Főoldal » Meccsek » 2021. szeptember 19.

Meccsek - 2021. szeptember 19.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. szeptember 19.)


4 mérkőzés
szept. 19. 14:00
Mallorca - Villarreal
0:0
szept. 19. 16:15
Real Sociedad - Sevilla
0:0
szept. 19. 18:30
Betis - Espanyol
2:2 (2:1)
szept. 19. 21:00
Valencia - Real Madrid
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 19. 15:00
West Ham United - Manchester United
1:2 (1:1)
szept. 19. 15:00
Brighton & Hove Albion - Leicester
2:1 (1:0)
szept. 19. 17:30
Tottenham - Chelsea
0:3 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 19. 16:00
Longlevens - Gloucester
1:3 (0:0)

9 mérkőzés
szept. 19. 15:00
Hatvan - Ferencváros
0:9 (0:2)
szept. 19. 15:00
Felsőzsolca - Kecskeméti TE
0:10 (0:6)
szept. 19. 15:00
Karancslapujtő - Nagykanizsai TE
0:5 (0:0)
szept. 19. 15:00
Sárosd - ESMTK
1:3 (0:1)
szept. 19. 15:00
Bonyhád - Pécsi MFC
0:1 (0:1)
szept. 19. 17:00
Ajka - Gyirmót
0:1 (0:1)
szept. 19. 18:00
Nyíregyháza - Budapest Honvéd
1:5 (0:2)
szept. 19. 18:00
Siófok - Puskás Akadémia
0:3 (0:1)
5 mérkőzés
szept. 19. 12:30
Empoli - Sampdoria
0:3 (0:1)
szept. 19. 15:00
Venezia - Spezia
1:2 (0:1)
szept. 19. 18:00
Lazio - Cagliari
2:2 (1:0)
szept. 19. 18:00
Hellas Verona - AS Roma
3:2 (0:1)
szept. 19. 20:45
Juventus - AC Milan
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 19. 15:30
VfB Stuttgart - Bayer Leverkusen
1:3 (1:2)
szept. 19. 17:30
Borussia Dortmund - Union Berlin
4:2 (2:0)
szept. 19. 19:30
Wolfsburg - Eintracht Frankfurt
1:1 (0:1)
7 mérkőzés
szept. 19. 13:00
Nice - AS Monaco
2:2 (0:1)
szept. 19. 15:00
Troyes - Montpellier HSC
1:1 (1:0)
szept. 19. 15:00
Angers - Nantes
1:4 (1:3)
szept. 19. 15:00
Reims - Lorient
0:0
szept. 19. 15:00
Clermont - Brest
1:1 (0:0)
szept. 19. 17:00
Olympique Marseille - Stade Rennes
2:0 (0:0)
szept. 19. 20:45
Paris St. Germain - Lyon
2:1 (0:0)

szept. 19. 13:30
Darmstadt - Dynamo Dresden
1:0 (1:0)
szept. 19. 13:30
St. Pauli - Ingolstadt
4:1 (1:0)
szept. 19. 13:30
Aue - Paderborn
1:4 (0:3)
4 mérkőzés
szept. 19. 12:15
Go Ahead Eagles - Zwolle
1:0 (0:0)
szept. 19. 14:30
PSV Eindhoven - Feyenoord
0:4 (0:1)
szept. 19. 16:45
Vitesse - Twente
1:4 (0:2)
szept. 19. 16:45
Heracles - Alkmaar
3:2 (1:1)
szept. 19. 14:00
Huesca - Fuenlabrada
0:0
szept. 19. 16:00
Ponferradina - Málaga
4:0 (2:0)
szept. 19. 18:15
Tenerife - Mirandés
1:2 (1:0)
szept. 19. 18:15
Eibar - Sporting Gijón
3:2 (1:1)
1 mérkőzés
szept. 19. 20:30
Parma - Cremonese
1:2 (0:2)
szept. 19. 16:30
Vizela - Pacos de Ferreira
1:1 (1:0)
szept. 19. 19:00
FC Porto - Moreirense
5:0 (1:0)
szept. 19. 21:30
Estoril - Sporting CP
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 19. 15:30
FK Nizhny Novgorod - Arsenal-Tula
2:3 (1:2)
szept. 19. 18:00
PFC Sochi - Dinamo Moszkva
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 19. 12:30
Academica Clinceni - Argesul Pitesti
0:1 (0:0)
szept. 19. 15:00
Sepsi - UTA Arad
0:0
szept. 19. 18:00
Dinamo Bukarest - Botosani
1:2 (0:2)
4 mérkőzés
szept. 19. 12:30
Giresunspor - Konyaspor
0:0
szept. 19. 15:00
Galatasaray - Alanyaspor
0:1 (0:0)
szept. 19. 18:00
Istanbul Basaksehir - Fenerbahce
2:0 (1:0)
szept. 19. 18:00
Hatayspor - Kayserispor
2:1 (0:1)

6 mérkőzés
szept. 19. 00:00
Atlético Mineiro - Sport Recife
3:0 (2:0)
szept. 19. 02:00
Bahia - Bragantino
1:1 (0:0)
szept. 19. 02:00
Ceará - Santos
0:0
szept. 19. 16:00
Internacional RS - Fortaleza
1:0 (0:0)
szept. 19. 21:00
Sao Paulo - Atlético GO
2:1 (1:0)
szept. 19. 23:15
Corinthians - América MG
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
szept. 19. 13:30
Sint-Truidense - Genk
1:2 (1:0)
szept. 19. 16:00
Royal Antwerp - Seraing United
2:1 (0:0)
szept. 19. 18:30
Standard Liege - Anderlecht
0:1 (0:1)
szept. 19. 21:00
Kortrijk - Gent
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 19. 13:00
Dundee United - Dundee FC
1:0 (0:0)
szept. 19. 16:00
Rangers FC - Motherwell
1:1 (1:0)
szept. 19. 16:00
Livingston - Celtic
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
3 mérkőzés
szept. 19. 14:30
Austria Klagenfurt - LASK Linz
1:1 (0:1)
szept. 19. 14:30
Sturm Graz - Swarovski Tirol
5:0 (2:0)
szept. 19. 17:00
Salzburg - Rapid Wien
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 19. 16:00
Vorskla Poltava - Minai
2:0 (1:0)
szept. 19. 18:30
Zorya Lugansk - Chernomorets Odessa
3:0 (2:0)
szept. 19. 18:30
Lviv - Metalist Kharkov
0:0
2 mérkőzés
szept. 19. 13:00
Freiburg II - Viktoria Berlin
2:0 (1:0)
szept. 19. 14:00
Verl - Kaiserslautern
0:2 (0:1)

szept. 19. 12:00
Real Madrid II - Gimnastic
2:1 (1:0)
szept. 19. 12:00
Sevilla Atlético - Alcoyano
1:3 (1:2)
szept. 19. 17:00
Sabadell - Barcelona II
1:3 (0:0)
szept. 19. 17:00
Linense - Algeciras
0:4 (0:2)
5 mérkőzés
szept. 19. 15:00
Apollon Smyrnis - Volos NFC
1:3 (0:1)
szept. 19. 17:15
OFI Heraklion - AEK Athen
3:3 (0:2)
szept. 19. 17:15
Atromitos - Panaitolikos
1:2 (1:0)
szept. 19. 19:30
Lamia - Olympiakos Pireus
1:2 (0:2)
szept. 19. 19:30
Asteras Tripolis - PAOK Saloniki
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
szept. 19. 14:30
Rorschach - Basel
0:3 (0:1)
szept. 19. 15:00
Chenois - St. Gallen
2:7 (0:4)
szept. 19. 16:00
Iliria - BSC Young Boys
1:7 (0:6)
szept. 19. 16:00
Porrentruy - Chiasso
0:3 (0:0)
5 mérkőzés
szept. 19. 01:15
Atlético Tucumán - Boca Juniors
1:2 (0:2)
szept. 19. 18:30
Patronato - Estudiantes
1:2 (1:2)
szept. 19. 20:45
Colón - Central Córdoba SdE
1:0 (1:0)
szept. 19. 20:45
Platense - Argentinos Juniors
0:0
szept. 19. 23:00
Huracán - CA Independiente
0:1 (0:1)
szept. 19. 12:00
Yenisey - Tomsk
2:3 (1:2)
szept. 19. 15:00
Tekstilshchik - Volgar Astrakhan
1:2 (0:1)
szept. 19. 16:00
Torpedo Moszkva - Gazovik Orenburg
2:1 (1:0)
szept. 19. 16:00
Krasnodar II - Akron
2:0 (1:0)
szept. 19. 16:00
Kamaz - Neftekhimik
0:1 (0:0)
szept. 19. 17:00
Kuban Krasnodar - Fakel
0:4 (0:1)

9 mérkőzés
szept. 19. 01:00
New England - Columbus Crew
1:1 (0:0)
szept. 19. 01:30
FC Cincinnati - New York City
1:2 (1:1)
szept. 19. 01:30
Toronto FC - Nashville
2:1 (1:0)
szept. 19. 02:00
Minnesota United - L. A. Galaxy
3:0 (2:0)
szept. 19. 02:00
Austin FC - San Jose Earthquakes
3:4 (3:1)
szept. 19. 03:30
Houston Dynamo - FC Dallas
3:2 (2:0)
szept. 19. 03:30
Real Salt Lake - Seattle Sounders
1:0 (0:0)
szept. 19. 19:00
Montreal Impact - Chicago Fire
2:0 (0:0)
szept. 19. 22:00
Philadelphia - Orlando City
3:1 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 19. 12:30
Stal Mielec - Rakow Czestochowa
0:3 (0:0)
szept. 19. 15:00
Górnik Zabrze - Warta Poznan
1:0 (1:0)
szept. 19. 17:30
Legia Warszawa - Górnik Leczna
3:1 (2:1)
szept. 19. 17:30
Lucchese - Olbia
2:1 (0:1)
szept. 19. 17:30
Carrarese - Grosseto
2:1 (0:1)
szept. 19. 17:30
Fermana - Modena
0:4 (0:1)
szept. 19. 17:30
Teramo - Vis Pesaro
1:2 (1:0)
szept. 19. 17:30
Viterbese Castrense - Cesena
0:1 (0:0)
szept. 19. 17:30
Imolese - Siena
0:0
szept. 19. 17:30
Montevarchi - Pescara
1:2 (0:1)
szept. 19. 17:30
Ancona 1905 - Pontedera
2:0 (0:0)
szept. 19. 14:30
Messina - Virtus Francavilla
1:0 (0:0)
szept. 19. 14:30
Catania - Bari
1:2 (0:0)
szept. 19. 14:30
Palermo - Catanzaro
0:0
szept. 19. 14:30
Latina - Foggia
1:1 (0:1)
szept. 19. 14:30
Paganese - Taranto
2:1 (1:0)
szept. 19. 14:30
Turris - Picerno
0:1 (0:0)
szept. 19. 14:30
Potenza - Nuova Monterosi
1:1 (0:0)
szept. 19. 17:30
Fidelis Andria - Vibonese
1:1 (1:0)

1 mérkőzés
szept. 19. 17:00
Slovan Bratislava - Zilina
2:2 (2:2)
szept. 19. 12:00
Celta Vigo II - Racing Santander
2:1 (1:1)
szept. 19. 12:00
Inter de Madrid - Leonesa
3:2 (1:1)
szept. 19. 17:00
UD Logronés - Real Unión
1:0 (1:0)
szept. 19. 17:00
Talavera - Calahorra
0:0
2 mérkőzés
szept. 19. 17:00
Hajduk Split - Dinamo Zágráb
elhalasztva
szept. 19. 19:05
Osijek - NK Gorica
3:2 (0:1)
4 mérkőzés
szept. 19. 14:00
Randers - Nordsjaelland
3:2 (3:2)
szept. 19. 14:00
Vejle Boldklub - Viborg
1:1 (1:1)
szept. 19. 16:00
SonderjyskE - Bröndby
1:0 (0:0)
szept. 19. 18:00
FC Kobenhavn - Midtjylland
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 19. 15:00
Norrköping - Örebro
3:0 (1:0)
szept. 19. 15:00
Östersunds - Elfsborg
3:1 (2:0)
szept. 19. 17:30
Halmstad - Kalmar
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 19. 16:00
Sparta Praha - Jablonec
1:1 (1:0)
szept. 19. 16:00
Karvina - Teplice
1:1 (0:0)
szept. 19. 19:00
Bohemians 1905 - Slavia Praha
1:5 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 19. 18:00
Partizan - Crvena Zvezda
1:1 (1:0)
szept. 19. 00:00
Goiás - Brasil de Pelotas
2:1 (1:0)
szept. 19. 21:00
Vasco da Gama - Cruzeiro
1:1 (1:0)
5 mérkőzés
szept. 19. 18:00
Valerenga - Molde
1:1 (1:1)
szept. 19. 18:00
Viking - Bodo/Glimt
1:3 (1:0)
szept. 19. 18:00
Mjondalen - Sandefjord
1:1 (0:1)
szept. 19. 18:00
Sarpsborg 08 - Rosenborg
1:3 (0:2)
szept. 19. 20:00
Tromso - Brann
1:1 (1:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
szept. 19. 10:30
Rapid Wien II - Grazer
2:1 (0:1)
szept. 19. 14:30
Padova - Triestina
2:0 (1:0)
szept. 19. 14:30
Südtirol - Pergolettese
1:0 (0:0)
szept. 19. 14:30
Piacenza - Aurora Pro Patria
1:1 (0:0)
szept. 19. 14:30
Trento - Giana Erminio
1:0 (1:0)
szept. 19. 17:30
Juventus II - Pro Vercelli
0:2 (0:1)
szept. 19. 17:30
AlbinoLeffe - Mantova
1:0 (0:0)
szept. 19. 17:30
Lecco - Feralpisalo
1:0 (0:0)
szept. 19. 17:30
Seregno - Renate
0:1 (0:1)
szept. 19. 20:30
Virtus Verona - Legnano
1:1 (1:0)
szept. 19. 12:00
Farense - Benfica II
2:2 (1:2)
szept. 19. 12:00
Nacional - Casa Pia
1:2 (0:0)
szept. 19. 15:00
Chaves - FC Porto II
4:2 (0:2)
2 mérkőzés
szept. 19. 13:45
KF Tiranë - Egnatia Rrogozhine
1:1 (0:0)
szept. 19. 16:45
Kukësi - Kastrioti
3:1 (1:1)
1 mérkőzés
szept. 19. 14:00
Honka - HJK Helsinki
0:0
1 mérkőzés
szept. 19. 18:00
Apollon Limassol - APOEL Nikosia
2:1 (2:1)
2 mérkőzés
szept. 19. 17:15
Botev Vratsa - CSKA Szófia
2:4 (1:2)
szept. 19. 19:30
Slavia Szófia - Ludogorets
1:0 (0:0)
szept. 19. 15:00
Dinamo Minsk - Isloch
2:1 (0:0)
szept. 19. 17:00
Vitebsk - FK Minsk
3:1 (0:1)
szept. 19. 19:00
Neman Grodno - Smorgon
5:0 (1:0)

Kvízjáték online és ingyenes
szept. 19. 16:00
Westerlo - Deinze
2:2 (0:1)
szept. 19. 20:00
Lommel - Lierse Kempenzonen
3:1 (1:0)
szept. 19. 20:00
Atlanta - Temperley
1:1 (0:1)
szept. 19. 23:05
Alvarado - Quilmes
0:1 (0:1)
szept. 19. 12:40
Tychy - Widzew Lódz
1:1 (0:0)
szept. 19. 15:00
Odra Opole - Stomil Olsztyn
2:0 (1:0)
szept. 19. 18:00
Puszcza Niepolomice - Chrobry Glogów
2:2 (1:1)
szept. 19. 13:00
Akropolis - Västeras SK
0:2 (0:1)
szept. 19. 15:00
Falkenberg - Öster
0:2 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 19. 00:00
Club León - Juárez
0:1 (0:0)
szept. 19. 02:00
Toluca - CF América
3:1 (2:1)
szept. 19. 04:00
Mazatlán - UNAM Pumas
2:2 (1:0)
szept. 19. 04:00
Club Guadalajara - Pachuca
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 19. 15:00
Tabor Sezana - Aluminij
4:0 (1:0)
szept. 19. 17:00
Koper - Bravo
0:1 (0:0)
szept. 19. 20:15
Maribor - NS Mura
1:2 (1:1)
szept. 19. 15:00
Fredrikstad - Ullensaker/Kisa
2:0 (0:0)
szept. 19. 12:30
Tuzlaspor - Bursaspor
0:0
szept. 19. 15:00
Samsunspor - Genclerbirligi
2:2 (1:1)
szept. 19. 18:00
Adanaspor - Ümraniyespor
0:0
szept. 19. 18:00
Altinordu - Denizlispor
2:1 (0:1)

Vegán D-vitamin
12 mérkőzés
szept. 19. 15:00
APR - Mogadishu City
2:1 (0:1)
szept. 19. 16:00
Maniema Union - Bouenguidi
2:0 (2:0)
szept. 19. 16:30
Otoho d'Oyo - Songo
1:0 (0:0)
szept. 19. 17:00
Rivers United - Young Africans
1:0 (0:0)
szept. 19. 17:00
Al Hilal Omdurman - Fasil Kenema
1:1 (1:0)
szept. 19. 17:00
Hearts of Oak - CI Kamsar
2:0 (0:0)
szept. 19. 17:30
ASKO de Kara - LPRC Oilers
2:1 (1:0)
szept. 19. 18:00
Al-Ittihad - KMKM
2:0 (0:0)
szept. 19. 19:00
ASEC Mimosas - Teungueth
1:0 (0:0)
szept. 19. 19:00
Al Merreikh - Express
1:0 (0:0)
szept. 19. 22:00
Belouizdad - Akwa United
2:0 (0:0)
szept. 19. 22:00
ES Sétif - Fortune
3:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 19. 16:30
Neftchi - Kesla
3:0 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 19. 18:30
Hapoel Haifa - Ironi Kiryat Shmona
1:0 (0:0)
szept. 19. 19:15
Beitar Jerusalem - Maccabi Netanya
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 19. 14:00
Flora Tallinn - Nőmme Kalju
2:0 (2:0)
szept. 19. 18:00
Tammeka - Paide
2:5 (0:5)
szept. 19. 14:00
Ethiopia Bunna - URA
1:3 (0:0)
szept. 19. 15:00
Kabwe Warriors - CFFA
1:2 (0:0)
szept. 19. 16:00
Interclube - Mafunzo
3:0 (0:0)
szept. 19. 16:15
San-Pédro - ASFA-Yennenga
1:2 (0:1)
szept. 19. 17:00
Bayelsa United - Ashanti GB
4:2 (0:0)
szept. 19. 17:30
MC Breweries - Binga
0:2 (0:0)
szept. 19. 19:00
Concorde - Kara
4:0 (0:0)
szept. 19. 19:00
Al Ahli Tripoli - Hay Al Wadi
4:0 (0:0)

szept. 19. 14:30
Amsterdamsche - TEC
2:1 (1:1)
1 mérkőzés
szept. 19. 20:00
Zbrojovka Brno - Viktoria Zizkov
2:1 (1:1)
szept. 19. 16:00
B36 Torshavn - Fuglafjordur
5:0 (2:0)
szept. 19. 16:00
Klaksvík - 07 Vestur
4:0 (0:0)
szept. 19. 16:00
Runavik - TB Tvoroyri
7:2 (0:0)
szept. 19. 16:00
Vikingur Gota - B68 Toftir
3:1 (3:0)
szept. 19. 19:00
HB Torshavn - EB Streymur
4:1 (0:0)
5 mérkőzés
szept. 19. 16:00
Leiknir Reykjavik - Keflavík
0:1 (0:1)
szept. 19. 16:00
Akranes - Fylkir Reykjavik
5:0 (1:0)
szept. 19. 18:15
Hafnarfjördur - Breidablik
1:0 (1:0)
szept. 19. 18:15
KR Reykjavik - Víkingur Reykjavík
1:2 (1:1)
szept. 19. 20:30
Valur - KA Akureyri
1:4 (1:1)
szept. 19. 01:30
Nacional Potosí - Always Ready
0:2 (0:2)
szept. 19. 23:15
The Strongest - Jorge Wilstermann
3:1 (1:0)
6 mérkőzés
szept. 19. 15:00
PK-35 Vantaa - MP Mikkeli
3:1 (2:0)
szept. 19. 15:00
EIF Ekenas - Vaasa
2:3 (0:2)
szept. 19. 15:00
Rovaniemi - KPV Kokkola
3:3 (0:2)
szept. 19. 15:00
MuSa - Jaro
1:5 (1:2)
szept. 19. 15:00
Gnistan - Jippo
1:0 (0:0)
szept. 19. 15:00
Klubi 04 Helsinki - Turku
2:4 (1:2)

szept. 19. 16:00
Krsko - NK Krka
2:1 (0:0)
szept. 19. 16:00
Rogaska - ND Gorica
1:3 (0:0)
szept. 19. 19:00
Atlante - Celaya
1:1 (1:0)
szept. 19. 01:05
Atlético Junior - Atlético Nacional
1:3 (1:1)
szept. 19. 03:10
Millonarios - Atlético Huila
3:1 (2:0)
szept. 19. 23:00
Deportes Tolima - Deportivo Cali
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 19. 13:00
Hvidovre - Vendsyssel
3:2 (3:0)
szept. 19. 15:00
Nyköbing - Jammerbugt
4:1 (0:1)
szept. 19. 08:00
Blaublitz Akita - Giravanz Kitakyushu
1:1 (0:0)
szept. 19. 10:00
Sagamihara - Renofa Yamaguchi
2:0 (2:0)
szept. 19. 11:00
Tokyo Verdy - Albirex Niigata
1:3 (0:1)
szept. 19. 12:00
Zweigen Kanazawa - Matsumoto Yamaga
1:1 (0:0)
szept. 19. 16:00
UNA Strassen - Fola Esch
2:2 (0:0)
szept. 19. 16:00
Rodange - Differdange
1:4 (0:0)
szept. 19. 18:00
Raja Casablanca - Olympique Khouribga
2:1 (0:0)
szept. 19. 20:15
Renaissance Berkane - Olympique Safi
1:1 (0:0)
szept. 19. 22:30
Rapide Oued Zem - Wydad Casablanca
0:2 (0:0)
szept. 19. 02:15
Cerro Porteno - Guaraní
0:0
2 mérkőzés
szept. 19. 18:00
Huancayo - Universidad San Martín
3:1 (2:1)
szept. 19. 22:30
Universitario - Deportivo Municipal
0:2 (0:2)

2 mérkőzés
szept. 19. 13:00
Andijan - Pakhtakor
1:0 (1:0)
szept. 19. 15:30
Metalourg - Kokand-1912
0:1 (0:0)
szept. 19. 15:00
Moroka Swallows - SuperSport United
0:3 (0:0)
szept. 19. 17:00
Mamelodi Sundowns - TS Galaxy
3:0 (0:0)
szept. 19. 16:00
ÍB Vestmannaeyja - Vestri
1:2 (0:0)
6 mérkőzés
szept. 19. 15:00
Makedonija Gjorce Petrov - Rabotnicki
0:2 (0:0)
szept. 19. 15:00
Renova - Struga
1:0 (0:0)
szept. 19. 15:00
Bregalnica Stip - Tikves Kavadarci
2:0 (0:0)
szept. 19. 15:00
Pelister - Akademija Pandev
0:0
szept. 19. 15:00
Shkupi - Borec
3:0 (2:0)
szept. 19. 15:00
FK Skopje - Shkendija
0:2 (0:1)
12 mérkőzés
szept. 19. 01:00
Indy Eleven - Louisville City
0:2 (0:1)
szept. 19. 01:30
Birmingham Legion - OKC Energy
1:1 (0:1)
szept. 19. 01:30
Atlanta United II - Tampa Bay Rowdies
0:2 (0:2)
szept. 19. 02:00
Tulsa Roughnecks - Austin Bold
0:1 (0:1)
szept. 19. 02:30
Rio Grande Valley - Colorado Springs
1:2 (1:0)
szept. 19. 02:56
Miami FC 2. - Charleston Battery
1:1 (0:1)
szept. 19. 03:30
New Mexico United - Real Monarchs
2:1 (0:0)
szept. 19. 04:00
Oakland Roots - L. A. Galaxy II
0:1 (0:0)
szept. 19. 04:30
Sacramento Republic - San Antonio
0:1 (0:0)
szept. 19. 04:30
Phoenix Rising - Orange County SC
2:1 (1:0)
szept. 19. 19:00
New York RB II - Memphis 901
0:3 (0:2)

szept. 19. 15:30
Osijek II - Croatia Zmijavci
1:2 (1:1)
szept. 19. 17:00
Varazdin - Dinamo Zágráb II
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 19. 13:00
Taraz - Tobol
0:0
szept. 19. 15:00
Kairat Almaty - Kyzyl-Zhar
1:0 (0:0)
szept. 19. 17:00
Kaisar Kyzylorda - Shakter Karaganda
1:2 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 19. 14:00
Liepaja - Valmieras
2:0 (0:0)
szept. 19. 17:00
Rigas FS - Riga
3:1 (0:0)
szept. 19. 07:00
Incheon - Seongnam Ilhwa
0:1 (0:0)
szept. 19. 09:30
FC Seoul - Suwon City
2:1 (2:0)
2 mérkőzés
szept. 19. 12:00
Hegelmann Litauen - Panevezys
1:0 (0:0)
szept. 19. 14:00
Riteriai - Nevezis
4:0 (0:0)
szept. 19. 19:00
Decic - Mornar Bar
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 19. 18:00
Zimbru - Sheriff Tiraspol
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 19. 17:00
Birkirkara - Floriana
1:1 (0:1)
szept. 19. 19:00
Sliema Wanderers - Gudja United
2:3 (2:1)
szept. 19. 21:00
Hamrun Spartans - Balzan
0:1 (0:1)
szept. 19. 23:00
Cartaginés - Grecia
1:1 (0:1)
szept. 19. 23:00
Guadalupe - Herediano
0:2 (0:1)

4 mérkőzés
szept. 19. 11:00
Engordany - Carroi
3:1 (2:1)
szept. 19. 13:30
UE Santa Coloma - FC Santa Coloma
2:1 (2:0)
szept. 19. 16:00
Atlétic Club d'Escaldes - Sant Julia
1:1 (0:1)
szept. 19. 18:30
Ordino - Inter Club d'Escaldes
0:4 (0:2)
szept. 19. 15:00
Dukagjini - Prishtina
1:2 (0:0)
szept. 19. 16:00
Gjilani - Ulpiana
2:3 (0:0)
szept. 19. 16:00
Drenica Skënderaj - Drita Gijlan
0:2 (0:0)
szept. 19. 00:15
Gran Valencia - Aragua
0:1 (0:1)
szept. 19. 15:00
San Giovanni - Juvenes/Dogana
4:0 (0:0)
szept. 19. 15:00
Faetano - Pennarossa
0:1 (0:0)
szept. 19. 15:00
Tre Penne - Virtus
2:0 (0:0)
szept. 19. 01:00
CD Olimpia - Victoria
4:0 (0:0)
szept. 19. 09:00
Chungnam Asan - Ansan Greeners
0:1 (0:1)
szept. 19. 11:30
Seoul E-Land - Daejeon Citizen
2:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
326
41 (13%)
128 (39%)
461
2. Xxy
324
35 (11%)
129 (40%)
433
327
34 (10%)
130 (40%)
430
323
40 (12%)
111 (34%)
422
327
37 (11%)
118 (36%)
421
327
32 (10%)
128 (39%)
416
327
37 (11%)
114 (35%)
413
325
36 (11%)
116 (36%)
412
9. AltT
327
39 (12%)
108 (33%)
411
327
29 (9%)
132 (40%)
409

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont