Főoldal » Meccsek » 2022. március 13.

Meccsek - 2022. március 13.



10 mérkőzés
márc. 13.
FC Barcelona - Osasuna
márc. 13.
Mallorca - Real Madrid
márc. 13.
Atlético Madrid - Cádiz
márc. 13.
Betis - Athletic Bilbao
márc. 13.
Getafe - Valencia
márc. 13.
Granada - Elche
márc. 13.
Villarreal - Celta Vigo
márc. 13.
Rayo Vallecano - Sevilla
márc. 13.
Real Sociedad - Alavés
márc. 13.
Levante - Espanyol
1 mérkőzés
márc. 13.
Tonga - Cook-szigetek

10 mérkőzés
márc. 13.
AC Milan - Empoli
márc. 13.
Fiorentina - Bologna
márc. 13.
Atalanta - Genoa
márc. 13.
Torino - Inter
márc. 13.
Hellas Verona - Napoli
márc. 13.
Lazio - Venezia
márc. 13.
Sampdoria - Juventus
márc. 13.
Spezia - Cagliari
márc. 13.
Udinese - AS Roma
márc. 13.
Salernitana - Sassuolo
10 mérkőzés
márc. 13.
Clermont - Lorient
márc. 13.
Troyes - Nantes
márc. 13.
Metz - Lens
márc. 13.
Montpellier HSC - Nice
márc. 13.
Lyon - Stade Rennes
márc. 13.
Lille - St. Etienne
márc. 13.
Strasbourg - AS Monaco
márc. 13.
Angers - Reims
márc. 13.
Brest - Olympique Marseille
márc. 13.
Hamburger SV - Aue
márc. 13.
Karlsruhe - Regensburg
márc. 13.
Darmstadt - Sandhausen
márc. 13.
Heidenheim - Werder Bremen
márc. 13.
Hannover 96 - FC Nürnberg
márc. 13.
Dynamo Dresden - St. Pauli
márc. 13.
Ingolstadt - Schalke 04

márc. 13.
Alcorcón - Huesca
márc. 13.
Burgos - Real Sociedad II
márc. 13.
Mirandés - FC Cartagena
márc. 13.
Málaga - Ponferradina
márc. 13.
UD Ibiza - Leganés
márc. 13.
Real Oviedo - Valladolid
márc. 13.
Zaragoza - Fuenlabrada
márc. 13.
Eibar - Amorebieta
márc. 13.
Sporting Gijón - Tenerife
márc. 13.
Almería - Lugo
márc. 13.
Las Palmas - Girona
márc. 13.
Belenenses - Boavista Porto
márc. 13.
Benfica - Vizela
márc. 13.
Arouca - Pacos de Ferreira
márc. 13.
Famalicao - Santa Clara
márc. 13.
Moreirense - Sporting CP
márc. 13.
FC Porto - Tondela
márc. 13.
Estoril - Portimonense
márc. 13.
Marítimo - Guimaraes
márc. 13.
Braga - Gil Vicente
10 mérkőzés
márc. 13.
Adana Demirspor - Sivasspor
márc. 13.
Alanyaspor - Fenerbahce
márc. 13.
Altay Izmir - Malatyaspor
márc. 13.
Galatasaray - Besiktas
márc. 13.
Kasimpasa - Rizespor
márc. 13.
Kayserispor - Konyaspor

márc. 13.
Sabadell - Castellón
márc. 13.
FC Andorra - Barcelona II
márc. 13.
Gimnastic - Llagostera
márc. 13.
Betis II - Algeciras
márc. 13.
Linense - San Fernando
márc. 13.
UCAM Murcia - Villarreal II
9 mérkőzés
márc. 13.
Lucchese - Reggiana
márc. 13.
Carrarese - Modena
márc. 13.
Imolese - Entella
márc. 13.
Olbia - Pescara
márc. 13.
Pontedera - Fermana
márc. 13.
Vis Pesaro - Grosseto
márc. 13.
Siena - Gubbio
márc. 13.
Teramo - Montevarchi
márc. 13.
Pistoiese - Cesena

márc. 13.
Fidelis Andria - Latina
márc. 13.
Foggia - Picerno
márc. 13.
Juve Stabia - Turris
márc. 13.
Potenza - Taranto
márc. 13.
Avellino - Palermo
márc. 13.
Catanzaro - Bari
márc. 13.
Campobasso - Messina
márc. 13.
Nuova Monterosi - Monopoli
márc. 13.
Vibonese - Catania
6 mérkőzés
márc. 13.
Bröndby - Aarhus
márc. 13.
Midtjylland - FC Kobenhavn
márc. 13.
Nordsjaelland - SonderjyskE
márc. 13.
Odense BK - Aalborg
márc. 13.
Randers - Silkeborg
márc. 13.
Viborg - Vejle Boldklub

4 mérkőzés
márc. 13. 15:00
Nardo - Lilleström
márc. 13. 17:00
Asane - Sarpsborg 08
márc. 13. 17:00
Molde - Odd Grenland
márc. 13. 20:00
Aalesund - Bodo/Glimt
márc. 13.
Feralpisalo - Triestina
márc. 13.
Legnano - Renate
márc. 13.
Juventus II - Südtirol
márc. 13.
Piacenza - Pro Vercelli
márc. 13.
AlbinoLeffe - Padova
márc. 13.
Pergolettese - Trento
márc. 13.
Virtus Verona - Lecco
márc. 13.
Mantova - Fiorenzuola
márc. 13.
Pro Sesto - Seregno
márc. 13.
Académica - Benfica II
márc. 13.
Covilha - Trofense
márc. 13.
Rio Ave - Penafiel
márc. 13.
Leixőes - Vilafranquense
márc. 13.
Mafra - Nacional
márc. 13.
Farense - FC Porto II
márc. 13.
Varzim - Academico Viseu
márc. 13.
Estrela - Feirense
márc. 13.
Chaves - Casa Pia

1 mérkőzés
5 mérkőzés
márc. 13.
Monterrey - Mazatlán
márc. 13.
Cruz Azul - UNAM Pumas
márc. 13.
Toluca - Pachuca
márc. 13.
Atlético San Luis - Puebla
márc. 13.
Bandirmaspor - Tuzlaspor
márc. 13.
Bursaspor - Balikesirspor
márc. 13.
Erzurum BB - Samsunspor
márc. 13.
Ümraniyespor - Altinordu
márc. 13.
Adanaspor - Eyüpspor
márc. 13.
Manisa BBSK - Ankaragücü
2 mérkőzés
márc. 13.
Qabala - Zira
márc. 13.
Sumgayit Shekher - Neftchi
5 mérkőzés
márc. 13.
Dinamo Batumi - Saburtalo
márc. 13.
Dinamo Tbilisi - Dila Gori
márc. 13.
Gagra - Telavi
márc. 13.
Sioni Bolnisi - Samgurali

Unatkozol? Gyere játszani!
márc. 13.
Apollon Larisa - Veria
márc. 13.
PAOK II - Pierikos Katerini
márc. 13.
Larisa - Apollon Pontou
márc. 13.
Olympiakos Volos - Xanthi
márc. 13.
Niki Volos - Thesprotos
márc. 13.
Almopos - Kavala
márc. 13.
Kallithea - Rodos
márc. 13.
OF Ierapetra - Episkopi
márc. 13.
PAE Chania - AEK Athen II
márc. 13.
Diagoras - Kalamata
márc. 13.
Zakynthos - Kifisia
1 mérkőzés
2 mérkőzés
márc. 13.
Afturelding - Vestri
márc. 13. 17:00
KA Akureyri - Selfoss
márc. 13.
Al Raed - Al-Hilal

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
6 mérkőzés
márc. 13.
Horsens - Esbjerg
márc. 13.
HB Koge - Fremad Amager
márc. 13.
Hobro - Fredericia
márc. 13.
Hvidovre - Helsingor
márc. 13.
Jammerbugt - Vendsyssel
márc. 13.
Lyngby - Nyköbing
9 mérkőzés

VIATOM VÉROXIGÉNSZINT MÉRŐ
márc. 13.
Croatia Zmijavci - Solin
márc. 13.
Osijek II - Dubrava
12 mérkőzés
márc. 13. 01:00
Memphis 901 - Pittsburgh Riverhounds
márc. 13. 01:00
Miami FC 2. - New York RB II
márc. 13. 01:30
Louisville City - Atlanta United II
márc. 13. 02:00
Colorado Springs - Orange County SC
márc. 13. 02:30
Rio Grande Valley - Oakland Roots
márc. 13. 02:30
San Antonio - Detroit City
márc. 13. 03:30
Phoenix Rising - Monterey Bay
márc. 13. 04:00
San Diego Loyal - L. A. Galaxy II
2 mérkőzés
márc. 13.
Sheriff Tiraspol - Milsami
márc. 13.
Floresti - Sfintul Gheorghe
márc. 13.
Incheon - Sangju Sangmu
márc. 13.
Gangwon - Suwon City
3 mérkőzés
márc. 13.
Floriana - Hibernians
márc. 13.
Balzan - Santa Lucia

Kvizlabirintus - Még nem járt le a kalandorok kora
márc. 13. 16:00
Cliftonville - Coleraine
márc. 13.
Cartaginés - Jicaral
márc. 13.
Guanacasteca - Guadalupe
márc. 13.
Herediano - Pérez Zeledón
márc. 13.
Saprissa - Grecia
4 mérkőzés
márc. 13.
Hongkong FC - Eastern