Főoldal » Meccsek » 2021. február 20. » Lorca Deportiva - UCAM Murcia

Lorca Deportiva - UCAM Murcia 1:2 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 15. forduló - 2021. február 20. 17:00
Helyszín: Estadio Francisco Artés Carrasco (Lorca)

Jordi Sánchez ('42, 0-1), Mustafá Azman ('55, 1-1), Jordi Sánchez ('67, 1-2)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Lorca Deportiva utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlen

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább UCAM Murcia győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az UCAM Murcia csapatának kedvez (4:0).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Lorca Deportiva stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az UCAM Murcia csapatának kedvez (3:0).

Az elmúlt fél évben a Lorca Deportiva egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UCAM Murcia egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az UCAM Murcia az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Lorca Deportiva 3 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UCAM Murcia pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az UCAM Murcia szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Lorca Deportiva olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Betis II, a Linares Deportivo vagy a Real Murcia. Az UCAM Murcia gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Linares Deportivo, az UD Ibiza vagy a Real Murcia. Az UCAM Murcia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Lorca Deportiva 3407., UCAM Murcia 975. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UCAM Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az UCAM Murcia nyeri ezt a találkozót.