Főoldal » Meccsek » 2020. október 18.

Meccsek - 2020. október 18.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. október 18.)


6 mérkőzés
okt. 18. 12:00
Eibar - Osasuna
0:0
okt. 18. 14:00
Athletic Bilbao - Levante
2:0 (0:0)
okt. 18. 16:00
Villarreal - Valencia
2:1 (1:1)
okt. 18. 18:30
Huesca - Valladolid
2:2 (0:1)
okt. 18. 18:30
Alavés - Elche
0:2 (0:1)
okt. 18. 21:00
Betis - Real Sociedad
0:3 (0:1)
4 mérkőzés
okt. 18. 13:00
Sheffield United - Fulham
1:1 (0:0)
okt. 18. 17:30
Tottenham - West Ham United
3:3 (3:0)
okt. 18. 20:15
Leicester - Aston Villa
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 18. 14:30
Paks - ZTE
3:1 (1:1)
okt. 18. 17:00
Budapest Honvéd - Fehérvár
2:2 (1:0)

5 mérkőzés
okt. 18. 12:30
Bologna - Sassuolo
3:4 (2:1)
okt. 18. 15:00
Spezia - Fiorentina
2:2 (1:2)
okt. 18. 15:00
Torino - Cagliari
2:3 (1:2)
okt. 18. 18:00
Udinese - Parma
3:2 (1:1)
okt. 18. 20:45
AS Roma - Benevento
5:2 (2:1)
2 mérkőzés
okt. 18. 15:30
1. FC Köln - Eintracht Frankfurt
1:1 (0:1)
okt. 18. 18:00
Schalke 04 - Union Berlin
1:1 (0:0)
9 mérkőzés
okt. 18. 14:30
Budaörs - Nyíregyháza
3:2 (0:2)
okt. 18. 14:30
Siófok - Soroksár
2:3 (1:0)
okt. 18. 14:30
Szentlőrinc - Kazincbarcika
0:1 (0:1)
okt. 18. 17:00
Vasas - Debreceni EAC
4:1 (2:0)
okt. 18. 17:00
Gyirmót - Kaposvár
0:0
okt. 18. 17:00
Szolnoki MÁV - Pécsi MFC
0:1 (0:0)
okt. 18. 17:00
Csákvár - Békéscsabai Előre
3:5 (2:1)
okt. 18. 17:00
Szeged 2011 - Ajka
2:1 (1:0)
okt. 18. 20:00
Debreceni VSC - Dorog
3:0 (1:0)
6 mérkőzés
okt. 18. 13:00
Strasbourg - Lyon
2:3 (1:3)
okt. 18. 15:00
AS Monaco - Montpellier HSC
1:1 (0:0)
okt. 18. 15:00
Nantes - Brest
3:1 (2:0)
okt. 18. 15:00
Angers - Metz
1:1 (1:1)
okt. 18. 17:00
St. Etienne - Nice
1:3 (0:2)
okt. 18. 21:00
Lille - Lens
4:0 (1:0)

6 mérkőzés
okt. 18. 12:15
Feyenoord - Sparta Rotterdam
1:1 (1:0)
okt. 18. 14:30
Ajax - Heerenveen
5:1 (3:0)
okt. 18. 14:30
Den Haag - Vitesse
0:2 (0:1)
okt. 18. 16:45
Zwolle - PSV Eindhoven
0:3 (0:3)
okt. 18. 16:45
Groningen - Utrecht
0:0
okt. 18. 20:00
FC Emmen - Fortuna Sittard
2:2 (0:2)
okt. 18. 13:30
Paderborn - Hannover 96
1:0 (1:0)
okt. 18. 13:30
Fortuna Düsseldorf - Regensburg
2:2 (0:2)
okt. 18. 13:30
Aue - Heidenheim
2:1 (0:0)
okt. 18. 16:00
Rayo Vallecano - Espanyol
1:0 (0:0)
okt. 18. 18:15
Zaragoza - Málaga
1:2 (0:2)
okt. 18. 18:15
Mirandés - Mallorca
0:0
okt. 18. 20:30
Girona - Real Oviedo
1:0 (0:0)
okt. 18. 21:00
Sporting Gijón - Tenerife
1:1 (0:0)
okt. 18. 11:00
Puskás Akadémia II. - Gárdony
2:2 (1:1)
okt. 18. 14:30
Nagyatád - BKV Előre
1:2 (0:0)
okt. 18. 14:30
III. Kerületi TUE UPE - Komárom
3:1 (0:0)
okt. 18. 14:30
Lipót - Mosonmagyaróvár
0:6 (0:0)
okt. 18. 14:30
Ménfőcsanak - Bicske
0:3 (0:0)
okt. 18. 14:30
Veszprém - Balatonfüred
2:2 (0:0)
okt. 18. 14:30
THSE-Szabadkikötő - Vidi II
1:1 (0:0)
okt. 18. 15:30
SC Sopron - ZTE II
2:1 (0:0)
okt. 18. 17:00
Pápai Perutz - Nagykanizsai TE
1:2 (0:1)

okt. 18. 11:00
Budapest Honvéd II - Majos
6:0 (3:0)
okt. 18. 14:30
Vác - Újpest II
2:2 (0:0)
okt. 18. 14:30
Iváncsa - Monor
1:1 (0:0)
okt. 18. 14:30
Körösladány - Kecskeméti TE
0:3 (0:0)
okt. 18. 14:30
ESMTK - Kozármisleny
3:1 (0:0)
okt. 18. 14:30
Dabas-Gyón - Taksony
0:0
okt. 18. 14:30
Szekszárd - Ferencváros II
1:4 (0:0)
okt. 18. 14:30
Hódmezővásárhely - Paks II
0:1 (0:0)
okt. 18. 14:30
Szegedi Vasutas - Dunaújváros
0:4 (0:0)
okt. 18. 14:30
Sajóbábony - BVSC-Zugló
2:4 (0:0)
okt. 18. 14:30
Tiszaújváros - Sényő
2:3 (0:0)
okt. 18. 14:30
DVSC-DEAC - Putnok
0:1 (0:0)
okt. 18. 14:30
DVTK II - Tállya
2:1 (0:0)
okt. 18. 14:30
Jászberény - Hatvan
3:2 (0:0)
okt. 18. 14:30
Cegléd - Salgótarján
3:0 (0:0)
okt. 18. 14:30
Kisvárda II - Mezőkövesd II
3:2 (0:0)
okt. 18. 14:30
Gyöngyös - Füzesgyarmat
1:3 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 18. 13:00
Preston - Cardiff
0:1 (0:0)
okt. 18. 16:00
Belenenses - Moreirense
0:0
okt. 18. 16:00
Pacos de Ferreira - Santa Clara
2:1 (1:0)
okt. 18. 18:30
Farense - Famalicao
3:3 (2:0)
okt. 18. 21:00
Rio Ave - Benfica
0:3 (0:2)

