Főoldal » Meccsek » 2021. február 28.

Meccsek - 2021. február 28.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. február 28.)


4 mérkőzés
febr. 28. 14:00
Celta Vigo - Valladolid
1:1 (0:0)
febr. 28. 16:15
Cádiz - Betis
0:1 (0:0)
febr. 28. 18:30
Granada - Elche
2:1 (1:1)
febr. 28. 21:00
Villarreal - Atlético Madrid
0:2 (0:1)
5 mérkőzés
febr. 28. 13:00
Leicester - Arsenal
1:3 (1:2)
febr. 28. 13:00
Crystal Palace - Fulham
0:0
febr. 28. 15:00
Tottenham - Burnley
4:0 (3:0)
febr. 28. 17:30
Chelsea - Manchester United
0:0
febr. 28. 20:15
Sheffield United - Liverpool
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 28. 14:30
Paks - Újpest
1:3 (1:0)
febr. 28. 17:00
ZTE - Fehérvár
0:2 (0:0)

6 mérkőzés
febr. 28. 12:30
Sampdoria - Atalanta
0:2 (0:1)
febr. 28. 15:00
Inter - Genoa
3:0 (1:0)
febr. 28. 15:00
Crotone - Cagliari
0:2 (0:0)
febr. 28. 15:00
Udinese - Fiorentina
1:0 (0:0)
febr. 28. 18:00
Napoli - Benevento
2:0 (1:0)
febr. 28. 20:45
AS Roma - AC Milan
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 28. 13:30
Union Berlin - Hoffenheim
1:1 (1:1)
febr. 28. 15:30
Mainz - Augsburg
0:1 (0:1)
febr. 28. 18:00
Bayer Leverkusen - Freiburg
1:2 (0:0)
10 mérkőzés
febr. 28. 14:00
Győri ETO - Debreceni EAC
1:0 (1:0)
febr. 28. 14:00
Kazincbarcika - Nyíregyháza
0:2 (0:0)
febr. 28. 14:00
Szentlőrinc - Pécsi MFC
0:0
febr. 28. 14:00
Békéscsabai Előre - Dorog
1:1 (0:0)
febr. 28. 14:00
Csákvár - Soroksár
3:0 (0:0)
febr. 28. 14:00
Budaörs - Ajka
2:7 (0:5)
febr. 28. 14:00
Siófok - Szeged 2011
2:3 (1:1)
febr. 28. 14:00
Szolnoki MÁV - Gyirmót
1:2 (1:0)
febr. 28. 17:00
Szombathelyi Haladás - Kaposvár
4:0 (4:0)
febr. 28. 19:30
Debreceni VSC - Vasas
1:2 (0:0)
7 mérkőzés
febr. 28. 13:00
AS Monaco - Brest
2:0 (0:0)
febr. 28. 15:00
Lorient - St. Etienne
2:1 (0:1)
febr. 28. 15:00
Reims - Montpellier HSC
0:0
febr. 28. 15:00
Angers - Lens
2:2 (2:1)
febr. 28. 15:00
Nimes - Nantes
1:1 (0:1)
febr. 28. 17:05
Lille - Strasbourg
1:1 (0:1)
febr. 28. 21:00
Olympique Marseille - Lyon
1:1 (1:1)

4 mérkőzés
febr. 28. 12:15
Sparta Rotterdam - Willem II
0:2 (0:0)
febr. 28. 14:30
PSV Eindhoven - Ajax
1:1 (1:0)
febr. 28. 14:30
Groningen - Fortuna Sittard
1:0 (0:0)
febr. 28. 16:45
Alkmaar - Feyenoord
4:2 (2:2)
febr. 28. 13:30
Sandhausen - Osnabrück
3:0 (1:0)
febr. 28. 13:30
FC Nürnberg - Braunschweig
0:0
febr. 28. 13:30
Heidenheim - Fortuna Düsseldorf
3:2 (1:0)
febr. 28. 14:00
Fuenlabrada - Girona
1:1 (0:1)
febr. 28. 16:00
Sporting Gijón - Espanyol
1:1 (1:1)
febr. 28. 18:15
Tenerife - Alcorcón
3:1 (0:0)
febr. 28. 21:00
Real Oviedo - Zaragoza
1:0 (0:0)
febr. 28. 11:00
Vidi II - Balatonfüred
1:4 (0:0)
febr. 28. 11:00
Gárdony - Komárom
2:1 (0:0)
febr. 28. 14:00
Lipót - SC Sopron
1:1 (0:0)
febr. 28. 14:00
Mosonmagyaróvár - BKV Előre
1:1 (0:0)
febr. 28. 14:00
Bicske - Veszprém
0:1 (0:0)
febr. 28. 14:00
Ménfőcsanak - Nagyatád
1:2 (0:0)
febr. 28. 14:00
Pápai Perutz - Tatabánya
1:0 (0:0)
febr. 28. 11:00
Újpest II - Ferencváros II
3:3 (0:0)
febr. 28. 11:00
Budapest Honvéd II - Vác
2:1 (0:0)
febr. 28. 11:00
Paks II - Kecskeméti TE
0:0
febr. 28. 14:00
Monor - Taksony
5:2 (0:0)
febr. 28. 14:00
Dunaújváros - Dabas-Gyón
0:2 (0:0)
febr. 28. 14:00
Szegedi Vasutas - ESMTK
0:6 (0:0)
febr. 28. 14:00
Majos - Kozármisleny
0:4 (0:0)
febr. 28. 14:00
FC Dabas - Körösladány
3:2 (0:0)
febr. 28. 14:00
Rákosmenti KSK - Szekszárd
1:0 (0:0)
febr. 28. 14:00
Iváncsa - Hódmezővásárhely
1:1 (0:0)

febr. 28. 14:00
DVSC-DEAC - Tiszaújváros
2:1 (0:0)
febr. 28. 14:00
Jászberény - Kisvárda II
2:2 (0:0)
febr. 28. 14:00
Mezőkövesd II - Sényő
2:2 (0:0)
febr. 28. 14:00
Putnok - Salgótarján
2:3 (0:0)
febr. 28. 14:00
Tállya - Tiszafüred
2:4 (0:0)
febr. 28. 14:00
Hatvan - Balassagyarmat
0:1 (0:0)
febr. 28. 14:00
Gyöngyös - Cegléd
1:1 (0:0)
febr. 28. 14:00
DVTK II - Sajóbábony
5:2 (0:0)
febr. 28. 14:00
BVSC-Zugló - Eger
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
febr. 28. 13:00
Wycombe - Norwich
0:2 (0:0)
febr. 28. 16:00
Portimonense - Marítimo
0:0
febr. 28. 18:30
Tondela - Gil Vicente
1:0 (1:0)
febr. 28. 21:00
Nacional - Braga
1:2 (0:2)
3 mérkőzés
febr. 28. 12:00
Szpartak Moszkva - Rubin Kazan
0:2 (0:0)
febr. 28. 14:30
Akhmat Grozny - Dinamo Moszkva
1:2 (0:2)
febr. 28. 17:00
FK Krasnodar - FK Ural
2:2 (1:0)
2 mérkőzés
febr. 28. 17:00
Hermannstadt - Sepsi
1:2 (1:1)
febr. 28. 19:30
Botosani - Steaua Bukarest
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 28. 14:00
Göztepe Izmir - Kasimpasa
1:0 (1:0)
febr. 28. 17:00
Trabzonspor - Fenerbahce
0:1 (0:0)

3 mérkőzés
febr. 28. 13:30
Standard Liege - Anderlecht
1:3 (0:1)
febr. 28. 20:45
Sint-Truidense - AS Eupen
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
febr. 28. 15:00
Livingston - St. Johnstone
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 28. 14:30
St. Pölten - Austria Wien
0:2 (0:2)
febr. 28. 14:30
Wolfsberger - Altach
0:1 (0:0)
febr. 28. 17:00
Sturm Graz - Salzburg
2:1 (2:0)
3 mérkőzés
febr. 28. 13:00
Minai - Olimpik Donetsk
2:1 (2:1)
febr. 28. 16:00
Shakhtar Donetsk - Zorya Lugansk
0:1 (0:0)
febr. 28. 18:30
Lviv - Dinamo Kiev
1:4 (0:2)
2 mérkőzés
febr. 28. 13:00
Türkgücü-Ataspor - Zwickau
1:1 (0:0)
febr. 28. 14:00
Uerdingen - Duisburg
1:2 (1:2)
3 mérkőzés
febr. 28. 16:00
Luzern - BSC Young Boys
2:2 (1:0)
febr. 28. 16:00
Lausanne - Lugano
2:0 (1:0)
febr. 28. 16:00
Sion - FC Vaduz
0:2 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 28. 14:00
Aris Saloniki - Atromitos
3:0 (1:0)
febr. 28. 16:15
Larisa - Panaitolikos
1:0 (1:0)
febr. 28. 16:15
Lamia - PAS Giannina
0:0
febr. 28. 18:30
Panathinaikosz - AEK Athen
1:1 (0:0)
febr. 28. 18:00
Lleida Esportiu - Barcelona II
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 28. 01:30
San Lorenzo - Central Córdoba SdE
0:4 (0:1)
febr. 28. 21:10
Platense - River Plate
0:1 (0:1)
febr. 28. 23:20
Estudiantes - Racing Club
0:0

3 mérkőzés
febr. 28. 12:30
Wisla Plock - Wisla Kraków
1:3 (0:0)
febr. 28. 15:00
Cracovia Krakow - Zaglebie Lubin
2:4 (1:2)
febr. 28. 17:30
Slask Wroclaw - Pogon Szczecin
2:1 (2:1)
febr. 28. 12:30
Carpi - Fermana
0:0
febr. 28. 15:00
Fano - Ravenna
1:1 (1:0)
febr. 28. 15:00
Triestina - Arezzo
2:2 (1:2)
febr. 28. 17:30
Padova - Cesena
0:0
febr. 28. 15:00
Vibonese - Catania
1:1 (1:1)
febr. 28. 17:30
Teramo - Paganese
2:0 (2:0)
1 mérkőzés
febr. 28. 15:00
Sered - Slovan Bratislava
0:5 (0:2)
2 mérkőzés
febr. 28. 15:00
NK Gorica - Istra 1961
2:1 (0:1)
febr. 28. 17:05
Dinamo Zágráb - Slaven Belupo
3:0 (0:0)
1 mérkőzés
febr. 28. 13:00
Oriolik - Rudar Labin
1:0 (0:0)
febr. 28. 12:15
Almere City - Cambuur
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
febr. 28. 14:00
Nordsjaelland - Aalborg
2:2 (1:1)
febr. 28. 14:00
Odense BK - Randers
2:1 (1:1)
febr. 28. 16:00
FC Kobenhavn - Aarhus
3:3 (1:3)
febr. 28. 18:00
Midtjylland - Bröndby
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
febr. 28. 17:00
Crvena Zvezda - Proleter Novi Sad
4:0 (2:0)

3 mérkőzés
febr. 28. 14:00
Mlada Boleslav - Karvina
2:0 (2:0)
febr. 28. 14:00
Sigma Olomouc - Zlín
0:1 (0:1)
febr. 28. 16:00
Slovácko - Slavia Praha
2:3 (2:1)
9 mérkőzés
febr. 28. 13:00
IFK Göteborg - Sundsvall
1:1 (0:0)
febr. 28. 13:00
Sandviken - Norrköping
1:4 (0:0)
febr. 28. 13:00
Lödde - Örebro
0:7 (0:5)
febr. 28. 13:00
Sirius - Trelleborg
1:1 (0:0)
febr. 28. 15:00
Kalmar - Brage
1:0 (0:0)
febr. 28. 15:00
Oskarshamns - Hammarby
0:3 (0:1)
febr. 28. 15:00
Falkenberg - Degerfors
1:3 (1:2)
febr. 28. 17:00
Utsikten - Elfsborg
1:4 (1:1)
febr. 28. 17:00
Djurgarden - Umea FC
7:0 (3:0)
febr. 28. 10:30
Wacker Innsbruck - Kapfenberg
1:1 (0:0)
febr. 28. 11:30
Rapid Wien II - Liefering
1:0 (1:0)
febr. 28. 12:30
Lecco - Juventus II
4:0 (2:0)
febr. 28. 15:00
Renate - Piacenza
1:1 (1:0)
febr. 28. 15:00
Pergolettese - Livorno
1:0 (0:0)
febr. 28. 17:30
Grosseto - Pontedera
3:1 (1:0)
febr. 28. 12:15
Estoril - Benfica II
3:2 (1:2)
febr. 28. 15:00
Mafra - Penafiel
1:0 (1:0)
febr. 28. 16:00
Casa Pia - UD Oliveirense
2:0 (2:0)
febr. 28. 18:00
Leixőes - Academico Viseu
2:1 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
2 mérkőzés
febr. 28. 15:00
Olympiakos Nicosia - Omonia Nikosia
0:1 (0:0)
febr. 28. 17:30
APOEL Nikosia - Ethnikos Achna
2:0 (1:0)
febr. 28. 17:00
Leioa - CD Alavés II
2:2 (0:1)
febr. 28. 17:00
Real Sociedad II - Arenas de Getxo
3:0 (1:0)
febr. 28. 17:30
Laredo - Portugalete
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 28. 11:00
Botev Vratsa - Tsarsko Selo
0:3 (0:2)
febr. 28. 13:30
Botev Plovdiv - Montana
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
febr. 28. 05:00
Avispa Fukuoka - Nagoya Grampus
1:2 (0:1)
febr. 28. 16:00
Lierse Kempenzonen - Seraing United
0:1 (0:1)
febr. 28. 20:00
Westerlo - Deinze
4:0 (2:0)
febr. 28. 12:40
Korona Kielce - Chrobry Glogów
2:2 (1:1)
3 mérkőzés
febr. 28. 00:00
Toluca - Club Atlas
0:0
febr. 28. 02:00
CF América - Pachuca
2:0 (2:0)
febr. 28. 04:00
Club León - Cruz Azul
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 28. 14:30
Bravo - NS Mura
0:1 (0:0)
febr. 28. 16:30
Domzale - ND Gorica
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 28. 13:00
Mladost Doboj Kakanj - Siroki Brijeg
0:1 (0:0)
febr. 28. 13:30
Sloboda Tuzla - Tuzla City
0:2 (0:0)

ORGANIC SHOP BIO ARCPEELING
febr. 28. 14:00
Belouizdad - Mamelodi Sundowns
1:5 (1:1)
febr. 28. 17:00
Wydad Casablanca - Kaizer Chiefs
4:0 (2:0)
febr. 28. 11:30
Keciörengücü - Samsunspor
1:1 (0:0)
febr. 28. 14:00
Bursaspor - Akhisar Belediyespor
3:2 (1:2)
febr. 28. 14:00
Eskisehirspor - Istanbulspor
0:3 (0:2)
febr. 28. 17:00
Giresunspor - Altay Izmir
1:2 (0:0)
febr. 28. 12:00
S.S. Reyes - Atlético Baleares
1:1 (1:0)
febr. 28. 13:30
Aswan - National Bank of Egypt
0:2 (0:0)
febr. 28. 18:30
Al Ahly - Tala'ea El Geish
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
febr. 28. 14:00
Telavi - Samtredia
1:0 (1:0)
febr. 28. 16:00
Dila Gori - Shukura
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
febr. 28. 12:00
Las Palmas II - Cádiz II
0:0
febr. 28. 17:00
Huelva - San Fernando
3:1 (2:1)
febr. 28. 06:05
Sydney FC - Macarthur
0:1 (0:1)
febr. 28. 08:10
Newcastle Jets - Wellington Phoenix
0:2 (0:1)
febr. 28. 12:45
Ergotelis - Apollon Larisa
1:0 (0:0)
febr. 28. 13:45
Levadiakos - Doxa Dramas
2:1 (0:0)
febr. 28. 13:45
Panachaiki - Xanthi
1:0 (1:0)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
3 mérkőzés
febr. 28. 14:00
Valur - Vikingur Olafsvik
3:0 (0:0)
febr. 28. 17:00
Leiknir Reykjavik - Fjölnir
3:4 (0:0)
febr. 28. 19:00
Keflavík - Selfoss
2:0 (0:0)
febr. 28. 19:00
Monarcas Morelia - Celaya
0:2 (0:0)
febr. 28. 14:00
Al Raed - Al-Ain
4:0 (1:0)
febr. 28. 16:15
Qadisiya Khubar - Al-Ittihad
1:4 (1:1)
febr. 28. 16:20
Al Fateh - Al-Hilal
2:5 (0:3)
febr. 28. 18:30
Al-Nassr - Abha
2:2 (0:1)
1 mérkőzés
febr. 28. 11:00
Alashkert - Lori
2:1 (1:1)
febr. 28. 16:00
F91 Dudelange - UNA Strassen
1:1 (0:0)
febr. 28. 16:00
Hamm Benfica - RFCU Luxemburg
0:1 (0:0)
febr. 28. 16:00
Progres Niedercorn - Differdange
1:1 (0:0)
febr. 28. 16:00
Wiltz - Mondorf-les-Bains
5:0 (2:0)
febr. 28. 16:00
Fola Esch - Rodange
4:1 (2:0)
febr. 28. 16:00
UT Pétange - Jeunesse Esch
1:2 (0:0)
febr. 28. 02:00
Patriotas - Atlético Junior
1:0 (0:0)
febr. 28. 20:00
Envigado - Independiente Medellín
1:1 (1:1)
febr. 28. 22:00
Deportes Tolima - Águilas Doradas
1:0 (0:0)
febr. 28. 05:00
Sagamihara - Kyoto Sanga
0:2 (0:0)
febr. 28. 06:00
Mito Hollyhock - Omiya Ardija
1:2 (1:0)
febr. 28. 06:00
Tochigi - Fagiano Okayama
0:2 (0:1)
febr. 28. 06:00
Thespa Kusatsu - Blaublitz Akita
2:1 (1:1)
febr. 28. 06:00
JEF United - Ventforet Kofu
1:1 (0:1)
febr. 28. 06:00
Machida Zelvia - Montedio Yamagata
1:1 (0:0)
febr. 28. 07:00
Tokyo Verdy - Ehime
3:0 (2:0)
febr. 28. 07:00
Ryukyu - Jubilo Iwata
1:0 (1:0)

febr. 28. 15:00
Olympique Safi - FUS Rabat
0:1 (0:1)
febr. 28. 17:15
Ittihad Tanger - Mouloudia Oujda
1:2 (1:2)
2 mérkőzés
febr. 28. 13:30
HB Koge - Vendsyssel
3:0 (2:0)
febr. 28. 15:00
Fremad Amager - Hobro
2:2 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 28. 14:00
TS Sporting - Richards Bay
1:2 (0:0)
febr. 28. 17:00
Chippa United - Cape Town City
2:1 (0:0)
febr. 28. 22:30
Club Olimpia - Cerro Porteno
2:0 (1:0)
5 mérkőzés
febr. 28. 14:00
Shkendija - Vardar Skopje
2:1 (1:1)
febr. 28. 14:00
Belasica - Struga
1:2 (0:1)
febr. 28. 14:00
Pelister - Renova
3:1 (2:1)
febr. 28. 14:00
Shkupi - Akademija Pandev
0:0
febr. 28. 13:00
Bijelo Brdo - Hajduk Split II
2:0 (0:0)
febr. 28. 15:00
Croatia Zmijavci - Osijek II
1:0 (1:0)
febr. 28. 17:00
HB Torshavn - Runavik
3:1 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 28. 11:30
Floresti - Speranta Nisporeni
4:4 (2:2)
febr. 28. 13:30
Zimbru - Codru Lozova
2:1 (2:1)
febr. 28. 06:00
Pohang - Incheon
2:1 (0:1)
febr. 28. 08:30
Suwon Blue Wings - Gwangju
1:0 (0:0)

febr. 28. 13:00
Rudar Pljevlja - OFK Petrovac
2:0 (1:0)
febr. 28. 14:00
Jezero - Sutjeska Niksic
0:2 (0:1)
febr. 28. 15:00
Iskra Danilovgrad - FK Podgorica
1:0 (0:0)
febr. 28. 16:00
Zeta - Decic
1:2 (0:1)
febr. 28. 02:00
Santos Guápiles - Saprissa
1:1 (1:0)
febr. 28. 03:00
Herediano - Pérez Zeledón
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
febr. 28. 11:30
Inter Club d'Escaldes - Carroi
2:0 (0:0)
febr. 28. 11:30
Engordany - Penya Encarnada
5:0 (2:0)
febr. 28. 16:30
FC Santa Coloma - UE Santa Coloma
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 28. 14:00
Balzan - Sliema Wanderers
5:1 (3:1)
febr. 28. 18:00
Senglea Athletic - Valletta
1:3 (0:2)
febr. 28. 13:00
Drita Gijlan - Besa Pejë
3:1 (0:0)
febr. 28. 13:30
Llapi - Ballkani
1:0 (0:0)
febr. 28. 08:00
Pegasus - Rangers FC
2:0 (0:0)
febr. 28. 12:00
Resources Capital - Warriors
1:5 (0:3)
5 mérkőzés
febr. 28. 11:30
Naft - Al Zawra'a
0:0
febr. 28. 12:00
Al-Qasim - Al Karkh
0:0
febr. 28. 12:00
Al Diwaniya - Naft Maysan
1:1 (0:1)
febr. 28. 13:30
Al Talaba - Alsinaat Alkahrabaiya
1:2 (0:0)
febr. 28. 15:30
Naft Al-Wasat - Al Najaf
0:1 (0:0)

febr. 28. 14:00
Étoile Sahel - CS Sfaxien
0:1 (0:1)
febr. 28. 14:00
Tataouine - Rejiche
1:1 (0:0)
febr. 28. 14:00
Olympique Béja - Stade Tunisien
1:1 (1:0)
febr. 28. 15:00
San Giovanni - Tre Fiori
1:1 (0:0)
febr. 28. 15:00
Domagnano - Cailungo
0:3*
febr. 28. 15:00
Folgore / Falciano - Tre Penne
1:0 (0:0)
febr. 28.
UPNFM - Real de Minas
2:0 (1:0)
febr. 28. 00:15
Vida - Real Sociedad
2:2 (1:0)
febr. 28. 23:00
Motagua - CD Olimpia
1:2 (1:2)
febr. 28. 05:30
Bucheon 1995 - Daejeon Citizen
1:2 (0:0)
febr. 28. 08:00
Busan I'Park - Seoul E-Land
0:3 (0:0)
febr. 28. 11:00
Suduva - Nevezis
1:0 (0:0)
febr. 28. 13:00
FK Minsk - FK Gomel
1:2 (0:0)
febr. 28. 21:00
Deportivo Lara - Hermanos Colmenares
2:2 / tizenegyesekkel 4:3 (1:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
284
36 (13%)
92 (32%)
364
279
33 (12%)
97 (35%)
359
   Pelya
274
39 (14%)
82 (30%)
359
284
32 (11%)
96 (34%)
352
283
35 (12%)
87 (31%)
349
282
32 (11%)
94 (33%)
348
270
40 (15%)
73 (27%)
346
284
35 (12%)
85 (30%)
345
9. Xxy
272
33 (12%)
89 (33%)
343
273
33 (12%)
88 (32%)
341

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont