Főoldal » Meccsek » 2020. október 24.

Meccsek - 2020. október 24.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. október 24.)


4 mérkőzés
okt. 24. 16:00
FC Barcelona - Real Madrid
1:3 (1:1)
okt. 24. 18:30
Sevilla - Eibar
0:1 (0:1)
okt. 24. 18:30
Osasuna - Athletic Bilbao
1:0 (0:0)
okt. 24. 21:00
Atlético Madrid - Betis
2:0 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 24. 13:30
West Ham United - Manchester City
1:1 (1:0)
okt. 24. 16:00
Fulham - Crystal Palace
1:2 (0:1)
okt. 24. 21:00
Liverpool - Sheffield United
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
okt. 24. 14:45
MTK - Kisvárda
1:1 (1:0)
okt. 24. 17:00
Paks - Budapest Honvéd
0:0
okt. 24. 19:30
Ferencváros - Újpest
2:0 (1:0)

3 mérkőzés
okt. 24. 15:00
Atalanta - Sampdoria
1:3 (0:1)
okt. 24. 18:00
Genoa - Inter
0:2 (0:0)
okt. 24. 20:45
Lazio - Bologna
2:1 (0:0)
5 mérkőzés
okt. 24. 15:30
RB Leipzig - Hertha BSC
2:1 (1:1)
okt. 24. 15:30
Union Berlin - Freiburg
1:1 (1:1)
okt. 24. 15:30
Mainz - Mönchengladbach
2:3 (2:1)
okt. 24. 18:30
Borussia Dortmund - Schalke 04
3:0 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 24. 17:00
Lorient - Olympique Marseille
0:1 (0:0)
okt. 24. 21:00
Paris St. Germain - Dijon
4:0 (2:0)
4 mérkőzés
okt. 24. 16:30
Venlo - Ajax
0:13 (0:4)
okt. 24. 18:45
Utrecht - Twente
2:1 (1:1)
okt. 24. 20:00
Zwolle - Willem II
0:0
okt. 24. 21:00
Heerenveen - FC Emmen
4:0 (2:0)
okt. 24. 13:00
Hamburger SV - Würzburger Kickers
3:1 (0:1)
okt. 24. 13:00
Darmstadt - St. Pauli
2:2 (1:0)
okt. 24. 13:00
Hannover 96 - Fortuna Düsseldorf
3:0 (0:0)
okt. 24. 13:00
Holstein Kiel - Greuther Fürth
1:3 (0:2)
okt. 24. 18:15
FC Cartagena - Las Palmas
3:0 (2:0)
okt. 24. 18:15
UD Logronés - Lugo
2:3 (1:0)
okt. 24. 20:30
Castellón - Girona
0:1 (0:1)
okt. 24. 20:30
Almería - Fuenlabrada
3:0 (1:0)

11 mérkőzés
okt. 24. 13:30
Watford - Bournemouth
1:1 (1:0)
okt. 24. 16:00
Bristol City - Swansea
1:1 (0:0)
okt. 24. 16:00
Queens Park - Birmingham
0:0
okt. 24. 16:00
Reading - Rotherham
3:0 (1:0)
okt. 24. 16:00
Coventry - Blackburn Rovers
0:4 (0:1)
okt. 24. 16:00
Cardiff - Middlesbrough
1:1 (0:1)
okt. 24. 16:00
Millwall - Barnsley
1:1 (1:1)
okt. 24. 16:00
Sheffield Wednesday - Luton
0:1 (0:0)
okt. 24. 16:00
Huddersfield - Preston
1:2 (1:0)
okt. 24. 16:00
Norwich - Wycombe
2:1 (1:1)
okt. 24. 16:00
Stoke - Brentford
3:2 (2:0)
6 mérkőzés
okt. 24. 14:00
Monza - Chievo
1:2 (1:0)
okt. 24. 14:00
Salernitana - Ascoli
1:0 (0:0)
okt. 24. 14:00
SPAL - Vicenza
3:2 (1:1)
okt. 24. 14:00
Pordenone - Reggina
2:2 (0:1)
okt. 24. 14:00
Reggiana - Cittadella
elhalasztva
okt. 24. 16:00
Pescara - Frosinone
0:2 (0:1)
okt. 24. 16:30
Nacional - Pacos de Ferreira
1:1 (0:0)
okt. 24. 19:00
Santa Clara - Sporting CP
1:2 (1:1)
okt. 24. 21:30
FC Porto - Gil Vicente
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
okt. 24. 13:00
Dinamo Moszkva - PFC Sochi
3:1 (2:1)
okt. 24. 15:30
Zenit Szentpétervár - Rubin Kazan
1:2 (1:1)
okt. 24. 18:00
Lokomotiv Moszkva - Rotor Volgograd
1:2 (1:1)
okt. 24. 18:00
FK Krasnodar - Szpartak Moszkva
1:3 (0:2)

okt. 24. 15:00
Caen - Guingamp
1:0 (0:0)
okt. 24. 19:00
Auxerre - Chambly
4:0 (3:0)
okt. 24. 19:00
Clermont - Ajaccio
0:2 (0:0)
okt. 24. 19:00
Troyes - Valenciennes
1:1 (1:1)
okt. 24. 19:00
Pau - Chamois Niortais
4:1 (2:1)
okt. 24. 19:00
Toulouse - Rodez
3:0 (1:0)
okt. 24. 19:00
Chateauroux - Paris FC
1:2 (1:2)
okt. 24. 19:00
Dunkerque - Le Havre
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 24. 13:00
UTA Arad - Chindia Targoviste
1:0 (0:0)
okt. 24. 18:30
Astra Giurgiu - CSMS Iasi
4:0 (0:0)
okt. 24. 20:45
Sepsi - Dinamo Bukarest
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
okt. 24. 12:30
Ankaragücü - Hatayspor
elhalasztva
okt. 24. 15:00
Gazisehir Gaziantep - Konyaspor
1:0 (0:0)
okt. 24. 18:00
Erzurum BB - Galatasaray
1:2 (1:1)
okt. 24. 18:00
Istanbul Basaksehir - Antalyaspor
5:1 (4:1)
1 mérkőzés
okt. 24. 20:45
Oud-Heverlee - Club Brugge
2:1 (1:1)
1 mérkőzés
okt. 24. 22:00
Bragantino - Goiás
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
okt. 24. 16:00
Kilmarnock - Hibernian
0:1 (0:1)
okt. 24. 16:00
Motherwell - Ross County
4:0 (1:0)
okt. 24. 16:00
St. Mirren - Hamilton
elhalasztva

3 mérkőzés
okt. 24. 17:00
Austria Wien - Salzburg
0:2 (0:0)
okt. 24. 17:00
Ried - Sturm Graz
0:2 (0:1)
okt. 24. 17:00
Altach - Admira
4:2 (2:1)
4 mérkőzés
okt. 24. 13:00
Shakhtar Donetsk - Vorskla Poltava
1:1 (1:1)
okt. 24. 16:00
Dinamo Kiev - Oleksandria
1:0 (1:0)
okt. 24. 16:00
Olimpik Donetsk - Desna
0:2 (0:2)
okt. 24. 18:30
Lviv - Dnipro-1
1:3 (1:2)
11 mérkőzés
okt. 24. 14:00
Gillingham - Fleetwood
0:2 (0:0)
okt. 24. 16:00
Blackpool - Milton Keynes Dons
1:0 (0:0)
okt. 24. 16:00
Hull - Peterborough
1:2 (1:0)
okt. 24. 16:00
Burton Albion - Wimbledon
1:1 (0:0)
okt. 24. 16:00
Lincoln City - Ipswich
1:0 (0:0)
okt. 24. 16:00
Wigan - Plymouth
1:1 (0:1)
okt. 24. 16:00
Doncaster - Crewe
1:2 (1:1)
okt. 24. 16:00
Northampton - Charlton Athletic
0:2 (0:0)
okt. 24. 16:00
Shrewsbury - Rochdale
1:2 (1:2)
okt. 24. 16:00
Sunderland AFC - Portsmouth
1:3 (1:2)
okt. 24. 16:00
Accrington Stanley - Bristol Rovers
elhalasztva
6 mérkőzés
okt. 24. 14:00
Ingolstadt - Dynamo Dresden
1:0 (1:0)
okt. 24. 14:00
Meppen - Kaiserslautern
3:2 (1:1)
okt. 24. 14:00
Hansa Rostock - Viktoria Köln
5:1 (2:0)
okt. 24. 14:00
Lübeck - Hallescher
2:3 (1:0)
okt. 24. 14:00
Magdeburg - Wehen Wiesbaden
1:2 (0:0)
okt. 24. 14:00
Duisburg - Uerdingen
0:2 (0:0)

2 mérkőzés
okt. 24. 19:00
FC Vaduz - FC Zürich
1:4 (0:2)
okt. 24. 19:00
Lugano - St. Gallen
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 24. 17:15
Larisa - Aris Saloniki
elhalasztva
okt. 24. 19:30
Panathinaikosz - Volos NFC
1:1 (0:0)
okt. 24. 12:00
Villarreal II - Levante II
1:1 (0:0)
okt. 24. 18:30
FC Andorra - Espanyol II
2:2 (0:1)
okt. 24. 19:00
L'Hospitalet - Lleida Esportiu
3:2 (1:1)
11 mérkőzés
okt. 24. 13:00
Gazovik Orenburg - Yenisey
1:3 (0:2)
okt. 24. 13:00
Shinnik - Tekstilshchik
0:3 (0:0)
okt. 24. 14:00
Akron - Neftekhimik
3:4 (2:1)
okt. 24. 16:00
Fakel - Sovjetov
1:1 (0:0)
okt. 24. 16:00
Chayka - FK Nizhny Novgorod
1:1 (0:0)
okt. 24. 16:00
Veles - Tomsk
0:0
okt. 24. 18:00
Baltika Kaliningrad - Irtysh Omsk
3:2 (2:1)
3 mérkőzés
okt. 24. 03:52
Nashville - New England
1:1 (0:0)
okt. 24. 21:30
Inter Miami - Orlando City
2:1 (1:1)
okt. 24. 22:00
Atlanta United - D.C. United
1:2 (0:0)

3 mérkőzés
okt. 24. 15:00
Wisla Kraków - Podbeskidzie
3:0 (1:0)
okt. 24. 17:30
Slask Wroclaw - Jagiellonia
1:0 (0:0)
okt. 24. 20:45
Carpi - Cesena
2:0 (1:0)
12 mérkőzés
okt. 24. 14:00
Exeter - Scunthorpe
3:1 (2:0)
okt. 24. 16:00
Barrow - Walsall
2:2 (1:1)
okt. 24. 16:00
Bradford - Newport
0:3 (0:2)
okt. 24. 16:00
Cambridge United - Bolton Wanderers
1:1 (0:0)
okt. 24. 16:00
Morecambe - Forest Green Rovers
1:2 (1:0)
okt. 24. 16:00
Oldham - Port Vale
1:2 (0:2)
okt. 24. 16:00
Tranmere - Southend
2:0 (1:0)
okt. 24. 16:00
Cheltenham - Mansfield
0:0
okt. 24. 16:00
Colchester - Harrogate Town
2:1 (0:0)
okt. 24. 16:00
Stevenage - Leyton
0:2 (0:0)
okt. 24. 16:00
Grimsby - Carlisle
1:1 (1:0)
okt. 24. 16:00
Salford - Crawley
1:1 (0:0)
okt. 24. 20:45
Virtus Francavilla - Potenza
2:1 (0:1)
5 mérkőzés
okt. 24. 17:00
Trnava - Trencín
2:0 (0:0)
okt. 24. 17:00
Pohronie - FK Senica
1:2 (1:0)
okt. 24. 17:00
Ruzomberok - Zilina
2:1 (0:1)
okt. 24. 17:00
Nitra - Zemplín Michalovce
1:1 (1:1)
okt. 24. 17:00
Sered - Zlate Moravce
1:2 (1:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
1 mérkőzés
okt. 24. 18:00
Bröndby - Midtjylland
2:3 (1:0)
okt. 24. 18:30
Burgos - Sporting Gijón II
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 24. 15:00
Djurgarden - Sirius
4:0 (0:0)
okt. 24. 15:00
Häcken - Mjällby
2:2 (0:1)
okt. 24. 17:30
Wil - Stade Lausanne-Ouchy
0:0
okt. 24. 18:30
Aarau - Neuchatel Xamax FC
3:1 (2:0)
okt. 24. 19:00
Grasshoppers - FC Schaffhausen
2:1 (1:0)
okt. 24. 00:15
Brasil de Pelotas - CSA
1:1 (1:1)
okt. 24. 02:30
Chapecoense - Operário PR
1:0 (0:0)
okt. 24. 21:00
CRB - Ponte Preta
1:0 (1:0)
okt. 24. 23:30
Sampaio Correa - Cuiabá
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
okt. 24. 18:00
Start - Sandefjord
0:1 (0:0)
okt. 24. 20:30
Brann - Stabaek
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 24. 18:00
Sligo Rovers - Cork City
2:1 (1:0)
okt. 24. 20:30
Bohemian - Finn Harps
0:2 (0:1)
okt. 24. 12:00
Vizela - Académica
1:3 (1:0)
okt. 24. 16:00
FC Porto II - Chaves
1:2 (1:1)
okt. 24. 16:00
Cova Piedade - Leixőes
2:0 (1:0)
okt. 24. 16:00
Vilafranquense - Casa Pia
2:2 (1:0)
okt. 24. 18:00
Benfica II - Academico Viseu
0:1 (0:1)

ORGANIC SHOP BIO VANÍLIAHAB HIDRATÁLÓ TESTÁPOLÓ 450 ML
2 mérkőzés
okt. 24. 15:00
Apollon Limassol - Nea Salamina
3:0 (2:0)
okt. 24. 17:30
Ermis Aradippou - AEK Larnaka
0:2 (0:1)
okt. 24. 16:30
CD Alavés II - Arenas de Getxo
2:0 (1:0)
okt. 24. 18:30
Laredo - Barakaldo
2:0 (2:0)
2 mérkőzés
okt. 24. 16:45
Tsarsko Selo - Lokomotiv Plovdiv
0:3 (0:0)
okt. 24. 19:15
Levszki Szófia - Cherno More Varna
1:2 (1:0)
okt. 24. 13:30
Gorodeya - Smolevichi-STI
4:0 (1:0)
okt. 24. 15:30
BATE Borisov - Vitebsk
3:1 (1:0)
okt. 24. 17:30
Dinamo Minsk - Belshina
3:1 (1:1)
6 mérkőzés
okt. 24. 07:00
Nagoya Grampus - Vegalta Sendai
1:0 (0:0)
okt. 24. 07:00
Consadole Sapporo - Yokohama FC
3:0 (1:0)
okt. 24. 08:00
FC Tokyo - Yokohama F. Marinos
0:4 (0:0)
okt. 24. 09:00
Gamba Osaka - Kashiwa Reysol
2:1 (0:0)
okt. 24. 10:00
Urawa Red Diamonds - Cerezo Osaka
3:1 (2:1)
1 mérkőzés
okt. 24. 02:30
Puebla - Club León
1:2 (0:0)
okt. 24. 17:30
Halmstad - Västeras SK
2:1 (1:0)
okt. 24. 17:30
Örgryte - Öster
4:1 (3:0)
2 mérkőzés
okt. 24. 15:45
Celje - ND Gorica
1:1 (0:1)
okt. 24. 18:00
Maribor - Koper
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
okt. 24. 14:30
Olimpik Sarajevo - Zrinjski
3:0 (0:0)
okt. 24. 14:30
Tuzla City - Siroki Brijeg
1:1 (0:0)
okt. 24. 17:00
Velez Mostar - Zeljeznicar Sarajevo
1:1 (1:0)

okt. 24. 16:00
Alloa - Dunfermline
1:4 (1:1)
okt. 24. 16:00
Dundee FC - Greenock Morton
1:0 (1:0)
okt. 24. 16:00
Inverness - Ayr
1:1 (0:0)
okt. 24. 16:00
Queen Of The South - Raith
2:5 (1:3)
okt. 24. 14:00
Asane - KFUM Oslo
1:1 (0:0)
okt. 24. 14:00
Strommen - Raufoss
3:2 (1:0)
okt. 24. 15:30
Ham-Kam - Sogndal
2:1 (0:1)
okt. 24. 15:30
Stjördals-Blink - Tromso
4:2 (2:2)
okt. 24. 15:30
Kongsvinger - Ranheim
1:0 (0:0)
okt. 24. 15:30
Ullensaker/Kisa - Grorud
2:1 (2:0)
okt. 24. 15:30
Jerv - Öygarden
4:2 (1:0)
okt. 24. 12:30
Ümraniyespor - Altinordu
1:1 (0:1)
okt. 24. 18:00
Samsunspor - Keciörengücü
4:2 (0:0)
okt. 24. 19:30
Extremadura - Villarrubia
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 24. 12:00
Qabala - Sabail
1:1 (1:1)
okt. 24. 14:00
Kesla - Neftchi
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 24. 12:00
Tulevik - Tammeka
0:1 (0:0)
okt. 24. 14:00
TJK Legion - Kalev Tallinn
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 24. 16:30
Al-Wakra - Al Arabi Doha
2:2 (0:0)
okt. 24. 18:45
Qatar SC - Umm-Salal
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 24. 16:00
Drogheda - Wexford Youths
2:0 (1:0)
okt. 24. 16:00
Bray Wanderers - Galway United
0:1 (0:0)

okt. 24. 14:00
Maassluis - Noordwijk
elhalasztva
okt. 24. 14:30
GVVV - De Treffers
elhalasztva
okt. 24. 15:00
Ijsselmeervogels - Spakenburg
elhalasztva
okt. 24. 15:00
Volendam II - Kozakken Boys
elhalasztva
okt. 24. 15:00
Rijnsburgse - Amsterdamsche
elhalasztva
okt. 24. 15:00
Hardenberg - Scheveningen
elhalasztva
okt. 24. 15:30
Katwijk - Quick Boys
elhalasztva
okt. 24. 15:30
Koninklijke - Ido-Ambacht
elhalasztva
okt. 24. 15:00
AB Argir - HB Torshavn
2:3 (0:2)
okt. 24. 20:00
Runavik - Vikingur Gota
3:2 (1:0)
okt. 24. 19:00
Tapatío - Tlaxcala
2:0 (1:0)
okt. 24. 16:40
Al Ittifaq - Al-Ain
2:1 (1:0)
okt. 24. 18:55
Al Fateh - Al-Ittihad
2:2 (0:1)
okt. 24. 23:00
Once Caldas - Jaguares de Córdoba
2:1 (1:0)
okt. 24. 14:00
Roltek Dob - NK Krka
elhalasztva
okt. 24. 14:00
Jadran Dekani - Beltinci
elhalasztva
okt. 24. 14:00
Radomlje - Fuzinar
elhalasztva
okt. 24. 14:00
Triglav - Nafta
elhalasztva
okt. 24. 17:00
Rudar Velenje - Primorje
elhalasztva
okt. 24. 19:00
Brezice - Bilje
elhalasztva
1 mérkőzés
okt. 24. 17:00
Pyunik - Noah
elhalasztva

1 mérkőzés
3 mérkőzés
okt. 24. 13:00
KPV Kokkola - MuSa
0:1 (0:0)
okt. 24. 13:00
AC Kajaani - SJK Akatemia
0:1 (0:1)
okt. 24. 16:00
MyPa - EIF Ekenas
1:3 (1:2)
3 mérkőzés
okt. 24. 17:30
Deportivo Llacuaba - Sport Boys
3:0 (0:0)
okt. 24. 22:30
Universitario - Atlético Grau
2:1 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 24. 13:15
Hobro - Esbjerg
1:2 (0:1)
okt. 24. 14:00
Fredericia - Skive
2:1 (2:0)
okt. 24. 15:00
Vendsyssel - HB Koge
0:1 (0:0)
okt. 24. 16:00
Helsingor - Kolding
0:0
2 mérkőzés
okt. 24. 12:30
Surkhon - Pakhtakor
0:6 (0:3)
okt. 24. 14:30
Sogdiana - Navbahor
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 24. 15:30
Penybont - Flint
elhalasztva
okt. 24. 15:30
Baroka - Maritzburg United
2:1 (1:0)
okt. 24. 15:30
Bloemfontein - Golden Arrows
1:1 (0:1)
okt. 24. 15:30
Kaizer Chiefs - Mamelodi Sundowns
0:3 (0:1)
okt. 24. 18:00
Cape Town City - Chippa United
1:1 (1:0)
okt. 24. 20:15
SuperSport United - Black Leopards
2:0 (1:0)
okt. 24. 20:15
AmaZulu - Orlando Pirates
1:1 (1:1)

1 mérkőzés
okt. 24. 14:30
Shkupi - Sileks Kratovo
1:0 (0:0)
okt. 24. 00:30
12 de Octubre - General Díaz
2:1 (1:0)
okt. 24. 23:00
Sportivo Luqueno - River Plate
2:0 (0:0)
okt. 24. 15:00
Rude Zágráb - Cibalia Vinkovci
1:0 (0:0)
okt. 24. 15:00
Solin - Dubrava
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 24. 13:00
Codru Lozova - Milsami
1:4 (1:1)
okt. 24. 16:00
Sheriff Tiraspol - Floresti
5:0 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 24. 13:43
Panevezys - Suduva
1:1 / tizenegyesekkel 6:5 (0:0)
okt. 24. 07:00
FC Seoul - Gangwon
1:1 (0:0)
okt. 24. 09:30
Incheon - Busan I'Park
2:1 (0:1)
okt. 24. 16:00
Carrick Rangers - Larne
1:2 (0:1)
okt. 24. 16:00
Dungannon Swifts - Warrenpoint
0:2 (0:0)
okt. 24. 16:00
Glentoran - Glenavon
1:1 (0:0)
okt. 24. 16:00
Portadown - Coleraine
0:3 (0:1)
okt. 24. 18:30
Ballymena - Linfield
2:3 (1:2)
okt. 24. 22:00
Grecia - Herediano
2:2 (2:0)
2 mérkőzés
okt. 24. 15:00
Senglea Athletic - Tarxien Rainbows
0:5 (0:1)
okt. 24. 19:15
Gzira - Zejtun Corinthians
2:1 (0:1)

okt. 24. 09:00
Xinjiang Tianshan - Sichuan Jiuniu
0:1 (0:1)
okt. 24. 13:35
Zhejiang Greentown - Kunshan
2:0 (1:0)
okt. 24. 13:35
Shenyang Urban - Guizhou Zhicheng
0:3 (0:2)
okt. 24. 14:00
Drita Gijlan - Drenica Skënderaj
4:1 (0:0)
okt. 24. 14:00
Llapi - Arberia
2:0 (0:0)
okt. 24. 14:00
Besa Pejë - Feronikeli
1:1 (0:0)
okt. 24. 15:00
Tre Fiori - Murata
0:0
okt. 24. 15:00
Cailungo - Folgore / Falciano
0:1 (0:0)
okt. 24. 15:00
La Fiorita - Faetano
3:0 (0:0)
okt. 24. 15:00
Fiorentino - Pennarossa
0:1 (0:0)
okt. 24. 23:00
Real de Minas - CD Olimpia
2:3 (1:1)
okt. 24. 06:30
Jeonnam Dragons - Daejeon Citizen
1:2 (0:1)
okt. 24. 09:00
Jeju - Suwon City
2:0 (1:0)
okt. 24. 09:00
Chungnam Asan - Anyang
0:2 (0:1)
okt. 24. 15:30
Levadiakos - Ionikos Nikea
3:0 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
296
30 (10%)
95 (32%)
340
258
30 (12%)
94 (36%)
338
   Tatrai
293
32 (11%)
89 (30%)
338
289
32 (11%)
88 (30%)
336
292
26 (9%)
102 (35%)
334
6. Xxy
274
26 (9%)
101 (37%)
332
291
29 (10%)
93 (32%)
331
   Zozoka42
293
27 (9%)
98 (33%)
331
9. AltT
299
27 (9%)
97 (32%)
329
295
26 (9%)
99 (34%)
328

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont