Főoldal » Meccsek » 2020. október 7. » Németország - Törökország

Németország - Törökország 3:3 (1:0)

Barátságos mérkőzés - 2020. október 7. 20:45
Helyszín: RheinEnergieStadion (Köln)

Julian Draxler ('45+1, 1-0), Ozan Tufan ('49, 1-1), Florian Neuhaus ('58, 2-1), Efecan Karaca ('67, 2-2), Gian-Luca Waldschmidt ('81, 3-2), Kenan Karaman ('90+4, 3-3)

• A két csapat 9 éve és 3 napja nem találkozott egymással, utoljára 2011. október 7-én.
  • A mérkőzés mind a hat gólját különböző játékos szerezte.

Németország utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem

Törökország utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Törökország győzelem
Az elmúlt fél évben Németország egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint Törökország egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben Németország olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Fehéroroszország vagy az Észak-Írország. A Törökország pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Albánia, a Moldova. Németország erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Németország 749., Törökország 1188. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Németország jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus Németország válogatottját tartja nyerésre esélyesebbnek.