Főoldal » Meccsek » 2020. október 7.

Meccsek - 2020. október 7.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. október 7.)


6 mérkőzés
2020. okt. 7. 14:00
Balassagyarmat - Diósgyőr
0:2 (0:0)
2020. okt. 7. 14:00
Iváncsa - Újpest
0:4 (0:0)
2020. okt. 7. 14:00
Lőrinci - Nyíregyháza
0:7 (0:0)
2020. okt. 7. 14:00
Tiszafüred - Putnok
3:2 (0:0)
2020. okt. 7. 14:00
Szeghalom - Szolnoki MÁV
0:10 (0:0)
2020. okt. 7. 14:00
Veszprém - Szeged 2011
0:5 (0:0)
7 mérkőzés
2020. okt. 7. 20:00
Kozakken Boys - DEM
1:0 (0:0)
2020. okt. 7. 20:00
Excelsior '31 - Groene Ster
2:3 (0:0)
2020. okt. 7. 20:00
Rijnvogels - UNA
2:4 (1:0)
2020. okt. 7. 20:00
Achilles Veen - Gemert
2:0 (0:0)
2020. okt. 7. 20:00
Koninklijke - OSS '20
0:1 (0:1)
2020. okt. 7. 20:00
DTS Ede - GVV Unitas
3:1 (0:0)
2020. okt. 7. 20:00
OFC Oostzaan - DOS Kampen
7:1 (1:1)

4 mérkőzés
2020. okt. 7. 20:30
Fazendense - Dezembro
0:2 (0:0)
2020. okt. 7. 21:00
Madeira - Tirsense
0:5 (0:0)
2020. okt. 7. 21:45
Ferreiras - Louletano
2:2 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
2020. okt. 7. 22:00
Uniao Ericeirense - Loures
0:3 (0:0)
13 mérkőzés
2020. okt. 7. 13:30
Braila - Faurei
4:0 (0:0)
2020. okt. 7. 13:30
Metalul Buzau - Focsani
0:2 (0:0)
2020. okt. 7. 13:30
Axiopolis - Agricola Borcea
6:3 (0:0)
2020. okt. 7. 13:30
Aninoasa - Municipal Brasov
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
2020. okt. 7. 13:30
Ceahlaul - Aerostar Bacau
3:0 (0:0)
2020. okt. 7. 13:30
Afumati - Concordia Chiajna
2:3 (0:0)
2020. okt. 7. 13:30
U Craiova 1948 - Scolar Resita
1:1 / tizenegyesekkel 5:3 (0:0)
2020. okt. 7. 13:30
Baia Mare - Comuna Recea
0:3 (0:0)
2020. okt. 7. 13:30
Husana Husi - Stiinta Miroslava
2:1 (0:0)
2020. okt. 7. 13:30
Viitorul Daesti - Vedita Colonesti
2:2 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
2020. okt. 7. 13:30
Sportul Simleu - Sanmartin
1:2 (0:0)
2020. okt. 7. 13:30
Somuz Falticeni - Rapid Suceava
2:0 (0:0)
2020. okt. 7. 14:30
Mostistea Ulmu - Unirea Slobozia
3:1 (0:0)
6 mérkőzés
2020. okt. 7. 20:45
Kelty Hearts - St. Johnstone
1:2 (0:1)
2020. okt. 7. 20:45
Brechin - Dundee United
2:6 (0:3)
2020. okt. 7. 20:45
Montrose - Ross County
3:3 (0:2)
2020. okt. 7. 20:45
Hibernian - Brora Rangers
3:1 (2:0)
2020. okt. 7. 20:45
St. Mirren - Partick Thistle
4:1 (1:0)
2020. okt. 7. 20:45
Airdrieonians - Alloa
0:2 (0:1)

1 mérkőzés
2020. okt. 7. 02:30
Nashville - Minnesota United
0:0
2020. okt. 7. 15:00
Andorra U21 - Anglia U21
3:3 (1:1)
2020. okt. 7. 15:00
Triestina - Modena
1:0 (0:0)
2020. okt. 7. 15:00
Matelica - Südtirol
1:1 (1:1)
2020. okt. 7. 18:30
Carpi - Fano
0:0
2020. okt. 7. 18:30
Feralpisalo - Imolese
2:1 (0:0)
2020. okt. 7. 20:45
Padova - Mantova
3:1 (2:1)
2020. okt. 7. 20:45
Virtus Verona - Legnano
0:0
2020. okt. 7. 20:45
Sambenedettese - Fermana
1:1 (0:1)
2020. okt. 7. 15:00
Ternana - Palermo
0:0
2020. okt. 7. 15:00
Virtus Francavilla - Vibonese
2:2 (0:1)
2020. okt. 7. 18:30
Cavese - Bari
2:3 (0:1)
2020. okt. 7. 18:30
Catanzaro - Paganese
1:0 (0:0)
2020. okt. 7. 18:30
Catania - Juve Stabia
1:0 (1:0)
2020. okt. 7. 18:30
Turris - Viterbese Castrense
2:1 (1:1)
2020. okt. 7. 20:45
Potenza - Casertana
2:2 (2:1)
1 mérkőzés
2020. okt. 7. 15:00
Spartak Kvasov - Slovan Bratislava
0:6 (0:0)
13 mérkőzés
2020. okt. 7. 16:00
Hillerod - Odense BK
1:2 (0:0)
2020. okt. 7. 16:00
Grindsted - ASA Aarhus
1:2 (0:0)
2020. okt. 7. 16:00
KFUM Kobenhavn - Hvidovre
0:2 (0:0)
2020. okt. 7. 16:00
Allerod - AB Kobenhavn
1:2 (0:0)
2020. okt. 7. 16:00
Naesby - Horsens
0:3 (0:0)
2020. okt. 7. 16:00
Utopia - Kolding
0:5 (0:0)
2020. okt. 7. 16:00
Kolding II - Holstebro
0:4 (0:0)
2020. okt. 7. 16:00
OKS - VSK Arhus
1:2 (0:0)
2020. okt. 7. 16:00
Aarhus Fremad - Vendsyssel
5:0 (0:0)
2020. okt. 7. 19:00
Slagelse - Skovshoved
2:0 (0:0)
2020. okt. 7. 19:00
Bronshoj - Lyngby
4:5 (0:0)
2020. okt. 7. 19:00
Holbaek - Fremad Amager
0:3 (0:0)
2020. okt. 7. 20:45
Hobro - Vejle Boldklub
0:3 (0:0)

9 mérkőzés
2020. okt. 7. 15:00
Mladost Zdralovi - NK Zágráb
0:1 (0:0)
2020. okt. 7. 15:00
Dilj - Rijeka
0:6 (0:3)
2020. okt. 7. 15:00
Gaj Mace - Lokomotiv Zágráb
2:3 (0:0)
2020. okt. 7. 15:00
Oriolik - RNK Split
1:0 (1:0)
2020. okt. 7. 15:00
Radnik Sesvete - NK Gorica
3:4 (2:4)
2020. okt. 7. 15:00
Polet - Istra 1961
0:2 (0:0)
2020. okt. 7. 15:00
Novigrad - Rude Zágráb
1:3 (1:2)
2020. okt. 7. 15:00
Croatia Zmijavci - Sibenik
0:2 (0:0)
2020. okt. 7. 15:00
NK GOSK Dubrovnik - HNK Zadar
3:0 (0:0)
1 mérkőzés
2020. okt. 7. 18:30
Hudiksvall - Sundsvall
0:3 (0:1)
2 mérkőzés
2020. okt. 7. 15:00
Zbrojovka Brno - Jihlava
1:0 (0:0)
2020. okt. 7. 15:30
Jiskra Ústí nad Orlicí - Budejovice
0:3 (0:0)
2020. okt. 7. 00:15
CSA - Figueirense
3:0 (2:0)
2020. okt. 7. 00:15
Juventude - Cuiabá
1:1 (0:1)
2020. okt. 7. 00:15
Avaí - Brasil de Pelotas
2:1 (1:0)
2020. okt. 7. 00:15
Paraná - Náutico
0:0
2020. okt. 7. 00:15
EC Vitória - América MG
1:2 (0:2)
2020. okt. 7. 02:30
Ponte Preta - Guarani
2:0 (1:0)
2020. okt. 7. 18:30
Lucchese - Grosseto
0:2 (0:1)
2020. okt. 7. 18:30
Olbia - Aurora Pro Patria
0:1 (0:0)
2020. okt. 7. 18:30
Pistoiese - Pergolettese
1:1 (1:1)
2020. okt. 7. 20:30
Piacenza - Livorno
2:0 (1:0)
2020. okt. 7. 20:45
AlbinoLeffe - Pro Sesto
0:1 (0:1)
2020. okt. 7. 20:45
Novara - Giana Erminio
2:1 (2:0)
2020. okt. 7. 20:45
Renate - Pro Vercelli
2:1 (1:1)
2020. okt. 7. 20:45
Carrarese - Pontedera
2:1 (1:0)
2020. okt. 7. 20:45
Lecco - Alessandria
2:1 (2:0)

1 mérkőzés
2020. okt. 7. 12:00
Sagan Tosu - Gamba Osaka
1:2 (0:2)
2 mérkőzés
2020. okt. 7. 12:00
Yokohama F. Marinos - Kashiwa Reysol
0:1 (0:1)
2020. okt. 7. 12:00
Kawasaki Frontale - FC Tokyo
0:2 (0:1)
2020. okt. 7. 18:00
Ham-Kam - Jerv
2:3 (1:2)
1 mérkőzés
2020. okt. 7. 20:45
Notts - Altrincham
3:1 (2:0)
2020. okt. 7. 17:30
Pyramids - Masri Club
1:0 (0:0)
2020. okt. 7. 20:00
ENPPI - Al Ahly
0:3 (0:2)
2020. okt. 7. 01:05
Deportes Tolima - Millonarios
2:2 (2:1)
2020. okt. 7. 03:10
Atlético Bucaramanga - Atlético Nacional
1:2 (1:2)
2020. okt. 7. 23:00
Deportivo Cali - La Equidad
1:0 (0:0)
2020. okt. 7. 00:00
Atlante - Cancún
2:1 (2:0)
2020. okt. 7. 04:05
Pumas Tabasco - Dorados Sinaloa
2:2 (1:1)
2020. okt. 7. 18:00
FAR Rabat - Khemis Zemamra
5:2 (4:0)
2020. okt. 7. 18:00
Mouloudia Oujda - Olympique Safi
1:0 (1:0)
2020. okt. 7. 20:00
Raja Beni Mellal - Youssoufia Berrechid
0:2 (0:2)
2020. okt. 7. 20:00
Olympique Khouribga - Raja Casablanca
1:2 (1:2)
2020. okt. 7. 20:00
Renaissance Berkane - Moghreb Tétouan
4:1 (1:0)
2020. okt. 7. 20:00
Ittihad Tanger - Hassania Agadir
0:0
2020. okt. 7. 20:00
Wydad Casablanca - Rapide Oued Zem
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
2020. okt. 7. 20:00
Alianza Lima - Sport Boys
1:1 (1:0)
2020. okt. 7. 22:30
Atlético Grau - Deportivo Binacional
2:2 (1:1)

2020. okt. 7. 09:00
Nei Mongol Zhongyou - Suzhou Dongwu
0:2 (0:0)
2020. okt. 7. 09:00
Xinjiang Tianshan - Sichuan Jiuniu
1:2 (0:1)
2020. okt. 7. 09:30
Meizhou Meixian Hakka - Jiangxi Beidamen
3:2 (2:2)
2020. okt. 7. 13:35
Zhejiang Professional - Shaanxi Chang'an
0:1 (0:1)
2020. okt. 7. 14:00
Kunshan - Heilongjiang Ice City
0:1 (0:0)
2020. okt. 7. 23:00
CD Platense - Real Espana
1:0 (1:0)
2020. okt. 7. 23:00
Marathón - Motagua
1:2 (0:0)
2020. okt. 7. 03:00
Nicaragua - Guatemala
0:0
2020. okt. 7. 12:00
Pontevedra - Deportivo La Coruna
1:2 (0:0)
2020. okt. 7. 13:00
Darmstadt - Sandhausen
2:2 (1:0)
2020. okt. 7. 15:00
Carl Zeiss Jena - Zwickau
2:2 (0:0)
2020. okt. 7. 15:00
Zambia - Malawi
1:0 (1:0)
2020. okt. 7. 16:00
Németország U20 - Svájc U20
3:1 (2:1)
2020. okt. 7. 16:00
Apollon Larisa - Olympiakos Volos
2:1 (0:1)
2020. okt. 7. 17:00
Werder Bremen - St. Pauli
4:1 (3:0)
2020. okt. 7. 18:00
Montenegro - Lettország
1:1 (0:1)
2020. okt. 7. 18:00
Málta - Gibraltár
2:0 (1:0)
2020. okt. 7. 18:00
Észtország - Litvánia
1:3 (0:2)
2020. okt. 7. 18:00
Dánia - Feröer szigetek
4:0 (4:0)
2020. okt. 7. 18:00
Ciprus - Csehország
1:2 (1:2)
2020. okt. 7. 19:30
Sestao River - Barakaldo
0:0
2020. okt. 7. 20:15
Luxemburg - Liechtenstein
1:2 (0:1)
2020. okt. 7. 20:30
Ausztria - Görögország
2:1 (0:0)
2020. okt. 7. 20:30
Newry City FC - Glenavon
3:2 (1:2)
2020. okt. 7. 20:45
Németország - Törökország
3:3 (1:0)
2020. okt. 7. 20:45
Lengyelország - Finnország
5:1 (3:0)
2020. okt. 7. 20:45
Portugália - Spanyolország
0:0
2020. okt. 7. 20:45
Olaszország - Moldova
6:0 (5:0)
2020. okt. 7. 20:45
Hollandia - Mexikó
0:1 (0:0)
2020. okt. 7. 20:45
Svájc - Horvátország
1:2 (1:1)
2020. okt. 7. 20:45
Szlovénia - San Marino
4:0 (3:0)
2020. okt. 7. 20:45
Andorra - Zöld-foki Köztársaság
1:2 (1:1)
2020. okt. 7. 21:10
Franciaország - Ukrajna
7:1 (4:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Xxy
150
14 (9%)
74 (49%)
218
153
14 (9%)
72 (47%)
214
157
15 (10%)
68 (43%)
211
156
14 (9%)
70 (45%)
210
150
14 (9%)
69 (46%)
208
151
14 (9%)
66 (44%)
202
7. AltT
157
15 (10%)
63 (40%)
201
   Cifuentes
157
15 (10%)
63 (40%)
201
163
12 (7%)
69 (42%)
198
150
14 (9%)
64 (43%)
198

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Unatkozol? Gyere játszani!