Főoldal » Meccsek » 2022. március 12.

Meccsek - 2022. március 12.



10 mérkőzés
márc. 12.
Chelsea - Newcastle United
márc. 12.
Arsenal - Leicester
márc. 12.
Brentford - Burnley
márc. 12.
Everton - Wolverhampton
márc. 12.
Southampton - Watford
márc. 12.
Leeds United - Norwich
6 mérkőzés
márc. 12.
Kisvárda - Gyirmót
márc. 12.
Mezőkövesd - ZTE
márc. 12.
Fehérvár - Ferencváros
márc. 12.
Debreceni VSC - Újpest
márc. 12.
MTK - Budapest Honvéd
márc. 12.
Puskás Akadémia - Paks

9 mérkőzés
9 mérkőzés
márc. 12.
Alkmaar - Twente
márc. 12.
Groningen - Nijmegen
márc. 12.
Utrecht - PSV Eindhoven
márc. 12.
Fortuna Sittard - Willem II
márc. 12.
Heracles - Vitesse
márc. 12.
Zwolle - Feyenoord
márc. 12.
Waalwijk - Heerenveen
márc. 12.
Cambuur - Ajax
12 mérkőzés
márc. 12.
Bournemouth - Derby
márc. 12.
Birmingham - Hull
márc. 12.
Blackpool - Swansea
márc. 12.
Cardiff - Preston
márc. 12.
Coventry - Sheffield United
márc. 12.
Barnsley - Fulham
márc. 12.
Millwall - Middlesbrough
márc. 12.
Luton - Queens Park
márc. 12.
Nottingham Forest - Reading
márc. 12.
Peterborough - Stoke

10 mérkőzés
márc. 12.
Pisa - Cremonese
márc. 12.
Benevento - Crotone
márc. 12.
Frosinone - Alessandria
márc. 12.
Parma - Cittadella
márc. 12.
Pordenone - Como
márc. 12.
Reggina - Perugia
márc. 12.
SPAL - Ascoli
márc. 12.
Monza - Vicenza
márc. 12.
Lecce - Brescia
márc. 12.
Ternana - Cosenza 1914
8 mérkőzés
márc. 12.
Ufa - FK Nizhny Novgorod
márc. 12.
Rubin Kazan - FK Rostov
márc. 12.
FK Ural - Akhmat Grozny
márc. 12.
Khimki - PFC Sochi
márc. 12.
Ajaccio - SC Bastia
márc. 12.
Le Havre - Nimes
márc. 12.
Auxerre - Sochaux
márc. 12.
Guingamp - Quevilly
márc. 12.
Paris FC - Chamois Niortais
márc. 12.
Valenciennes - Dijon
márc. 12.
Grenoble - Rodez
márc. 12.
Amiens SC - Nancy
márc. 12.
Caen - Toulouse
márc. 12.
Dunkerque - Pau

9 mérkőzés
márc. 12.
Beerschot-Wilrijk - Gent
márc. 12.
Cercle Brugge - Kortrijk
márc. 12.
Genk - Sint-Truidense
márc. 12.
KV Oostende - Club Brugge
márc. 12.
Anderlecht - Royal Antwerp
márc. 12.
Zulte-Waregem - AS Eupen
8 mérkőzés
márc. 12.
Dnipro-1 - Metalist Kharkov
márc. 12.
Illichivets - Inhulets
márc. 12.
Lviv - Rukh Vynnyky
márc. 12.
Veres Rivne - Desna
márc. 12.
Shakhtar Donetsk - Minai
12 mérkőzés
márc. 12.
Sunderland AFC - Crewe
márc. 12.
Bolton Wanderers - Plymouth
márc. 12.
Burton Albion - Fleetwood
márc. 12.
Doncaster - Gillingham
márc. 12.
Morecambe - Cheltenham
márc. 12.
Ipswich - Portsmouth
márc. 12.
Milton Keynes Dons - Wigan
márc. 12.
Shrewsbury - Oxford United
márc. 12.
Wimbledon - Lincoln City
márc. 12.
Wycombe - Rotherham

10 mérkőzés
5 mérkőzés
márc. 12.
Basel - Servette
márc. 12.
Lausanne - BSC Young Boys
márc. 12.
Luzern - Grasshoppers
márc. 12.
Sion - Lugano
márc. 12.
FC Zürich - St. Gallen
10 mérkőzés

5 mérkőzés
9 mérkőzés
12 mérkőzés
márc. 12.
Carlisle - Northampton
márc. 12.
Exeter - Salford
márc. 12.
Stevenage - Newport
márc. 12.
Walsall - Sutton
márc. 12.
Hartlepool - Leyton
márc. 12.
Port Vale - Crawley
márc. 12.
Rochdale - Barrow
márc. 12.
Scunthorpe - Colchester
márc. 12.
Swindon - Oldham
márc. 12.
Tranmere - Mansfield

5 mérkőzés
márc. 12.
Osijek - NK Gorica
márc. 12.
Slaven Belupo - Istra 1961
8 mérkőzés
márc. 12.
Sparta Praha - FK Pardubice
márc. 12.
Hradec Králové - Zlín
márc. 12.
Budejovice - Jablonec
márc. 12.
Viktoria Plzen - Teplice
márc. 12.
Slovácko - Banik Ostrava
márc. 12.
Karvina - Sigma Olomouc
8 mérkőzés
márc. 12.
Cukaricki - Backa Topola
márc. 12.
Metalac - Crvena Zvezda
márc. 12.
Vozdovac - Spartak Subotica
márc. 12.
Partizan - Napredak
márc. 12.
Radnicki Nis - Vojvodina

Unatkozol? Gyere játszani!
4 mérkőzés
márc. 12. 15:00
KFUM Oslo - Brann
márc. 12. 15:00
Kongsvinger - Viking
márc. 12. 15:00
Raufoss - Stromsgodset
márc. 12. 15:00
Sandnes Ulf - Start
5 mérkőzés
márc. 12.
Dinamo Tiranë - Kukësi
márc. 12.
Laci - Skenderbeu
márc. 12.
Teuta Durres - Kastrioti
márc. 12.
Vllaznia - KF Tiranë
7 mérkőzés
7 mérkőzés

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
márc. 12.
Deinze - Waasland-Beveren
márc. 12.
Lommel - RWDM
márc. 12.
Excelsior Virton - Westerlo
3 mérkőzés
márc. 12.
Club Necaxa - Querétaro
márc. 12.
Juárez - Club Atlas
márc. 12.
Club León - Tigres
5 mérkőzés
márc. 12.
Domzale - Radomlje
márc. 12.
Olimpija Ljubljana - Celje
márc. 12.
Maribor - NS Mura
márc. 12.
Tabor Sezana - Aluminij
márc. 12.
Koper - Bravo

A RESERVE a hosszan tartó fiatalos élet érzését adja.
márc. 12.
Ayr - Kilmarnock
márc. 12.
Hamilton - Dunfermline
márc. 12.
Inverness - Arbroath
márc. 12.
Queen Of The South - Raith
6 mérkőzés
11 mérkőzés
márc. 12.
Altrincham - Eastleigh
márc. 12.
Boreham Wood - Chesterfield
márc. 12.
Bromley - Aldershot
márc. 12.
Woking - Maidenhead
márc. 12.
Halifax - Solihull Moors
márc. 12.
King's Lynn - Torquay
márc. 12.
Stockport - Notts
márc. 12.
Wealdstone - Weymouth
márc. 12.
Wrexham - Barnet
márc. 12.
Yeovil - Grimsby

Kvizlabirintus - Még nem járt le a kalandorok kora
2 mérkőzés
márc. 12.
Sabah FK - Karabakh
márc. 12.
Sabail - Kesla
7 mérkőzés
márc. 12.
Ido-Ambacht - De Treffers
márc. 12.
Maassluis - GVVV
márc. 12.
Hardenberg - Amsterdamsche
márc. 12.
Katwijk - Kozakken Boys
márc. 12.
Rijnsburgse - Noordwijk
márc. 12.
Scheveningen - Quick Boys
márc. 12.
Koninklijke - Volendam II
márc. 12.
TEC - Ijsselmeervogels

3 mérkőzés
márc. 12. 12:00
Hafnarfjördur - Fylkir Reykjavik
márc. 12. 15:00
Fram Reykjavik - UMF Grindavik
7 mérkőzés
márc. 12.
Chrudim - Dukla Praha
márc. 12.
Varnsdorf - Pribram
márc. 12.
Lisen - Vlasim
márc. 12.
Prostejov - Usti nad Labem
márc. 12.
Opava - Trinec
márc. 12.
Jihlava - Zbrojovka Brno
márc. 12.
Táborsko - Vyskov
3 mérkőzés
márc. 12.
Emirates Club - Khor Fakkan
márc. 12.
Al-Wahda - Al Ain
márc. 12.
Al Hazm - Damak
márc. 12.
Al Ahli Jeddah - Al Ta'ee
márc. 12.
Dugopolje - Orijent 1919
márc. 12.
Jarun - Inter Zapresic
márc. 12.
Rude Zágráb - Kustosija
márc. 12.
Varazdin - Bijelo Brdo

márc. 12.
Jeju - Jeonbuk
márc. 12.
Suwon Blue Wings - Pohang
2 mérkőzés
márc. 12.
Dinamo-Auto - Petrocub
márc. 12.
Zimbru - CSF Balti
3 mérkőzés
márc. 12.
Gudja United - Mosta
márc. 12.
Birkirkara - Valletta
márc. 12.
Gzira - Sirens
márc. 12.
Cliftonville - Warrenpoint
márc. 12.
Coleraine - Larne
márc. 12.
Glenavon - Carrick Rangers
márc. 12.
Linfield - Crusaders
márc. 12.
Portadown - Ballymena
márc. 12.
Cailungo - Libertas
márc. 12.
Domagnano - Cosmos
márc. 12.
Faetano - Tre Fiori
márc. 12.
Fiorentino - Virtus
márc. 12.
Pennarossa - Tre Penne
márc. 12.
San Giovanni - La Fiorita
márc. 12.
Folgore / Falciano - Murata
márc. 12.
Tataouine - CS Sfaxien
márc. 12.
Bizertin - Hammam-Lif
márc. 12.
Hammam-Sousse - Métlaoui
márc. 12.
ES Tunis - Ben Guerdane
márc. 12.
Monastir - Slimane
márc. 12.
Chebba - Rejiche