Főoldal » Meccsek » 2020. október 25.

Meccsek - 2020. október 25.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. október 25.)


4 mérkőzés
okt. 25. 14:00
Valladolid - Alavés
0:2 (0:0)
okt. 25. 16:00
Cádiz - Villarreal
0:0
okt. 25. 18:30
Getafe - Granada
0:1 (0:1)
okt. 25. 21:00
Real Sociedad - Huesca
4:1 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 25. 15:00
Southampton - Everton
2:0 (2:0)
okt. 25. 17:30
Wolverhampton - Newcastle United
1:1 (0:0)
okt. 25. 20:15
Arsenal - Leicester
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 25. 14:30
ZTE - Budafok
1:3 (1:2)
okt. 25. 17:00
Mezőkövesd - Fehérvár
1:2 (0:1)
okt. 25. 19:30
Diósgyőr - Puskás Akadémia
3:0 (3:0)

5 mérkőzés
okt. 25. 12:30
Cagliari - Crotone
4:2 (3:2)
okt. 25. 15:00
Benevento - Napoli
1:2 (1:0)
okt. 25. 15:00
Parma - Spezia
2:2 (1:2)
okt. 25. 18:00
Fiorentina - Udinese
3:2 (2:1)
okt. 25. 20:45
Juventus - Hellas Verona
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 25. 15:30
Wolfsburg - Arminia Bielefeld
2:1 (2:0)
okt. 25. 18:00
Werder Bremen - Hoffenheim
1:1 (1:1)
9 mérkőzés
okt. 25. 13:30
Debreceni EAC - Csákvár
1:2 (0:1)
okt. 25. 13:30
Soroksár - Szolnoki MÁV
2:0 (1:0)
okt. 25. 13:30
Dorog - Siófok
1:2 (0:1)
okt. 25. 17:00
Ajka - Vasas
1:2 (0:1)
okt. 25. 17:00
Pécsi MFC - Gyirmót
1:0 (0:0)
okt. 25. 17:00
Kaposvár - Szeged 2011
1:2 (0:0)
okt. 25. 19:30
Nyíregyháza - Debreceni VSC
1:1 (1:0)
6 mérkőzés
okt. 25. 15:00
Metz - St. Etienne
2:0 (1:0)
okt. 25. 15:00
Montpellier HSC - Reims
0:4 (0:3)
okt. 25. 15:00
Bordeaux - Nimes
2:0 (0:0)
okt. 25. 15:00
Brest - Strasbourg
0:3 (0:2)
okt. 25. 17:00
Nice - Lille
1:1 (0:0)
okt. 25. 21:00
Lyon - AS Monaco
4:1 (4:0)

5 mérkőzés
okt. 25. 12:15
Fortuna Sittard - Groningen
1:3 (0:2)
okt. 25. 14:30
Vitesse - PSV Eindhoven
2:1 (1:0)
okt. 25. 14:30
Sparta Rotterdam - Heracles
1:1 (0:0)
okt. 25. 16:45
Waalwijk - Feyenoord
2:2 (0:0)
okt. 25. 20:00
Den Haag - Alkmaar
2:2 (0:1)
okt. 25. 13:30
Heidenheim - Osnabrück
1:1 (0:0)
okt. 25. 13:30
Bochum - Aue
2:0 (0:0)
okt. 25. 13:30
Sandhausen - Paderborn
1:1 (1:1)
okt. 25. 16:00
Sporting Gijón - Ponferradina
2:1 (0:1)
okt. 25. 18:15
Tenerife - Espanyol
0:0
okt. 25. 18:15
Leganés - Real Oviedo
2:1 (0:0)
okt. 25. 20:30
Albacete - Rayo Vallecano
2:1 (1:0)
okt. 25. 20:30
Málaga - Mirandés
1:1 (1:0)
okt. 25. 21:00
Zaragoza - Sabadell
0:0
okt. 25. 11:00
Vidi II - Lipót
0:2 (0:2)
okt. 25. 13:30
III. Kerületi TUE UPE - ZTE II
4:0 (0:0)
okt. 25. 13:30
Komárom - Tatabánya
1:0 (0:0)
okt. 25. 13:30
Mosonmagyaróvár - SC Sopron
4:0 (0:0)
okt. 25. 13:30
Gárdony - Ménfőcsanak
5:1 (0:0)
okt. 25. 13:30
BKV Előre - Veszprém
0:3 (0:0)
okt. 25. 13:30
Bicske - Pápai Perutz
1:0 (0:0)

okt. 25. 11:00
Ferencváros II - ESMTK
1:1 (0:0)
okt. 25. 11:00
Újpest II - Hódmezővásárhely
3:1 (0:0)
okt. 25. 11:00
Paks II - Szekszárd
6:1 (0:0)
okt. 25. 13:30
Kozármisleny - Dabas-Gyón
3:0 (0:0)
okt. 25. 13:30
Taksony - Körösladány
2:1 (0:0)
okt. 25. 13:30
Dunaújváros - Rákosmenti KSK
3:2 (0:0)
okt. 25. 13:30
FC Dabas - Iváncsa
2:2 (0:0)
okt. 25. 13:30
Majos - Vác
1:7 (0:0)
okt. 25. 17:00
Kecskeméti TE - Szegedi Vasutas
1:1 (0:0)
okt. 25. 13:00
Cegléd - Mezőkövesd II
2:2 (0:0)
okt. 25. 13:30
Hatvan - DVTK II
2:3 (0:0)
okt. 25. 13:30
Tállya - DVSC-DEAC
3:0 (0:0)
okt. 25. 13:30
Putnok - Tiszaújváros
2:4 (0:0)
okt. 25. 13:30
Sényő - Sajóbábony
6:2 (0:0)
okt. 25. 13:30
BVSC-Zugló - Kisvárda II
1:2 (0:0)
okt. 25. 13:30
Eger - Gyöngyös
3:3 (0:0)
okt. 25. 13:30
Füzesgyarmat - Jászberény
4:0 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 25. 16:00
Cosenza 1914 - Lecce
1:1 (0:1)
okt. 25. 16:00
Farense - Rio Ave
0:1 (0:1)
okt. 25. 16:00
Moreirense - Marítimo
2:1 (2:0)
okt. 25. 18:30
Famalicao - Boavista Porto
2:2 (0:0)
okt. 25. 21:00
Guimaraes - Braga
0:1 (0:1)

3 mérkőzés
okt. 25. 12:00
FK Ural - FK Tambov
0:0
okt. 25. 14:30
FK Rostov - Khimki
0:2 (0:0)
okt. 25. 17:00
Akhmat Grozny - Ufa
3:1 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 25. 17:45
Viitorul Constanta - Argesul Pitesti
2:2 (0:1)
okt. 25. 20:30
Voluntari - CFR Cluj
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 25. 11:30
Malatyaspor - Genclerbirligi
2:1 (1:1)
okt. 25. 14:00
Alanyaspor - Fatih Karagümrük
2:0 (1:0)
okt. 25. 17:00
Fenerbahce - Trabzonspor
3:1 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 25. 13:30
Royal Antwerp - Beerschot-Wilrijk
3:2 (2:1)
okt. 25. 16:00
KV Oostende - Zulte-Waregem
3:0 (3:0)
okt. 25. 18:15
Sint-Truidense - Standard Liege
2:0 (1:0)
6 mérkőzés
okt. 25. 00:00
Ceará - Coritiba
2:1 (1:1)
okt. 25. 20:00
Atlético GO - Palmeiras
0:3 (0:1)
okt. 25. 20:00
Fluminense - Santos
3:1 (1:1)
okt. 25. 22:15
Internacional RS - Flamengo RJ
2:2 (2:1)
okt. 25. 22:15
Atlético PR - Gremio Porto Alegre
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 25. 13:00
Aberdeen - Celtic
3:3 (1:0)
okt. 25. 16:00
Rangers FC - Livingston
2:0 (2:0)
3 mérkőzés
okt. 25. 14:30
LASK Linz - St. Pölten
4:0 (1:0)
okt. 25. 14:30
Swarovski Tirol - Hartberg
1:1 (1:0)
okt. 25. 17:00
Wolfsberger - Rapid Wien
3:4 (0:2)

3 mérkőzés
okt. 25. 13:00
Inhulets - Illichivets
1:1 (1:1)
okt. 25. 16:00
Kolos Kovalivka - Minai
2:2 (1:1)
okt. 25. 18:30
Zorya Lugansk - Rukh Vynnyky
4:0 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 25. 13:00
Saarbrücken - Verl
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 25. 16:00
BSC Young Boys - Luzern
2:1 (0:1)
4 mérkőzés
okt. 25. 15:00
Asteras Tripolis - OFI Heraklion
1:0 (0:0)
okt. 25. 17:15
Apollon Smyrnis - Lamia
elhalasztva
okt. 25. 19:30
PAS Giannina - AEK Athen
0:1 (0:1)
okt. 25. 12:00
UD Ibiza - La Nucía
3:0 (1:0)
okt. 25. 12:00
Prat - Cornella
1:0 (0:0)
okt. 25. 17:00
Gimnastic - Badalona
0:0
okt. 25. 18:00
Hércules - Atzeneta
2:1 (0:1)
okt. 25. 18:00
Orihuela - Alcoyano
0:0
9 mérkőzés
okt. 25. 01:30
New York City - Montreal Impact
3:1 (0:0)
okt. 25. 01:30
Chicago Fire - New York Red Bulls
2:2 (0:1)
okt. 25. 01:30
FC Cincinnati - Minnesota United
0:1 (0:0)
okt. 25. 01:30
Philadelphia - Toronto FC
5:0 (2:0)
okt. 25. 02:00
Houston Dynamo - Columbus Crew
1:1 (1:0)
okt. 25. 02:30
Real Salt Lake - FC Dallas
0:0
okt. 25. 20:30
Los Angeles FC - L. A. Galaxy
2:0 (0:0)

2 mérkőzés
okt. 25. 15:00
Rakow Czestochowa - Stal Mielec
2:1 (1:0)
okt. 25. 17:30
Lech Poznan - Cracovia Krakow
1:1 (0:1)
okt. 25. 15:00
Sambenedettese - Modena
0:2 (0:0)
okt. 25. 15:00
Triestina - Virtus Verona
1:1 (1:0)
okt. 25. 15:00
Feralpisalo - Ravenna
3:0 (2:0)
okt. 25. 15:00
Fano - Mantova
1:2 (0:2)
okt. 25. 17:30
Matelica - Arezzo
2:2 (2:0)
okt. 25. 17:30
Perugia - Vis Pesaro
2:1 (0:0)
okt. 25. 17:30
Padova - Südtirol
2:0 (2:0)
okt. 25. 17:30
Imolese - Fermana
0:1 (0:0)
okt. 25. 20:30
Gubbio - Legnano
0:0
okt. 25. 15:00
Cavese - Monopoli
0:1 (0:1)
okt. 25. 17:30
Avellino - Casertana
3:1 (1:1)
okt. 25. 17:30
Ternana - Foggia
2:0 (1:0)
okt. 25. 18:30
Teramo - Juve Stabia
1:0 (0:0)
okt. 25. 20:30
Vibonese - Viterbese Castrense
2:2 (1:2)
okt. 25. 20:30
Turris - Paganese
0:3 (0:2)
2 mérkőzés
okt. 25. 15:00
Sibenik - Dinamo Zágráb
0:2 (0:0)
okt. 25. 17:05
NK Gorica - Rijeka
elhalasztva
1 mérkőzés
okt. 25. 16:00
Dunaszerdahely - Slovan Bratislava
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
okt. 25. 14:00
Horsens - Nordsjaelland
1:1 (1:0)
okt. 25. 16:00
Randers - SonderjyskE
1:2 (1:2)
okt. 25. 18:00
Aarhus - FC Kobenhavn
0:1 (0:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
okt. 25. 12:00
Celta Vigo II - Racing Ferrol
0:1 (0:0)
okt. 25. 12:00
Covadonga - Real Oviedo II
1:3 (0:0)
okt. 25. 12:00
Marino de Luanco - Lealtad
2:2 (2:1)
okt. 25. 17:00
Union Langreo - Real Valladolid II
2:1 (0:1)
okt. 25. 17:00
Salamanca CF UDS - Coruxo
2:0 (1:0)
okt. 25. 17:30
Leonesa - Numancia
0:0
okt. 25. 17:30
Zamora CF - Guijuelo
3:2 (1:1)
6 mérkőzés
okt. 25. 14:00
Zlatibor Cajetina - Vojvodina
0:2 (0:0)
okt. 25. 14:00
Backa Palanka - Indjija
1:2 (1:1)
okt. 25. 14:00
Novi Pazar - Rad Belgrád
2:1 (2:1)
okt. 25. 16:00
Proleter Novi Sad - Vozdovac
1:1 (1:0)
okt. 25. 16:00
Macva Sabac - Napredak
1:2 (0:2)
okt. 25. 21:00
Crvena Zvezda - Javor
0:0
4 mérkőzés
okt. 25. 14:30
Kalmar - Falkenberg
0:0
okt. 25. 14:30
Östersunds - Hammarby
1:3 (0:0)
okt. 25. 17:30
Malmö FF - IFK Göteborg
3:1 (2:1)
okt. 25. 17:30
Örebro - Helsingborg
3:2 (2:1)
okt. 25. 00:00
Olaszország U17 - Románia U17
elhalasztva
okt. 25. 00:00
Szlovénia U17 - Albánia U17
elhalasztva

ORGANIC SHOP BIO EPER JOGHURT TESTÁPOLÓ KRÉM
okt. 25. 02:00
América MG - Confianca
2:1 (1:0)
okt. 25. 20:00
Náutico - Cruzeiro
1:1 (1:0)
okt. 25. 22:15
Figueirense - Juventude
1:1 (0:1)
okt. 25. 22:15
Guarani - Avaí
2:1 (1:0)
5 mérkőzés
okt. 25. 18:00
Sarpsborg 08 - Rosenborg
1:2 (0:2)
okt. 25. 18:00
Molde - Stromsgodset
2:1 (0:0)
okt. 25. 18:00
Valerenga - Kristiansund
1:1 (0:0)
okt. 25. 18:00
Aalesund - Odd Grenland
0:3 (0:1)
okt. 25. 20:30
Bodo/Glimt - Mjondalen
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 25. 15:00
Waterford - Dundalk
1:0 (0:0)
okt. 25. 12:30
Olbia - Pro Vercelli
0:0
okt. 25. 15:00
Grosseto - AlbinoLeffe
1:1 (0:0)
okt. 25. 15:00
Renate - Livorno
0:2 (0:0)
okt. 25. 15:00
Pistoiese - Pro Sesto
1:2 (0:1)
okt. 25. 17:30
Giana Erminio - Como
2:1 (0:1)
okt. 25. 17:30
Lecco - Piacenza
2:4 (0:2)
okt. 25. 17:30
Pergolettese - Aurora Pro Patria
1:2 (0:2)
okt. 25. 20:00
Lucchese - Juventus II
0:1 (0:1)
okt. 25. 20:30
Novara - Carrarese
1:1 (1:0)
okt. 25. 20:30
Alessandria - Pontedera
2:0 (1:0)
okt. 25. 12:15
Varzim - Estoril
0:2 (0:2)
okt. 25. 16:00
UD Oliveirense - Covilha
1:2 (1:1)

3 mérkőzés
okt. 25. 15:00
Anorthosis - APOEL Nikosia
2:0 (1:0)
okt. 25. 17:00
Omonia Nikosia - Enosis
0:0
okt. 25. 11:30
Osasuna II - Tudelano
0:2 (0:1)
okt. 25. 11:30
Portugalete - Amorebieta
0:0
okt. 25. 12:00
Ejea - Haro Deportivo
1:1 (1:1)
okt. 25. 17:00
SD Logronés - Mutilvera
2:0 (1:0)
okt. 25. 17:00
Calahorra - Ebro
0:1 (0:0)
okt. 25. 17:00
Izarra - Tarazona
0:1 (0:1)
okt. 25. 17:00
Leioa - Real Unión
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 25. 11:30
CSKA 1948 Sofia - Slavia Szófia
5:1 (2:0)
okt. 25. 16:45
Arda Kardzhali - CSKA Szófia
1:1 (0:0)
okt. 25. 19:15
Montana - Ludogorets
1:3 (1:1)
okt. 25. 11:00
Neman Grodno - Slavia Mozyr
1:2 (0:2)
okt. 25. 15:00
Ruh Brest - Isloch
1:1 (1:0)
okt. 25. 20:00
Seraing United - Lommel
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 25. 06:00
Sagan Tosu - Shonan Bellmare
2:2 (1:2)
okt. 25. 15:00
Górnik Leczna - Miedz Legnica
1:0 (0:0)

okt. 25. 14:30
AFC Eskilstuna - Dalkurd
0:1 (0:0)
okt. 25. 14:30
Akropolis - Norrby
1:3 (0:1)
okt. 25. 17:30
Trelleborg - Degerfors
1:1 (0:0)
5 mérkőzés
okt. 25. 00:00
Querétaro - Club Necaxa
0:1 (0:1)
okt. 25. 02:00
Tigres - Juárez
1:1 (0:0)
okt. 25. 03:00
CF América - Club Atlas
1:0 (0:0)
okt. 25. 03:00
Mazatlán - Monterrey
1:2 (0:2)
okt. 25. 19:00
Toluca - Club Tijuana
2:0 (2:0)
3 mérkőzés
okt. 25. 17:00
FK Sarajevo - Krupa na Vrbasu
3:0 (2:0)
okt. 25. 19:05
Radnik Bijeljina - Sloboda Tuzla
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 25. 12:00
Bravo - Aluminij
1:1 (1:0)
okt. 25. 14:00
Tabor Sezana - Olimpija Ljubljana
2:1 (1:1)
okt. 25. 17:30
Domzale - NS Mura
1:1 (0:0)
okt. 25. 15:00
Lilleström - Sandnes Ulf
4:2 (3:1)
okt. 25. 11:30
Bandirmaspor - Adana Demirspor
0:3 (0:1)
okt. 25. 11:30
Osmanlispor - Balikesirspor
1:2 (1:1)
okt. 25. 14:00
Adanaspor - Tuzlaspor
1:3 (1:1)
okt. 25. 14:00
Istanbulspor - Eskisehirspor
3:0 (1:0)
okt. 25. 12:00
Real Madrid II - Getafe II
1:2 (0:1)
okt. 25. 12:00
Poblense - S.S. Reyes
1:1 (1:1)
okt. 25. 12:00
Talavera - Melilla
1:2 (1:0)
okt. 25. 16:30
Navalcarnero - Las Rozas
3:0 (0:0)
okt. 25. 17:00
Villanovense - Mérida AD
0:0
okt. 25. 18:00
Badajoz - Don Benito
2:0 (0:0)

2 mérkőzés
okt. 25. 11:00
Sabah FK - Sumgayit Shekher
1:2 (0:1)
okt. 25. 13:00
Zira - Karabakh
0:0
3 mérkőzés
okt. 25. 12:00
Kuressaare - Flora Tallinn
0:4 (0:1)
okt. 25. 12:00
Trans Narva - FCI Levadia
1:2 (0:0)
okt. 25. 14:00
Nőmme Kalju - Paide
1:3 (1:3)
1 mérkőzés
okt. 25. 11:00
Chikhura - Samtredia
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
2 mérkőzés
okt. 25. 15:30
Al Ahli Doha - Al-Sadd
1:7 (0:5)
okt. 25. 17:45
Al-Rayyan - Al Duhail
1:2 (1:0)
okt. 25. 14:30
TEC - Sparta Rotterdam II
elhalasztva
okt. 25. 16:00
Klaksvík - Fuglafjordur
4:1 (0:1)
okt. 25. 16:00
Skála - B36 Torshavn
1:2 (1:1)
okt. 25. 16:00
EB Streymur - TB Tvoroyri
3:2 (2:1)
okt. 25. 12:00
UCAM Murcia - Linares Deportivo
1:0 (1:0)
okt. 25. 12:00
Lorca Deportiva - El Ejido
2:2 (1:1)
okt. 25. 12:00
Marbella - CD Marino
5:1 (1:1)
okt. 25. 12:00
Linense - Tamaraceite
0:0
okt. 25. 17:00
Huelva - Algeciras
0:1 (0:0)
okt. 25. 17:00
San Fernando - Cádiz II
0:1 (0:1)
okt. 25. 17:00
Yeclano - Córdoba
1:3 (1:2)

okt. 25. 20:00
Pyramids - Renaissance Berkane
0:1 (0:1)
okt. 25. 14:00
Smartno - Krsko
elhalasztva
okt. 25. 14:00
Brda - NS Drava
elhalasztva
okt. 25. 01:05
Deportes Tolima - La Equidad
1:2 (0:0)
okt. 25. 02:10
Atlético Junior - Millonarios
1:1 (0:0)
okt. 25. 17:30
Envigado - Alianza Petrolera
3:3 (1:3)
okt. 25. 20:00
Patriotas - Atlético Nacional
2:1 (0:0)
okt. 25. 22:00
Santa Fe - Boyacá Chicó
3:1 (3:0)
1 mérkőzés
okt. 25. 13:00
Van - Ararat-Armenia
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 25. 15:00
Vaasa - Gnistan
3:5 (3:2)
2 mérkőzés
okt. 25. 13:00
Fremad Amager - Silkeborg
0:3 (0:0)
okt. 25. 14:00
Hvidovre - Viborg
1:2 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 25. 01:30
Cienciano - Sporting Cristal
2:3 (1:0)
okt. 25. 14:30
Stellenbosch - Moroka Swallows
1:1 (1:1)
okt. 25. 14:30
Tshakhuma Madzivhadila - TS Galaxy
1:1 (0:1)
okt. 25. 06:00
Avispa Fukuoka - JEF United
1:0 (1:0)
okt. 25. 06:00
Ventforet Kofu - Machida Zelvia
2:1 (1:0)
okt. 25. 07:00
Renofa Yamaguchi - Mito Hollyhock
1:4 (0:2)
okt. 25. 07:00
Jubilo Iwata - Thespa Kusatsu
3:1 (1:1)
okt. 25. 08:00
Ehime - Tochigi
0:1 (0:0)
okt. 25. 10:30
Ryukyu - Kyoto Sanga
2:1 (0:1)

okt. 25. 01:15
Guairena - Club Olimpia
2:1 (0:1)
5 mérkőzés
okt. 25. 14:30
Vardar Skopje - Renova
3:3 (3:2)
okt. 25. 14:30
Shkendija - Rabotnicki
1:1 (1:0)
okt. 25. 14:30
Belasica - Borec
2:2 (1:0)
okt. 25. 14:30
Pelister - Struga
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 25. 01:30
Louisville City - Tampa Bay Rowdies
1:2 (0:2)
okt. 25. 03:30
Phoenix Rising - El Paso Locomotive
1:1 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
okt. 25. 13:00
Bijelo Brdo - Osijek II
0:0
okt. 25. 14:00
Dinamo Zágráb II - Junak Sinj
1:1 (0:0)
okt. 25. 15:00
Inter Zapresic - Croatia Zmijavci
0:3 (0:0)
okt. 25. 06:00
Daegu - Pohang
3:2 (1:1)
okt. 25. 06:00
Gwangju - Sangju Sangmu
0:1 (0:1)
okt. 25. 08:30
Ulsan Hyundai - Jeonbuk
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 25. 13:00
Sfintul Gheorghe - Petrocub
0:4 (0:2)
okt. 25. 13:00
Zimbru - Dinamo-Auto
0:0
5 mérkőzés
okt. 25. 12:00
Tukums 2000 - FS METTA/LU Riga
3:1 (0:1)
okt. 25. 13:00
Ventspils - Liepaja
0:2 (0:0)
okt. 25. 15:00
Riga - BFC Daugavpils
2:0 (1:0)
okt. 25. 15:00
Valmieras - Spartaks Jürmala
0:1 (0:0)
okt. 25. 17:00
Rigas FS - Jelgava
1:0 (1:0)

okt. 25. 23:00
Alajuelense - Pérez Zeledón
0:2 (0:0)
okt. 25. 13:30
OFK Petrovac - Sutjeska Niksic
1:1 (1:0)
okt. 25. 14:00
Rudar Pljevlja - Jezero
0:1 (0:1)
okt. 25. 16:00
Titograd Podgorica - FK Podgorica
1:0 (0:0)
okt. 25. 17:00
Iskra Danilovgrad - Zeta
0:0
okt. 25. 19:00
Buducnost Podgorica - Decic
2:2 (2:1)
okt. 25. 12:35
Beijing BG - Guizhou Renhe
3:0 (2:0)
3 mérkőzés
okt. 25. 15:00
Santa Lucia - Valletta
1:1 (0:1)
okt. 25. 15:00
Hibernians - Lija Athletic
8:1 (3:1)
okt. 25. 19:15
Gudja United - Floriana
1:2 (0:2)
okt. 25. 13:30
Prishtina - Gjilani
0:2 (0:0)
okt. 25. 14:00
Trepca'89 - Ballkani
4:3 (0:0)
5 mérkőzés
okt. 25. 14:00
Al Shorta - Al Zawra'a
1:1 (1:1)
okt. 25. 14:00
Al Diwaniya - Al Najaf
1:0 (1:0)
okt. 25. 17:00
Al Minaa Basra - Al Hudod
0:0
okt. 25. 17:00
Naft Al-Wasat - Al Simawa
5:1 (2:1)
okt. 25. 18:00
Al-Quwa Al-Jawiya - Al Kahrabaa
1:0 (0:0)
okt. 25. 20:00
Carabobo - Estudiantes Mérida
2:2 (0:0)
okt. 25. 22:00
Metropolitanos - Aragua
2:2 (1:0)
okt. 25. 15:00
Libertas - Juvenes/Dogana
3:0 (0:0)
okt. 25. 15:00
Virtus - San Giovanni
1:1 (0:0)
okt. 25. 15:00
Cosmos - Domagnano
elhalasztva
okt. 25. 02:00
UPNFM - Real Sociedad
1:1 (1:1)
okt. 25. 23:00
Motagua - Marathón
1:1 (1:0)
okt. 25. 05:30
Bucheon 1995 - Gyeongnam
3:4 (2:1)
okt. 25. 08:00
Ansan Greeners - Seoul E-Land
0:3 (0:1)
okt. 25. 14:00
Etiópia - Zambia
1:3 (0:3)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. AltT
359
43 (12%)
99 (28%)
413
353
40 (11%)
103 (29%)
406
356
38 (11%)
107 (30%)
404
4. Rati
333
43 (13%)
93 (28%)
401
321
39 (12%)
98 (31%)
391
357
36 (10%)
102 (29%)
384
357
31 (9%)
114 (32%)
383
8. Xxy
328
32 (10%)
107 (33%)
374
357
31 (9%)
107 (30%)
369
10. Pelya
356
30 (8%)
107 (30%)
364

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont