Főoldal » Meccsek » 2022. április 30. » Betis II - FC Andorra

Betis II - FC Andorra 3:2 (3:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 34. forduló - 2022. április 30. 19:00
Helyszín: Ciudad Deportiva Luis de Sol (Sevilla)

Francisco Callejón ('8, 11-esből, 1-0), Goncalo Cardoso ('34, 2-0), Ángel Baena ('39, 3-0), David Martín ('57, 3-1), Adria Vilanova ('63, 3-2)

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.
  • A Betis II három góllal is vezetett, de a meccs végére ez az előny egy gólra apadt.

FC Andorra utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább FC Andorra győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a FC Andorra csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a Betis II egyszer sem nyert hazai pályán és hétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a FC Andorra háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a FC Andorra az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Betis II 11 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a FC Andorra pedig idegenben hatszor nyert, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján a FC Andorra szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Betis II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Algeciras, a Linares Deportivo. A FC Andorra gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Linares Deportivo vagy a Real Madrid II. A FC Andorra csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Betis II 2191., FC Andorra 2118. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a FC Andorra jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a FC Andorra nyeri ezt a találkozót.