4 mérkőzés
okt. 18. 13:00
Rotor Volgograd - FK Tambov
0:2 (0:0)
okt. 18. 13:00
Arsenal-Tula - FK Ural
1:0 (1:0)
okt. 18. 15:30
CSKA Moszkva - Dinamo Moszkva
3:1 (0:0)
okt. 18. 18:00
FK Rostov - Akhmat Grozny
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 18. 17:45
Hermannstadt - UTA Arad
1:1 (1:0)
okt. 18. 20:30
Dinamo Bukarest - CS U Craiova
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 18. 15:00
Fatih Karagümrük - Kasimpasa
1:1 (1:0)
okt. 18. 15:00
Antalyaspor - Gazisehir Gaziantep
1:1 (1:0)
okt. 18. 18:00
Göztepe Izmir - Fenerbahce
2:3 (1:2)
4 mérkőzés
okt. 18. 13:30
Zulte-Waregem - Royal Antwerp
1:3 (1:0)
okt. 18. 16:00
Mouscron-Péruwelz - AS Eupen
0:2 (0:0)
okt. 18. 18:15
Genk - Sporting Charleroi
2:1 (1:0)
okt. 18. 20:30
Anderlecht - Oud-Heverlee
2:2 (2:0)
6 mérkőzés
okt. 18. 00:00
Coritiba - Santos
1:2 (0:2)
okt. 18. 00:00
Fluminense - Ceará
2:2 (1:1)
okt. 18. 00:00
Atlético GO - Atlético PR
1:1 (1:0)
okt. 18. 21:00
Corinthians - Flamengo RJ
1:5 (0:1)
okt. 18. 23:15
Internacional RS - Vasco da Gama
2:0 (2:0)
1 mérkőzés
okt. 18. 17:15
Wolfsberger - Ried
2:2 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 18. 13:00
Olimpik Donetsk - Vorskla Poltava
0:1 (0:0)
okt. 18. 16:00
Oleksandria - Inhulets
4:3 (4:1)
okt. 18. 18:30
Dnipro-1 - Desna
2:0 (1:0)

2 mérkőzés
okt. 18. 13:00
Saarbrücken - Unterhaching
2:1 (0:0)
okt. 18. 15:00
Meppen - Viktoria Köln
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 18. 16:00
Luzern - St. Gallen
2:2 (0:1)
okt. 18. 16:00
Sion - Lausanne
0:0
3 mérkőzés
okt. 18. 15:00
OFI Heraklion - Panathinaikosz
2:2 (1:0)
okt. 18. 17:15
Larisa - Asteras Tripolis
1:3 (0:1)
okt. 18. 19:30
AEK Athen - PAOK Saloniki
1:1 (1:0)
okt. 18. 12:00
Espanyol II - Prat
2:1 (1:0)
okt. 18. 12:00
Pena Deportiva - Villarreal II
1:0 (0:0)
okt. 18. 12:00
Levante II - UD Ibiza
0:1 (0:1)
okt. 18. 17:00
Llagostera - FC Andorra
0:0
okt. 18. 18:00
Barcelona II - Gimnastic
1:0 (0:0)
okt. 18. 18:00
Badalona - L'Hospitalet
1:0 (0:0)
okt. 18. 18:00
La Nucía - Orihuela
0:0
1 mérkőzés
okt. 18. 01:00
Montreal Impact - Inter Miami
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
okt. 18. 12:30
Wisla Plock - Slask Wroclaw
1:0 (0:0)
okt. 18. 15:00
Stal Mielec - Wisla Kraków
0:6 (0:3)
okt. 18. 17:30
Legia Warszawa - Zaglebie Lubin
2:1 (1:1)
okt. 18. 15:00
Carpi - Arezzo
4:1 (1:1)
okt. 18. 15:00
Perugia - Fermana
2:0 (2:0)
okt. 18. 15:00
Gubbio - Cesena
1:2 (0:0)
okt. 18. 15:00
Fano - Imolese
1:2 (1:0)
okt. 18. 17:30
Padova - Legnano
1:1 (0:1)
okt. 18. 18:30
Sambenedettese - Mantova
2:0 (2:0)

okt. 18. 15:00
Cavese - Viterbese Castrense
0:2 (0:2)
okt. 18. 15:00
Bisceglie - Palermo
2:1 (2:0)
okt. 18. 17:30
Turris - Monopoli
1:1 (0:0)
okt. 18. 17:30
Catanzaro - Foggia
2:1 (1:1)
okt. 18. 20:30
Virtus Francavilla - Catania
0:1 (0:1)
okt. 18. 20:30
Teramo - Casertana
2:0 (2:0)
1 mérkőzés
okt. 18. 15:00
Hajduk Split - Sibenik
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 18. 16:00
Zilina - Trnava
2:1 (1:0)
okt. 18. 20:00
Dordrecht - Almere City
2:2 (2:1)
4 mérkőzés
okt. 18. 14:00
Aarhus - Horsens
3:0 (1:0)
okt. 18. 14:00
Vejle Boldklub - Lyngby
3:2 (1:1)
okt. 18. 16:00
SonderjyskE - Bröndby
2:0 (0:0)
okt. 18. 18:00
FC Kobenhavn - Aalborg
1:2 (0:2)
okt. 18. 11:30
Real Valladolid II - Burgos
1:0 (0:0)
okt. 18. 12:00
Numancia - Marino de Luanco
3:1 (2:0)
okt. 18. 12:00
Real Oviedo II - Union Langreo
0:1 (0:0)
okt. 18. 12:00
Lealtad - Covadonga
1:0 (0:0)
okt. 18. 16:30
Unionistas de Salamanca - Compostela
2:0 (1:0)
okt. 18. 17:00
Coruxo - Zamora CF
0:1 (0:0)
okt. 18. 17:00
Racing Ferrol - Pontevedra
2:3 (1:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
5 mérkőzés
okt. 18. 14:30
Hammarby - Mjällby
4:2 (3:1)
okt. 18. 14:30
Elfsborg - Kalmar
3:1 (2:0)
okt. 18. 14:30
Sirius - Östersunds
2:3 (0:1)
okt. 18. 17:30
AIK - IFK Göteborg
2:0 (1:0)
okt. 18. 17:30
Varberg - Norrköping
1:3 (1:2)
1 mérkőzés
okt. 18. 17:00
Partizan - Crvena Zvezda
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 18. 13:00
Ekedalen - GAIS Göteborg
0:2 (0:1)
5 mérkőzés
okt. 18. 18:00
Kristiansund - Rosenborg
0:0
okt. 18. 18:00
Stromsgodset - Start
1:1 (0:1)
okt. 18. 18:00
Stabaek - Aalesund
4:0 (1:0)
okt. 18. 18:00
Haugesund - Sarpsborg 08
2:0 (1:0)
okt. 18. 20:30
Sandefjord - Valerenga
0:3 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 18. 18:00
Shelbourne - Sligo Rovers
1:0 (1:0)
okt. 18. 15:00
Novara - Pontedera
1:2 (1:1)
okt. 18. 15:00
Pistoiese - Piacenza
2:1 (1:0)
okt. 18. 15:00
Olbia - Livorno
1:1 (0:0)
okt. 18. 17:30
Renate - Aurora Pro Patria
1:0 (0:0)
okt. 18. 17:30
Pergolettese - Pro Sesto
1:0 (0:0)
okt. 18. 20:30
Giana Erminio - Alessandria
1:1 (1:1)
okt. 18. 12:15
Académica - Penafiel
2:1 (2:0)
okt. 18. 16:00
Academico Viseu - Cova Piedade
0:2 (0:2)
okt. 18. 16:00
Covilha - Vilafranquense
2:2 (1:1)

Organic Shop Málnás testradír
2 mérkőzés
okt. 18. 15:00
Ethnikos Achna - Omonia Nikosia
1:2 (0:2)
okt. 18. 17:30
APOEL Nikosia - Paphos FC
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 18. 15:00
HJK Helsinki - HIFK Helsinki
3:0 (0:0)
okt. 18. 15:00
Ilves - Inter Turku
0:2 (0:0)
okt. 18. 15:00
Kuopion - Honka
0:2 (0:1)
okt. 18. 15:00
Mariehamn - SJK
2:3 (0:1)
okt. 18. 12:00
Real Unión - CD Alavés II
elhalasztva
okt. 18. 12:00
Tudelano - Ejea
2:0 (2:0)
okt. 18. 12:00
Ebro - SD Logronés
elhalasztva
okt. 18. 12:00
Tarazona - Osasuna II
elhalasztva
okt. 18. 17:00
Real Sociedad II - Leioa
1:0 (1:0)
okt. 18. 17:00
Haro Deportivo - Calahorra
0:1 (0:0)
okt. 18. 18:00
Racing Santander - Portugalete
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 18. 16:45
Cherno More Varna - Montana
3:0 (2:0)
okt. 18. 19:15
Slavia Szófia - Levszki Szófia
1:0 (1:0)
okt. 18. 12:45
Smolevichi-STI - Torpedo Zhodino
1:4 (1:1)
okt. 18. 14:45
Isloch - BATE Borisov
2:2 (1:1)
okt. 18. 17:00
Shakhter Soligorsk - Dinamo Minsk
0:1 (0:0)
okt. 18. 19:00
Dinamo Brest - Ruh Brest
5:2 (1:2)

okt. 18. 16:00
RWDM - Seraing United
3:4 (2:3)
8 mérkőzés
okt. 18. 06:00
Consadole Sapporo - Kashima Antlers
1:0 (1:0)
okt. 18. 07:00
Oita Trinita - Gamba Osaka
0:1 (0:0)
okt. 18. 07:00
Yokohama FC - FC Tokyo
1:0 (0:0)
okt. 18. 07:00
Shimizu - Sagan Tosu
1:1 (0:0)
okt. 18. 08:00
Shonan Bellmare - Kashiwa Reysol
3:2 (1:1)
okt. 18. 09:00
Urawa Red Diamonds - Vegalta Sendai
6:0 (3:0)
okt. 18. 10:00
Sanfrecce Hiroshima - Vissel Kobe
2:1 (2:0)
okt. 18. 12:00
Kawasaki Frontale - Nagoya Grampus
3:0 (1:0)
4 mérkőzés
okt. 18. 00:06
Monterrey - Puebla
3:1 (2:0)
okt. 18. 02:00
Club Guadalajara - Club Atlas
3:2 (2:0)
okt. 18. 04:00
Cruz Azul - Tigres
0:2 (0:0)
okt. 18. 19:00
UNAM Pumas - Toluca
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 18. 15:00
Tabor Sezana - Bravo
2:0 (1:0)
okt. 18. 17:00
Olimpija Ljubljana - Celje
1:0 (0:0)
okt. 18. 19:00
NS Mura - Aluminij
1:2 (1:2)
okt. 18. 15:00
Ranheim - Lilleström
1:1 (0:0)
okt. 18. 15:00
Stjördals-Blink - Ullensaker/Kisa
1:2 (0:2)
okt. 18. 21:00
Raja Casablanca - Zamalek
0:1 (0:1)

okt. 18. 12:30
Osmanlispor - Giresunspor
1:1 (1:0)
okt. 18. 15:00
Boluspor - Tuzlaspor
1:2 (1:0)
okt. 18. 18:00
Bursaspor - Balikesirspor
3:1 (1:1)
okt. 18. 11:30
Getafe II - Rayo Majadahonda
1:2 (0:0)
okt. 18. 12:00
Las Rozas - Real Madrid II
1:2 (0:0)
okt. 18. 12:00
Socuéllamos - Badajoz
1:1 (0:0)
okt. 18. 12:00
Atlético Madrid II - Poblense
1:0 (0:0)
okt. 18. 12:00
Melilla - Villarrobledo
3:0 (0:0)
okt. 18. 12:00
S.S. Reyes - Navalcarnero
0:1 (0:0)
okt. 18. 17:30
Don Benito - Extremadura
elhalasztva
okt. 18. 18:00
Mérida AD - Talavera
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 18. 12:00
Neftchi - Sabah FK
1:0 (1:0)
okt. 18. 14:00
Sumgayit Shekher - Zira
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
okt. 18. 12:00
Tammeka - Kuressaare
4:2 (1:2)
okt. 18. 14:00
TJK Legion - Paide
0:2 (0:0)
okt. 18. 17:30
Tanta - Al Masry
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 18. 16:30
Al Ahli Doha - Al Sailiya
2:0 (1:0)
okt. 18. 18:45
Al-Gharrafa - Al Kharaitiyat
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 18. 12:30
Saburtalo - Dinamo Batumi
0:1 (0:0)
okt. 18. 14:30
Amsterdamsche - Koninklijke
elhalasztva

okt. 18. 16:00
HB Torshavn - Vikingur Gota
4:0 (3:0)
okt. 18. 16:00
Fuglafjordur - Runavik
2:3 (1:0)
okt. 18. 19:00
Skála - AB Argir
2:0 (1:0)
okt. 18. 11:00
Sevilla Atlético - UCAM Murcia
0:1 (0:0)
okt. 18. 11:30
Cádiz II - Las Palmas II
2:0 (1:0)
okt. 18. 13:00
CD Marino - Linense
0:1 (0:0)
okt. 18. 18:00
El Ejido - Betis II
3:0 (1:0)
okt. 18. 18:00
Atletico Sanluqueno - Huelva
1:1 (1:1)
okt. 18. 18:00
Algeciras - Marbella
0:0
okt. 18. 18:00
Córdoba - Lorca Deportiva
1:0 (1:0)
23 mérkőzés
okt. 18. 15:00
Daring Echternach - Union Mertert
1:3 (0:0)
okt. 18. 16:00
Sporting Mertzig - F91 Dudelange
0:5 (0:0)
okt. 18. 16:00
Green Boys - Wiltz
0:8 (0:0)
okt. 18. 16:00
Obercorn - US Esch
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
okt. 18. 16:00
Wincrange - Rodange
0:2 (0:0)
okt. 18. 16:00
Norden - Hamm Benfica
1:2 (0:0)
okt. 18. 16:00
Avenir Beggen - Mondercange
3:2 (0:0)
okt. 18. 16:00
Kischpelt Wilwerwiltz - Rumelange
0:10 (0:0)
okt. 18. 16:00
Schengen - Differdange
1:5 (0:0)
okt. 18. 16:00
Jeunesse Esch - Noertzange
6:0 (0:0)
okt. 18. 16:00
Jeunesse Schieren - UT Pétange
1:2 (0:0)
okt. 18. 16:00
Munsbach - Alisontia Steinsel
2:4 (0:0)
okt. 18. 16:00
Lorentzweiler - Marisca Mersch
2:0 (0:0)
okt. 18. 16:00
Racing Troisvierges - RFCU Luxemburg
0:11 (0:0)
okt. 18. 16:00
Kehlen - Progres Niedercorn
0:2 (0:0)
okt. 18. 16:00
Steinfort - Jeunesse Junglinster
1:3 (0:0)
okt. 18. 16:00
Erpeldange - Schifflange
1:3 (0:0)
okt. 18. 16:00
Grevenmacher - Käerjéng
2:3 (0:0)
okt. 18. 16:00
Syra Mensdorf - Mamer
1:0 (0:0)
okt. 18. 18:00
Sanem - Bettembourg
2:0 (0:0)

okt. 18. 17:00
Al Baten - Al Ahli Jeddah
0:1 (0:1)
okt. 18. 17:00
Al-Nassr - Al Fateh
1:2 (0:1)
okt. 18. 17:20
Damak - Al Raed
2:3 (1:3)
okt. 18. 19:00
Al-Ittihad - Al Ittifaq
1:2 (0:0)
okt. 18. 02:05
Cancún - Pumas Tabasco
4:0 (2:0)
okt. 18. 01:05
Cúcuta - Envigado
1:0 (0:0)
okt. 18. 03:10
Millonarios - Patriotas
1:0 (1:0)
okt. 18. 18:00
La Equidad - Atlético Bucaramanga
2:1 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 18. 14:00
Alashkert - Pyunik
0:0
okt. 18. 16:30
Ararat Yerevan - Gandzasar Kapan
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
1 mérkőzés
3 mérkőzés
okt. 18. 12:30
Andijan - Sogdiana
1:1 (1:0)
okt. 18. 13:00
Buxoro - Nasaf Qarshi
0:0
okt. 18. 14:30
Pakhtakor - Qizilqum
3:1 (1:1)
2 mérkőzés
okt. 18. 15:00
Vendsyssel - Fredericia
1:1 (0:1)
okt. 18. 15:30
Helsingor - Skive
2:1 (1:0)
okt. 18. 07:00
Thespa Kusatsu - Avispa Fukuoka
0:1 (0:0)
okt. 18. 07:00
Fagiano Okayama - Omiya Ardija
3:2 (0:1)
okt. 18. 07:00
Zweigen Kanazawa - Jubilo Iwata
0:1 (0:0)
okt. 18. 07:00
Mito Hollyhock - Albirex Niigata
1:3 (0:1)
okt. 18. 07:00
Kyoto Sanga - Renofa Yamaguchi
0:1 (0:1)
okt. 18. 07:00
Montedio Yamagata - Ehime
4:1 (2:0)

2 mérkőzés
okt. 18. 15:00
Kaizer Chiefs - Maritzburg United
2:1 (0:1)
okt. 18. 18:00
Mamelodi Sundowns - Bloemfontein
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 18. 01:30
Louisville City - Saint Louis
2:0 (1:0)
okt. 18. 03:00
Reno 1868 - Phoenix Rising
2:2 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
okt. 18. 03:30
El Paso Locomotive - New Mexico United
1:1 / tizenegyesekkel 5:3 (0:0)
5 mérkőzés
okt. 18. 14:30
Sileks Kratovo - Rabotnicki
4:3 (1:0)
okt. 18. 14:30
Akademija Pandev - Shkupi
0:1 (0:0)
okt. 18. 14:30
Borec - Makedonija Gjorce Petrov
2:1 (0:0)
okt. 18. 14:30
Renova - Pelister
0:0
okt. 18. 14:30
Struga - Belasica
3:0 (2:0)
okt. 18. 01:15
Guairena - Libertad
0:3 (0:1)
okt. 18. 23:00
River Plate - 12 de Octubre
1:2 (0:2)
3 mérkőzés
okt. 18. 10:00
Shakter Karaganda - Ordabasy
0:1 (0:0)
okt. 18. 13:00
Zhetysu - Kairat Almaty
2:4 (2:1)
okt. 18. 15:30
Kaspiy Aktau - Tobol
0:1 (0:0)
okt. 18. 15:00
Orijent 1919 - Hajduk Split II
2:1 (0:0)
okt. 18. 15:00
Croatia Zmijavci - Rude Zágráb
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 18. 14:00
Dacia-Buiucani - Petrocub
0:0
okt. 18. 09:30
Jeonbuk - Gwangju
4:1 (2:0)
okt. 18. 12:00
Pohang - Ulsan Hyundai
4:0 (1:0)

2 mérkőzés
okt. 18. 15:00
Hibernians - Valletta
1:1 (0:1)
okt. 18. 13:30
Drita Gijlan - Gjilani
0:0
okt. 18. 14:00
Trepca'89 - Feronikeli
0:0
okt. 18. 15:00
Juvenes/Dogana - Tre Penne
2:1 (0:0)
okt. 18. 15:00
Pennarossa - La Fiorita
0:1 (0:0)
okt. 18. 15:00
Faetano - Fiorentino
0:1 (0:0)
okt. 18. 23:00
CD Platense - Marathón
0:1 (0:0)
okt. 18. 23:00
Real Sociedad - CD Olimpia
0:2 (0:0)
okt. 18. 06:30
Suwon City - Jeonnam Dragons
3:4 (3:3)
okt. 18. 09:00
Chungnam Asan - Ansan Greeners
0:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
338
43 (13%)
114 (34%)
443
326
40 (12%)
120 (37%)
440
337
38 (11%)
123 (36%)
436
338
39 (12%)
117 (35%)
429
339
39 (12%)
116 (34%)
427
338
40 (12%)
113 (33%)
426
7. AltT
339
38 (11%)
116 (34%)
422
338
35 (10%)
120 (36%)
415
   Xxy
326
33 (10%)
125 (38%)
415
339
29 (9%)
130 (38%)
405

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont