Főoldal » Meccsek » 2021. február 27.

Meccsek - 2021. február 27.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. február 27.)


4 mérkőzés
febr. 27. 14:00
Eibar - Huesca
1:1 (0:0)
febr. 27. 16:15
Sevilla - FC Barcelona
0:2 (0:1)
febr. 27. 18:30
Alavés - Osasuna
0:1 (0:0)
febr. 27. 21:00
Getafe - Valencia
3:0 (1:0)
4 mérkőzés
febr. 27. 13:30
Manchester City - West Ham United
2:1 (1:1)
febr. 27. 18:30
Leeds United - Aston Villa
0:1 (0:1)
febr. 27. 21:00
Newcastle United - Wolverhampton
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 27. 14:45
Budafok - Kisvárda
2:0 (0:0)
febr. 27. 17:00
Puskás Akadémia - Budapest Honvéd
1:2 (1:1)
febr. 27. 19:30
MTK - Ferencváros
2:2 (0:2)

3 mérkőzés
febr. 27. 15:00
Spezia - Parma
2:2 (0:2)
febr. 27. 18:00
Bologna - Lazio
2:0 (1:0)
febr. 27. 20:45
Hellas Verona - Juventus
1:1 (0:0)
5 mérkőzés
febr. 27. 15:30
Bayern München - 1. FC Köln
5:1 (2:0)
febr. 27. 15:30
Borussia Dortmund - Arminia Bielefeld
3:0 (0:0)
febr. 27. 15:30
Wolfsburg - Hertha BSC
2:0 (1:0)
febr. 27. 15:30
VfB Stuttgart - Schalke 04
5:1 (3:1)
febr. 27. 18:30
RB Leipzig - Mönchengladbach
3:2 (0:2)
2 mérkőzés
febr. 27. 13:00
Bordeaux - Metz
1:2 (1:0)
febr. 27. 17:00
Dijon - Paris St. Germain
0:4 (0:2)
4 mérkőzés
febr. 27. 16:30
Utrecht - FC Emmen
0:1 (0:1)
febr. 27. 18:45
Den Haag - Waalwijk
0:0
febr. 27. 20:00
Vitesse - Venlo
4:1 (1:1)
febr. 27. 21:00
Heracles - Twente
2:2 (1:1)
febr. 27. 13:00
Bochum - Würzburger Kickers
3:0 (1:0)
febr. 27. 13:00
Holstein Kiel - Aue
1:0 (0:0)
febr. 27. 13:00
Hannover 96 - Greuther Fürth
2:2 (1:0)
febr. 27. 16:00
Rayo Vallecano - Ponferradina
1:1 (0:0)
febr. 27. 18:15
Almería - Lugo
4:1 (1:1)
febr. 27. 20:30
Castellón - Las Palmas
4:0 (1:0)
febr. 27. 21:00
UD Logronés - Mallorca
0:1 (0:1)

febr. 27. 13:00
ZTE II - Érd
1:1 (0:0)
10 mérkőzés
febr. 27. 13:30
Bournemouth - Watford
1:0 (0:0)
febr. 27. 16:00
Brentford - Stoke
2:1 (0:1)
febr. 27. 16:00
Birmingham - Queens Park
2:1 (0:1)
febr. 27. 16:00
Middlesbrough - Cardiff
1:1 (0:1)
febr. 27. 16:00
Blackburn Rovers - Coventry
1:1 (1:0)
febr. 27. 16:00
Preston - Huddersfield
3:0 (1:0)
febr. 27. 16:00
Swansea - Bristol City
1:3 (0:0)
febr. 27. 16:00
Barnsley - Millwall
2:1 (1:1)
febr. 27. 16:00
Luton - Sheffield Wednesday
3:2 (0:2)
febr. 27. 16:00
Rotherham - Reading
0:1 (0:1)
8 mérkőzés
febr. 27. 14:00
Pisa - Vicenza
2:2 (0:2)
febr. 27. 14:00
Pescara - Lecce
1:1 (0:1)
febr. 27. 14:00
Pordenone - Ascoli
1:1 (1:0)
febr. 27. 14:00
Cremonese - Frosinone
4:0 (2:0)
febr. 27. 14:00
Cosenza 1914 - Chievo
1:0 (1:0)
febr. 27. 14:00
SPAL - Reggina
1:4 (0:2)
febr. 27. 16:00
Monza - Cittadella
0:0
febr. 27. 18:00
Entella - Brescia
1:1 (0:1)
febr. 27. 16:30
Famalicao - Farense
0:0
febr. 27. 19:00
Santa Clara - Pacos de Ferreira
3:0 (2:0)
febr. 27. 21:30
FC Porto - Sporting CP
0:0

4 mérkőzés
febr. 27. 12:00
Khimki - Ufa
2:1 (0:0)
febr. 27. 14:30
Zenit Szentpétervár - FK Rostov
2:2 (0:1)
febr. 27. 17:00
Lokomotiv Moszkva - CSKA Moszkva
2:0 (2:0)
febr. 27. 17:00
PFC Sochi - Arsenal-Tula
4:0 (0:0)
febr. 27. 15:00
Troyes - Ajaccio
1:0 (0:0)
febr. 27. 15:00
Toulouse - Amiens SC
3:0 (2:0)
febr. 27. 19:00
Clermont - Valenciennes
4:0 (2:0)
febr. 27. 19:00
Auxerre - Rodez
0:1 (0:0)
febr. 27. 19:00
Pau - Le Havre
2:0 (0:0)
febr. 27. 19:00
Sochaux - Guingamp
0:0
febr. 27. 19:00
Caen - Paris FC
0:2 (0:1)
febr. 27. 19:00
Chateauroux - Nancy
1:4 (0:2)
febr. 27. 19:00
Grenoble - Chamois Niortais
1:1 (0:1)
febr. 27. 19:00
Dunkerque - Chambly
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 27. 11:30
Gaz Metan Medias - UTA Arad
1:2 (0:1)
febr. 27. 14:00
Academica Clinceni - Astra Giurgiu
1:1 (1:0)
febr. 27. 19:00
Chindia Targoviste - CS U Craiova
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
febr. 27. 11:30
Fatih Karagümrük - Alanyaspor
2:0 (0:0)
febr. 27. 11:30
Hatayspor - Ankaragücü
4:1 (1:1)
febr. 27. 14:00
Rizespor - Sivasspor
0:0
febr. 27. 17:00
Galatasaray - Erzurum BB
2:0 (2:0)

3 mérkőzés
febr. 27. 16:15
Cercle Brugge - Waasland-Beveren
2:0 (1:0)
febr. 27. 18:30
KV Oostende - Mechelen
2:0 (1:0)
febr. 27. 20:45
Kortrijk - Zulte-Waregem
1:2 (1:1)
4 mérkőzés
febr. 27. 16:00
Celtic - Aberdeen
1:0 (1:0)
febr. 27. 16:00
Kilmarnock - Dundee United
1:1 (0:1)
febr. 27. 16:00
Hibernian - Motherwell
0:2 (0:1)
febr. 27. 16:00
St. Mirren - Ross County
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 27. 17:00
Rapid Wien - Ried
1:0 (0:0)
febr. 27. 17:00
LASK Linz - Hartberg
1:2 (1:2)
febr. 27. 17:00
Admira - Swarovski Tirol
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
febr. 27. 13:00
Illichivets - Dnipro-1
2:2 (1:1)
febr. 27. 16:00
Vorskla Poltava - Oleksandria
3:1 (1:0)
febr. 27. 18:30
Kolos Kovalivka - Rukh Vynnyky
1:2 (1:0)
12 mérkőzés
febr. 27. 16:00
Ipswich - Doncaster
2:1 (1:0)
febr. 27. 16:00
Wimbledon - Hull
0:3 (0:2)
febr. 27. 16:00
Bristol Rovers - Shrewsbury
2:1 (1:0)
febr. 27. 16:00
Charlton Athletic - Blackpool
0:3 (0:2)
febr. 27. 16:00
Crewe - Sunderland AFC
2:2 (2:0)
febr. 27. 16:00
Peterborough - Wigan
2:1 (0:0)
febr. 27. 16:00
Fleetwood - Accrington Stanley
1:1 (1:1)
febr. 27. 16:00
Milton Keynes Dons - Oxford United
1:1 (1:0)
febr. 27. 16:00
Plymouth - Lincoln City
4:3 (2:1)
febr. 27. 16:00
Portsmouth - Gillingham
1:1 (1:1)
febr. 27. 16:00
Rochdale - Burton Albion
0:2 (0:0)
febr. 27. 16:00
Swindon - Northampton
2:1 (1:1)

6 mérkőzés
febr. 27. 14:00
Dynamo Dresden - Ingolstadt
4:0 (2:0)
febr. 27. 14:00
Kaiserslautern - Meppen
2:2 (1:1)
febr. 27. 14:00
Verl - Saarbrücken
1:3 (0:2)
febr. 27. 14:00
Viktoria Köln - Hansa Rostock
1:2 (1:1)
febr. 27. 14:00
Hallescher - Lübeck
2:1 (1:0)
febr. 27. 14:00
Wehen Wiesbaden - Magdeburg
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 27. 18:15
Servette - FC Zürich
3:1 (1:1)
febr. 27. 20:30
St. Gallen - Basel
3:1 (1:0)
2 mérkőzés
febr. 27. 16:15
Apollon Smyrnis - OFI Heraklion
2:1 (1:1)
febr. 27. 18:30
Asteras Tripolis - PAOK Saloniki
2:1 (1:0)
febr. 27. 17:00
Espanyol II - Badalona
0:2 (0:2)
febr. 27. 17:30
Llagostera - Cornella
2:1 (0:1)
febr. 27. 18:00
FC Andorra - Prat
3:0 (1:0)
febr. 27. 19:00
L'Hospitalet - Gimnastic
0:0
11 mérkőzés
febr. 27. 11:00
Gazovik Orenburg - Fakel
1:2 (1:1)
febr. 27. 11:00
Yenisey - Volgar Astrakhan
1:4 (0:2)
febr. 27. 12:00
Alania Vladikavkaz - Tomsk
2:3 (1:1)
febr. 27. 12:00
Irtysh Omsk - Neftekhimik
1:2 (0:1)
febr. 27. 12:00
Veles - Akron
1:1 (0:0)
febr. 27. 12:00
FK Nizhny Novgorod - Sovjetov
0:1 (0:0)
febr. 27. 13:00
Tekstilshchik - Chertanovo Moszkva
1:0 (0:0)
febr. 27. 13:00
Chayka - Shinnik
5:1 (4:1)
febr. 27. 16:00
Baltika Kaliningrad - Krasnodar II
2:0 (0:0)

4 mérkőzés
febr. 27. 21:10
Banfield - Colón
0:3 (0:1)
febr. 27. 21:10
Talleres Córdoba - Newell's Old Boys
2:2 (0:0)
febr. 27. 23:20
CA Independiente - Gimnasia La Plata
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 27. 15:00
Stal Mielec - Lechia Gdansk
0:1 (0:1)
febr. 27. 17:30
Jagiellonia - Piast Gliwice
0:1 (0:0)
febr. 27. 20:00
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
1:2 (1:1)
febr. 27. 15:00
Imolese - Mantova
1:5 (0:3)
febr. 27. 15:00
Gubbio - Vis Pesaro
1:1 (0:0)
febr. 27. 15:00
Sambenedettese - Südtirol
0:4 (0:2)
febr. 27. 15:00
Matelica - Virtus Verona
1:0 (1:0)
febr. 27. 17:30
Perugia - Modena
3:0 (2:0)
febr. 27. 17:30
Feralpisalo - Legnano
1:0 (1:0)
12 mérkőzés
febr. 27. 14:00
Crawley - Exeter
2:0 (0:0)
febr. 27. 16:00
Bolton Wanderers - Barrow
1:0 (0:0)
febr. 27. 16:00
Walsall - Bradford
1:2 (0:1)
febr. 27. 16:00
Leyton - Tranmere
1:3 (0:1)
febr. 27. 16:00
Mansfield - Morecambe
1:0 (1:0)
febr. 27. 16:00
Scunthorpe - Cheltenham
0:2 (0:2)
febr. 27. 16:00
Carlisle - Oldham
1:3 (1:0)
febr. 27. 16:00
Harrogate Town - Grimsby
1:0 (0:0)
febr. 27. 16:00
Newport - Stevenage
0:0
febr. 27. 16:00
Southend - Salford
0:0
febr. 27. 16:15
Port Vale - Cambridge United
0:1 (0:0)
febr. 27. 18:30
Forest Green Rovers - Colchester
3:0 (2:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
febr. 27. 12:30
Viterbese Castrense - Palermo
1:0 (1:0)
febr. 27. 15:00
Catanzaro - Ternana
2:1 (1:0)
febr. 27. 15:00
Bari - Foggia
1:0 (0:0)
febr. 27. 15:00
Virtus Francavilla - Monopoli
1:2 (0:2)
febr. 27. 17:30
Turris - Casertana
2:1 (1:1)
febr. 27. 17:30
Bisceglie - Juve Stabia
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
febr. 27. 14:00
Dunaszerdahely - Zemplín Michalovce
2:1 (1:0)
febr. 27. 14:00
Ruzomberok - FK Senica
2:3 (1:2)
febr. 27. 14:00
Pohronie - Trencín
0:1 (0:0)
febr. 27. 14:00
Nitra - Zlate Moravce
0:1 (0:1)
febr. 27. 17:00
Trnava - Zilina
2:1 (2:1)
2 mérkőzés
febr. 27. 17:30
Rijeka - Hajduk Split
0:1 (0:0)
febr. 27. 14:00
Eindhoven - Volendam
1:1 (0:1)
febr. 27. 16:30
Dordrecht - Helmond
2:1 (0:0)
febr. 27. 16:00
Lealtad - Numancia
1:1 (1:0)
7 mérkőzés
febr. 27. 14:00
Backa Palanka - Cukaricki
1:2 (0:0)
febr. 27. 14:00
Novi Pazar - Macva Sabac
4:0 (3:0)
febr. 27. 14:00
Radnicki Nis - Spartak Subotica
0:1 (0:0)
febr. 27. 14:00
Radnik Surdulica - Javor
2:0 (0:0)
febr. 27. 16:05
Metalac - Backa Topola
0:0
febr. 27. 16:05
Rad Belgrád - FK Mladost Lucani
0:1 (0:0)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
4 mérkőzés
febr. 27. 14:00
Opava - Jablonec
0:1 (0:0)
febr. 27. 16:00
Banik Ostrava - Teplice
1:1 (0:0)
febr. 27. 16:00
Bohemians 1905 - Budejovice
1:1 (0:0)
febr. 27. 18:30
Zbrojovka Brno - Viktoria Plzen
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
febr. 27. 13:00
AIK - AFC Eskilstuna
4:0 (3:0)
febr. 27. 13:00
Landskrona - Mjällby
0:3 (0:2)
febr. 27. 15:00
Helsingborg - Dalkurd
1:2 (0:2)
febr. 27. 15:00
Halmstad - Västeras SK
0:0
febr. 27. 15:00
Gauthiod - Häcken
0:3 (0:1)
febr. 27. 18:15
Grasshoppers - FC Schaffhausen
1:1 (0:0)
febr. 27. 14:30
Dornbirn - Grazer
1:3 (1:2)
febr. 27. 20:25
Vorwärts Steyr - Amstetten
1:2 (1:0)
febr. 27. 15:00
Pistoiese - AlbinoLeffe
0:0
febr. 27. 15:00
Giana Erminio - Pro Vercelli
1:2 (0:1)
febr. 27. 15:00
Novara - Pro Sesto
0:0
febr. 27. 16:30
Lucchese - Olbia
1:1 (0:1)
febr. 27. 17:30
Aurora Pro Patria - Como
2:1 (1:0)
febr. 27. 12:00
Covilha - Feirense
0:2 (0:1)
febr. 27. 16:00
Arouca - Cova Piedade
2:1 (2:1)
febr. 27. 18:00
Vilafranquense - FC Porto II
1:1 (0:1)
febr. 27. 18:00
Bourg-Péronnas - Le Mans
2:0 (1:0)
febr. 27. 18:00
Villefranche/Saone - Boulogne
1:1 (0:0)
febr. 27. 18:00
Bastia-Borgo - Stade Briochin
1:3 (1:1)
febr. 27. 18:00
Avranches - Lyon-Duchére
1:1 (0:0)
febr. 27. 18:30
US Orléans - Cholet
1:0 (0:0)
febr. 27. 19:00
Sete - SC Bastia
0:0
febr. 27. 20:00
Créteil - Annecy FC
4:1 (2:1)

VIATOM VÉROXIGÉNSZINT MÉRŐ
4 mérkőzés
febr. 27. 13:00
Bylis Ballsh - Skenderbeu
1:0 (0:0)
febr. 27. 13:00
Vllaznia - KF Tiranë
1:2 (1:1)
febr. 27. 13:00
Kastrioti - Apolonia Fier
0:0
febr. 27. 16:00
Partizani Tirana - Laci
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
febr. 27. 15:00
Nea Salamina - Enosis
1:2 (1:0)
febr. 27. 17:30
Doxa Katokopia - Ermis Aradippou
1:1 (0:0)
febr. 27. 15:45
Real Unión - Amorebieta
2:0 (0:0)
febr. 27. 18:00
Barakaldo - Racing Santander
0:4 (0:2)
8 mérkőzés
febr. 27. 06:00
Consadole Sapporo - Yokohama FC
5:1 (4:1)
febr. 27. 06:00
Urawa Red Diamonds - FC Tokyo
1:1 (0:0)
febr. 27. 06:00
Sanfrecce Hiroshima - Vegalta Sendai
1:1 (1:0)
febr. 27. 06:00
Oita Trinita - Tokushima Vortis
1:1 (0:1)
febr. 27. 07:00
Kashima Antlers - Shimizu
1:3 (0:0)
febr. 27. 07:00
Shonan Bellmare - Sagan Tosu
0:1 (0:0)
febr. 27. 08:00
Cerezo Osaka - Kashiwa Reysol
2:0 (1:0)
febr. 27. 09:00
Vissel Kobe - Gamba Osaka
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 27. 11:15
Slavia Szófia - Arda Kardzhali
3:2 (1:2)
febr. 27. 14:00
Ludogorets - CSKA Szófia
1:0 (1:0)
febr. 27. 16:45
Cherno More Varna - Beroe
2:1 (1:0)
febr. 27. 20:45
Union St. Gilloise - Lommel
3:2 (0:1)
febr. 27. 12:40
Lódzki - Odra Opole
2:1 (2:0)
febr. 27. 13:00
Sandecja Nowy Sacz - Miedz Legnica
2:0 (1:0)
febr. 27. 13:00
Stomil Olsztyn - Tychy
1:2 (1:1)
febr. 27. 15:00
Zaglebie Sosnowiec - Nieciecza
1:1 (0:0)
febr. 27. 16:00
Belchatow - Górnik Leczna
1:2 (0:1)

2 mérkőzés
febr. 27. 02:30
Puebla - Club Necaxa
1:0 (0:0)
febr. 27. 04:30
Mazatlán - Querétaro
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
febr. 27. 15:00
Celje - Tabor Sezana
0:3 (0:1)
febr. 27. 17:15
Maribor - Olimpija Ljubljana
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
febr. 27. 17:00
Borac Banja Luka - Olimpik Sarajevo
2:0 (0:0)
febr. 27. 19:05
Zrinjski - Krupa na Vrbasu
1:0 (1:0)
febr. 27. 16:00
Ayr - Arbroath
0:1 (0:0)
febr. 27. 16:00
Greenock Morton - Dundee FC
2:2 (1:0)
febr. 27. 16:00
Queen Of The South - Dunfermline
1:0 (0:0)
febr. 27. 16:00
Raith - Alloa
3:1 (0:1)
febr. 27. 14:00
Altinordu - Ümraniyespor
1:0 (0:0)
febr. 27. 17:00
Adana Demirspor - Bandirmaspor
2:0 (0:0)
7 mérkőzés
febr. 27. 16:00
Boreham Wood - Solihull Moors
2:2 (1:1)
febr. 27. 16:00
Yeovil - Dagenham & Redbridge
1:0 (0:0)
febr. 27. 16:00
Bromley - Altrincham
3:1 (3:1)
febr. 27. 16:00
King's Lynn - Weymouth
2:2 (2:2)
febr. 27. 16:00
Stockport - Chesterfield
2:0 (0:0)
febr. 27. 16:00
Wrexham - Wealdstone
4:1 (0:1)
febr. 27. 18:20
Hartlepool - Barnet
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
febr. 27. 15:00
Dinamo Tbilisi - Samgurali
1:1 (0:1)
febr. 27. 17:00
Torpedo Kutaisi - Dinamo Batumi
0:1 (0:0)

5 mérkőzés
febr. 27. 14:00
Bnei Sakhnin - Hapoel Haifa
0:1 (0:0)
febr. 27. 14:45
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Hadera
0:1 (0:0)
febr. 27. 17:00
Bnei Yehuda - Maccabi Petach-Tikva
0:1 (0:1)
febr. 27. 17:45
Maccabi Netanya - Hapoel Tel Aviv
0:1 (0:1)
febr. 27. 18:50
Maccabi Haifa - Ironi Kiryat Shmona
4:2 (2:1)
febr. 27. 16:00
Betis II - Yeclano
2:2 (0:1)
febr. 27. 13:45
Diagoras - Giorgos Karaiskakis
1:0 (1:0)
febr. 27. 13:45
OF Ierapetra - Trikala
1:1 (1:1)
febr. 27. 13:45
Kissamikos - Ionikos Nikea
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 27. 15:00
Grotta - Stjarnan
2:3 (0:0)
febr. 27. 18:00
KA Akureyri - Kopavogur
2:1 (0:0)
febr. 27. 20:30
Thor Akureyri - KR Reykjavik
0:4 (0:0)
febr. 27. 13:50
Al Baten - Al Wehda
3:0 (1:0)
febr. 27. 16:15
Al Ittifaq - Al Taawoun
0:3 (0:1)
febr. 27. 18:30
Al Faisaly - Al Ahli Jeddah
2:1 (0:0)
febr. 27. 16:00
Swift Hesperange - Hostert
2:0 (0:0)
febr. 27. 06:00
V-Varen Nagasaki - Zweigen Kanazawa
2:1 (2:0)
1 mérkőzés
febr. 27. 14:00
Kolding - Skive
2:4 (1:2)

febr. 27. 23:30
La Equidad - Boyacá Chicó
2:1 (1:0)
10 mérkőzés
2 mérkőzés
febr. 27. 14:00
Black Leopards - AmaZulu
1:0 (0:0)
febr. 27. 17:00
Maritzburg United - Orlando Pirates
1:3 (1:0)
febr. 27. 23:30
Sol de América - Guaraní
1:3 (1:1)
1 mérkőzés
febr. 27. 14:00
Rabotnicki - Sileks Kratovo
1:1 (0:0)
febr. 27. 15:00
Cibalia Vinkovci - Inter Zapresic
1:1 (0:1)
febr. 27. 15:00
Rude Zágráb - Kustosija
1:2 (1:2)
febr. 27. 15:00
Solin - Opatija
1:1 (1:0)
febr. 27. 15:00
Orijent 1919 - Dugopolje
0:1 (0:1)
febr. 27. 06:00
Jeonbuk - FC Seoul
2:0 (0:0)
febr. 27. 08:30
Daegu - Suwon City
1:1 (0:1)

1 mérkőzés
febr. 27. 13:30
Petrocub - Dacia-Buiucani
4:1 (2:0)
febr. 27. 22:00
Grecia - Cartaginés
1:2 (0:1)
febr. 27. 22:00
Jicaral - Guadalupe
3:2 (2:0)
febr. 27. 16:00
Carrick Rangers - Cliftonville
0:1 (0:1)
febr. 27. 16:00
Coleraine - Warrenpoint
2:1 (2:1)
febr. 27. 16:00
Crusaders - Glenavon
0:1 (0:0)
febr. 27. 16:00
Portadown - Ballymena
1:2 (1:1)
febr. 27. 18:30
Dungannon Swifts - Glentoran
0:1 (0:1)
febr. 27. 13:00
Trepca'89 - Prishtina
1:2 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 27. 14:00
Birkirkara - Floriana
2:0 (0:0)
febr. 27. 14:00
Santa Lucia - Mosta
2:3 (0:1)
febr. 27. 18:00
Hibernians - Zejtun Corinthians
2:0 (1:0)
febr. 27. 18:00
Gzira - Hamrun Spartans
1:2 (0:1)
febr. 27. 14:30
MC Oran - Paradou AC
3:1 (1:0)
febr. 27. 14:30
Ain M'lila - WA Tlemcen
0:3 (0:0)
febr. 27. 15:00
ES Sétif - Chlef
3:0 (1:0)
febr. 27. 16:00
MC Alger - Kabylie
1:2 (0:0)
febr. 27. 12:00
Southern District - Kitchee
1:2 (0:0)
febr. 27. 12:00
Happy Valley - Eastern
1:1 (1:0)
febr. 27. 01:00
Team Wellington - Hamilton Wanderers
3:2 (2:1)
febr. 27. 03:00
Auckland City - Waitakere
2:2 (1:0)

febr. 27. 14:00
Ben Guerdane - Métlaoui
0:0
febr. 27. 14:00
Slimane - ES Tunis
0:2 (0:1)
febr. 27. 16:00
Club Africain Tunis - Kairouan
4:2 (4:0)
febr. 27. 15:00
Faetano - Libertas
1:2 (0:0)
febr. 27. 15:00
Cosmos - La Fiorita
0:3 (0:0)
febr. 27. 15:00
Murata - Pennarossa
0:1 (0:0)
febr. 27. 16:00
Juvenes/Dogana - Fiorentino
2:4 (0:0)
febr. 27. 22:00
Marathón - Real Espana
1:2 (0:2)
febr. 27. 05:30
Gyeongnam - Anyang
1:2 (0:1)
febr. 27. 08:00
Ansan Greeners - Sangju Sangmu
1:1 (1:0)
febr. 27. 00:30
Deportivo Lara - Portuguesa FC
1:0 (0:0)
febr. 27. 05:30
Adelaide City - West Torrens
3:1 (2:0)
febr. 27. 05:30
Campbelltown - Adelaide Olympic
2:0 (0:0)
febr. 27. 05:30
Cumberland - Adelaide Blue Eagles
0:1 (0:0)
febr. 27. 05:30
Modbury Jets - Adelaide Raiders
2:2 (1:1)
febr. 27. 09:15
Logan Lightning - Brisbane City
1:1 (1:0)
febr. 27. 10:00
Isloch - Smorgon
0:1 (0:0)
febr. 27. 11:00
Neman Grodno - Volyn Lutsk
1:2 (0:1)
febr. 27. 11:00
Slavoj Vysehrad - Slavia Praha II
1:2 (0:1)
febr. 27. 11:00
Baltyk Gdynia - Gryf Wejherowo
2:1 (1:0)
febr. 27. 11:00
Roskilde - Holbaek
2:0 (1:0)
febr. 27. 11:30
Marbella - Bodo/Glimt
2:2 (1:1)
febr. 27. 11:50
Vitebsk - Dnepr Mogilev
0:4 (0:3)
febr. 27. 12:00
B.93 Kobenhavn - Hellerup
2:1 (1:1)
febr. 27. 12:30
Ruch Chorzów - Rozwój Katowice
4:0 (2:0)
febr. 27. 12:30
Naestved - Frem Kobenhavn
1:1 (1:1)
febr. 27. 12:45
Oulu - JS Hercules
0:1 (0:1)
febr. 27. 13:00
Norrby - Jönköpings Södra
0:2 (0:1)
febr. 27. 14:00
Lisen - Trinec
1:0 (0:0)
febr. 27. 14:00
Jihlava - Dukla Praha
2:2 (2:1)
febr. 27. 14:00
Varberg - Örgryte
0:0
febr. 27. 14:00
Middelfart - Nyköbing
1:2 (0:0)
febr. 27. 14:30
Dinamo Brest - Slavia Mozyr
2:1 (1:1)
febr. 27. 15:00
Sydvest - Holstebro
0:1 (0:0)
febr. 27. 15:00
Värnamo - Öster
3:0 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. AltT
335
40 (12%)
111 (33%)
422
337
38 (11%)
108 (32%)
406
3. Rati
333
40 (12%)
100 (30%)
400
342
40 (12%)
98 (29%)
396
342
34 (10%)
109 (32%)
388
342
31 (9%)
115 (34%)
385
331
34 (10%)
102 (31%)
374
349
33 (9%)
104 (30%)
373
9. Xxy
329
32 (10%)
105 (32%)
370
10. Ptomy
323
29 (9%)
111 (34%)
367

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont