Főoldal » Meccsek » 2021. szeptember 18.

Meccsek - 2021. szeptember 18.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. szeptember 18.)


4 mérkőzés
szept. 18. 14:00
Rayo Vallecano - Getafe
3:0 (1:0)
szept. 18. 18:30
Elche - Levante
1:1 (1:0)
szept. 18. 21:00
Alavés - Osasuna
0:2 (0:2)
81 mérkőzés
szept. 18. 13:30
Sutton Common Rovers - Jersey Bulls
2:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
Chorley - Southport
2:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
York - Hebburn
3:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Squires Gate - Pontefract Collieries
2:3 (0:0)
szept. 18. 16:00
Gateshead - Bradford Park Avenue
6:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
Blyth Spartans - United of Manchester
1:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Colne - Guiseley
0:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Darlington 1883 - Chester
0:0
szept. 18. 16:00
Curzon Ashton - Stockton Town
4:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Fylde - Spennymoor
1:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
City of Liverpool - Farsley
3:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Morpeth - Lancaster
4:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Mossley - Radcliffe Borough
1:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
Prescot Cables - Whitby
0:3 (0:0)
szept. 18. 16:00
Runcorn Linnets - Bamber Bridge
3:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Marske United - South Shields
3:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Leamington - Stone Old Alleynians
3:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Belper - Tamworth
0:5 (0:0)
szept. 18. 16:00
Bromsgrove Sporting - Worksop
6:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Brackley - Coalville
4:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
Sporting Khalsa - Kidderminster
1:3 (0:0)
szept. 18. 16:00
Buxton - Rushall Olympic
4:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Boston United - Corby
6:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Nantwich - Banbury
1:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
Telford - Stamford
1:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
Spalding - Kettering
1:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Hanley Town - Chasetown
2:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Bedworth United - Long Eaton United
1:3 (0:0)
szept. 18. 16:00
Halesowen - Handsworth
1:3 (0:0)
szept. 18. 16:00
Marine - Warrington
3:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Atherton Collieries - Witton Albion
3:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Cleethorpes Town - Alfreton
1:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Braintree - Billericay
1:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
Hornchurch - Walthamstow
4:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Bishop's Stortford - Bowers & Pitsea
0:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
Barking - AFC Dunstable
1:3 (0:0)
szept. 18. 16:00
Norwich United - Mildenhall
3:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
East Thurrock - Needham Market
2:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
Sudbury - Stowmarket Town
0:0
szept. 18. 16:00
Mickleover Sports - Basford
1:3 (0:0)
szept. 18. 16:00
Stratford - Nuneaton
4:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Wingate & Finchley - Baldock Town
3:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Concord Rangers - St. Albans
0:0
szept. 18. 16:00
Kings Langley - Leiston
1:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Ware - Hemel Hempstead
2:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
Bedford Town - Welwyn Garden
1:3 (0:0)
szept. 18. 16:00
Enfield Town - Hadley
1:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Hitchin - Cheshunt
0:3 (0:0)
szept. 18. 16:00
Abbey Rangers - Marlow
0:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
Chertsey - Chesham
1:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Carshalton Athletic - Ebbsfleet
1:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
Chichester City - Maidstone
1:3 (0:0)
szept. 18. 16:00
Phoenix Sports - Redhill
1:3 (0:0)
szept. 18. 16:00
Broadfields United - Hastings
2:3 (0:0)
szept. 18. 16:00
Burgess Hill - Dorking Wanderers
0:4 (0:0)
szept. 18. 16:00
Kingstonian - Horsham
1:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Merstham - Margate
4:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Hanwell - Eastbourne Borough
0:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
Beaconsfield - Havant & Waterlooville
3:5 (0:0)
szept. 18. 16:00
Slough - Whitehawk
1:3 (0:0)
szept. 18. 16:00
Dartford - Hythe
5:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Metropolitan Police - Farnborough
1:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Hayes & Yeading - Tonbridge Angels
5:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Walton Casuals - Hampton & Richmond
0:3 (0:0)
szept. 18. 16:00
Welling - Harrow Borough
0:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
Aylesbury United - Bishop's Cleeve
5:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Cirencester - Hamworthy United
3:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Tiverton - Sholing
1:3 (0:0)
szept. 18. 16:00
Basingstoke - Wimborne
3:4 (0:0)
szept. 18. 16:00
Frome - Oxford City
2:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Poole - Chippenham Town
1:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Weston-super-Mare - Taunton Town
5:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Shaftesbury - Bath
0:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Hungerford - Truro
1:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Yate - Gosport Borough
2:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Lymington - Hereford FC
2:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
Dulwich Hamlet - Bedfont Sports
0:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Chelmsford - Little Oakley
5:1 (0:0)

6 mérkőzés
szept. 18. 13:30
Wolverhampton - Brentford
0:2 (0:2)
szept. 18. 16:00
Liverpool - Crystal Palace
3:0 (1:0)
szept. 18. 16:00
Burnley - Arsenal
0:1 (0:1)
szept. 18. 16:00
Norwich - Watford
1:3 (1:1)
szept. 18. 18:30
Aston Villa - Everton
3:0 (0:0)
23 mérkőzés
szept. 18. 13:00
Sényő - MTK
0:7 (0:4)
szept. 18. 14:30
FC Dabas - Szombathelyi Haladás
1:2 (0:2)
szept. 18. 15:00
Veszprém - Debreceni VSC
0:1 (0:0)
szept. 18. 15:00
Debreceni EAC - Kisvárda
0:2 (0:0)
szept. 18. 15:00
Komárom - Mezőkövesd
0:2 (0:2)
szept. 18. 15:00
Gyömrő - Paks
1:9 (0:3)
szept. 18. 15:00
Budaörs - Vasas
1:3 (0:1)
szept. 18. 15:00
Monor - Csákvár
0:3 (0:1)
szept. 18. 15:00
Mosonmagyaróvár - Győri ETO
0:3 (0:1)
szept. 18. 15:00
Tököl - Teskánd
4:2 (3:1)
szept. 18. 15:00
BVSC-Zugló - Iváncsa
1:0 (1:0)
szept. 18. 15:00
Vác - ZTE
0:4 (0:1)
szept. 18. 15:00
Kelen - Szeged 2011
0:4 (0:1)
szept. 18. 15:00
Jászberény - Balassagyarmat
2:1 (0:0)
szept. 18. 15:00
Csepel - Szegedi Vasutas
0:1 (0:0)
szept. 18. 15:00
Cegléd - Kaposvár
3:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Pápai Perutz - Budafok
1:4 (0:2)
szept. 18. 18:00
Duna Aszfalt Tiszakécske - Újpest
0:3 (0:1)
szept. 18. 18:00
SC Sopron - Fehérvár
2:6 (1:5)
szept. 18. 18:00
Diósgyőr - Szentlőrinc
2:1 (2:1)
szept. 18. 18:00
Kazincbarcika - Szolnoki MÁV
2:1 (1:0)
szept. 18. 19:00
Tatabánya - Soroksár
3:1 (1:0)
szept. 18. 19:00
Békéscsabai Előre - Dorog
3:0 (2:0)

3 mérkőzés
szept. 18. 15:00
Genoa - Fiorentina
1:2 (0:0)
szept. 18. 18:00
Inter - Bologna
6:1 (3:0)
szept. 18. 20:45
Salernitana - Atalanta
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
szept. 18. 15:30
Bayern München - Bochum
7:0 (4:0)
szept. 18. 15:30
Mainz - Freiburg
0:0
szept. 18. 15:30
Augsburg - Mönchengladbach
1:0 (0:0)
szept. 18. 18:30
1. FC Köln - RB Leipzig
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 18. 17:00
Lens - Lille
1:0 (0:0)
szept. 18. 21:00
St. Etienne - Bordeaux
1:2 (0:1)
szept. 18. 13:30
Fortuna Düsseldorf - Regensburg
1:1 (1:1)
szept. 18. 13:30
Holstein Kiel - Hannover 96
0:3 (0:3)
szept. 18. 13:30
Sandhausen - Heidenheim
1:3 (0:2)
szept. 18. 20:30
Werder Bremen - Hamburger SV
0:2 (0:2)
4 mérkőzés
szept. 18. 16:30
Heerenveen - Fortuna Sittard
1:0 (1:0)
szept. 18. 18:45
Willem II - Groningen
2:1 (2:0)
szept. 18. 20:00
Ajax - Cambuur
9:0 (4:0)
szept. 18. 21:00
Utrecht - Waalwijk
2:2 (1:2)
szept. 18. 16:00
UD Ibiza - Real Oviedo
1:1 (1:0)
szept. 18. 18:15
Leganés - Amorebieta
1:0 (1:0)
szept. 18. 18:15
Zaragoza - Real Sociedad II
1:1 (1:1)
szept. 18. 20:30
Girona - Valladolid
1:0 (0:0)
szept. 18. 21:00
FC Cartagena - Lugo
2:1 (1:1)

12 mérkőzés
szept. 18. 13:30
Hull - Sheffield United
1:3 (0:1)
szept. 18. 16:00
Cardiff - Bournemouth
0:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Derby - Stoke
2:1 (2:0)
szept. 18. 16:00
Peterborough - Birmingham
3:0 (2:0)
szept. 18. 16:00
Barnsley - Blackburn Rovers
0:0
szept. 18. 16:00
Fulham - Reading
1:2 (0:1)
szept. 18. 16:00
Middlesbrough - Blackpool
1:2 (1:0)
szept. 18. 16:00
Millwall - Coventry
1:1 (1:1)
szept. 18. 16:00
Huddersfield - Nottingham Forest
0:2 (0:1)
szept. 18. 16:00
Luton - Swansea
3:3 (3:0)
szept. 18. 16:00
Preston - West Bromwich
1:1 (1:1)
szept. 18. 16:00
Queens Park - Bristol City
1:2 (0:1)
7 mérkőzés
szept. 18. 14:00
Ascoli - Benevento
0:2 (0:2)
szept. 18. 14:00
Lecce - Alessandria
3:2 (1:1)
szept. 18. 14:00
Reggina - SPAL
2:1 (1:1)
szept. 18. 14:00
Monza - Ternana
1:1 (1:0)
szept. 18. 14:00
Perugia - Cosenza 1914
1:1 (0:0)
szept. 18. 16:15
Vicenza - Pisa
1:3 (1:1)
szept. 18. 18:30
Cittadella - Pordenone
1:0 (0:0)
szept. 18. 16:30
Famalicao - Marítimo
0:0
szept. 18. 19:00
Belenenses - Gil Vicente
1:1 (0:0)
szept. 18. 21:30
Arouca - Guimaraes
2:2 (0:1)

3 mérkőzés
szept. 18. 13:00
Ufa - Khimki
3:2 (0:1)
szept. 18. 15:30
Sovjetov - FK Rostov
4:2 (1:1)
szept. 18. 18:00
Akhmat Grozny - FK Krasnodar
0:2 (0:2)
szept. 18. 15:00
Sochaux - Paris FC
2:0 (1:0)
szept. 18. 15:00
Toulouse - Grenoble
4:1 (2:0)
szept. 18. 19:00
Nancy - Le Havre
1:1 (0:0)
szept. 18. 19:00
Dijon - Dunkerque
2:0 (0:0)
szept. 18. 19:00
Chamois Niortais - Guingamp
2:0 (1:0)
szept. 18. 19:00
SC Bastia - Caen
1:1 (1:0)
szept. 18. 19:00
Pau - Valenciennes
1:1 (1:1)
szept. 18. 19:00
Nimes - Amiens SC
3:3 (2:0)
szept. 18. 19:00
Rodez - Ajaccio
0:2 (0:1)
szept. 18. 19:00
Quevilly - Auxerre
0:0
2 mérkőzés
szept. 18. 13:30
Chindia Targoviste - Farul Constanta
2:0 (1:0)
szept. 18. 19:00
U Craiova 1948 - Steaua Bukarest
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 18. 12:30
Sivasspor - Gazisehir Gaziantep
1:1 (1:0)
szept. 18. 15:00
Kasimpasa - Trabzonspor
0:1 (0:0)
szept. 18. 18:00
Antalyaspor - Besiktas
2:3 (2:0)
szept. 18. 18:00
Adana Demirspor - Rizespor
3:1 (2:0)
2 mérkőzés
szept. 18. 22:00
Chapecoense - Palmeiras
0:2 (0:2)
szept. 18. 23:45
Atlético PR - Juventude
2:1 (0:0)

4 mérkőzés
szept. 18. 16:15
KV Oostende - Beerschot-Wilrijk
3:1 (2:0)
szept. 18. 18:30
Mechelen - Oud-Heverlee
2:0 (2:0)
szept. 18. 18:30
Union St. Gilloise - Zulte-Waregem
2:1 (0:0)
szept. 18. 20:45
Sporting Charleroi - Club Brugge
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 18. 16:00
Aberdeen - St. Johnstone
0:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Hibernian - St. Mirren
2:2 (0:1)
szept. 18. 16:00
Ross County - Heart of Midlothian
2:2 (2:1)
26 mérkőzés
szept. 18. 15:30
Penicuik Athletic - Tranent Juniors
1:3 (0:0)
szept. 18. 16:00
BSC Glasgow - Glasgow University
6:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Banks O' Dee - Turriff United
1:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Blackburn United - Rothes
1:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
Brechin - Vale of Leithen
5:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Clachnacuddin - Dunipace
1:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
Clydebank - Dalkeith Thistle
7:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Coldstream - East Kilbride
1:10 (0:0)
szept. 18. 16:00
Deveronvale - Haddington Athletic
2:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
Dunbar United - Camelon Juniors
2:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Formartine - Cumnock Juniors
2:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
Forres Mechanics - Bonnyrigg Rose
0:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
Fraserburgh - Sauchie Juniors
1:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
Huntly - Hill Of Beath Hawthorn
3:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Irvine Meadow XI - Auchinleck Talbot
1:3 (0:0)
szept. 18. 16:00
Keith - Darvel
1:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
Lossiemouth - Preston Athletic
0:3 (0:0)
szept. 18. 16:00
Nairn County - Strathspey Thistle
4:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Newtongrange Star - Dalbeattie Star
1:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Spartans - Gala Fairydean
0:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Tynecastle - Brora Rangers
0:6 (0:0)
szept. 18. 16:00
Wick Academy - Bo'ness United
2:2 (0:0)

3 mérkőzés
szept. 18. 17:00
Austria Wien - Altach
0:0
szept. 18. 17:00
Ried - Wolfsberger
3:3 (0:2)
szept. 18. 17:00
Admira - Hartberg
1:1 (1:0)
4 mérkőzés
szept. 18. 13:00
Inhulets - Kolos Kovalivka
0:2 (0:1)
szept. 18. 16:00
Dnipro-1 - Veres Rivne
1:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Illichivets - Shakhtar Donetsk
0:5 (0:2)
szept. 18. 18:30
Dinamo Kiev - Oleksandria
1:0 (0:0)
12 mérkőzés
szept. 18. 16:00
Sheffield Wednesday - Shrewsbury
1:1 (1:1)
szept. 18. 16:00
Accrington Stanley - Wigan
1:4 (0:2)
szept. 18. 16:00
Bolton Wanderers - Rotherham
0:2 (0:2)
szept. 18. 16:00
Cheltenham - Oxford United
1:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Crewe - Burton Albion
2:0 (1:0)
szept. 18. 16:00
Doncaster - Morecambe
1:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Gillingham - Milton Keynes Dons
1:4 (1:2)
szept. 18. 16:00
Fleetwood - Sunderland AFC
2:2 (0:1)
szept. 18. 16:00
Lincoln City - Ipswich
0:1 (0:1)
szept. 18. 16:00
Portsmouth - Cambridge United
1:2 (0:1)
szept. 18. 16:00
Wimbledon - Plymouth
0:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Wycombe - Charlton Athletic
2:1 (1:0)
6 mérkőzés
szept. 18. 14:00
Osnabrück - Meppen
1:0 (1:0)
szept. 18. 14:00
1860 München - Zwickau
0:2 (0:1)
szept. 18. 14:00
Waldhof Mannheim - Hallescher
2:1 (2:1)
szept. 18. 14:00
Magdeburg - Würzburger Kickers
1:2 (0:1)
szept. 18. 14:00
Saarbrücken - Türkgücü-Ataspor
3:1 (2:1)
szept. 18. 14:00
Duisburg - Braunschweig
3:2 (2:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
szept. 18. 17:00
FC Andorra - Atlético Baleares
2:2 (1:0)
szept. 18. 19:00
Linares Deportivo - UCAM Murcia
1:2 (1:0)
szept. 18. 19:00
Betis II - San Fernando
0:1 (0:1)
szept. 18. 21:00
Villarreal II - Albacete
3:0 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 18. 19:30
PAS Giannina - Panathinaikosz
1:0 (1:0)
7 mérkőzés
szept. 18. 15:00
Black Stars Basel - Biel/Bienne
1:3 (0:0)
szept. 18. 17:00
Stade Lausanne-Ouchy - Sion
4:0 (2:0)
szept. 18. 18:00
Etoile Carouge - Winterthur
3:1 (2:1)
szept. 18. 18:00
Paradiso - Aarau
0:1 (0:0)
szept. 18. 18:00
Buochs - Luzern
1:2 (0:0)
szept. 18. 19:00
Bosporus - FC Schaffhausen
0:11 (0:4)
szept. 18. 20:15
Thun - Grasshoppers
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 18. 18:30
Godoy Cruz - Sarmiento
1:1 (0:0)
szept. 18. 20:45
Vélez Sársfield - Aldosivi
3:2 (1:1)
szept. 18. 23:00
Racing Club - Talleres Córdoba
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 18. 01:00
Inter Miami - New York Red Bulls
0:4 (0:2)
szept. 18. 21:30
Atlanta United - D.C. United
3:2 (1:0)
4 mérkőzés
szept. 18. 12:30
Wisla Plock - Jagiellonia
3:0 (0:0)
szept. 18. 15:00
Pogon Szczecin - Cracovia Krakow
1:1 (1:0)
szept. 18. 17:30
Radomiak Radom - Slask Wroclaw
1:1 (1:1)
szept. 18. 20:00
Lechia Gdansk - Piast Gliwice
1:0 (1:0)

Panarom Bebi és baba masszázsolajok
szept. 18. 17:30
Gubbio - Entella
3:1 (1:0)
szept. 18. 17:30
Pistoiese - Reggiana
0:2 (0:1)
szept. 18. 17:30
Juve Stabia - Campobasso
0:0
12 mérkőzés
szept. 18. 15:00
Northampton - Swindon
1:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Bradford - Barrow
1:1 (0:1)
szept. 18. 16:00
Bristol Rovers - Leyton
1:3 (0:3)
szept. 18. 16:00
Carlisle - Scunthorpe
2:2 (0:2)
szept. 18. 16:00
Colchester - Crawley
0:1 (0:1)
szept. 18. 16:00
Stevenage - Forest Green Rovers
0:4 (0:1)
szept. 18. 16:00
Mansfield - Rochdale
1:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Newport - Walsall
2:1 (1:1)
szept. 18. 16:00
Oldham - Hartlepool
0:0
szept. 18. 16:00
Port Vale - Harrogate Town
2:0 (1:0)
szept. 18. 16:00
Tranmere - Salford
2:0 (1:0)
szept. 18. 16:00
Exeter - Sutton
2:0 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 18. 18:00
Ruzomberok - Dunaszerdahely
1:2 (0:1)
szept. 18. 18:00
Trencín - FK Senica
3:3 (1:2)
szept. 18. 18:00
Zemplín Michalovce - Zlate Moravce
2:1 (2:1)
szept. 18. 18:00
Liptovsky Mikulás - Pohronie
5:1 (2:0)
szept. 18. 17:00
Real Valladolid II - S.S. Reyes
2:2 (0:0)
szept. 18. 17:00
Tudelano - Zamora CF
0:1 (0:1)
szept. 18. 19:00
Deportivo La Coruna - Badajoz
1:0 (1:0)
szept. 18. 21:00
Rayo Majadahonda - SD Logronés
1:0 (1:0)

Kvizlabirintus - Még nem járt le a kalandorok kora
2 mérkőzés
szept. 18. 17:00
Slaven Belupo - Istra 1961
1:1 (0:0)
szept. 18. 19:05
Sibenik - Lokomotiv Zágráb
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
szept. 18. 15:00
Degerfors - Sirius
1:2 (0:1)
szept. 18. 15:00
Malmö FF - Djurgarden
1:1 (1:0)
szept. 18. 17:30
Häcken - Mjällby
0:0
3 mérkőzés
szept. 18. 16:00
Slovácko - Zlín
3:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Slovan Liberec - Mlada Boleslav
2:1 (0:1)
szept. 18. 19:00
Viktoria Plzen - Budejovice
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 18. 16:00
Cukaricki - Spartak Subotica
2:1 (1:1)
szept. 18. 16:00
Proleter Novi Sad - FK Mladost Lucani
2:3 (1:3)
szept. 18. 18:30
Vozdovac - Radnicki Kragujevac
1:2 (0:1)
szept. 18. 00:00
Coritiba - Vila Nova
1:0 (1:0)
szept. 18. 01:30
Confianca - Sampaio Correa
2:0 (1:0)
szept. 18. 02:30
Ponte Preta - Guarani
0:0
szept. 18. 21:30
Botafogo - Náutico
3:1 (1:1)
szept. 18. 21:30
Londrina - CSA
0:2 (0:2)
2 mérkőzés
szept. 18. 18:00
Kristiansund - Haugesund
3:2 (1:1)
szept. 18. 18:00
Odd Grenland - Lilleström
2:3 (2:2)
szept. 18. 14:30
Dornbirn - FAC Team für Wien
0:2 (0:0)
szept. 18. 20:00
Vorwärts Steyr - Austria Lustenau
1:2 (1:0)
szept. 18. 17:30
Pro Sesto - Fiorenzuola
0:0

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
1 mérkőzés
szept. 18. 20:45
Sligo Rovers - Shamrock Rovers
0:1 (0:1)
szept. 18. 12:00
Rio Ave - Feirense
0:4 (0:2)
szept. 18. 16:30
Mafra - Trofense
0:0
2 mérkőzés
szept. 18. 16:45
Skenderbeu - Partizani Tirana
1:1 (0:0)
szept. 18. 19:45
Vllaznia - Teuta Durres
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 18. 17:00
Paphos FC - AEK Larnaka
1:1 (0:0)
szept. 18. 19:00
Olympiakos Nicosia - AEL Limassol
1:1 (0:1)
5 mérkőzés
szept. 18. 14:00
HIFK Helsinki - Mariehamn
0:3 (0:2)
szept. 18. 16:00
Lahti - Oulu
0:0
szept. 18. 16:00
Haka - Ilves
0:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
KTP Kotka - Kuopion
1:2 (1:2)
szept. 18. 16:00
SJK - Inter Turku
2:2 (1:0)
2 mérkőzés
10 mérkőzés
szept. 18. 11:00
Kashima Antlers - Gamba Osaka
3:1 (0:0)
szept. 18. 11:00
Kashiwa Reysol - Sanfrecce Hiroshima
0:3 (0:1)
szept. 18. 11:00
Shonan Bellmare - Avispa Fukuoka
1:1 (0:1)
szept. 18. 11:00
Vissel Kobe - Consadole Sapporo
1:0 (1:0)
szept. 18. 11:30
Tokushima Vortis - Kawasaki Frontale
1:3 (1:2)
szept. 18. 12:00
Sagan Tosu - Oita Trinita
0:0
szept. 18. 12:00
FC Tokyo - Yokohama FC
4:0 (3:0)
szept. 18. 12:00
Shimizu - Vegalta Sendai
2:1 (1:0)
szept. 18. 12:00
Urawa Red Diamonds - Cerezo Osaka
2:0 (1:0)
szept. 18. 12:00
Nagoya Grampus - Yokohama F. Marinos
2:1 (1:0)

szept. 18. 14:00
Slutsk - FK Gomel
1:4 (0:1)
szept. 18. 16:00
Dinamo Brest - Slavia Mozyr
0:3 (0:2)
szept. 18. 18:00
BATE Borisov - Shakhter Soligorsk
1:0 (0:0)
szept. 18. 20:45
Mouscron-Péruwelz - Excelsior Virton
1:1 (1:1)
szept. 18. 20:00
Estudiantes Caseros - Agropecuario
1:1 (0:0)
szept. 18. 20:00
Barracas Central - GyE Jujuy
1:1 (0:0)
szept. 18. 20:30
Guillermo Brown - Deportivo Morón
0:1 (0:0)
szept. 18. 23:10
Almirante Brown - Deportivo Riestra
1:0 (0:0)
szept. 18. 12:40
Lódzki - Podbeskidzie
1:2 (1:1)
szept. 18. 20:30
Korona Kielce - Sandecja Nowy Sacz
0:1 (0:1)
szept. 18. 13:00
Norrby - Trelleborg
1:1 (1:0)
szept. 18. 15:00
AFC Eskilstuna - Vasalund
1:2 (1:0)
szept. 18. 15:00
Brage - GAIS Göteborg
1:4 (1:2)
szept. 18. 17:00
Sundsvall - Landskrona
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 18. 04:00
Club Necaxa - Club Atlas
0:3 (0:2)
2 mérkőzés
szept. 18. 17:00
Domzale - Radomlje
2:0 (1:0)
szept. 18. 20:15
Olimpija Ljubljana - Celje
1:0 (1:0)
szept. 18. 16:00
Dunfermline - Inverness
0:0
szept. 18. 16:00
Hamilton - Ayr
0:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
Partick Thistle - Kilmarnock
0:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
Queen Of The South - Arbroath
0:2 (0:1)
szept. 18. 16:00
Greenock Morton - Raith
0:1 (0:1)

4 mérkőzés
szept. 18. 16:30
Posusje - Radnik Bijeljina
1:1 (0:1)
szept. 18. 18:55
Tuzla City - Sloboda Tuzla
1:0 (0:0)
szept. 18. 21:10
Zrinjski - FK Rudar
3:0 (2:0)
szept. 18. 15:00
Asane - Aalesund
1:6 (1:4)
szept. 18. 15:00
Bryne - Start
4:2 (2:0)
szept. 18. 15:00
Jerv - Sandnes Ulf
1:0 (1:0)
szept. 18. 15:00
Grorud - Sogndal
1:2 (1:2)
szept. 18. 15:00
Raufoss - KFUM Oslo
5:1 (2:0)
szept. 18. 15:00
Strommen - Ham-Kam
0:0
szept. 18. 18:00
Ranheim - Stjördals-Blink
1:0 (0:0)
szept. 18. 15:00
Eyüpspor - Erzurum BB
0:1 (0:0)
szept. 18. 18:00
Manisa BBSK - Bandirmaspor
1:3 (0:2)
10 mérkőzés
szept. 18. 16:00
Notts - Maidenhead
1:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Grimsby - Eastleigh
2:0 (1:0)
szept. 18. 16:00
Halifax - Stockport
3:0 (1:0)
szept. 18. 16:00
Solihull Moors - Boreham Wood
3:1 (2:1)
szept. 18. 16:00
Torquay - Southend
1:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Bromley - Barnet
2:0 (1:0)
szept. 18. 16:00
Wealdstone - Aldershot
2:2 (1:0)
szept. 18. 16:00
Wrexham - Dagenham & Redbridge
1:0 (1:0)
szept. 18. 16:00
Yeovil - Chesterfield
0:2 (0:2)
szept. 18. 18:20
Weymouth - Dover Athletic
1:1 (1:1)

szept. 18. 15:00
ZESCO - Royal Leopards
2:1 (0:0)
szept. 18. 15:00
Zanaco - Akonangui
1:0 (0:0)
szept. 18. 15:00
Platinum - Sagrada Esperanca
0:0
szept. 18. 15:00
Tusker - Arta / SIHD
3:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Big Bullets - AmaZulu
1:3 (0:0)
szept. 18. 17:00
Petro de Luanda - Fovu Club
0:0
szept. 18. 19:00
Nouadhibou - Esae
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 18. 15:00
Qabala - Sabail
5:0 (0:0)
szept. 18. 17:15
Zira - Sabah FK
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 18. 18:00
Hapoel Nof HaGalil - Ashdod
2:0 (1:0)
szept. 18. 19:30
Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
szept. 18. 12:00
TJK Legion - Tulevik
3:1 (1:1)
szept. 18. 15:00
Kuressaare - Parnu
6:0 (0:0)
szept. 18. 18:00
FCI Levadia - Trans Narva
3:0 (1:0)
szept. 18. 15:00
Buffles - FAR Rabat
0:0
szept. 18. 15:00
Young Buffaloes - Red Arrows
0:0
szept. 18. 15:00
AS Kigali - Olympique de Missiri
6:0 (0:0)
szept. 18. 15:00
Biashara United - Dikhil
2:0 (2:0)
szept. 18. 15:00
Horseed - Azam
0:1 (0:1)
szept. 18. 16:00
Orapa United - Mangasport
0:0
szept. 18. 16:30
Diables Noirs - Bumamuru
1:0 (0:0)
szept. 18. 17:30
Police - Ben Guerdane
1:0 (0:0)

szept. 18. 14:30
Noordwijk - De Treffers
1:0 (0:0)
szept. 18. 15:00
Ido-Ambacht - Volendam II
0:3 (0:1)
szept. 18. 15:00
Maassluis - Quick Boys
2:1 (1:1)
szept. 18. 15:00
Spakenburg - GVVV
2:0 (1:0)
szept. 18. 15:30
Sparta Rotterdam II - Kozakken Boys
3:1 (1:0)
szept. 18. 15:30
Hardenberg - Rijnsburgse
2:1 (2:0)
szept. 18. 15:30
Katwijk - Scheveningen
3:1 (2:1)
szept. 18. 15:30
Koninklijke - Ijsselmeervogels
4:1 (0:1)
4 mérkőzés
szept. 18. 10:15
Chrudim - Lisen
0:2 (0:1)
szept. 18. 10:15
Trinec - Jihlava
1:1 (0:0)
szept. 18. 10:15
Vyskov - Sparta Praha II
2:3 (1:1)
szept. 18. 15:00
Opava - Táborsko
0:0
2 mérkőzés
szept. 18. 16:45
Al-Wasl Dubai - Al-Wahda
1:1 (1:1)
szept. 18. 19:00
Al-Ahli Dubai - Sharjah
4:3 (0:1)
szept. 18. 01:30
Real Tomayapo - Guabirá
1:1 (0:1)
szept. 18. 21:00
Real Santa Cruz - Royal Pari
2:1 (1:1)
szept. 18. 23:15
Club Aurora - Blooming
2:0 (1:0)
szept. 18. 14:45
Primorje - Rudar Velenje
4:0 (1:0)
szept. 18. 16:00
Beltinci - Ilirija Ljubljana
2:2 (0:1)
szept. 18. 16:00
Nafta - Brezice
5:0 (3:0)
szept. 18. 16:00
Jadran Dekani - Fuzinar
1:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
Roltek Dob - Bilje
2:0 (2:0)

szept. 18. 03:00
Independiente Medellín - Once Caldas
3:1 (0:1)
szept. 18. 21:00
Envigado - Quindío
1:1 (1:1)
szept. 18. 17:30
Al-Hilal - Al Ittifaq
3:2 (1:0)
szept. 18. 17:45
Al Hazm - Abha
2:0 (1:0)
szept. 18. 19:30
Al-Nassr - Al-Ittihad
1:3 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 18. 13:00
Esbjerg - Fremad Amager
2:1 (2:0)
szept. 18. 14:00
Hobro - Horsens
0:3 (0:0)
szept. 18. 18:00
Difaa El Jadidi - Hassania Agadir
2:1 (0:0)
szept. 18. 20:15
Ittihad Tanger - Chabab Mohammédia
1:1 (0:0)
szept. 18. 22:30
JS Soualem - Maghreb Fes
3:0 (0:0)
szept. 18. 11:00
JEF United - Ehime
1:0 (0:0)
szept. 18. 11:00
Tochigi - Mito Hollyhock
0:0
szept. 18. 11:00
Ventforet Kofu - Omiya Ardija
1:0 (0:0)
szept. 18. 12:00
Machida Zelvia - V-Varen Nagasaki
3:3 (0:1)
szept. 18. 12:00
Montedio Yamagata - Kyoto Sanga
0:2 (0:1)
szept. 18. 12:00
Jubilo Iwata - Fagiano Okayama
1:1 (1:0)
szept. 18. 12:00
Ryukyu - Thespa Kusatsu
0:1 (0:1)
szept. 18. 17:00
Hamm Benfica - Etzella Ettelbruck
1:3 (0:1)
szept. 18. 18:00
F91 Dudelange - UT Pétange
3:1 (1:0)
szept. 18. 18:00
Jeunesse Esch - RFCU Luxemburg
0:2 (0:0)
szept. 18. 18:00
Wiltz - Mondorf-les-Bains
1:2 (0:0)
szept. 18. 19:30
Swift Hesperange - Victoria Rosport
1:1 (1:1)

4 mérkőzés
szept. 18. 01:00
Melgar - Ayacucho
1:1 (1:0)
szept. 18. 18:00
Carlos Manucci - Alianza Universidad
1:1 (1:0)
szept. 18. 22:30
Deportivo Binacional - Sport Boys
1:2 (1:0)
szept. 18. 02:15
River Plate - Libertad
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
szept. 18. 15:30
Caernarfon Town - Cardiff MU
2:0 (1:0)
szept. 18. 15:30
Cefn Druids - Penybont
0:3 (0:2)
szept. 18. 15:30
Connah's Quay - Bala
0:1 (0:1)
szept. 18. 15:30
Haverfordwest County - Flint
2:0 (1:0)
szept. 18. 18:15
The New Saints - Barry Town
3:1 (1:1)
szept. 18. 15:00
Chippa United - Orlando Pirates
1:3 (1:1)
szept. 18. 17:00
Cape Town City - Stellenbosch
0:3 (0:1)
szept. 18. 17:00
Kaizer Chiefs - Real Kings
1:4 (0:1)
szept. 18. 17:00
Baroka - Sekhukhune United
1:0 (1:0)
szept. 18. 16:30
Dubrava - Orijent 1919
3:1 (2:1)
szept. 18. 16:30
Dugopolje - Cibalia Vinkovci
2:1 (1:0)
szept. 18. 16:30
Jarun - Kustosija
1:1 (0:1)
szept. 18. 16:30
Opatija - Solin
1:1 (0:1)
szept. 18. 16:30
Rude Zágráb - Bijelo Brdo
3:1 (0:1)
szept. 18. 16:30
Radnik Sesvete - Inter Zapresic
1:2 (0:0)
szept. 18. 16:00
Fram Reykjavik - Afturelding
6:1 (4:1)
szept. 18. 16:00
Thróttur Reykjavík - Thor Akureyri
2:3 (2:1)
szept. 18. 16:00
UMF Grindavik - Vikingur Olafsvik
2:4 (1:3)
szept. 18. 16:00
Selfoss - Fjölnir
0:1 (0:0)

4 mérkőzés
szept. 18. 11:00
Zhetysu - Akzhayik
2:2 (0:0)
szept. 18. 13:00
FK Astana - Aktobe
2:1 (2:1)
szept. 18. 14:00
Kaspiy Aktau - Atyrau
2:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Arys - Ordabasy
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 18. 16:00
Dinamo-Auto - Floresti
1:0 (0:0)
szept. 18. 18:00
Rudar Pljevlja - Zeta
2:0 (0:0)
szept. 18. 19:00
Iskra Danilovgrad - FK Podgorica
4:2 (0:2)
szept. 18. 07:20
Jeonbuk - Suwon Blue Wings
1:0 (0:0)
szept. 18. 09:30
Gwangju - Jeju
0:3*
szept. 18. 12:00
Daegu - Ulsan Hyundai
2:1 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 18. 14:00
Dziugas Telsiai - Zalgiris Vilnius
2:1 (1:0)
szept. 18. 16:00
Banga - Kauno Zalgiris
2:3 (2:1)
3 mérkőzés
szept. 18. 17:00
Santa Lucia - Sirens
1:3 (0:1)
szept. 18. 19:00
Valletta - Gzira
0:2 (0:1)
szept. 18. 21:00
Hibernians - Mosta
3:2 (1:0)
szept. 18. 04:00
Alajuelense - AD San Carlos
2:2 (0:1)
szept. 18. 22:00
Jicaral - Pérez Zeledón
3:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Ballymena - Glenavon
1:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Carrick Rangers - Portadown
1:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Crusaders - Larne
1:0 (1:0)
szept. 18. 16:00
Dungannon Swifts - Cliftonville
1:3 (1:1)
szept. 18. 16:00
Linfield - Coleraine
1:1 (0:0)
szept. 18. 16:00
Warrenpoint - Glentoran
0:3 (0:2)

szept. 18. 16:00
Malisheva - Feronikeli
1:0 (0:0)
szept. 18. 16:00
Ballkani - Llapi
2:0 (0:0)
szept. 18. 10:30
Xinjiang Tianshan - Nantong Zhiyun
0:3 (0:1)
szept. 18. 13:35
Sichuan Jiuniu - Kunshan
1:1 (0:1)
szept. 18. 13:35
Wuhan Three Towns - Zibo Cuju
3:1 (1:1)
szept. 18. 15:00
La Fiorita - Libertas
5:0 (0:0)
szept. 18. 15:00
Tre Fiori - Murata
2:1 (0:0)
szept. 18. 15:00
Cailungo - Fiorentino
0:3 (0:0)
szept. 18. 15:00
Folgore / Falciano - Domagnano
0:1 (0:0)
szept. 18. 06:30
Jeonnam Dragons - Bucheon 1995
1:2 (1:0)
szept. 18. 09:00
Gyeongnam - Sangju Sangmu
2:3 (2:1)
szept. 18. 11:30
Busan I'Park - Anyang
1:3 (0:0)
szept. 18. 18:30
Esperance - Monastir
1:1 / tizenegyesekkel 3:5 (1:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
506
46 (9%)
199 (39%)
628
506
45 (9%)
199 (39%)
623
3. Tila
495
50 (10%)
172 (35%)
594
499
40 (8%)
188 (38%)
576
499
40 (8%)
187 (37%)
574
499
44 (9%)
174 (35%)
568
499
36 (7%)
189 (38%)
558
   Xxy
500
38 (8%)
184 (37%)
558
499
40 (8%)
178 (36%)
556
499
35 (7%)
189 (38%)
553

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont