Főoldal » Meccsek » 2021. szeptember 12.

Meccsek - 2021. szeptember 12.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. szeptember 12.)


4 mérkőzés
szept. 12. 14:00
Espanyol - Atlético Madrid
1:2 (1:0)
szept. 12. 16:15
Osasuna - Valencia
1:4 (1:1)
szept. 12. 18:30
Cádiz - Real Sociedad
0:2 (0:0)
szept. 12. 21:00
Real Madrid - Celta Vigo
5:2 (1:2)
1 mérkőzés
szept. 12. 17:30
Leeds United - Liverpool
0:3 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 12. 17:30
Puskás Akadémia - Kisvárda
0:1 (0:1)

6 mérkőzés
szept. 12. 12:30
Sampdoria - Inter
2:2 (1:2)
szept. 12. 15:00
Cagliari - Genoa
2:3 (1:0)
szept. 12. 15:00
Torino - Salernitana
4:0 (1:0)
szept. 12. 15:00
Spezia - Udinese
0:1 (0:0)
szept. 12. 18:00
AC Milan - Lazio
2:0 (1:0)
szept. 12. 20:45
AS Roma - Sassuolo
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 12. 15:30
Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart
1:1 (0:0)
szept. 12. 17:30
Bochum - Hertha BSC
1:3 (0:2)
szept. 12. 19:30
Mönchengladbach - Arminia Bielefeld
3:1 (1:1)
10 mérkőzés
szept. 12. 16:00
Nyíregyháza - Ajka
2:0 (1:0)
szept. 12. 16:00
Dorog - Szombathelyi Haladás
0:2 (0:1)
szept. 12. 16:00
Budafok - Duna Aszfalt Tiszakécske
4:2 (2:1)
szept. 12. 17:00
Békéscsabai Előre - Soroksár
2:3 (1:2)
szept. 12. 17:00
Szolnoki MÁV - Vasas
0:5 (0:2)
szept. 12. 17:00
Kecskeméti TE - Siófok
1:0 (0:0)
szept. 12. 17:00
Pécsi MFC - Csákvár
2:1 (1:1)
szept. 12. 17:00
Szeged 2011 - Szentlőrinc
0:1 (0:1)
szept. 12. 20:00
Győri ETO - Diósgyőr
2:2 (1:0)
7 mérkőzés
szept. 12. 13:00
Montpellier HSC - St. Etienne
2:0 (1:0)
szept. 12. 15:00
Bordeaux - Lens
2:3 (0:2)
szept. 12. 15:00
Metz - Troyes
0:2 (0:0)
szept. 12. 15:00
Stade Rennes - Reims
0:2 (0:1)
szept. 12. 15:00
Brest - Angers
1:1 (0:0)
szept. 12. 17:00
Nantes - Nice
0:2 (0:0)
szept. 12. 20:45
Lyon - Strasbourg
3:1 (1:0)

szept. 12. 13:30
Heidenheim - Dynamo Dresden
2:1 (1:0)
szept. 12. 13:30
Paderborn - Schalke 04
0:1 (0:0)
szept. 12. 13:30
Regensburg - FC Nürnberg
2:2 (1:1)
szept. 12. 13:30
Hansa Rostock - Darmstadt
2:1 (1:0)
szept. 12. 13:30
Aue - Fortuna Düsseldorf
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
szept. 12. 12:15
Nijmegen - Willem II
0:0
szept. 12. 14:30
Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard
3:1 (2:0)
szept. 12. 14:30
Groningen - Heerenveen
1:1 (0:1)
szept. 12. 16:45
Waalwijk - Vitesse
1:2 (1:1)
szept. 12. 14:00
Real Oviedo - FC Cartagena
2:0 (1:0)
szept. 12. 16:00
Valladolid - Tenerife
0:2 (0:2)
szept. 12. 18:15
Ponferradina - Almería
1:0 (0:0)
szept. 12. 20:30
Fuenlabrada - Zaragoza
1:1 (1:0)
szept. 12. 21:30
Málaga - Girona
2:0 (1:0)
szept. 12. 16:00
Eger - Putnok
1:3 (0:0)
szept. 12. 16:00
Füzesgyarmat - Újpest II
2:0 (0:0)
szept. 12. 16:00
Tiszaújváros - Hidasnémeti
3:0 (0:0)
szept. 12. 16:00
BKV Előre - Debreceni EAC
2:1 (0:0)
szept. 12. 16:00
DVSC-DEAC - Tállya
2:2 (0:0)
szept. 12. 16:00
Tiszafüred - Sényő
2:2 (0:0)
szept. 12. 16:00
Kisvárda II - Jászberény
2:0 (0:0)
szept. 12. 17:30
Kazincbarcika - DVTK II
5:2 (0:0)

szept. 12. 11:00
Vidi II - Győri ETO II
0:3 (0:0)
szept. 12. 11:00
Puskás Akadémia II. - Gárdony
1:2 (0:0)
szept. 12. 16:00
Nagykanizsai TE - SC Sopron
1:4 (0:0)
szept. 12. 16:00
Andráshida - Balatonfüred
5:3 (0:0)
szept. 12. 16:00
Veszprém - Gyirmót II
2:0 (0:0)
szept. 12. 16:00
Érd - Kelen
3:1 (0:0)
szept. 12. 16:00
BVSC-Zugló - Pápai Perutz
3:2 (0:0)
szept. 12. 16:00
Komárom - ZTE II
3:1 (0:0)
szept. 12. 18:00
Bicske - Mosonmagyaróvár
0:0
szept. 12. 19:00
Kaposvár - Tatabánya
1:1 (0:0)
szept. 12. 11:00
Ferencváros II - Mohács
3:0 (0:0)
szept. 12. 11:00
Budapest Honvéd II - Cegléd
4:0 (0:0)
szept. 12. 11:00
Paks II - Iváncsa
3:0 (0:0)
szept. 12. 16:00
Balassagyarmat - Szekszárd
0:0
szept. 12. 16:00
Monor - Dabas-Gyón
2:2 (0:0)
szept. 12. 16:00
Makó - Rákosmenti KSK
3:2 (0:0)
szept. 12. 16:00
Gerjen - Hódmezővásárhely
2:3 (0:0)
szept. 12. 16:00
ESMTK - Kozármisleny
0:1 (0:0)
szept. 12. 16:00
FC Dabas - Dunaújváros
1:1 (0:0)
szept. 12. 16:00
Vác - MTK II
0:5 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 12. 15:30
Nottingham Forest - Cardiff
1:2 (1:0)

3 mérkőzés
szept. 12. 14:00
Cosenza 1914 - Vicenza
2:1 (1:0)
szept. 12. 16:15
Cremonese - Cittadella
2:0 (1:0)
szept. 12. 20:30
Pordenone - Parma
0:4 (0:2)
5 mérkőzés
szept. 12. 12:00
Damaiense - SC Lusitania
3:1 (0:0)
szept. 12. 12:15
Vila Real - Tirsense
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
szept. 12. 15:00
Uniao Lamas - Espinho
1:1 / tizenegyesekkel 6:7 (0:0)
szept. 12. 16:00
Arronches e Benfica - Vasco Gama VF do Campo
3:3 / tizenegyesekkel 5:3 (0:0)
szept. 12. 17:45
Leca - Lusitania
1:0 (0:0)
szept. 12. 16:30
Moreirense - Famalicao
2:2 (1:1)
szept. 12. 19:00
Boavista Porto - Portimonense
1:1 (0:1)
szept. 12. 19:00
Gil Vicente - Vizela
2:2 (0:1)
szept. 12. 21:30
Guimaraes - Belenenses
0:0
3 mérkőzés
szept. 12. 13:00
Arsenal-Tula - CSKA Moszkva
2:2 (1:1)
szept. 12. 15:30
PFC Sochi - Ufa
3:1 (2:0)
szept. 12. 18:00
Dinamo Moszkva - FK Nizhny Novgorod
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 12. 17:15
Gaz Metan Medias - Voluntari
1:2 (0:0)
szept. 12. 20:00
Steaua Bukarest - Dinamo Bukarest
6:0 (4:0)
4 mérkőzés
szept. 12. 16:00
Fenerbahce - Sivasspor
1:1 (1:1)
szept. 12. 16:00
Rizespor - Hatayspor
0:2 (0:0)
szept. 12. 19:00
Trabzonspor - Galatasaray
2:2 (1:2)
szept. 12. 19:00
Göztepe Izmir - Istanbul Basaksehir
2:1 (0:1)

6 mérkőzés
szept. 12. 00:00
Bragantino - Chapecoense
1:2 (1:0)
szept. 12. 02:00
Santos - Bahia
0:0
szept. 12. 16:00
Gremio Porto Alegre - Ceará
2:0 (2:0)
szept. 12. 21:00
Palmeiras - Flamengo RJ
1:3 (1:1)
szept. 12. 21:00
Fortaleza - Atlético Mineiro
0:2 (0:0)
szept. 12. 23:15
Atlético GO - Corinthians
1:1 (0:0)
5 mérkőzés
szept. 12. 13:30
Anderlecht - Mechelen
7:2 (1:1)
szept. 12. 16:00
Gent - Sporting Charleroi
2:3 (1:2)
szept. 12. 18:30
Seraing United - Standard Liege
0:1 (0:1)
szept. 12. 21:00
Genk - Union St. Gilloise
1:1 (0:0)
szept. 12. 21:00
Oud-Heverlee - Kortrijk
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
3 mérkőzés
szept. 12. 14:30
LASK Linz - Austria Wien
0:2 (0:0)
szept. 12. 14:30
Altach - Ried
1:1 (1:1)
szept. 12. 17:00
Sturm Graz - Austria Klagenfurt
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
szept. 12. 13:00
Minai - Chernomorets Odessa
2:2 (1:0)
szept. 12. 16:00
Kolos Kovalivka - Illichivets
1:3 (0:2)
szept. 12. 18:30
Vorskla Poltava - Desna
2:2 (2:2)
2 mérkőzés
szept. 12. 13:00
Hallescher - 1860 München
1:1 (1:0)
szept. 12. 14:00
Braunschweig - Osnabrück
2:2 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 12. 14:15
Servette - St. Gallen
5:1 (4:1)
szept. 12. 16:30
Lausanne - Sion
1:1 (1:0)
szept. 12. 16:30
Lugano - Basel
1:1 (0:1)

szept. 12. 17:00
Barcelona II - Llagostera
0:0
szept. 12. 17:00
Linense - Castellón
1:0 (0:0)
15 mérkőzés
szept. 12. 14:00
Giouchtas - Aittitos Spata
1:1 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
szept. 12. 14:00
Agios Nikolaos - Panelefsiniakos
3:2 (0:0)
szept. 12. 15:00
Kozani - Pandramaikos
2:0 (0:0)
szept. 12. 15:00
Edessaikos - Aris Avato
3:0 (0:0)
szept. 12. 15:00
Ethnikos Sochos - Agrotikos Asteras
3:0 (0:0)
szept. 12. 15:00
Fikis - Amvrysseas
1:0 (0:0)
szept. 12. 15:00
Antheias-Aristinou - Acheron Kanalaki
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
szept. 12. 15:00
Ethnikos Piräus - Keratsini
3:0 (0:0)
szept. 12. 15:00
Diavolitsi - Rouf
1:3 (0:0)
szept. 12. 15:00
Aias Salamina - Panachaiki
0:2 (0:0)
szept. 12. 15:00
Proodeftiki - Aris Skalas
2:1 (0:0)
szept. 12. 15:00
Atsalenios - Ilioupoli
3:3 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
szept. 12. 15:00
Atalanti - Nea Artaki
0:1 (0:0)
szept. 12. 15:00
Aris Soudas - Charavgiakos
2:1 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 12. 17:15
Volos NFC - Lamia
2:1 (2:0)
szept. 12. 18:00
PAOK Saloniki - PAS Giannina
0:1 (0:0)
szept. 12. 19:30
AEK Athen - Ionikos Nikea
3:0 (1:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
8 mérkőzés
szept. 12. 01:00
New York Red Bulls - D.C. United
1:1 (1:1)
szept. 12. 01:00
New England - New York City
2:1 (1:1)
szept. 12. 02:00
Inter Miami - Columbus Crew
1:0 (1:0)
szept. 12. 02:00
FC Cincinnati - Toronto FC
2:0 (1:0)
szept. 12. 02:00
Montreal Impact - Nashville
0:1 (0:0)
szept. 12. 02:30
Sporting Kansas City - Chicago Fire
2:0 (2:0)
szept. 12. 02:30
FC Dallas - San Jose Earthquakes
1:1 (0:1)
szept. 12. 02:30
Houston Dynamo - Austin FC
3:0 (2:0)
3 mérkőzés
szept. 12. 12:30
Piast Gliwice - Zaglebie Lubin
0:1 (0:0)
szept. 12. 15:00
Wisla Kraków - Lechia Gdansk
2:2 (0:2)
szept. 12. 17:30
Rakow Czestochowa - Lech Poznan
2:2 (1:0)
szept. 12. 14:30
Fermana - Montevarchi
0:1 (0:0)
szept. 12. 17:30
Entella - Lucchese
2:0 (1:0)
szept. 12. 17:30
Cesena - Imolese
0:0
szept. 12. 17:30
Pescara - Vis Pesaro
2:2 (1:1)
szept. 12. 17:30
Modena - Teramo
0:0
szept. 12. 17:30
Reggiana - Gubbio
0:0
szept. 12. 17:30
Siena - Carrarese
3:0 (1:0)
szept. 12. 17:30
Pontedera - Pistoiese
2:0 (0:0)
szept. 12. 17:30
Olbia - Viterbese Castrense
3:2 (1:1)
szept. 12. 14:30
Paganese - Catania
1:0 (0:0)
szept. 12. 17:30
Catanzaro - Potenza
1:1 (0:0)
szept. 12. 17:30
Vibonese - Juve Stabia
1:3 (0:1)
szept. 12. 20:30
Picerno - Bari
0:1 (0:0)
szept. 12. 20:30
Monopoli - Messina
2:1 (1:1)
szept. 12. 20:30
Avellino - Latina
1:1 (1:1)
szept. 12. 20:30
Nuova Monterosi - Campobasso
2:3 (1:3)
szept. 12. 20:30
Fidelis Andria - Virtus Francavilla
0:1 (0:0)

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
1 mérkőzés
szept. 12. 17:00
Dunaszerdahely - Slovan Bratislava
1:1 (0:0)
szept. 12. 12:00
SD Logronés - Tudelano
3:0 (1:0)
szept. 12. 12:00
S.S. Reyes - Rayo Majadahonda
2:1 (1:1)
szept. 12. 17:00
Unionistas de Salamanca - Extremadura
3:0 (3:0)
szept. 12. 17:00
Leonesa - Athletic Bilbao II
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 12. 17:00
Istra 1961 - Hajduk Split
1:3 (0:0)
szept. 12. 19:05
Lokomotiv Zágráb - Osijek
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 12. 14:00
Viborg - Aalborg
2:3 (1:1)
szept. 12. 16:00
Randers - FC Kobenhavn
0:2 (0:1)
szept. 12. 18:00
Aarhus - Vejle Boldklub
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 12. 15:00
Djurgarden - Hammarby
4:1 (3:1)
szept. 12. 15:00
Kalmar - Degerfors
4:1 (1:0)
szept. 12. 17:30
IFK Göteborg - Halmstad
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
szept. 12. 14:00
Budejovice - Hradec Králové
0:1 (0:0)
szept. 12. 16:00
Jablonec - Karvina
1:0 (1:0)
szept. 12. 16:00
Mlada Boleslav - Sigma Olomouc
3:3 (1:2)
szept. 12. 19:00
Slavia Praha - Slovácko
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 12. 16:55
Kolubara - Novi Pazar
3:0 (1:0)
szept. 12. 16:55
Radnicki Nis - Vozdovac
1:0 (1:0)
szept. 12. 14:15
FC Vaduz - Kriens
4:1 (1:0)

Kvízjáték online és ingyenes
szept. 12. 02:00
CRB - Goiás
0:1 (0:1)
6 mérkőzés
szept. 12. 18:00
Bodo/Glimt - Odd Grenland
1:1 (1:1)
szept. 12. 18:00
Molde - Mjondalen
4:0 (2:0)
szept. 12. 18:00
Haugesund - Sarpsborg 08
2:1 (0:0)
szept. 12. 18:00
Sandefjord - Valerenga
3:0 (1:0)
szept. 12. 18:00
Stromsgodset - Kristiansund
1:2 (0:1)
szept. 12. 20:00
Rosenborg - Tromso
3:2 (2:1)
szept. 12. 10:30
Liefering - Rapid Wien II
6:2 (4:1)
szept. 12. 17:30
Renate - Virtus Verona
3:1 (2:1)
szept. 12. 17:30
Südtirol - Trento
2:0 (0:0)
szept. 12. 17:30
Pro Vercelli - Seregno
1:0 (1:0)
szept. 12. 20:30
Feralpisalo - Mantova
1:1 (1:1)
szept. 12. 20:30
Aurora Pro Patria - Juventus II
1:0 (1:0)
szept. 12. 20:30
Fiorenzuola - AlbinoLeffe
0:2 (0:0)
szept. 12. 12:00
Penafiel - Nacional
1:0 (1:0)
szept. 12. 12:00
Vilafranquense - Chaves
1:1 (0:0)
szept. 12. 15:00
Leixőes - Varzim
1:1 (0:1)
szept. 12. 16:30
FC Porto II - Mafra
3:1 (2:1)
szept. 12. 16:30
Trofense - Casa Pia
0:0
2 mérkőzés
szept. 12. 13:45
Egnatia Rrogozhine - Kukësi
1:3 (0:2)
szept. 12. 13:45
Kastrioti - Dinamo Tiranë
0:2 (0:2)

Alakformáló masszázskrém
2 mérkőzés
szept. 12. 18:00
Doxa Katokopia - Anorthosis
2:0 (1:0)
szept. 12. 19:00
AEK Larnaka - Omonia Nikosia
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 12. 17:45
CSKA 1948 Sofia - Botev Vratsa
5:1 (3:1)
szept. 12. 20:00
Lokomotiv Plovdiv - Levszki Szófia
2:2 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 12. 11:30
Gamba Osaka - Vegalta Sendai
2:3 (1:2)
szept. 12. 12:00
FC Tokyo - Kashiwa Reysol
0:1 (0:1)
szept. 12. 14:45
Smorgon - BATE Borisov
1:3 (1:3)
szept. 12. 16:45
Slavia Mozyr - Ruh Brest
1:1 (0:1)
szept. 12. 18:45
Energetik-BGU Minsk - Dinamo Minsk
0:1 (0:0)
szept. 12. 16:00
Lierse Kempenzonen - RWDM
4:1 (3:0)
szept. 12. 20:00
Waasland-Beveren - Westerlo
0:2 (0:2)
szept. 12. 12:40
Arka Gdynia - Tychy
0:1 (0:1)
szept. 12. 18:00
Gornik Polkowice - Odra Opole
1:1 (0:1)
szept. 12. 13:00
Öster - Värnamo
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 12. 00:00
Club Atlas - Monterrey
2:1 (0:1)
szept. 12. 02:00
Tigres - Club León
2:2 (1:2)
szept. 12. 04:00
CF América - Mazatlán
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 12. 15:00
Bravo - Tabor Sezana
0:2 (0:1)
szept. 12. 17:00
Radomlje - Koper
1:4 (0:1)
szept. 12. 20:15
Aluminij - Maribor
3:0 (1:0)

2 mérkőzés
szept. 12. 16:30
FK Rudar - Posusje
3:0 (1:0)
szept. 12. 15:00
Fredrikstad - Sogndal
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 12. 20:00
Santiago Wanderers - Cobresal
2:1 (1:1)
szept. 12. 22:30
Audax Italiano - Unión La Calera
2:3 (2:1)
szept. 12. 16:00
Ankaragücü - Genclerbirligi
2:0 (2:0)
szept. 12. 16:00
Boluspor - Kocaelispor
2:0 (2:0)
szept. 12. 19:00
Altinordu - Bursaspor
2:1 (1:0)
szept. 12. 19:00
Samsunspor - Keciörengücü
2:0 (1:0)
szept. 12. 15:00
Mogadishu City - APR
0:0
szept. 12. 15:00
Fasil Kenema - Al Hilal Omdurman
2:2 (0:1)
szept. 12. 16:00
KMKM - Al-Ittihad
0:2 (0:1)
szept. 12. 16:00
Akwa United - Belouizdad
1:0 (0:0)
szept. 12. 16:00
Young Africans - Rivers United
0:1 (0:0)
szept. 12. 16:30
Akonangui - Zanaco
0:2 (0:2)
szept. 12. 16:30
Fovu Club - Petro de Luanda
2:2 (0:0)
szept. 12. 17:30
LPRC Oilers - ASKO de Kara
3:0 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 12. 16:00
Sabail - Sumgayit Shekher
1:0 (0:0)
szept. 12. 18:30
Neftchi - Karabakh
1:2 (0:2)
3 mérkőzés
szept. 12. 17:05
Al Khor - Al Duhail
1:4 (1:1)
szept. 12. 17:05
Al-Wakra - Al Arabi Doha
0:1 (0:0)
szept. 12. 19:20
Al-Sadd - Al Sailiya
2:0 (2:0)

2 mérkőzés
szept. 12. 18:00
Ashdod - Hapoel Haifa
1:3 (0:1)
szept. 12. 19:15
Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Hadera
2:2 (0:2)
2 mérkőzés
szept. 12. 12:00
Parnu - Flora Tallinn
0:6 (0:1)
szept. 12. 14:00
Paide - FCI Levadia
0:3 (0:2)
4 mérkőzés
szept. 12. 14:30
Shukura - Samgurali
0:0
szept. 12. 17:00
Telavi - Dinamo Tbilisi
1:0 (0:0)
szept. 12. 18:00
Dila Gori - Torpedo Kutaisi
1:2 (0:1)
szept. 12. 19:00
Saburtalo - Dinamo Batumi
1:1 (0:1)
szept. 12. 15:00
URA - Ethiopia Bunna
2:1 (0:0)
szept. 12. 15:00
CFFA - Kabwe Warriors
0:0
szept. 12. 16:30
Mangasport - Orapa United
0:0
szept. 12. 17:00
ASFA-Yennenga - San-Pédro
0:0
szept. 12. 17:30
Kara - Concorde
3:0 (0:0)
szept. 12. 17:30
Ben Guerdane - Police
3:1 (0:0)
szept. 12. 18:15
Mafunzo - Interclube
0:1 (0:1)
szept. 12. 19:00
Diambars - Wakirya
3:0 (0:0)
szept. 12. 20:00
FAR Rabat - Buffles
3:1 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 12. 10:15
Viktoria Zizkov - Vyskov
1:4 (0:1)
szept. 12. 10:30
Sparta Praha II - Usti nad Labem
1:0 (1:0)
szept. 12. 17:00
Varnsdorf - Vlasim
3:1 (2:0)
szept. 12. 17:00
Táborsko - Trinec
3:0 (2:0)

szept. 12. 16:00
07 Vestur - B36 Torshavn
2:2 (0:0)
szept. 12. 16:00
EB Streymur - Fuglafjordur
1:0 (0:0)
szept. 12. 16:00
TB Tvoroyri - Vikingur Gota
0:6 (0:4)
szept. 12. 16:00
B68 Toftir - Klaksvík
0:5 (0:3)
szept. 12. 20:00
HB Torshavn - Runavik
4:0 (2:0)
szept. 12. 21:00
Real Potosí - Real Tomayapo
1:0 (0:0)
szept. 12. 23:15
Jorge Wilstermann - Oriente Petrolero
0:1 (0:0)
szept. 12. 16:00
Primorje - Krsko
2:2 (0:0)
szept. 12. 19:00
Brezice - Jadran Dekani
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 12. 14:00
Van - Ararat-Armenia
1:2 (1:0)
szept. 12. 01:05
Deportivo Cali - América de Cali
0:1 (0:1)
szept. 12. 03:10
Santa Fe - Alianza Petrolera
1:1 (0:0)
szept. 12. 21:00
Atlético Bucaramanga - Millonarios
3:4 (1:2)
szept. 12. 23:00
Deportivo Pereira - Atlético Junior
1:1 (1:0)
szept. 12. 17:30
Al Ittifaq - Al Raed
2:2 (1:1)
szept. 12. 17:40
Al Baten - Al Fateh
0:2 (0:2)
szept. 12. 17:50
Al Taawoun - Al Ahli Jeddah
1:1 (1:0)
szept. 12. 19:35
Al-Shabab Riyadh - Al Hazm
2:0 (1:0)
szept. 12. 18:00
Wydad Casablanca - Ittihad Tanger
2:0 (1:0)

31 mérkőzés
szept. 12. 16:00
Luxembourg-Porto - Blo Weiss Itzig
0:1 (0:0)
szept. 12. 16:00
Rupensia Lusitanos - Noertzange
5:1 (0:0)
szept. 12. 16:00
Alliance Aischdall - Feulen
5:4 (0:0)
szept. 12. 16:00
Heiderscheid/Eschdorf - Reisdorf
3:2 (0:0)
szept. 12. 16:00
Bastendorf - Sporting Bertrange
2:4 (0:0)
szept. 12. 16:00
SC Ell - Rambrouch
3:3 / tizenegyesekkel 5:6 (0:0)
szept. 12. 16:00
Koerich - Colmarberg
2:3 (0:0)
szept. 12. 16:00
Folschette - Red Black Egalité
0:3 (0:0)
szept. 12. 16:00
Kischpelt Wilwerwiltz - Wincrange
0:7 (0:0)
szept. 12. 16:00
Munsbach - Daring Echternach
0:0
szept. 12. 16:00
Les Ardoisiers Perlé - Hosingen
1:0 (0:0)
szept. 12. 16:00
Brouch - Koeppchen
1:7 (0:0)
szept. 12. 16:00
Clemency - CeBra 01
0:7 (0:0)
szept. 12. 16:00
Lorentzweiler - Norden
4:2 (0:0)
szept. 12. 16:00
Jeunesse Biwer - Red Boys Aspelt
1:3 (0:0)
szept. 12. 16:00
Claravallis Clervaux - Syra Mensdorf
0:5 (0:0)
szept. 12. 16:00
Racing Troisvierges - Sandweiler
1:3 (0:0)
szept. 12. 16:00
Orania Vianden - Pratzerthal-Redange
3:2 (0:0)
szept. 12. 16:00
The Belval Belvaux - Ehlerange
4:0 (0:0)
szept. 12. 16:00
Boevange/Attert - Luna Obercorn
4:1 (0:0)
szept. 12. 16:00
Schengen - Erpeldange
2:1 (0:0)
szept. 12. 16:00
URB - Sporting Mertzig
7:3 (0:0)
szept. 12. 16:00
Biekerech - Sanem
4:6 (0:0)
szept. 12. 16:00
Kehlen - Steinfort
2:1 (0:0)
szept. 12. 16:00
Schouweiler - Obercorn
0:4 (0:0)
szept. 12. 16:00
Bourscheid - Avenir Beggen
2:5 (0:0)
szept. 12. 16:00
Excelsior Grevels - Miniere Lasauvage
2:4 (0:0)
szept. 12. 16:00
Jeunesse Schieren - Grevenmacher
1:2 (0:0)

szept. 12. 16:00
Etzella Ettelbruck - Rodange
3:0 (0:0)
szept. 12. 16:00
Hostert - Jeunesse Esch
0:3 (0:0)
szept. 12. 16:00
Mondorf-les-Bains - Hamm Benfica
3:2 (0:0)
szept. 12. 16:00
RFCU Luxemburg - F91 Dudelange
3:4 (0:0)
szept. 12. 16:00
UT Pétange - Wiltz
0:1 (0:0)
szept. 12. 16:00
Victoria Rosport - UNA Strassen
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 12. 12:45
Helsingor - Hvidovre
2:2 (1:1)
szept. 12. 14:00
Jammerbugt - HB Koge
4:3 (2:2)
szept. 12. 15:00
Horsens - Fredericia
1:3 (1:2)
szept. 12. 11:00
Thespa Kusatsu - Ventforet Kofu
0:3 (0:1)
szept. 12. 12:00
Ehime - Omiya Ardija
3:3 (2:1)
szept. 12. 00:00
Sportivo Luqueno - River Plate
0:2 (0:2)
szept. 12. 02:15
Guaraní - Guairena
3:0 (2:0)
szept. 12. 23:00
12 de Octubre - Cerro Porteno
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 12. 18:00
Carlos Manucci - Cajamarca
1:3 (0:2)
szept. 12. 20:15
Alianza Lima - Deportivo Binacional
3:2 (0:2)
szept. 12. 22:30
Sporting Cristal - Alianza Atlético
5:2 (1:0)
szept. 12. 15:00
Real Kings - Chippa United
1:0 (0:0)
szept. 12. 17:00
Mamelodi Sundowns - Kaizer Chiefs
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
szept. 12. 13:00
Shakter Karaganda - Zhetysu
3:1 (3:1)
szept. 12. 14:00
Aktobe - Taraz
0:0
szept. 12. 15:00
Ordabasy - Kairat Almaty
2:1 (2:0)
szept. 12. 16:00
Tobol - Kaspiy Aktau
2:1 (1:1)

12 mérkőzés
szept. 12. 01:00
Pittsburgh Riverhounds - Loudoun United
5:0 (1:0)
szept. 12. 01:00
Indy Eleven - Sporting Kansas City II
1:0 (0:0)
szept. 12. 01:30
Tampa Bay Rowdies - New York RB II
6:0 (3:0)
szept. 12. 02:00
Memphis 901 - Miami FC 2.
0:2 (0:1)
szept. 12. 02:00
Tulsa Roughnecks - Birmingham Legion
1:1 (1:0)
szept. 12. 03:00
Real Monarchs - San Antonio
0:1 (0:0)
szept. 12. 03:00
Colorado Springs - Rio Grande Valley
1:1 (0:0)
szept. 12. 04:00
Orange County SC - Las Vegas Lights
3:0 (1:0)
szept. 12. 04:30
L. A. Galaxy II - Phoenix Rising
3:4 (2:3)
5 mérkőzés
szept. 12. 16:00
Borec - Pelister
2:1 (1:1)
szept. 12. 16:00
Rabotnicki - Bregalnica Stip
2:0 (1:0)
szept. 12. 16:00
Struga - FK Skopje
1:0 (0:0)
szept. 12. 16:00
Tikves Kavadarci - Renova
0:2 (0:1)
szept. 12. 09:30
Seongnam Ilhwa - FC Seoul
1:1 (0:0)
szept. 12. 12:00
Suwon City - Gangwon
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 12. 16:00
Sfintul Gheorghe - Dinamo-Auto
0:1 (0:1)
szept. 12. 18:00
Sheriff Tiraspol - Petrocub
2:0 (0:0)

2 mérkőzés
szept. 12. 16:00
Dainava Alytus - Banga
3:1 (1:0)
szept. 12. 18:00
Kauno Zalgiris - Zalgiris Vilnius
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 12. 13:00
FS METTA/LU Riga - Liepaja
0:3 (0:1)
szept. 12. 15:00
Valmieras - Rigas FS
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 12. 17:00
Sirens - Hibernians
1:3 (0:2)
szept. 12. 19:00
Balzan - Birkirkara
1:2 (1:2)
szept. 12. 21:00
Gudja United - Santa Lucia
2:2 (1:1)
szept. 12. 03:00
Guadalupe - Alajuelense
2:4 (0:2)
szept. 12. 04:00
Cartaginés - Santos Guápiles
1:2 (1:1)
szept. 12. 19:00
Grecia - Herediano
1:2 (0:0)
szept. 12. 22:00
Guanacasteca - Jicaral
1:1 (0:1)
szept. 12. 13:35
Suzhou Dongwu - Zhejiang Professional
0:1 (0:1)
szept. 12. 13:35
Kunshan - Heilongjiang Ice City
0:1 (0:0)
szept. 12. 13:35
Beijing BG - Xinjiang Tianshan
2:2 (0:1)
szept. 12. 15:00
Gjilani - Dukagjini
0:0
szept. 12. 16:00
Llapi - Feronikeli
0:2 (0:0)
szept. 12. 00:15
Portuguesa FC - Zamora FC
0:1 (0:1)
szept. 12. 01:00
UPNFM - CD Olimpia
0:0
szept. 12. 02:00
Real Espana - Motagua
2:1 (0:0)
szept. 12. 03:00
Victoria - Marathón
1:0 (1:0)
szept. 12. 23:00
Real Sociedad - Honduras Progreso
1:0 (0:0)
szept. 12. 11:30
Ansan Greeners - Busan I'Park
1:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
396
48 (12%)
154 (39%)
548
2. Xxy
396
42 (11%)
164 (41%)
538
396
44 (11%)
157 (40%)
534
396
40 (10%)
162 (41%)
524
396
37 (9%)
168 (42%)
521
377
37 (10%)
160 (42%)
505
396
37 (9%)
157 (40%)
499
396
35 (9%)
161 (41%)
497
396
42 (11%)
143 (36%)
496
396
36 (9%)
157 (40%)
494

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont