Főoldal » Meccsek » 2021. április 10.

Meccsek - 2021. április 10.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. április 10.)


4 mérkőzés
ápr. 10. 14:00
Getafe - Cádiz
0:1 (0:0)
ápr. 10. 16:15
Athletic Bilbao - Alavés
0:0
ápr. 10. 18:30
Eibar - Levante
0:1 (0:1)
ápr. 10. 21:00
Real Madrid - FC Barcelona
2:1 (2:0)
3 mérkőzés
ápr. 10. 13:30
Manchester City - Leeds United
1:2 (0:1)
ápr. 10. 16:00
Liverpool - Aston Villa
2:1 (0:1)
ápr. 10. 18:30
Crystal Palace - Chelsea
1:4 (0:3)
3 mérkőzés
ápr. 10. 14:45
MTK - Budafok
0:0
ápr. 10. 17:00
Fehérvár - Újpest
4:0 (2:0)
ápr. 10. 19:30
Ferencváros - Puskás Akadémia
1:1 (0:1)

3 mérkőzés
ápr. 10. 15:00
Spezia - Crotone
3:2 (0:1)
ápr. 10. 18:00
Parma - AC Milan
1:3 (0:2)
ápr. 10. 20:45
Udinese - Torino
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
ápr. 10. 15:30
Bayern München - Union Berlin
1:1 (0:0)
ápr. 10. 15:30
Hertha BSC - Mönchengladbach
2:2 (1:2)
ápr. 10. 15:30
Werder Bremen - RB Leipzig
1:4 (0:3)
ápr. 10. 15:30
Eintracht Frankfurt - Wolfsburg
4:3 (2:1)
ápr. 10. 18:30
VfB Stuttgart - Borussia Dortmund
2:3 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 10. 17:00
Strasbourg - Paris St. Germain
1:4 (0:3)
4 mérkőzés
ápr. 10. 18:45
Heracles - Willem II
4:0 (2:0)
ápr. 10. 20:00
Alkmaar - Sparta Rotterdam
2:0 (1:0)
ápr. 10. 20:00
Fortuna Sittard - FC Emmen
1:3 (0:0)
ápr. 10. 21:00
Zwolle - Twente
1:0 (1:0)
ápr. 10. 13:00
Paderborn - Bochum
3:0 (2:0)
ápr. 10. 13:00
Holstein Kiel - Regensburg
elhalasztva
ápr. 10. 13:00
Aue - St. Pauli
1:3 (0:1)
ápr. 10. 13:00
Fortuna Düsseldorf - Karlsruhe
elhalasztva
ápr. 10. 14:00
Ponferradina - Fuenlabrada
0:0
ápr. 10. 16:00
Real Oviedo - Las Palmas
0:0
ápr. 10. 18:15
Rayo Vallecano - Girona
2:1 (1:1)

ápr. 10. 14:00
Tatabánya - Nagyatád
1:0 (0:0)
11 mérkőzés
ápr. 10. 13:30
Millwall - Swansea
0:3 (0:1)
ápr. 10. 16:00
Birmingham - Stoke
2:0 (1:0)
ápr. 10. 16:00
Cardiff - Blackburn Rovers
2:2 (1:1)
ápr. 10. 16:00
Barnsley - Middlesbrough
2:0 (0:0)
ápr. 10. 16:00
Bournemouth - Coventry
4:1 (2:1)
ápr. 10. 16:00
Derby - Norwich
0:1 (0:1)
ápr. 10. 16:00
Queens Park - Sheffield Wednesday
4:1 (1:1)
ápr. 10. 16:00
Huddersfield - Rotherham
0:0
ápr. 10. 16:00
Preston - Brentford
0:5 (0:2)
ápr. 10. 16:00
Wycombe - Luton
1:3 (1:0)
6 mérkőzés
ápr. 10. 14:00
Lecce - SPAL
1:2 (1:1)
ápr. 10. 14:00
Ascoli - Monza
1:0 (0:0)
ápr. 10. 14:00
Brescia - Pescara
1:1 (1:0)
ápr. 10. 14:00
Cremonese - Pordenone
2:1 (1:1)
ápr. 10. 14:00
Entella - Salernitana
0:3 (0:2)
ápr. 10. 16:00
Frosinone - Cittadella
1:1 (0:1)
ápr. 10. 16:00
Marítimo - Farense
1:0 (1:0)
ápr. 10. 16:30
Boavista Porto - Rio Ave
3:3 (2:1)
ápr. 10. 19:00
Tondela - FC Porto
0:2 (0:1)
ápr. 10. 21:30
Pacos de Ferreira - Benfica
0:5 (0:3)

1 mérkőzés
ápr. 10. 00:15
Independiente - Gremio Porto Alegre
2:1 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 10. 13:00
Khimki - FK Tambov
1:0 (0:0)
ápr. 10. 15:30
Ufa - Akhmat Grozny
3:0 (2:0)
ápr. 10. 18:00
FK Rostov - Rubin Kazan
0:1 (0:0)
ápr. 10. 15:00
Paris FC - Troyes
1:1 (1:1)
ápr. 10. 20:00
Chamois Niortais - Auxerre
0:4 (0:1)
ápr. 10. 20:00
Pau - Clermont
2:1 (0:1)
ápr. 10. 20:00
Valenciennes - Chambly
2:1 (1:1)
ápr. 10. 20:00
Grenoble - Caen
3:1 (0:0)
ápr. 10. 20:00
Nancy - Sochaux
0:0
ápr. 10. 20:00
Le Havre - Ajaccio
1:1 (1:0)
ápr. 10. 20:00
Chateauroux - Dunkerque
1:2 (1:1)
1 mérkőzés
ápr. 10. 18:00
Sepsi - Steaua Bukarest
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 10. 12:30
Hatayspor - Göztepe Izmir
2:3 (0:2)
ápr. 10. 15:00
Rizespor - Trabzonspor
0:0
ápr. 10. 18:00
Galatasaray - Fatih Karagümrük
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 10. 16:15
Cercle Brugge - Oud-Heverlee
3:0 (1:0)
ápr. 10. 18:30
Mechelen - Zulte-Waregem
4:2 (2:0)
ápr. 10. 20:45
Gent - Sporting Charleroi
4:0 (2:0)
5 mérkőzés
ápr. 10. 16:00
Celtic - Livingston
6:0 (2:0)
ápr. 10. 16:00
St. Johnstone - Aberdeen
0:1 (0:0)
ápr. 10. 16:00
Hamilton - Dundee United
0:1 (0:1)
ápr. 10. 16:00
Kilmarnock - Ross County
2:2 (2:1)
ápr. 10. 16:00
Motherwell - St. Mirren
1:0 (0:0)

3 mérkőzés
ápr. 10. 17:00
Hartberg - Austria Wien
1:0 (0:0)
ápr. 10. 17:00
Altach - St. Pölten
1:0 (0:0)
ápr. 10. 17:00
Admira - Ried
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 10. 13:00
Illichivets - Shakhtar Donetsk
0:3 (0:2)
ápr. 10. 16:00
Dinamo Kiev - Dnipro-1
2:0 (0:0)
ápr. 10. 18:30
Desna - Oleksandria
4:1 (1:1)
12 mérkőzés
ápr. 10. 16:00
Accrington Stanley - Wimbledon
1:5 (1:3)
ápr. 10. 16:00
Sunderland AFC - Charlton Athletic
1:2 (0:1)
ápr. 10. 16:00
Crewe - Oxford United
0:6 (0:3)
ápr. 10. 16:00
Doncaster - Wigan
1:4 (1:3)
ápr. 10. 16:00
Gillingham - Shrewsbury
0:0
ápr. 10. 16:00
Lincoln City - Blackpool
2:2 (0:1)
ápr. 10. 16:00
Northampton - Bristol Rovers
1:1 (0:1)
ápr. 10. 16:00
Plymouth - Hull
0:3 (0:1)
ápr. 10. 16:00
Portsmouth - Burton Albion
1:2 (0:1)
ápr. 10. 16:00
Swindon - Peterborough
0:3 (0:2)
ápr. 10. 16:00
Fleetwood - Rochdale
1:0 (0:0)
6 mérkőzés
ápr. 10. 14:00
1860 München - Verl
3:2 (2:1)
ápr. 10. 14:00
Ingolstadt - Bayern München II
2:2 (0:0)
ápr. 10. 14:00
Lübeck - Kaiserslautern
1:1 (1:0)
ápr. 10. 14:00
Duisburg - Waldhof Mannheim
1:1 (1:1)
ápr. 10. 14:00
Hansa Rostock - Magdeburg
0:2 (0:1)
ápr. 10. 14:00
Saarbrücken - Türkgücü-Ataspor
2:1 (2:0)

2 mérkőzés
ápr. 10. 18:15
Lugano - Lausanne
1:0 (1:0)
ápr. 10. 20:30
Luzern - Basel
3:4 (1:3)
3 mérkőzés
ápr. 10. 14:00
Volos NFC - Panaitolikos
3:1 (3:1)
ápr. 10. 18:30
Atromitos - Larisa
0:1 (0:1)
ápr. 10. 17:00
Atzeneta - Prat
1:2 (1:1)
ápr. 10. 18:00
Hércules - Badalona
1:0 (0:0)
ápr. 10. 18:00
Valencia II - Olot
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 10. 02:00
Platense - San Lorenzo
2:4 (2:2)
ápr. 10. 21:15
Estudiantes - Aldosivi
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 10. 15:00
Pogon Szczecin - Wisla Plock
2:0 (1:0)
ápr. 10. 17:30
Warta Poznan - Stal Mielec
0:0
ápr. 10. 20:00
Slask Wroclaw - Lechia Gdansk
1:1 (1:1)
10 mérkőzés
ápr. 10. 16:00
Bolton Wanderers - Harrogate Town
2:1 (0:1)
ápr. 10. 16:00
Cambridge United - Exeter
1:4 (0:2)
ápr. 10. 16:00
Bradford - Grimsby
1:0 (1:0)
ápr. 10. 16:00
Scunthorpe - Tranmere
0:0
ápr. 10. 16:00
Port Vale - Morecambe
1:0 (1:0)
ápr. 10. 16:00
Southend - Crawley
0:0
ápr. 10. 16:00
Barrow - Carlisle
2:2 (2:1)
ápr. 10. 16:00
Cheltenham - Leyton
1:0 (1:0)
ápr. 10. 16:00
Walsall - Forest Green Rovers
2:1 (1:0)
ápr. 10. 16:00
Salford - Stevenage
2:1 (0:0)

ápr. 10. 15:00
Palermo - Vibonese
0:0
ápr. 10. 17:30
Avellino - Bari
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
ápr. 10. 15:30
Trencín - Zilina
2:3 (1:2)
ápr. 10. 17:00
FK Senica - Ruzomberok
0:1 (0:1)
ápr. 10. 17:00
Sered - Nitra
2:1 (0:1)
ápr. 10. 17:00
Zemplín Michalovce - Pohronie
1:2 (0:0)
ápr. 10. 17:00
Trnava - Zlate Moravce
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 10. 17:00
NK Gorica - Varazdin
0:0
ápr. 10. 19:05
Sibenik - Rijeka
0:1 (0:0)
ápr. 10. 17:00
Burgos - Unionistas de Salamanca
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 10. 19:00
Cukaricki - Backa Topola
0:0
ápr. 10. 19:00
FK Mladost Lucani - Spartak Subotica
1:0 (0:0)
ápr. 10. 19:00
Vozdovac - Proleter Novi Sad
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 10. 15:00
Malmö FF - Hammarby
3:2 (2:2)
ápr. 10. 17:30
Örebro - IFK Göteborg
0:0
5 mérkőzés
ápr. 10. 14:00
Pribram - Sigma Olomouc
0:2 (0:0)
ápr. 10. 14:00
Jablonec - Zlín
3:1 (0:0)
ápr. 10. 14:00
Karvina - Viktoria Plzen
1:1 (1:0)
ápr. 10. 16:00
Banik Ostrava - Opava
3:0 (2:0)
ápr. 10. 18:30
Slovácko - Slovan Liberec
1:0 (0:0)
ápr. 10. 18:15
Neuchatel Xamax FC - Aarau
0:1 (0:0)
ápr. 10. 18:15
Winterthur - Wil
1:0 (1:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
ápr. 10. 14:30
Austria Lustenau - Rapid Wien II
3:2 (1:2)
ápr. 10. 14:30
Lafnitz - Liefering
1:4 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 10. 19:00
Sligo Rovers - Shamrock Rovers
1:1 (0:0)
ápr. 10. 19:00
Longford - Drogheda
0:4 (0:1)
ápr. 10. 19:00
Finn Harps - Waterford
2:1 (1:1)
ápr. 10. 15:00
AlbinoLeffe - Carrarese
3:0 (2:0)
ápr. 10. 12:00
Académica - FC Porto II
1:1 (1:1)
ápr. 10. 16:00
Cova Piedade - Varzim
2:1 (1:0)
ápr. 10. 21:30
Leixőes - Penafiel
2:0 (2:0)
ápr. 10. 18:00
Stade Briochin - SC Bastia
1:1 (1:1)
ápr. 10. 18:00
Laval - Villefranche/Saone
2:2 (0:0)
ápr. 10. 20:00
Créteil - Bourg-Péronnas
1:1 (0:0)
ápr. 10. 20:00
Avranches - Boulogne
0:0
ápr. 10. 17:50
Foolad Khuzestan - Al Ain
4:0 (1:0)
4 mérkőzés
ápr. 10. 13:00
Skenderbeu - KF Tiranë
0:0
ápr. 10. 13:00
Kastrioti - Kukësi
0:3 (0:0)
ápr. 10. 16:00
Laci - Vllaznia
0:0
ápr. 10. 16:00
Apolonia Fier - Teuta Durres
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 10. 16:00
APOEL Nikosia - Enosis
1:0 (1:0)
ápr. 10. 18:30
Apollon Limassol - Anorthosis
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 10. 14:00
Kuopion - Honka
2:1 (2:1)
ápr. 10. 17:00
HJK Helsinki - Inter Turku
4:0 (2:0)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
2 mérkőzés
ápr. 10. 07:00
Sanfrecce Hiroshima - Shonan Bellmare
0:1 (0:0)
ápr. 10. 08:00
Cerezo Osaka - Avispa Fukuoka
2:2 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 10. 16:30
Ludogorets - Montana
1:0 (0:0)
ápr. 10. 19:00
CSKA Szófia - Arda Kardzhali
1:1 (0:0)
ápr. 10. 13:00
Isloch - Ruh Brest
0:1 (0:0)
ápr. 10. 15:00
Slutsk - Torpedo Zhodino
2:0 (0:0)
ápr. 10. 19:00
Dinamo Brest - Dinamo Minsk
1:1 (0:1)
ápr. 10. 20:45
Seraing United - Deinze
1:0 (1:0)
ápr. 10. 20:30
Villa Dálmine - San Martín
1:1 (1:1)
ápr. 10. 23:00
Estudiantes Río Cuarto - Alvarado
2:0 (0:0)
ápr. 10. 23:10
Temperley - Tigre
0:2 (0:2)
ápr. 10. 12:40
Radomiak Radom - Nieciecza
elhalasztva
ápr. 10. 12:40
Korona Kielce - Tychy
1:0 (0:0)
ápr. 10. 15:00
Resovia Rzeszów - Lódzki
1:0 (0:0)
ápr. 10. 16:00
Belchatow - Stomil Olsztyn
2:3 (0:2)
ápr. 10. 16:00
Jastrzebie - Górnik Leczna
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 10. 02:30
Club Necaxa - UNAM Pumas
0:1 (0:0)
ápr. 10. 04:30
Juárez - Atlético San Luis
2:1 (1:0)

Sanct Bernhard Bodorrózsa tiszta tea
ápr. 10. 15:00
Landskrona - Värnamo
2:0 (1:0)
ápr. 10. 15:00
Falkenberg - GAIS Göteborg
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 10. 19:00
Zrinjski - Radnik Bijeljina
3:0 (1:0)
ápr. 10. 16:00
Ayr - Dunfermline
1:1 (1:1)
ápr. 10. 16:00
Dundee FC - Greenock Morton
1:1 (0:0)
ápr. 10. 16:00
Queen Of The South - Inverness
1:1 (0:0)
ápr. 10. 16:00
Raith - Arbroath
2:2 (1:0)
ápr. 10. 18:00
Zamalek - Teungueth
4:1 (4:0)
ápr. 10. 18:00
ES Tunis - MC Alger
1:1 (1:0)
ápr. 10. 21:00
Horoya - Kaizer Chiefs
2:2 (1:0)
ápr. 10. 21:00
Wydad Casablanca - Petro de Luanda
2:0 (2:0)
ápr. 10. 12:30
Altay Izmir - Boluspor
0:1 (0:1)
ápr. 10. 12:30
Bandirmaspor - Menemen Belediye Spor
2:2 (1:0)
ápr. 10. 15:00
Samsunspor - Balikesirspor
1:0 (0:0)
10 mérkőzés
ápr. 10. 16:00
Boreham Wood - Wealdstone
3:1 (0:0)
ápr. 10. 16:00
King's Lynn - Chesterfield
1:2 (1:0)
ápr. 10. 16:00
Altrincham - Halifax
0:1 (0:1)
ápr. 10. 16:00
Eastleigh - Woking
0:0
ápr. 10. 16:00
Bromley - Dagenham & Redbridge
1:0 (1:0)
ápr. 10. 16:00
Maidenhead - Barnet
0:0
ápr. 10. 16:00
Torquay - Weymouth
2:1 (0:1)
ápr. 10. 16:00
Wrexham - Stockport
0:3 (0:2)
ápr. 10. 16:00
Aldershot - Yeovil
elhalasztva
ápr. 10. 18:20
Hartlepool - Notts
2:0 (1:0)

ápr. 10. 18:00
Don Benito - Rayo Majadahonda
1:2 (0:1)
ápr. 10. 18:45
Villarrubia - Atlético Madrid II
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 10. 14:00
Qabala - Neftchi
2:2 (0:0)
ápr. 10. 16:00
Sabah FK - Sabail
0:0
3 mérkőzés
ápr. 10. 17:15
Al Arabi Doha - Al Sailiya
3:1 (2:1)
ápr. 10. 19:30
Umm-Salal - Al-Gharrafa
1:5 (1:1)
ápr. 10. 19:30
Al Kharaitiyat - Al-Wakra
0:2 (0:2)
1 mérkőzés
ápr. 10. 12:00
Paide - Kuressaare
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
ápr. 10. 17:00
Hapoel Tel Aviv - Hapoel Haifa
0:2 (0:1)
ápr. 10. 17:30
Bnei Sakhnin - Bnei Yehuda
1:1 (1:0)
ápr. 10. 19:30
Maccabi Netanya - Beitar Jerusalem
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
ápr. 10. 22:00
Unión Espanola - Melipilla
0:2 (0:1)
ápr. 10. 07:05
Newcastle Jets - Melbourne Victory
1:2 (1:0)
ápr. 10. 09:05
Sydney FC - Melbourne City
1:1 (0:0)
ápr. 10. 11:00
Sydney FC - Western Sydney Wanderers
elhalasztva
3 mérkőzés
ápr. 10. 13:00
Chrudim - Usti nad Labem
0:1 (0:1)
ápr. 10. 16:30
Dukla Praha - Varnsdorf
1:2 (0:2)
ápr. 10. 16:30
Slavoj Vysehrad - Hradec Králové
1:4 (0:2)
16 mérkőzés
ápr. 10. 15:00
Vikingur Olafsvik - Gullfálkinn
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
KFB - Stokkseyri
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Ymir - KFR Hvolsvollur
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Berserkir - KFS Vestmennaeyjar
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Kría - Afríka
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Dalvik/Reynir - Samherjar
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Höttur / Huginn - Einherji
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
ÍB Vestmannaeyja - Reynir
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Kormákur / Hvöt - Hamrarnir
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Skautafélag Reykjavíkur - RB
elhalasztva
ápr. 10. 16:00
Álafoss - GG
elhalasztva
ápr. 10. 18:00
Ágir - ÍBU
elhalasztva
ápr. 10. 18:00
KM - Haukar
elhalasztva
ápr. 10. 18:00
Reynir Hellissandur - Afturelding
elhalasztva
ápr. 10. 19:00
Vatnaliljur - ÍH Hafnarfjördur
elhalasztva

ápr. 10. 13:45
Ionikos Nikea - Doxa Dramas
4:2 (2:0)
ápr. 10. 13:45
Apollon Larisa - Levadiakos
1:2 (0:0)
ápr. 10. 17:55
Al Baten - Al-Shabab Riyadh
1:4 (1:3)
ápr. 10. 17:55
Al Faisaly - Al Fateh
2:3 (1:1)
ápr. 10. 19:15
Al Ittifaq - Qadisiya Khubar
1:3 (1:1)
ápr. 10. 02:00
Blooming - Club Aurora
1:0 (0:0)
ápr. 10. 21:00
Always Ready - Nacional Potosí
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 10. 13:00
Viborg - Fredericia
4:1 (2:0)
ápr. 10. 13:00
Hvidovre - Fremad Amager
3:0 (0:0)
ápr. 10. 14:00
Esbjerg - Silkeborg
1:1 (0:1)

ápr. 10. 16:00
Victoria Rosport - F91 Dudelange
0:4 (0:0)
ápr. 10. 18:00
Etzella Ettelbruck - RFCU Luxemburg
0:2 (0:0)
ápr. 10. 19:00
Fola Esch - UT Pétange
4:0 (0:0)
ápr. 10. 19:30
Swift Hesperange - Hamm Benfica
1:1 (0:0)
ápr. 10. 07:00
Thespa Kusatsu - V-Varen Nagasaki
1:2 (1:0)
ápr. 10. 07:00
Jubilo Iwata - Matsumoto Yamaga
4:1 (1:0)
ápr. 10. 07:00
Ventforet Kofu - Giravanz Kitakyushu
1:1 (1:0)
ápr. 10. 09:00
Tokyo Verdy - Renofa Yamaguchi
3:1 (2:1)
1 mérkőzés
ápr. 10. 15:30
Qizilqum - Nasaf Qarshi
1:2 (1:1)
5 mérkőzés
ápr. 10. 15:30
Connah's Quay - Penybont
0:2 (0:1)
ápr. 10. 15:30
Flint - Cardiff MU
2:0 (1:0)
ápr. 10. 15:30
Cefn Druids - Haverfordwest County
2:1 (1:0)
ápr. 10. 15:30
Caernarfon Town - Barry Town
0:1 (0:0)
ápr. 10. 18:15
Bala - The New Saints
0:1 (0:1)
ápr. 10. 15:00
Cape Town City - SuperSport United
3:0 (1:0)
ápr. 10. 17:00
TS Galaxy - Tshakhuma Madzivhadila
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 10. 11:00
Zhetysu - Tobol
0:2 (0:1)
ápr. 10. 13:00
Kairat Almaty - Arys
5:1 (4:0)
ápr. 10. 15:00
FK Astana - Atyrau
6:2 (3:1)
1 mérkőzés
ápr. 10. 13:00
Rabotnicki - Pelister
3:1 (2:0)

ápr. 10. 16:30
Kustosija - Osijek II
1:0 (0:0)
ápr. 10. 16:30
Solin - Croatia Zmijavci
4:2 (0:0)
ápr. 10. 11:00
Kavala - Pierikos
3:0 (0:0)
ápr. 10. 11:45
Episkopi - Kallithea
0:0
ápr. 10. 14:00
Ialysos - Santorini 2020
1:0 (0:0)
ápr. 10. 14:00
Veria - Almopos
2:0 (0:0)
ápr. 10. 14:00
Olympiakos Volos - Apollon Pontou
1:0 (0:0)
ápr. 10. 14:00
Rodos - Kalamata
0:0
ápr. 10. 14:00
Thesprotos - Triglia
0:0
ápr. 10. 14:00
AEP Kozani - Panserraikos
0:2 (0:0)
ápr. 10. 07:00
Gangwon - Daegu
3:0 (1:0)
ápr. 10. 09:30
FC Seoul - Pohang
1:2 (1:1)
ápr. 10. 12:00
Seongnam Ilhwa - Gwangju
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 10.
Floresti - Codru Lozova
elhalasztva
2 mérkőzés
ápr. 10. 14:00
Liepaja - Valmieras
1:2 (1:1)
ápr. 10. 18:00
FS METTA/LU Riga - Riga
1:1 (0:0)
ápr. 10. 04:00
Cartaginés - AD San Carlos
1:1 (1:0)
4 mérkőzés
ápr. 10. 14:00
Hibernians - Gzira
elhalasztva
ápr. 10. 14:00
Hamrun Spartans - Sliema Wanderers
elhalasztva
ápr. 10. 18:00
Santa Lucia - Sirens
elhalasztva
ápr. 10. 18:00
Lija Athletic - Zejtun Corinthians
elhalasztva

ápr. 10. 15:00
Gjilani - Feronikeli
1:0 (0:0)
ápr. 10. 15:00
Ballkani - Besa Pejë
4:1 (0:0)
ápr. 10. 16:00
Crusaders - Cliftonville
2:2 (1:0)
ápr. 10. 16:00
Portadown - Carrick Rangers
2:0 (1:0)
ápr. 10. 16:00
Glentoran - Dungannon Swifts
2:0 (2:0)
ápr. 10. 16:00
Larne - Linfield
1:1 (1:0)
ápr. 10. 16:00
Glenavon - Ballymena
3:2 (2:0)
ápr. 10. 18:30
Warrenpoint - Coleraine
1:2 (0:0)
ápr. 10. 09:00
Southern District - Happy Valley
3:3 (1:0)
ápr. 10. 15:00
La Fiorita - Juvenes/Dogana
6:0 (3:0)
ápr. 10. 15:00
Fiorentino - Murata
0:0
ápr. 10. 15:00
Libertas - Domagnano
3:0 (1:0)
ápr. 10. 15:00
Folgore / Falciano - San Giovanni
3:0 (0:0)
ápr. 10. 09:00
Seoul E-Land - Chungnam Asan
0:1 (0:0)
ápr. 10. 11:30
Sangju Sangmu - Bucheon 1995
1:0 (0:0)
ápr. 10. 13:00
Jaro - TPV Tampere
1:0 (0:0)
ápr. 10. 13:00
MP Mikkeli - KuFu-98
4:1 (1:1)
ápr. 10. 13:15
Lahti - KTP Kotka
2:1 (1:1)
ápr. 10. 14:30
Turku - HIFK Helsinki
0:1 (0:0)
ápr. 10. 23:00
Houston Dynamo - FC Dallas
0:3 (0:2)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
301
36 (12%)
120 (40%)
420
337
39 (12%)
102 (30%)
399
334
32 (10%)
119 (36%)
398
4. AltT
314
34 (11%)
107 (34%)
384
330
31 (9%)
112 (34%)
379
331
26 (8%)
122 (37%)
374
331
32 (10%)
107 (32%)
374
   Zozoka42
332
26 (8%)
122 (37%)
374
333
28 (8%)
116 (35%)
372
10. Dania
339
27 (8%)
117 (35%)
369

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont