Főoldal » Meccsek » 2021. szeptember 12. » Unionistas de Salamanca - Extremadura

Unionistas de Salamanca - Extremadura 3:0 (3:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2021. szeptember 12. 17:00
Helyszín: Campo de Futbol Reina Sofía (Salamanca)

Rayco Rodríguez ('10, 1-0), Rayco Rodríguez ('16, 2-0), Fernando ('28, 3-0)

• Az Extremadura már hét mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2021. május 9-én sikerült ellenfelet legyőzniük (az Inter de Madrid csapatát).

Unionistas de Salamanca győzelem:
20 tipp (57%)
8 tipp (22%)
Extremadura győzelem:
7 tipp (20%)

Unionistas de Salamanca utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereség

Extremadura utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Inkább Extremadura győzelem
Az elmúlt fél évben az Unionistas de Salamanca egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Extremadura egyszer sem nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Unionistas de Salamanca sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Unionistas de Salamanca 2 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Extremadura pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát az Unionistas de Salamanca jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Unionistas de Salamanca olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Burgos. Az Extremadura pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Socuéllamos. Az Unionistas de Salamanca erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Unionistas de Salamanca olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Leonesa. Az Extremadura gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Inter de Madrid. Az Unionistas de Salamanca csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Unionistas de Salamanca 2276., Extremadura 1467. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Extremadura jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Unionistas de Salamanca csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.