30. 16:00
Wrexham - Southend
1:0 (0:0)
ápr. 30. 16:00
Barnet - Grimsby
2:2 (1:0)
ápr. 30. 16:00
Weymouth - Solihull Moors
2:4 (0:2)
ápr. 30. 16:00
Halifax - Yeovil
1:0 (0:0)
ápr. 30. 16:00
King's Lynn - Eastleigh
3:3 (1:0)
ápr. 30. 16:00
Wealdstone - Dagenham & Redbridge
1:2 (0:1)
ápr. 30. 16:00
Aldershot - Notts
3:1 (2:1)
ápr. 30. 16:00
Bromley - Chesterfield
4:2 (3:2)
ápr. 30. 18:20
Stockport - Boreham Wood
1:2 (0:1)

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
2 mérkőzés
ápr. 30. 17:30
Tabor Sezana - Radomlje
1:2 (0:1)
ápr. 30. 20:15
Maribor - Koper
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
ápr. 30. 15:00
Radnik Bijeljina - Posusje
0:0
ápr. 30. 16:30
FK Rudar - Sloboda Tuzla
1:0 (0:0)
ápr. 30. 17:00
Borac Banja Luka - FK Sarajevo
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
ápr. 30. 18:00
Antofagasta - O'Higgins
1:0 (0:0)
ápr. 30. 21:30
Al-Ittihad - Ghazl El Mehalla
3:0 (1:0)
ápr. 30. 21:30
Ceramica Cleopatra - Al Ahly
1:1 (0:0)
ápr. 30. 21:30
Tala'ea El Geish - Ismaily
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 30. 17:30
Hapoel Haifa - Hapoel Jerusalem
0:2 (0:0)
ápr. 30. 17:30
Hapoel Nof HaGalil - Hapoel Hadera
0:2 (0:1)
ápr. 30. 19:15
Bnei Sakhnin - Maccabi Tel Aviv
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 30. 16:00
Parnu - Nőmme Kalju
0:1 (0:0)
ápr. 30. 18:30
FCI Levadia - Trans Narva
6:0 (3:0)
ápr. 30. 12:30
Sparta Rotterdam II - Noordwijk
1:2 (0:0)
ápr. 30. 13:00
Katwijk - Quick Boys
4:1 (1:0)
ápr. 30. 14:30
Hardenberg - Ijsselmeervogels
0:2 (0:2)
ápr. 30. 14:30
Scheveningen - Amsterdamsche
1:2 (1:0)
ápr. 30. 15:00
Maassluis - Ido-Ambacht
3:0 (3:0)
ápr. 30. 15:00
Kozakken Boys - Volendam II
3:5 (2:2)
ápr. 30. 15:00
Rijnsburgse - GVVV
1:4 (1:2)
ápr. 30. 15:00
Spakenburg - De Treffers
5:2 (0:0)
ápr. 30. 15:30
Koninklijke - TEC
0:0

5 mérkőzés
ápr. 30. 10:15
Trinec - Pribram
4:1 (1:0)
ápr. 30. 10:15
Chrudim - Vyskov
0:0
ápr. 30. 10:15
Dukla Praha - Sparta Praha II
2:2 (0:1)
ápr. 30. 17:00
Lisen - Prostejov
2:0 (1:0)
ápr. 30. 17:00
Opava - Varnsdorf
3:1 (0:0)
ápr. 30. 11:45
Adelaide United - Brisbane Roar
2:0 (2:0)
ápr. 30. 15:00
EB Streymur - B68 Toftir
2:1 (1:1)
ápr. 30. 17:00
AB Argir - B36 Torshavn
0:3 (0:2)
ápr. 30. 19:30
Klaksvík - Vikingur Gota
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 30. 20:00
Al Ain - Al-Ahli Dubai
1:0 (1:0)
ápr. 30. 20:00
Sharjah - Al Orooba
5:0 (4:0)
ápr. 30. 20:00
Baniyas - Al-Jazira Club
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
ápr. 30. 21:15
Valur - KR Reykjavik
2:1 (1:1)
ápr. 30. 21:00
The Strongest - Real Santa Cruz
1:1 (0:0)
ápr. 30. 23:15
Club Aurora - Universitario
3:0 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 30. 12:45
Lyngby - Helsingor
2:1 (1:0)
ápr. 30. 14:00
Vendsyssel - Hobro
0:1 (0:1)
ápr. 30. 15:00
Nyköbing - Fredericia
2:3 (1:1)

ápr. 30. 00:00
Resistencia - Sportivo Ameliano
3:0 (0:0)
ápr. 30. 02:15
12 de Octubre - Tacuary
2:0 (0:0)
ápr. 30. 23:30
General Caballero - Libertad
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 30. 13:00
Noah - BKMA
1:1 (1:0)
ápr. 30. 07:00
JEF United - Oita Trinita
0:3 (0:1)
ápr. 30. 07:00
Renofa Yamaguchi - Tochigi
2:1 (0:0)
ápr. 30. 09:00
Mito Hollyhock - Ventforet Kofu
2:1 (2:0)
ápr. 30. 11:03
Ryukyu - Albirex Niigata
1:1 (1:1)
ápr. 30. 00:00
Wydad Casablanca - FAR Rabat
3:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 30. 14:00
Gnistan - EIF Ekenas
1:1 (0:0)
ápr. 30. 14:00
Pargas IF - MP Mikkeli
2:3 (1:1)
2 mérkőzés
ápr. 30. 15:30
Bunyodkor - Olympic
1:5 (1:3)
ápr. 30. 15:40
Dinamo Samarqand - Neftchi Fargona
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
ápr. 30. 22:30
Melgar - Cienciano
1:0 (0:0)
ápr. 30. 16:00
RFCU Luxemburg - Victoria Rosport
2:1 (0:0)

1 mérkőzés
ápr. 30. 19:00
Royal AM - Mamelodi Sundowns
1:2 (0:0)
ápr. 30. 15:00
Rude Zágráb - Varazdin
3:0 (0:0)
ápr. 30. 17:00
Jarun - Opatija
2:1 (0:0)
ápr. 30. 17:00
Cibalia Vinkovci - Kustosija
1:1 (0:0)
ápr. 30. 17:00
Dugopolje - Solin
3:1 (0:0)
ápr. 30. 17:00
Orijent 1919 - Bijelo Brdo
0:1 (0:0)
ápr. 30. 15:00
Kaizer Chiefs - Cape Town City
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 30. 22:00
Detroit City - New York RB II
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 30. 17:00
Shkendija - Rabotnicki
1:0 (0:0)
ápr. 30. 17:00
Bregalnica Stip - Shkupi
4:1 (1:1)
2 mérkőzés
ápr. 30. 15:00
Sfintul Gheorghe - Zimbru
0:1 (0:0)
ápr. 30. 17:00
Petrocub - CSF Balti
3:2 (2:1)
ápr. 30. 18:30
Glentoran - Cliftonville
1:2 (0:1)
ápr. 30. 18:30
Linfield - Coleraine
2:0 (2:0)
ápr. 30. 18:30
Dungannon Swifts - Ballymena
1:2 (0:0)
ápr. 30. 18:30
Glenavon - Warrenpoint
1:2 (0:1)
ápr. 30. 18:30
Portadown - Carrick Rangers
0:5 (0:3)
ápr. 30. 18:30
Crusaders - Larne
1:2 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 30. 15:00
Tukums 2000 - BFC Daugavpils
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 30. 12:00
Hegelmann Litauen - Lietava Jonava
4:0 (2:0)
ápr. 30. 16:00
Kauno Zalgiris - Panevezys
2:1 (0:1)
ápr. 30. 18:00
FA Siauliai - Zalgiris Vilnius
0:1 (0:1)

ápr. 30. 16:00
Rudar Pljevlja - OFK Petrovac
1:0 (1:0)
ápr. 30. 16:00
Jezero - Mornar Bar
1:2 (1:2)
ápr. 30. 17:00
Zeta - FK Podgorica
1:0 (1:0)
ápr. 30. 18:00
Iskra Danilovgrad - Sutjeska Niksic
0:3 (0:1)
ápr. 30. 19:00
Buducnost Podgorica - Decic
1:2 (1:1)
3 mérkőzés
ápr. 30. 15:00
Valletta - Mosta
2:3 (0:3)
ápr. 30. 16:00
Floriana - Hamrun Spartans
0:0
ápr. 30. 18:15
Sirens - Balzan
2:3 (2:1)
ápr. 30. 15:00
Prishtina - Dukagjini
0:1 (0:0)
ápr. 30. 15:00
Ulpiana - Gjilani
0:4 (0:0)
ápr. 30. 23:15
Caracas - Monagas
2:2 (1:1)
ápr. 30. 20:45
Tre Fiori - Folgore / Falciano
3:1 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 30. 14:30
Al Diwaniya - Al-Quwa Al-Jawiya
2:1 (0:0)
ápr. 30. 21:00
Arbil - Zakho
1:3 (0:0)
ápr. 30. 15:30
NAPSA Stars - Red Arrows
1:0 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
337
42 (12%)
119 (35%)
448
2. Xxy
320
39 (12%)
124 (39%)
443
337
40 (12%)
120 (36%)
440
336
41 (12%)
116 (35%)
437
321
40 (12%)
118 (37%)
436
   Ptomy
327
40 (12%)
118 (36%)
436
322
35 (11%)
130 (40%)
435
308
40 (13%)
112 (36%)
424
312
36 (12%)
117 (38%)
414
320
34 (11%)
122 (38%)
414

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont