Főoldal » Meccsek » 2020. október 17.

Meccsek - 2020. október 17.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. október 17.)


4 mérkőzés
okt. 17. 13:00
Granada - Sevilla
1:0 (0:0)
okt. 17. 16:00
Celta Vigo - Atlético Madrid
0:2 (0:1)
okt. 17. 18:30
Real Madrid - Cádiz
0:1 (0:1)
okt. 17. 21:00
Getafe - FC Barcelona
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 17. 13:30
Everton - Liverpool
2:2 (1:1)
okt. 17. 16:00
Chelsea - Southampton
3:3 (2:1)
okt. 17. 18:30
Manchester City - Arsenal
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 17. 14:45
Budafok - Diósgyőr
2:1 (1:0)
okt. 17. 17:00
Újpest - Mezőkövesd
1:0 (0:0)
okt. 17. 19:30
Puskás Akadémia - MTK
0:3 (0:2)

4 mérkőzés
okt. 17. 15:00
Napoli - Atalanta
4:1 (4:0)
okt. 17. 18:00
Inter - AC Milan
1:2 (1:2)
okt. 17. 18:00
Sampdoria - Lazio
3:0 (2:0)
okt. 17. 20:45
Crotone - Juventus
1:1 (1:1)
7 mérkőzés
okt. 17. 15:30
Hoffenheim - Borussia Dortmund
0:1 (0:0)
okt. 17. 15:30
Mainz - Bayer Leverkusen
0:1 (0:1)
okt. 17. 15:30
Hertha BSC - VfB Stuttgart
0:2 (0:1)
okt. 17. 15:30
Augsburg - RB Leipzig
0:2 (0:1)
okt. 17. 15:30
Freiburg - Werder Bremen
1:1 (1:1)
okt. 17. 18:30
Arminia Bielefeld - Bayern München
1:4 (0:3)
okt. 17. 20:30
Mönchengladbach - Wolfsburg
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 17. 17:00
Reims - Lorient
1:3 (1:0)
okt. 17. 21:00
Olympique Marseille - Bordeaux
3:1 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 17. 18:45
Heracles - Waalwijk
0:1 (0:1)
okt. 17. 20:00
Alkmaar - Venlo
2:2 (2:0)
okt. 17. 21:00
Willem II - Twente
0:3 (0:1)
okt. 17. 13:00
Braunschweig - Bochum
2:1 (1:1)
okt. 17. 13:00
Greuther Fürth - Hamburger SV
0:1 (0:1)
okt. 17. 13:00
Karlsruhe - Sandhausen
3:0 (2:0)
okt. 17. 16:00
Albacete - Sabadell
3:0 (1:0)
okt. 17. 18:15
Las Palmas - Almería
2:0 (1:0)
okt. 17. 18:15
FC Cartagena - Fuenlabrada
1:1 (0:0)
okt. 17. 20:30
Castellón - Lugo
0:1 (0:0)
okt. 17. 20:30
UD Logronés - Leganés
0:1 (0:1)

10 mérkőzés
okt. 17. 16:00
Swansea - Huddersfield
1:2 (1:1)
okt. 17. 16:00
Middlesbrough - Reading
0:0
okt. 17. 16:00
Bournemouth - Queens Park
0:0
okt. 17. 16:00
Birmingham - Sheffield Wednesday
0:1 (0:0)
okt. 17. 16:00
Barnsley - Bristol City
2:2 (1:0)
okt. 17. 16:00
Luton - Stoke
0:2 (0:0)
okt. 17. 16:00
Brentford - Coventry
2:0 (0:0)
okt. 17. 16:00
Rotherham - Norwich
1:2 (1:0)
okt. 17. 16:00
Wycombe - Millwall
1:2 (1:0)
8 mérkőzés
okt. 17. 14:00
Cremonese - Venezia
0:0
okt. 17. 14:00
Salernitana - Pisa
4:1 (1:0)
okt. 17. 14:00
Cosenza 1914 - Cittadella
1:1 (1:1)
okt. 17. 14:00
Pordenone - SPAL
3:3 (2:1)
okt. 17. 14:00
Reggiana - Chievo
0:1 (0:1)
okt. 17. 15:00
Entella - Reggina
1:1 (0:0)
okt. 17. 16:00
Pescara - Empoli
1:2 (1:1)
okt. 17. 18:00
Frosinone - Ascoli
1:0 (0:0)
okt. 17. 16:30
Gil Vicente - Tondela
1:1 (1:0)
okt. 17. 16:30
Marítimo - Portimonense
1:2 (0:0)
okt. 17. 19:00
Braga - Nacional
2:1 (2:0)
okt. 17. 21:30
Sporting CP - FC Porto
2:2 (1:2)

4 mérkőzés
okt. 17. 13:00
Zenit Szentpétervár - PFC Sochi
3:1 (2:0)
okt. 17. 15:30
Lokomotiv Moszkva - Ufa
1:0 (0:0)
okt. 17. 15:30
FK Krasnodar - Rubin Kazan
3:1 (1:0)
okt. 17. 18:00
Khimki - Szpartak Moszkva
2:3 (0:0)
okt. 17. 15:00
Valenciennes - Sochaux
0:0
okt. 17. 19:00
Ajaccio - Toulouse
0:1 (0:0)
okt. 17. 19:00
Le Havre - Chateauroux
1:1 (1:1)
okt. 17. 19:00
Nancy - Dunkerque
2:1 (2:0)
okt. 17. 19:00
Paris FC - Pau
1:0 (0:0)
okt. 17. 19:00
Chamois Niortais - Caen
3:0 (1:0)
okt. 17. 19:00
Rodez - Troyes
0:1 (0:0)
okt. 17. 19:00
Amiens SC - Grenoble
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 17. 15:30
CSMS Iasi - Sepsi
1:4 (0:3)
okt. 17. 20:30
CFR Cluj - Botosani
2:1 (1:1)
4 mérkőzés
okt. 17. 12:30
Rizespor - Ankaragücü
5:3 (2:3)
okt. 17. 15:00
Kayserispor - Sivasspor
1:3 (0:1)
okt. 17. 15:00
Konyaspor - Malatyaspor
1:1 (0:0)
okt. 17. 18:00
Trabzonspor - Istanbul Basaksehir
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
okt. 17. 16:15
Cercle Brugge - Gent
5:2 (2:1)
okt. 17. 18:30
Mechelen - Kortrijk
1:2 (0:0)
okt. 17. 18:30
Beerschot-Wilrijk - Sint-Truidense
6:3 (5:1)
okt. 17. 20:45
Standard Liege - Club Brugge
1:1 (0:1)

1 mérkőzés
okt. 17. 01:00
Goiás - Bahia
1:1 (0:0)
5 mérkőzés
okt. 17. 13:30
Celtic - Rangers FC
0:2 (0:1)
okt. 17. 16:00
Dundee United - Aberdeen
0:0
okt. 17. 16:00
Livingston - Kilmarnock
1:3 (1:2)
okt. 17. 16:00
Hamilton - St. Johnstone
3:5 (2:3)
okt. 17. 16:00
Ross County - Hibernian
0:0
8 mérkőzés
okt. 17. 14:45
St. Pölten - Salzburg
0:3 (0:1)
okt. 17. 15:00
Hohenems - Sturm Graz
1:2 (0:1)
okt. 17. 15:00
Gmünd - Hartberg
3:4 (0:0)
okt. 17. 17:00
Wiener Neustadt - Rapid Wien
1:5 (1:3)
okt. 17. 17:00
LASK Linz - Wörgl
3:0 (1:0)
okt. 17. 17:00
Wacker Innsbruck - Stripfing
1:0 (0:0)
okt. 17. 17:00
Altach - Seekirchen
7:0 (3:0)
okt. 17. 20:25
First Vienna - Vorwärts Steyr
3:2 (2:0)
4 mérkőzés
okt. 17. 13:00
Minai - Illichivets
0:1 (0:0)
okt. 17. 16:00
Shakhtar Donetsk - Lviv
5:1 (4:1)
okt. 17. 16:00
Rukh Vynnyky - Dinamo Kiev
0:2 (0:1)
okt. 17. 18:30
Zorya Lugansk - Kolos Kovalivka
1:1 (1:0)
12 mérkőzés
okt. 17. 14:00
Milton Keynes Dons - Gillingham
2:0 (1:0)
okt. 17. 16:00
Ipswich - Accrington Stanley
2:0 (0:0)
okt. 17. 16:00
Peterborough - Oxford United
2:0 (1:0)
okt. 17. 16:00
Plymouth - Northampton
2:1 (1:0)
okt. 17. 16:00
Swindon - Sunderland AFC
0:2 (0:1)
okt. 17. 16:00
Wimbledon - Shrewsbury
0:1 (0:0)
okt. 17. 16:00
Charlton Athletic - Wigan
1:0 (0:0)
okt. 17. 16:00
Crewe - Blackpool
1:1 (0:0)
okt. 17. 16:00
Portsmouth - Doncaster
0:1 (0:0)
okt. 17. 16:00
Rochdale - Hull
0:3 (0:1)
okt. 17. 16:00
Bristol Rovers - Burton Albion
1:1 (0:0)
okt. 17. 16:00
Fleetwood - Lincoln City
0:0

6 mérkőzés
okt. 17. 14:00
Hansa Rostock - 1860 München
1:1 (0:1)
okt. 17. 14:00
Lübeck - Dynamo Dresden
0:1 (0:0)
okt. 17. 14:00
Ingolstadt - Verl
2:1 (1:1)
okt. 17. 14:00
Wehen Wiesbaden - Waldhof Mannheim
0:1 (0:1)
okt. 17. 14:00
Zwickau - Uerdingen
1:2 (1:2)
2 mérkőzés
okt. 17. 19:00
Servette - BSC Young Boys
0:0
okt. 17. 19:00
FC Vaduz - Lugano
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 17. 15:00
Volos NFC - PAS Giannina
2:1 (0:1)
okt. 17. 17:15
Aris Saloniki - Apollon Smyrnis
1:0 (1:0)
okt. 17. 19:30
Olympiakos Pireus - Atromitos
4:0 (0:0)
okt. 17. 16:30
Atzeneta - Valencia II
2:2 (1:1)
11 mérkőzés
okt. 17. 11:00
Tomsk - Baltika Kaliningrad
0:1 (0:1)
okt. 17. 12:00
Yenisey - Chayka
3:2 (2:1)
okt. 17. 12:00
Veles - Chertanovo Moszkva
3:0 (1:0)
okt. 17. 13:00
Irtysh Omsk - Krasnodar II
0:0
okt. 17. 14:00
Sovjetov - Volgar Astrakhan
3:0 (0:0)
okt. 17. 16:00
Torpedo Moszkva - Neftekhimik
4:0 (1:0)
okt. 17. 16:00
Alania Vladikavkaz - Shinnik
4:4 (1:3)
okt. 17. 16:00
Dinamo Bryansk - Akron
2:0 (1:0)
okt. 17. 18:00
Tekstilshchik - Fakel
0:0

1 mérkőzés
okt. 17. 21:30
Chicago Fire - Sporting Kansas City
2:2 (1:1)
3 mérkőzés
okt. 17. 15:00
Cracovia Krakow - Piast Gliwice
1:0 (1:0)
okt. 17. 17:30
Górnik Zabrze - Rakow Czestochowa
1:3 (1:2)
okt. 17. 20:00
Jagiellonia - Lech Poznan
2:1 (1:0)
okt. 17. 15:00
Matelica - Modena
2:1 (2:1)
okt. 17. 15:00
Triestina - Ravenna
2:1 (1:1)
okt. 17. 17:30
Feralpisalo - Südtirol
0:1 (0:0)
12 mérkőzés
okt. 17. 16:00
Scunthorpe - Cambridge United
0:5 (0:2)
okt. 17. 16:00
Southend - Cheltenham
0:2 (0:1)
okt. 17. 16:00
Bolton Wanderers - Oldham
1:2 (1:1)
okt. 17. 16:00
Carlisle - Colchester
3:2 (2:1)
okt. 17. 16:00
Walsall - Exeter
0:0
okt. 17. 16:00
Harrogate Town - Barrow
1:0 (1:0)
okt. 17. 16:00
Newport - Tranmere
1:0 (1:0)
okt. 17. 16:00
Crawley - Morecambe
4:0 (0:0)
okt. 17. 16:00
Forest Green Rovers - Stevenage
1:0 (1:0)
okt. 17. 16:00
Mansfield - Bradford
1:3 (0:2)
okt. 17. 16:00
Port Vale - Salford
1:0 (0:0)
okt. 17. 18:30
Leyton - Grimsby
2:3 (1:2)
okt. 17. 15:00
Ternana - Potenza
3:0 (2:0)
okt. 17. 15:00
Vibonese - Paganese
5:2 (2:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
5 mérkőzés
okt. 17. 17:00
Zemplín Michalovce - Dunaszerdahely
2:4 (0:1)
okt. 17. 17:00
Slovan Bratislava - Sered
3:0 (3:0)
okt. 17. 17:00
Trencín - Pohronie
1:1 (1:0)
okt. 17. 17:00
FK Senica - Ruzomberok
1:2 (0:0)
okt. 17. 17:00
Zlate Moravce - Nitra
3:1 (1:1)
2 mérkőzés
okt. 17. 15:00
Dinamo Zágráb - NK Gorica
3:2 (2:0)
okt. 17. 17:05
Rijeka - Varazdin
2:1 (2:1)
1 mérkőzés
okt. 17. 16:00
Midtjylland - Odense BK
3:1 (0:1)
okt. 17. 16:30
Go Ahead Eagles - Eindhoven
3:0 (1:0)
okt. 17. 16:45
Sporting Gijón II - Leonesa
2:4 (1:2)
okt. 17. 17:30
Guijuelo - Celta Vigo II
0:0
5 mérkőzés
okt. 17. 15:00
Indjija - Zlatibor Cajetina
1:0 (1:0)
okt. 17. 16:00
FK Mladost Lucani - Macva Sabac
2:1 (0:1)
okt. 17. 16:00
Javor - Metalac
1:3 (1:2)
okt. 17. 16:00
Napredak - Radnicki Nis
0:0
okt. 17. 16:00
Vozdovac - Spartak Subotica
2:1 (2:1)
1 mérkőzés
okt. 17. 15:00
Falkenberg - Örebro
2:1 (0:0)
okt. 17. 00:15
Botafogo/SP - América MG
1:2 (0:0)
okt. 17. 02:30
Cruzeiro - Juventude
0:0
okt. 17. 21:00
Chapecoense - EC Vitória
1:1 (1:0)
okt. 17. 21:30
Confianca - Oeste
3:1 (3:1)
okt. 17. 23:30
CRB - Operário PR
4:1 (1:1)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
2 mérkőzés
okt. 17. 18:00
Mjondalen - Brann
2:0 (2:0)
okt. 17. 20:30
Molde - Bodo/Glimt
4:2 (2:1)
1 mérkőzés
okt. 17. 18:00
Cork City - Waterford
0:0
okt. 17. 16:00
Lecco - Carrarese
0:0
okt. 17. 18:30
Grosseto - Pro Vercelli
1:2 (0:1)
okt. 17. 20:45
Juventus II - AlbinoLeffe
1:1 (0:1)
okt. 17. 12:00
Arouca - Benfica II
1:0 (0:0)
okt. 17. 16:00
Casa Pia - FC Porto II
2:1 (0:0)
okt. 17. 16:00
Mafra - Vizela
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 17. 15:00
AEK Larnaka - Doxa Katokopia
2:0 (1:0)
okt. 17. 17:00
Nea Salamina - Anorthosis
1:4 (1:2)
okt. 17. 19:00
Karmiotissa - Ermis Aradippou
0:1 (0:0)
okt. 17. 16:30
Amorebieta - Laredo
2:1 (1:0)
okt. 17. 17:00
Mutilvera - Izarra
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 17. 08:00
Cerezo Osaka - Yokohama F. Marinos
4:1 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 17. 16:45
Ludogorets - Tsarsko Selo
1:1 (1:0)
okt. 17. 19:15
CSKA Szófia - Beroe
1:1 (0:0)
okt. 17. 15:00
Vitebsk - Energetik-BGU Minsk
1:0 (0:0)
okt. 17. 17:00
Neman Grodno - Gorodeya
0:1 (0:0)

Sanytol ferőtlenítők
okt. 17. 20:45
Lommel - Westerlo
1:1 (1:1)
okt. 17. 14:00
Stomil Olsztyn - Arka Gdynia
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 17. 02:30
Club Necaxa - Club Tijuana
2:0 (1:0)
okt. 17. 04:30
Mazatlán - Juárez
3:2 (3:1)
okt. 17. 15:00
Öster - Degerfors
2:0 (1:0)
okt. 17. 15:00
Halmstad - Brage
2:0 (2:0)
okt. 17. 17:30
Örgryte - Dalkurd
1:2 (1:1)
okt. 17. 17:30
Sundsvall - Jönköpings Södra
3:2 (1:2)
okt. 17. 17:30
Ljungskile - Västeras SK
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 17. 15:45
Koper - Domzale
2:0 (1:0)
okt. 17. 18:00
ND Gorica - Maribor
0:4 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 17. 19:05
FK Sarajevo - Siroki Brijeg
2:0 (1:0)
okt. 17. 16:00
Ayr - Queen Of The South
2:1 (2:0)
okt. 17. 16:00
Dunfermline - Inverness
3:1 (1:1)
okt. 17. 16:00
Raith - Arbroath
3:0 (3:0)
okt. 17. 16:00
Greenock Morton - Alloa
1:0 (1:0)
okt. 17. 15:30
Tromso - KFUM Oslo
1:1 (0:0)
okt. 17. 15:30
Raufoss - Sogndal
2:1 (2:0)
okt. 17. 15:30
Kongsvinger - Jerv
1:1 (1:0)
okt. 17. 15:30
Grorud - Ham-Kam
1:2 (1:1)
okt. 17. 15:30
Öygarden - Strommen
1:4 (1:0)
okt. 17. 15:30
Sandnes Ulf - Asane
1:1 (1:1)

okt. 17. 21:00
Wydad Casablanca - Al Ahly
0:2 (0:1)
okt. 17. 12:30
Bandirmaspor - Eskisehirspor
1:1 (0:1)
okt. 17. 12:30
Ümraniyespor - Keciörengücü
1:2 (1:0)
okt. 17. 12:30
Samsunspor - Istanbulspor
0:3 (0:0)
okt. 17. 15:00
Adanaspor - Altinordu
5:2 (2:0)
okt. 17. 18:00
Altay Izmir - Adana Demirspor
1:0 (1:0)
okt. 17. 19:30
Villarrubia - Villanovense
0:3 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 17. 16:00
Shamrock Rovers II - Athlone
3:1 (2:1)
okt. 17. 20:30
Longford - Cobh Ramblers
0:1 (0:0)
9 mérkőzés
okt. 17. 16:00
Notts - Maidenhead
2:3 (2:1)
okt. 17. 16:00
Torquay - Dover Athletic
2:0 (2:0)
okt. 17. 16:00
Eastleigh - Aldershot
2:2 (1:1)
okt. 17. 16:00
Weymouth - King's Lynn
2:1 (1:0)
okt. 17. 16:00
Woking - Halifax
0:0
okt. 17. 16:00
Solihull Moors - Boreham Wood
1:0 (0:0)
okt. 17. 16:00
Wealdstone - Wrexham
4:3 (2:2)
okt. 17. 18:20
Chesterfield - Stockport
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
okt. 17. 12:00
Sabail - Kesla
1:1 (0:0)
okt. 17. 14:00
Karabakh - Qabala
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 17. 16:30
Al Duhail - Qatar SC
2:1 (2:0)
okt. 17. 18:45
Al Khor - Al-Sadd
0:0

okt. 17. 17:30
Al-Ittihad - El Entag El Harby
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 17. 12:30
Samtredia - Telavi
0:0
okt. 17. 16:00
Dila Gori - Chikhura
6:1 (2:0)
okt. 17. 18:00
Torpedo Kutaisi - Merani Tbilisi
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 17. 12:00
FCI Levadia - Tulevik
2:0 (2:0)
okt. 17. 15:00
Kalev Tallinn - Nőmme Kalju
1:4 (0:4)
okt. 17. 16:00
B36 Torshavn - TB Tvoroyri
2:0 (1:0)
okt. 17. 19:30
Klaksvík - EB Streymur
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 17. 16:15
Al Ain - Khor Fakkan
2:0 (1:0)
okt. 17. 16:15
Ittihad Kalba - Al-Ahli Dubai
0:3 (0:2)
okt. 17. 19:00
Al-Nasr Dubai - Al-Jazira Club
1:1 (1:1)
okt. 17. 17:00
Al-Shabab Riyadh - Abha
1:0 (1:0)
okt. 17. 17:10
Al Taawoun - Al Faisaly
1:1 (1:0)
okt. 17. 19:00
Al Wehda - Qadisiya Khubar
2:1 (0:1)
okt. 17. 20:15
Al-Hilal - Al-Ain
1:0 (0:0)
okt. 17. 15:00
Krsko - Brda
1:0 (0:0)
okt. 17. 15:00
NS Drava - Triglav
1:0 (1:0)
okt. 17. 15:00
Primorje - Radomlje
1:4 (1:2)
okt. 17. 15:00
Fuzinar - Jadran Dekani
1:1 (1:1)
okt. 17. 15:00
Beltinci - Roltek Dob
0:2 (0:2)
okt. 17. 15:00
Bilje - Smartno
6:1 (2:0)

okt. 17. 23:00
Boyacá Chicó - Once Caldas
1:1 (1:0)
7 mérkőzés
okt. 17. 17:00
Pratzerthal-Redange - Fola Esch
0:4 (0:0)
okt. 17. 17:30
Koerich - Atert Bissen
2:4 (0:0)
okt. 17. 18:00
CeBra 01 - UNA Strassen
2:3 (0:0)
okt. 17. 19:00
Ehlerange - Berdenia Berbourg
4:3 (0:0)
okt. 17. 19:00
Feulen - Hostert
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 17. 14:00
Ararat-Armenia - Shirak
7:0 (4:0)
3 mérkőzés
okt. 17. 13:00
Jaro - AC Kajaani
1:1 (1:0)
okt. 17. 13:00
EIF Ekenas - SJK Akatemia
4:2 (1:0)
okt. 17. 14:00
Gnistan - Oulu
1:2 (0:1)
okt. 17. 07:00
Tokushima Vortis - Ventforet Kofu
0:1 (0:0)
okt. 17. 07:00
Tokyo Verdy - Tochigi
0:0
okt. 17. 11:30
Ryukyu - Matsumoto Yamaga
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 17. 14:00
Kolding - Esbjerg
1:1 (1:0)
okt. 17. 15:00
Hobro - HB Koge
3:1 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 17. 13:00
Mash'al Mubarek - AGMK
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 17. 20:15
Deportivo Municipal - Melgar
1:2 (0:1)
okt. 17. 22:30
Cienciano - Alianza Lima
2:1 (1:1)
okt. 17. 22:30
Alianza Universidad - Sport Boys
0:1 (0:0)

1 mérkőzés
okt. 17. 09:30
Shandong Luneng - Beijing Guoan
2:2 (2:0)
5 mérkőzés
okt. 17. 15:30
Cefn Druids - Penybont
0:2 (0:1)
okt. 17. 15:30
Newtown AFC - Bala
0:2 (0:1)
okt. 17. 15:30
Cardiff MU - Flint
2:1 (0:0)
okt. 17. 01:15
Club Olimpia - Nacional Asunción
1:1 (0:0)
okt. 17. 23:00
Sol de América - Guaraní
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
1 mérkőzés
okt. 17. 14:30
Vardar Skopje - Shkendija
1:5 (1:2)
2 mérkőzés
okt. 17. 09:00
Okzhetpes - Kyzyl-Zhar
2:1 (0:1)
okt. 17. 11:00
Taraz - Kaisar Kyzylorda
2:2 (2:0)
okt. 17. 15:00
Cibalia Vinkovci - Solin
1:0 (0:0)
okt. 17. 15:00
Junak Sinj - Opatija
0:2 (0:1)
okt. 17. 15:00
Dugopolje - Kustosija
2:0 (0:0)
okt. 17. 07:00
Sangju Sangmu - Daegu
2:1 (2:0)
okt. 17. 09:30
Seongnam Ilhwa - FC Seoul
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 17. 14:00
Sfintul Gheorghe - Dinamo-Auto
1:1 (1:1)
okt. 17. 17:00
Sheriff Tiraspol - Milsami
1:0 (0:0)

1 mérkőzés
okt. 17. 14:00
Zalgiris Vilnius - Suduva
1:2 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 17. 12:00
Jelgava - Riga
0:2 (0:1)
okt. 17. 14:00
BFC Daugavpils - FS METTA/LU Riga
1:0 (0:0)
okt. 17. 14:00
Spartaks Jürmala - Ventspils
1:2 (1:1)
okt. 17. 15:00
Valmieras - Tukums 2000
5:0 (3:0)
okt. 17. 15:00
Buducnost Podgorica - Zeta
3:0*
okt. 17. 15:00
OFK Petrovac - Decic
1:1 (1:0)
okt. 17. 16:00
FK Podgorica - Rudar Pljevlja
2:0 (1:0)
okt. 17. 17:00
Iskra Danilovgrad - Jezero
2:1 (0:0)
okt. 17. 14:00
Prishtina - Besa Pejë
4:0 (0:0)
okt. 17. 14:00
Llapi - Drenica Skënderaj
0:1 (0:0)
okt. 17. 16:00
Cliftonville - Glentoran
1:0 (0:0)
okt. 17. 16:00
Larne - Dungannon Swifts
3:0 (2:0)
okt. 17. 16:00
Linfield - Carrick Rangers
5:1 (2:1)
okt. 17. 16:00
Warrenpoint - Crusaders
0:1 (0:1)
okt. 17. 18:30
Glenavon - Portadown
2:4 (0:2)
3 mérkőzés
okt. 17. 15:00
Balzan - Lija Athletic
1:0 (1:0)
okt. 17. 19:15
Birkirkara - Zejtun Corinthians
2:3 (2:2)
okt. 17. 19:15
Gudja United - Hamrun Spartans
0:1 (0:0)
okt. 17. 23:00
Carabobo - Mineros Guyana
2:2 (0:0)
okt. 17. 15:00
Cailungo - Libertas
2:3 (0:0)
okt. 17. 15:00
Murata - Virtus
1:1 (0:0)
okt. 17. 15:00
Folgore / Falciano - Tre Fiori
1:0 (0:0)
okt. 17. 06:30
Anyang - Seoul E-Land
1:1 (1:1)
okt. 17. 06:30
Daejeon Citizen - Bucheon 1995
0:1 (0:0)
okt. 17. 09:00
Gyeongnam - Jeju
0:1 (0:0)
okt. 17. 15:00
Veria - Trikala
1:1 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Tila
374
41 (11%)
128 (34%)
461
2. Xxy
335
37 (11%)
135 (40%)
455
374
37 (10%)
127 (34%)
439
369
32 (9%)
139 (38%)
438
363
35 (10%)
131 (36%)
437
370
32 (9%)
136 (37%)
432
374
43 (11%)
108 (29%)
431
370
35 (9%)
127 (34%)
429
373
31 (8%)
134 (36%)
423
370
33 (9%)
129 (35%)
423

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont