Főoldal » Meccsek » 2021. február 20.

Meccsek - 2021. február 20.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. február 20.)


4 mérkőzés
febr. 20. 14:00
Elche - Eibar
1:0 (1:0)
febr. 20. 16:15
Atlético Madrid - Levante
0:2 (0:1)
febr. 20. 18:30
Valencia - Celta Vigo
2:0 (0:0)
febr. 20. 21:00
Valladolid - Real Madrid
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 20. 13:30
Southampton - Chelsea
1:1 (1:0)
febr. 20. 16:00
Burnley - West Bromwich
0:0
febr. 20. 18:30
Liverpool - Everton
0:2 (0:1)
febr. 20. 21:00
Fulham - Sheffield United
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 20. 14:45
ZTE - Újpest
3:0 (1:0)
febr. 20. 17:00
Fehérvár - Diósgyőr
1:3 (1:0)
febr. 20. 19:30
Ferencváros - Budapest Honvéd
1:0 (0:0)

3 mérkőzés
febr. 20. 15:00
Lazio - Sampdoria
1:0 (1:0)
febr. 20. 18:00
Genoa - Hellas Verona
2:2 (0:1)
febr. 20. 20:45
Sassuolo - Bologna
1:1 (0:1)
5 mérkőzés
febr. 20. 15:30
Eintracht Frankfurt - Bayern München
2:1 (2:0)
febr. 20. 15:30
Mönchengladbach - Mainz
1:2 (1:1)
febr. 20. 15:30
Freiburg - Union Berlin
0:1 (0:0)
febr. 20. 15:30
1. FC Köln - VfB Stuttgart
0:1 (0:0)
febr. 20. 18:30
Schalke 04 - Borussia Dortmund
0:4 (0:2)
4 mérkőzés
febr. 20. 13:30
Fleury-Mérogis - Annecy FC
1:1 (0:0)
febr. 20. 13:30
Montagnarde - Stade Briochin
1:1 (1:1)
febr. 20. 13:30
Loon-Plage - Boulogne
0:3 (0:1)
febr. 20. 14:00
Red Star FC 93 - Quevilly
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
febr. 20. 13:00
St. Etienne - Reims
1:1 (0:0)
febr. 20. 17:00
Nantes - Olympique Marseille
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 20. 18:45
FC Emmen - Zwolle
3:2 (2:1)
febr. 20. 20:00
Venlo - Alkmaar
1:4 (1:1)
febr. 20. 21:00
Fortuna Sittard - Den Haag
2:0 (1:0)
febr. 20. 13:00
Osnabrück - Heidenheim
1:2 (0:1)
febr. 20. 13:00
St. Pauli - Darmstadt
3:2 (1:0)
febr. 20. 13:00
Paderborn - Sandhausen
2:1 (1:1)
febr. 20. 16:00
Espanyol - Sabadell
1:0 (0:0)
febr. 20. 18:15
Albacete - Sporting Gijón
0:1 (0:1)
febr. 20. 20:30
Las Palmas - FC Cartagena
2:0 (2:0)

11 mérkőzés
febr. 20. 13:30
Coventry - Brentford
2:0 (1:0)
febr. 20. 16:00
Huddersfield - Swansea
4:1 (1:1)
febr. 20. 16:00
Norwich - Rotherham
1:0 (1:0)
febr. 20. 16:00
Nottingham Forest - Blackburn Rovers
1:0 (1:0)
febr. 20. 16:00
Bristol City - Barnsley
0:1 (0:0)
febr. 20. 16:00
Millwall - Wycombe
0:0
febr. 20. 16:00
Queens Park - Bournemouth
2:1 (0:0)
febr. 20. 16:00
Stoke - Luton
3:0 (1:0)
febr. 20. 16:00
Cardiff - Preston
4:0 (1:0)
febr. 20. 16:00
Reading - Middlesbrough
0:2 (0:2)
febr. 20. 16:00
Sheffield Wednesday - Birmingham
0:1 (0:0)
7 mérkőzés
febr. 20. 14:00
Brescia - Cremonese
1:2 (1:0)
febr. 20. 14:00
Ascoli - Salernitana
0:2 (0:2)
febr. 20. 14:00
Venezia - Entella
3:2 (1:2)
febr. 20. 14:00
Vicenza - SPAL
2:2 (0:2)
febr. 20. 14:00
Cittadella - Reggiana
0:3 (0:2)
febr. 20. 16:00
Chievo - Monza
0:1 (0:0)
febr. 20. 18:00
Pisa - Empoli
1:1 (1:0)
febr. 20. 16:30
Belenenses - Nacional
2:1 (1:1)
febr. 20. 18:30
Gil Vicente - Santa Clara
1:0 (0:0)
febr. 20. 21:30
Sporting CP - Portimonense
2:0 (2:0)

2 mérkőzés
febr. 20. 15:00
Zenit Szentpétervár - Arsenal-Tula
1:2 (1:2)
febr. 20. 17:30
Dinamo Moszkva - Szpartak Moszkva
2:0 (1:0)
febr. 20. 15:00
Valenciennes - Troyes
2:2 (1:0)
febr. 20. 19:00
Le Havre - Dunkerque
1:1 (0:0)
febr. 20. 19:00
Chambly - Auxerre
0:1 (0:0)
febr. 20. 19:00
Paris FC - Chateauroux
1:0 (0:0)
febr. 20. 19:00
Rodez - Toulouse
1:0 (1:0)
febr. 20. 19:00
Ajaccio - Clermont
0:2 (0:0)
febr. 20. 19:00
Nancy - Grenoble
1:2 (1:0)
febr. 20. 19:00
Amiens SC - Sochaux
0:1 (0:0)
febr. 20. 19:00
Chamois Niortais - Pau
2:1 (2:0)
2 mérkőzés
febr. 20. 16:00
Sepsi - Academica Clinceni
0:0
febr. 20. 19:00
Steaua Bukarest - Chindia Targoviste
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
febr. 20. 11:30
Kasimpasa - Fatih Karagümrük
3:2 (1:1)
febr. 20. 14:00
Malatyaspor - Konyaspor
2:3 (2:0)
febr. 20. 14:00
Denizlispor - Genclerbirligi
1:0 (1:0)
febr. 20. 17:00
Alanyaspor - Galatasaray
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 20. 16:15
AS Eupen - KV Oostende
1:1 (0:0)
febr. 20. 18:30
Mouscron-Péruwelz - Cercle Brugge
1:2 (0:1)
febr. 20. 20:45
Waasland-Beveren - Sporting Charleroi
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 20. 01:30
Sao Paulo - Palmeiras
1:1 (0:0)
febr. 20. 22:30
Coritiba - Ceará
0:2 (0:0)

4 mérkőzés
febr. 20. 16:00
Aberdeen - Kilmarnock
1:0 (1:0)
febr. 20. 16:00
Hibernian - Hamilton
2:0 (1:0)
febr. 20. 16:00
Motherwell - St. Johnstone
0:3 (0:2)
febr. 20. 16:00
St. Mirren - Livingston
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
febr. 20. 17:00
Austria Wien - Altach
5:1 (0:1)
febr. 20. 17:00
Swarovski Tirol - St. Pölten
0:1 (0:0)
febr. 20. 17:00
Hartberg - Ried
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
febr. 20. 13:00
Illichivets - Zorya Lugansk
0:1 (0:1)
febr. 20. 16:00
Oleksandria - Minai
3:0 (1:0)
febr. 20. 18:30
Lviv - Kolos Kovalivka
0:2 (0:1)
12 mérkőzés
febr. 20. 14:00
Gillingham - Bristol Rovers
2:0 (0:0)
febr. 20. 16:00
Ipswich - Oxford United
0:0
febr. 20. 16:00
Doncaster - Hull
3:3 (1:3)
febr. 20. 16:00
Portsmouth - Blackpool
0:1 (0:0)
febr. 20. 16:00
Wigan - Lincoln City
1:2 (1:1)
febr. 20. 16:00
Accrington Stanley - Shrewsbury
1:1 (0:0)
febr. 20. 16:00
Peterborough - Wimbledon
3:0 (0:0)
febr. 20. 16:00
Burton Albion - Sunderland AFC
0:3 (0:2)
febr. 20. 16:00
Fleetwood - Charlton Athletic
1:1 (1:1)
febr. 20. 16:00
Milton Keynes Dons - Northampton
4:3 (2:1)
febr. 20. 16:00
Rochdale - Plymouth
0:0
febr. 20. 16:00
Swindon - Crewe
2:1 (1:1)

6 mérkőzés
febr. 20. 14:00
Ingolstadt - Kaiserslautern
1:0 (0:0)
febr. 20. 14:00
Zwickau - Dynamo Dresden
0:2 (0:2)
febr. 20. 14:00
Duisburg - Unterhaching
2:1 (1:1)
febr. 20. 14:00
Lübeck - Türkgücü-Ataspor
0:2 (0:1)
febr. 20. 14:00
Saarbrücken - 1860 München
2:1 (1:0)
febr. 20. 14:00
Hansa Rostock - Waldhof Mannheim
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
febr. 20. 18:15
FC Vaduz - St. Gallen
2:1 (1:0)
febr. 20. 20:30
Basel - Lausanne
0:0
2 mérkőzés
febr. 20. 16:15
Atromitos - Larisa
1:1 (0:1)
febr. 20. 18:30
AEK Athen - Asteras Tripolis
2:2 (1:2)
febr. 20. 16:30
Atzeneta - Levante II
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
febr. 20. 21:10
Tigre - Alvarado
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 20. 01:30
Arsenal FC - Banfield
0:2 (0:0)
febr. 20. 21:10
Godoy Cruz - Estudiantes
0:2 (0:0)
febr. 20. 21:10
Lanus - Defensa y Justicia
2:1 (2:1)
febr. 20. 23:20
Racing Club - Aldosivi
2:2 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 20. 15:00
Legia Warszawa - Wisla Plock
5:2 (3:2)
febr. 20. 17:30
Podbeskidzie - Jagiellonia
1:1 (1:0)
febr. 20. 20:00
Lechia Gdansk - Górnik Zabrze
2:0 (2:0)
10 mérkőzés
febr. 20. 16:00
Scunthorpe - Harrogate Town
3:1 (2:1)
febr. 20. 16:00
Barrow - Morecambe
1:2 (0:1)
febr. 20. 16:00
Stevenage - Walsall
1:1 (0:1)
febr. 20. 16:00
Mansfield - Cambridge United
0:3 (0:0)
febr. 20. 16:00
Salford - Carlisle
1:1 (0:1)
febr. 20. 16:00
Southend - Bolton Wanderers
0:1 (0:0)
febr. 20. 16:00
Tranmere - Oldham
2:2 (1:1)
febr. 20. 16:00
Cheltenham - Bradford
0:2 (0:1)
febr. 20. 16:00
Crawley - Colchester
1:0 (0:0)
febr. 20. 16:00
Leyton - Port Vale
1:1 (0:0)

2 mérkőzés
febr. 20. 15:00
Istra 1961 - Varazdin
0:1 (0:0)
febr. 20. 17:05
Lokomotiv Zágráb - NK Gorica
0:3 (0:1)
5 mérkőzés
febr. 20. 14:00
Slovan Bratislava - Pohronie
1:0 (0:0)
febr. 20. 14:00
Zlate Moravce - Ruzomberok
3:1 (2:0)
febr. 20. 14:00
Zemplín Michalovce - Sered
0:2 (0:0)
febr. 20. 14:00
FK Senica - Trencín
2:3 (1:1)
febr. 20. 15:00
Nitra - Trnava
0:1 (0:0)
febr. 20. 14:00
Top Oss - Almere City
2:4 (0:2)
febr. 20. 16:30
MVV - Excelsior Rotterdam
1:0 (0:0)
febr. 20. 16:00
Burgos - Leonesa
2:1 (0:1)
febr. 20. 16:30
Real Oviedo II - Lealtad
2:1 (0:1)
febr. 20. 19:00
Racing Ferrol - Deportivo La Coruna
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
febr. 20. 13:00
Cukaricki - Zlatibor Cajetina
2:0 (0:0)
6 mérkőzés
febr. 20. 13:00
Hammarby - AFC Eskilstuna
4:1 (2:0)
febr. 20. 13:00
Sandviken - IFK Göteborg
3:4 (1:1)
febr. 20. 13:00
Norrköping - Sundsvall
2:0 (2:0)
febr. 20. 15:00
Oskarshamns - AIK
1:2 (0:1)
febr. 20. 15:00
Örebro - Trelleborg
0:1 (0:1)
febr. 20. 15:00
Lödde - Sirius
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 20. 14:00
FK Pardubice - Banik Ostrava
3:2 (1:0)
febr. 20. 14:00
Pribram - Slovácko
1:4 (0:2)
febr. 20. 14:00
Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno
1:0 (0:0)
febr. 20. 16:30
Zlín - Sparta Praha
0:3 (0:2)

Unatkozol? Gyere játszani!
febr. 20. 18:15
Neuchatel Xamax FC - Winterthur
3:1 (0:0)
febr. 20. 18:15
Kriens - Chiasso
2:0 (0:0)
febr. 20. 14:30
FAC Team für Wien - Dornbirn
0:1 (0:1)
febr. 20. 20:25
Kapfenberg - Grazer
3:1 (2:1)
febr. 20. 12:00
Cova Piedade - Chaves
1:1 (0:0)
febr. 20. 18:00
Vizela - Casa Pia
3:1 (0:0)
febr. 20. 20:00
Cholet - Créteil
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
febr. 20. 13:00
Laci - Kastrioti
1:0 (1:0)
febr. 20. 13:00
KF Tiranë - Teuta Durres
0:1 (0:1)
febr. 20. 13:00
Apolonia Fier - Bylis Ballsh
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 20. 15:00
Anorthosis - Doxa Katokopia
1:0 (1:0)
febr. 20. 17:30
Omonia Nikosia - APOEL Nikosia
1:0 (1:0)
6 mérkőzés
febr. 20. 12:00
Kuopion - Oulu
1:0 (0:0)
febr. 20. 12:00
Turku - PK-35 Vantaa
2:2 (1:2)
febr. 20. 13:00
HIFK Helsinki - Lahti
1:0 (0:0)
febr. 20. 13:30
SJK - Ilves
3:0 (1:0)
febr. 20. 16:30
Rovaniemi - KPV Kokkola
2:1 (0:1)
febr. 20. 16:45
Vaasa - Jaro
3:1 (2:0)
febr. 20. 16:30
Amorebieta - CD Alavés II
3:2 (1:1)
febr. 20. 16:30
Mutilvera - Tudelano
0:1 (0:0)
febr. 20. 18:30
Real Unión - Real Sociedad II
3:1 (1:0)

Sanytol ferőtlenítők
3 mérkőzés
febr. 20. 11:30
Arda Kardzhali - Botev Vratsa
3:2 (2:0)
febr. 20. 14:00
Lokomotiv Plovdiv - Ludogorets
3:2 (2:1)
febr. 20. 16:30
CSKA Szófia - Cherno More Varna
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
febr. 20. 05:35
Kawasaki Frontale - Gamba Osaka
3:2 (2:0)
febr. 20. 20:45
RWDM - Westerlo
2:1 (0:1)
febr. 20. 12:40
Lódzki - Tychy
0:3 (0:1)
febr. 20. 17:40
Widzew Lódz - Korona Kielce
2:0 (2:0)
2 mérkőzés
febr. 20. 02:30
Club Necaxa - Monterrey
1:1 (0:1)
febr. 20. 04:30
Juárez - Mazatlán
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 20. 14:30
Bravo - Koper
3:0 (1:0)
febr. 20. 17:15
Maribor - Celje
0:1 (0:0)
febr. 20. 20:00
NS Mura - ND Gorica
3:1 (1:1)
febr. 20. 16:00
Dundee FC - Queen Of The South
2:3 (0:2)
febr. 20. 16:00
Ayr - Inverness
0:2 (0:1)
febr. 20. 16:00
Dunfermline - Alloa
2:1 (1:1)
febr. 20. 16:00
Arbroath - Raith
1:0 (0:0)
10 mérkőzés
febr. 20. 16:00
Weymouth - Solihull Moors
0:0
febr. 20. 16:00
Hartlepool - Yeovil
2:1 (0:0)
febr. 20. 16:00
Notts - Chesterfield
0:1 (0:1)
febr. 20. 16:00
Aldershot - Wrexham
3:0 (1:0)
febr. 20. 16:00
Altrincham - Boreham Wood
2:3 (0:2)
febr. 20. 16:00
Bromley - Maidenhead
2:2 (2:0)
febr. 20. 16:00
Eastleigh - Stockport
1:0 (0:0)
febr. 20. 16:00
Barnet - Woking
0:2 (0:1)
febr. 20. 16:00
Sutton - Wealdstone
4:1 (3:0)
febr. 20. 18:20
Torquay - Halifax
2:3 (1:1)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
febr. 20. 14:00
Altinordu - Adanaspor
1:1 (1:1)
febr. 20. 14:00
Giresunspor - Osmanlispor
1:0 (1:0)
febr. 20. 17:00
Istanbulspor - Samsunspor
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
febr. 20. 13:00
Kesla - Zira
2:2 (2:1)
febr. 20. 15:00
Neftchi - Qabala
1:0 (0:0)
febr. 20. 18:30
Don Benito - Mérida AD
0:0
febr. 20. 16:00
Misr Lel Makasa - Wadi Degla
3:1 (1:0)
febr. 20. 14:00
AS Kigali - CS Sfaxien
1:1 (1:0)
febr. 20. 16:15
Bnei Yehuda - Hapoel Haifa
3:3 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
febr. 20. 19:30
Maccabi Haifa - Hapoel Umm al-Fahm
2:1 (1:1)
febr. 20. 17:00
Lorca Deportiva - UCAM Murcia
1:2 (0:1)
febr. 20. 18:00
Betis II - Granada II
0:2 (0:2)
febr. 20. 07:05
Western United - Macarthur
4:1 (2:0)
febr. 20. 09:10
Sydney FC - Brisbane Roar
0:0
febr. 20. 13:30
Ergotelis - Panachaiki
1:0 (0:0)

8 mérkőzés
febr. 20. 12:00
KR Reykjavik - Fram Reykjavik
8:2 (0:0)
febr. 20. 12:30
Kopavogur - Afturelding
2:0 (0:0)
febr. 20. 13:00
Keflavík - Vestri
5:0 (0:0)
febr. 20. 15:00
Selfoss - Grotta
0:2 (0:0)
febr. 20. 17:00
Vikingur Olafsvik - KA Akureyri
0:5 (0:0)
febr. 20. 19:45
Thor Akureyri - Kórdrengir
1:3 (0:0)
febr. 20. 00:00
Mineros de Zacatecas - Atlante
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 20. 14:00
Hobro - Helsingor
0:1 (0:0)
febr. 20. 15:00
Hvidovre - Fremad Amager
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
febr. 20. 11:00
Shirak - Lori
0:1 (0:0)
febr. 20. 15:00
Moghreb Tétouan - Olympique Safi
1:3 (1:1)
febr. 20. 17:15
FUS Rabat - Youssoufia Berrechid
1:2 (1:0)
febr. 20. 19:30
Mouloudia Oujda - FAR Rabat
1:2 (1:1)
febr. 20. 15:00
UNA Strassen - RFCU Luxemburg
2:1 (0:0)
febr. 20. 16:00
Wiltz - Victoria Rosport
2:0 (0:0)
febr. 20. 16:00
Swift Hesperange - Mondorf-les-Bains
2:1 (0:0)
febr. 20. 17:00
Fola Esch - Etzella Ettelbruck
3:0 (0:0)

febr. 20. 02:00
Deportes Tolima - Patriotas
3:1 (2:1)
febr. 20. 21:15
Envigado - Atlético Bucaramanga
1:0 (1:0)
febr. 20. 22:30
12 de Octubre - Sol de América
0:5 (0:4)
febr. 20. 14:00
Kaizer Chiefs - SuperSport United
1:1 (1:0)
febr. 20. 14:30
Chippa United - TS Galaxy
1:1 (0:0)
febr. 20. 16:00
Baroka - Black Leopards
2:1 (0:0)
febr. 20. 15:00
Medimurje Cakovec - Cibalia Vinkovci
1:2 (0:0)
febr. 20. 15:00
Bijelo Brdo - Croatia Zmijavci
1:2 (1:1)
febr. 20. 15:00
Dugopolje - Dubrava
3:1 (1:0)
febr. 20. 15:00
Junak Sinj - Orijent 1919
1:1 (1:1)
febr. 20. 15:00
Kustosija - Solin
3:2 (3:0)
febr. 20. 15:00
Inter Zapresic - Rude Zágráb
1:2 (1:0)
febr. 20. 15:00
Opatija - Radnik Sesvete
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 20. 11:30
Milsami - Speranta Nisporeni
3:0 (3:0)
febr. 20. 13:30
Sheriff Tiraspol - Sfintul Gheorghe
4:1 (1:0)
febr. 20. 22:00
Limón - Santos Guápiles
3:2 (3:1)
febr. 20. 16:00
Crusaders - Ballymena
2:1 (1:1)
febr. 20. 16:00
Cliftonville - Larne
1:0 (1:0)
febr. 20. 16:00
Carrick Rangers - Glenavon
3:4 (1:2)
febr. 20. 18:30
Linfield - Coleraine
0:0

4 mérkőzés
febr. 20. 14:00
Sliema Wanderers - Birkirkara
2:2 (1:1)
febr. 20. 14:00
Tarxien Rainbows - Senglea Athletic
4:2 (2:0)
febr. 20. 18:00
Floriana - Gudja United
1:0 (1:0)
febr. 20. 18:00
Zejtun Corinthians - Gzira
0:4 (0:2)
febr. 20. 13:00
Drita Gijlan - Trepca'89
1:2 (0:0)
febr. 20. 14:30
Paradou AC - Olympique Médéa
2:1 (0:1)
febr. 20. 15:00
WA Tlemcen - Bordj Bou Arreridj
3:1 (0:0)
febr. 20. 15:00
Chlef - Saoura
0:6 (0:3)
febr. 20. 22:00
Marathón - Motagua
0:1 (0:1)
febr. 20. 04:30
South Hobart - Riverside Olympic
8:1 (5:0)
febr. 20. 05:30
Modbury Jets - Western Strikers
0:1 (0:1)
febr. 20. 07:30
West Torrens - Adelaide Raiders
2:1 (2:0)
febr. 20. 08:15
Gold Coast United - Brisbane City
3:1 (1:1)
febr. 20. 09:00
Baltika Kaliningrad - Aktobe
2:0 (1:0)
febr. 20. 09:00
Dinamo Minsk - Veles
0:2 (0:0)
febr. 20. 09:00
Manly - North Shore Mariners
0:1 (0:1)
febr. 20. 09:00
Sydney United - Spirit FC
1:0 (1:0)
febr. 20. 09:30
Dnepr Mogilev - Isloch
2:3 (0:0)
febr. 20. 10:00
Neman Grodno - Lida
2:0 (2:0)
febr. 20. 11:00
Jihlava - Chrudim
5:3 (4:2)
febr. 20. 11:00
Dukla Praha - Slavia Praha II
5:1 (2:1)
febr. 20. 11:00
Kluczbork - Polonia Nysa
3:2 (1:2)
febr. 20. 11:00
Polonia Bytom - Hutnik Nowa Huta
0:1 (0:1)
febr. 20. 11:30
Middelfart - Avarta
2:2 (0:1)
febr. 20. 12:00
Chrobry Glogów - Unia Janikowo
1:0 (1:0)
febr. 20. 12:00
Thisted - Holstebro
4:2 (0:0)
febr. 20. 12:00
Lisen - Slavoj Vysehrad
2:2 (0:1)
febr. 20. 12:00
Górnik Leczna - Wisla Sandomierz
3:1 (3:0)
febr. 20. 12:00
Vihren Sandanski - Bansko
1:1 (1:0)
febr. 20. 12:30
Norrby - Örgryte
0:0
febr. 20. 13:00
Jönköpings Södra - Lindome
0:1 (0:0)
febr. 20. 13:00
Nyköbing - Frem Kobenhavn
1:0 (0:0)
febr. 20. 13:00
Värnamo - Sylvia
0:0
febr. 20. 13:45
Sloboda Tuzla - FK Rudar
0:0
febr. 20. 14:00
Dinamo Brest - Volyn Lutsk
0:1 (0:0)
febr. 20. 14:00
Chrobry Glogów - Swit Skolwin
3:1 (1:0)
febr. 20. 14:00
AB Tarnby - Roskilde
2:1 (1:0)
febr. 20. 14:00
Torpedo Zhodino - Rotor Volgograd
2:1 (0:0)
febr. 20. 14:30
Bregalnica Stip - FK Skopje
0:0
febr. 20. 14:30
Dinamo Pancevo - OFK Belgrád
0:2 (0:1)
febr. 20. 14:30
Chertanovo Moszkva - Zhetysu
2:1 (2:1)
febr. 20. 15:00
Fakel - Dinamo Minsk
1:1 (0:0)
febr. 20. 15:00
Gazovik Orenburg - Tobol
0:1 (0:1)
febr. 20. 15:45
Isloch - FK Gomel
2:2 (1:2)
febr. 20. 15:45
Varberg - Öster
1:0 (0:0)
febr. 20. 17:00
Vasalund - Frej
4:0 (0:0)
febr. 20. 17:00
FS METTA/LU Riga - Spartaks Jürmala
0:3 (0:0)
febr. 20. 18:00
Kalisz - Nielba Wagrowiec
4:1 (0:0)
febr. 20. 21:00
Novo Hamburgo - Caxias
0:0

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
309
28 (9%)
119 (39%)
378
298
40 (13%)
87 (29%)
374
3. Xxy
290
27 (9%)
119 (41%)
373
296
30 (10%)
111 (38%)
372
298
36 (12%)
93 (31%)
366
308
26 (8%)
117 (38%)
364
308
24 (8%)
120 (39%)
360
308
30 (10%)
105 (34%)
360
298
40 (13%)
79 (27%)
358
298
29 (10%)
106 (36%)
357

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont