Főoldal » Meccsek » 2020. október 4.

Meccsek - 2020. október 4.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. október 4.)


5 mérkőzés
okt. 4. 12:00
Osasuna - Celta Vigo
2:0 (1:0)
okt. 4. 14:00
Alavés - Athletic Bilbao
1:0 (0:0)
okt. 4. 16:00
Levante - Real Madrid
0:2 (0:1)
okt. 4. 18:30
Cádiz - Granada
1:1 (0:1)
okt. 4. 21:00
FC Barcelona - Sevilla
1:1 (1:1)
6 mérkőzés
okt. 4. 13:00
Leicester - West Ham United
0:3 (0:2)
okt. 4. 13:00
Southampton - West Bromwich
2:0 (1:0)
okt. 4. 15:00
Arsenal - Sheffield United
2:1 (0:0)
okt. 4. 15:00
Wolverhampton - Fulham
1:0 (0:0)
okt. 4. 17:30
Manchester United - Tottenham
1:6 (1:4)
okt. 4. 20:15
Aston Villa - Liverpool
7:2 (4:1)

3 mérkőzés
okt. 4. 15:00
ZTE - Budapest Honvéd
2:4 (0:2)
okt. 4. 17:30
Ferencváros - Puskás Akadémia
2:1 (1:1)
okt. 4. 20:00
Fehérvár - Újpest
5:1 (0:0)
6 mérkőzés
okt. 4. 12:30
Atalanta - Cagliari
5:2 (4:1)
okt. 4. 15:00
Lazio - Inter
1:1 (0:1)
okt. 4. 15:00
Benevento - Bologna
1:0 (0:0)
okt. 4. 15:00
Parma - Hellas Verona
1:0 (1:0)
okt. 4. 18:00
AC Milan - Spezia
3:0 (0:0)
okt. 4. 20:45
Juventus - Napoli
elhalasztva
2 mérkőzés
okt. 4. 15:30
Wolfsburg - Augsburg
0:0
okt. 4. 18:00
Bayern München - Hertha BSC
4:3 (1:0)
10 mérkőzés
okt. 4. 15:00
Soroksár - Debreceni VSC
1:1 (0:1)
okt. 4. 15:00
Dorog - Budaörs
0:2 (0:2)
okt. 4. 17:00
Kaposvár - Szolnoki MÁV
1:0 (1:0)
okt. 4. 17:00
Ajka - Gyirmót
2:0 (0:0)
okt. 4. 17:00
Vasas - Szeged 2011
3:1 (0:1)
okt. 4. 17:00
Kazincbarcika - Csákvár
2:1 (0:1)
okt. 4. 17:00
Győri ETO - Szentlőrinc
0:1 (0:0)
okt. 4. 17:00
Pécsi MFC - Siófok
1:0 (1:0)

7 mérkőzés
okt. 4. 13:00
Montpellier HSC - Nimes
0:1 (0:0)
okt. 4. 15:00
Brest - AS Monaco
1:0 (1:0)
okt. 4. 15:00
Bordeaux - Dijon
3:0 (2:0)
okt. 4. 15:00
Strasbourg - Lille
0:3 (0:1)
okt. 4. 15:00
Metz - Lorient
3:1 (1:1)
okt. 4. 17:00
Stade Rennes - Reims
2:2 (2:1)
okt. 4. 21:00
Lyon - Olympique Marseille
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
okt. 4. 12:15
Groningen - Ajax
1:0 (0:0)
okt. 4. 14:30
Willem II - Feyenoord
1:4 (1:1)
okt. 4. 14:30
Sparta Rotterdam - Alkmaar
4:4 (0:4)
okt. 4. 16:45
PSV Eindhoven - Fortuna Sittard
2:0 (1:0)
okt. 4. 12:00
Girona - Fuenlabrada
0:1 (0:1)
okt. 4. 16:00
Sabadell - Espanyol
0:1 (0:0)
okt. 4. 18:15
Castellón - Leganés
2:0 (1:0)
okt. 4. 18:15
Almería - Sporting Gijón
0:1 (0:0)
okt. 4. 20:30
FC Cartagena - Lugo
2:1 (1:0)
okt. 4. 15:00
Ménfőcsanak - Vidi II
1:1 (0:1)
okt. 4. 15:00
Veszprém - Gárdony
1:1 (1:0)
okt. 4. 15:00
Nagyatád - Puskás Akadémia II.
0:2 (0:0)
okt. 4. 15:00
Tatabánya - Balatonfüred
0:2 (0:1)
okt. 4. 15:00
Lipót - Komárom
3:1 (0:1)
okt. 4. 15:00
THSE-Szabadkikötő - ZTE II
0:2 (0:1)
okt. 4. 15:00
Bicske - Nagykanizsai TE
1:1 (0:0)
okt. 4. 15:30
SC Sopron - Érd
2:1 (1:1)

okt. 4. 15:00
Cegléd - Balassagyarmat
0:1 (0:1)
okt. 4. 15:00
Kisvárda II - Tiszafüred
1:1 (1:1)
okt. 4. 15:00
Sajóbábony - Salgótarján
3:2 (1:1)
okt. 4. 15:00
Tiszaújváros - Mezőkövesd II
1:2 (0:1)
okt. 4. 15:00
DVTK II - Sényő
0:0
okt. 4. 15:00
Jászberény - Putnok
2:1 (1:0)
okt. 4. 15:00
Gyöngyös - Tállya
1:4 (1:0)
okt. 4. 15:00
Füzesgyarmat - Hatvan
4:2 (2:0)
okt. 4. 17:00
Duna Aszfalt Tiszakécske - Eger
2:0 (1:0)
okt. 4. 15:00
Vác - Ferencváros II
1:2 (0:0)
okt. 4. 15:00
ESMTK - Körösladány
1:1 (0:1)
okt. 4. 15:00
Rákosmenti KSK - Majos
2:0 (0:0)
okt. 4. 15:00
Szegedi Vasutas - Monor
1:4 (0:3)
okt. 4. 15:00
Dabas-Gyón - Kecskeméti TE
2:1 (1:0)
okt. 4. 15:00
Szekszárd - Taksony
0:3 (0:0)
okt. 4. 15:00
Dunaújváros - FC Dabas
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 4. 15:00
Brentford - Preston
2:4 (2:0)
okt. 4. 16:00
Stoke - Birmingham
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 4. 15:00
Pisa - Cremonese
1:1 (1:1)
okt. 4. 21:00
Cittadella - Brescia
3:0 (0:0)

okt. 4. 16:30
Nacional - Belenenses
0:0
okt. 4. 19:30
Famalicao - Rio Ave
1:1 (1:0)
okt. 4. 19:30
Benfica - Farense
3:2 (1:0)
okt. 4. 22:00
Portimonense - Sporting CP
0:2 (0:2)
4 mérkőzés
okt. 4. 13:00
Lokomotiv Moszkva - Khimki
2:1 (1:0)
okt. 4. 15:30
Rubin Kazan - Akhmat Grozny
1:1 (0:0)
okt. 4. 15:30
PFC Sochi - FK Rostov
4:2 (1:0)
okt. 4. 19:00
Dinamo Moszkva - FK Krasnodar
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 4. 12:30
Botosani - Chindia Targoviste
0:2 (0:0)
okt. 4. 17:30
Gaz Metan Medias - Hermannstadt
1:1 (1:0)
okt. 4. 20:30
Viitorul Constanta - CFR Cluj
1:1 (1:0)
4 mérkőzés
okt. 4. 12:30
Denizlispor - Konyaspor
0:0
okt. 4. 15:00
Besiktas - Genclerbirligi
0:1 (0:1)
okt. 4. 15:00
Alanyaspor - Hatayspor
6:0 (4:0)
okt. 4. 18:00
Kasimpasa - Galatasaray
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
okt. 4. 13:30
Club Brugge - Anderlecht
3:0 (1:0)
okt. 4. 16:00
Gent - Beerschot-Wilrijk
5:1 (3:0)
okt. 4. 20:45
KV Oostende - Mouscron-Péruwelz
3:0 (0:0)
8 mérkőzés
okt. 4. 00:00
Palmeiras - Ceará
2:1 (1:1)
okt. 4. 02:00
Bragantino - Corinthians
0:0
okt. 4. 16:00
Botafogo - Fluminense
1:1 (0:1)
okt. 4. 21:00
Coritiba - Sao Paulo
1:1 (1:0)
okt. 4. 21:00
Flamengo RJ - Atlético PR
3:1 (0:0)
okt. 4. 23:15
Goiás - Santos
2:3 (1:1)
okt. 4. 23:15
Bahia - Sport Recife
1:2 (0:1)
okt. 4. 23:15
Fortaleza - Atlético GO
0:0

2 mérkőzés
okt. 4. 13:00
St. Johnstone - Celtic
0:2 (0:0)
okt. 4. 16:00
Rangers FC - Ross County
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 4. 14:30
Salzburg - Hartberg
7:1 (2:0)
okt. 4. 14:30
Sturm Graz - Altach
4:0 (3:0)
okt. 4. 17:00
Rapid Wien - LASK Linz
3:0 (2:0)
4 mérkőzés
okt. 4. 13:00
Olimpik Donetsk - Oleksandria
3:2 (3:0)
okt. 4. 16:00
Dinamo Kiev - Zorya Lugansk
1:1 (0:0)
okt. 4. 16:00
Desna - Shakhtar Donetsk
2:2 (2:1)
okt. 4. 18:30
Kolos Kovalivka - Illichivets
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 4. 13:00
Hansa Rostock - Uerdingen
0:0
okt. 4. 14:00
Saarbrücken - Hallescher
4:0 (2:0)
3 mérkőzés
okt. 4. 16:00
Basel - Luzern
3:2 (2:1)
okt. 4. 16:00
St. Gallen - Servette
1:0 (1:0)
okt. 4. 16:00
BSC Young Boys - FC Vaduz
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
okt. 4. 15:00
Panathinaikosz - Aris Saloniki
0:1 (0:1)
okt. 4. 17:15
PAOK Saloniki - OFI Heraklion
3:0 (1:0)
okt. 4. 17:15
Apollon Smyrnis - Larisa
1:0 (0:0)
okt. 4. 19:30
PAS Giannina - Olympiakos Pireus
1:1 (1:0)
okt. 4. 20:45
Atromitos - AEK Athen
1:0 (1:0)
11 mérkőzés
okt. 4. 13:00
Akron - Chertanovo Moszkva
1:0 (0:0)
okt. 4. 13:00
Veles - Gazovik Orenburg
1:1 (1:0)
okt. 4. 14:00
Sovjetov - Alania Vladikavkaz
2:0 (2:0)
okt. 4. 14:00
Shinnik - Irtysh Omsk
0:3*
okt. 4. 15:00
Volgar Astrakhan - Neftekhimik
3:1 (2:0)
okt. 4. 16:00
Fakel - Dinamo Bryansk
0:0
okt. 4. 16:00
Torpedo Moszkva - Tomsk
1:0 (0:0)
okt. 4. 16:00
Krasnodar II - FK Nizhny Novgorod
2:3 (2:0)
okt. 4. 18:00
Baltika Kaliningrad - Yenisey
1:0 (0:0)

10 mérkőzés
okt. 4. 01:00
D.C. United - Atlanta United
0:4 (0:2)
okt. 4. 01:30
Montreal Impact - Chicago Fire
2:2 (1:1)
okt. 4. 01:30
New England - Nashville
0:0
okt. 4. 01:30
Toronto FC - Philadelphia
2:1 (0:1)
okt. 4. 02:00
Inter Miami - New York City
2:3 (2:3)
okt. 4. 02:00
Minnesota United - FC Cincinnati
2:0 (1:0)
okt. 4. 02:30
FC Dallas - Columbus Crew
2:2 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 4. 17:30
Piast Gliwice - Lech Poznan
1:4 (0:2)
okt. 4. 15:00
Cesena - Triestina
0:2 (0:1)
okt. 4. 15:00
Fano - Padova
1:1 (0:1)
okt. 4. 15:00
Modena - Vis Pesaro
3:1 (1:1)
okt. 4. 15:00
Südtirol - Fermana
3:0 (2:0)
okt. 4. 17:30
Legnano - Ravenna
1:0 (1:0)
okt. 4. 17:30
Mantova - Carpi
1:2 (0:2)
okt. 4. 17:30
Imolese - Virtus Verona
1:1 (0:0)
okt. 4. 17:30
Sambenedettese - Gubbio
2:1 (1:0)
okt. 4. 15:00
Monopoli - Catania
0:1 (0:0)
okt. 4. 15:00
Bari - Teramo
1:1 (0:1)
okt. 4. 15:00
Vibonese - Juve Stabia
0:1 (0:0)
okt. 4. 15:00
Turris - Virtus Francavilla
1:0 (1:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
2 mérkőzés
okt. 4. 17:00
Varazdin - Dinamo Zágráb
1:2 (1:1)
okt. 4. 19:05
Rijeka - Slaven Belupo
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 4. 18:00
Pohronie - Slovan Bratislava
1:2 (1:1)
okt. 4. 19:00
Trencín - FK Senica
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
okt. 4. 14:00
Odense BK - Vejle Boldklub
0:1 (0:0)
okt. 4. 14:00
Lyngby - SonderjyskE
2:2 (1:1)
okt. 4. 16:00
Aalborg - Aarhus
1:1 (0:1)
okt. 4. 18:00
Horsens - Midtjylland
2:2 (2:2)
okt. 4. 20:00
FC Kobenhavn - Nordsjaelland
3:2 (2:1)
okt. 4. 20:00
Roda - Volendam
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
okt. 4. 16:00
Proleter Novi Sad - Backa Topola
1:0 (1:0)
okt. 4. 16:00
Rad Belgrád - Indjija
2:1 (1:1)
okt. 4. 18:00
Crvena Zvezda - Napredak
3:0 (2:0)
4 mérkőzés
okt. 4. 15:30
Sigma Olomouc - Viktoria Plzen
2:2 (1:1)
okt. 4. 15:30
Slovan Liberec - Pribram
3:0 (0:0)
okt. 4. 15:30
Bohemians 1905 - Zlín
2:0 (1:0)
okt. 4. 18:00
Banik Ostrava - Slavia Praha
0:1 (0:0)
6 mérkőzés
okt. 4. 14:30
Hammarby - Djurgarden
1:1 (1:0)
okt. 4. 14:30
Östersunds - AIK
1:2 (0:1)
okt. 4. 14:30
Mjällby - Helsingborg
3:2 (1:1)
okt. 4. 17:30
IFK Göteborg - Varberg
1:0 (1:0)
okt. 4. 17:30
Kalmar - Malmö FF
0:4 (0:2)
okt. 4. 17:30
Norrköping - Sirius
1:2 (1:1)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
okt. 4. 00:00
Ponte Preta - Juventude
1:3 (0:1)
okt. 4. 03:00
Cuiabá - Cruzeiro
1:0 (0:0)
6 mérkőzés
okt. 4. 18:00
Brann - Molde
1:2 (1:1)
okt. 4. 18:00
Bodo/Glimt - Sandefjord
2:1 (2:1)
okt. 4. 18:00
Start - Haugesund
5:1 (3:0)
okt. 4. 18:00
Viking - Stromsgodset
2:2 (0:0)
okt. 4. 18:00
Aalesund - Kristiansund
1:2 (1:0)
okt. 4. 20:30
Rosenborg - Odd Grenland
4:1 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 4. 18:00
Dundalk - Finn Harps
0:0
okt. 4. 15:00
Grosseto - Renate
0:1 (0:0)
okt. 4. 15:00
Alessandria - Olbia
4:1 (1:0)
okt. 4. 15:00
Pontedera - Piacenza
1:0 (0:0)
okt. 4. 15:00
Pro Sesto - Carrarese
0:1 (0:1)
okt. 4. 17:30
Pergolettese - AlbinoLeffe
2:1 (1:1)
okt. 4. 17:30
Aurora Pro Patria - Pro Vercelli
1:1 (1:1)
okt. 4. 17:30
Novara - Lucchese
3:0 (1:0)
okt. 4. 12:15
Benfica II - Estoril
0:1 (0:0)
okt. 4. 12:15
Varzim - Académica
0:1 (0:0)
okt. 4. 16:30
Academico Viseu - Leixőes
1:1 (0:0)
okt. 4. 18:00
FC Porto II - Vilafranquense
2:1 (0:0)

Non contact érintés nélküli lázmérők
2 mérkőzés
2 mérkőzés
okt. 4. 13:00
Energetik-BGU Minsk - Vitebsk
0:1 (0:0)
okt. 4. 15:00
Slavia Mozyr - Neman Grodno
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 4. 08:00
Shonan Bellmare - FC Tokyo
0:1 (0:0)
okt. 4. 09:00
Yokohama F. Marinos - Vissel Kobe
2:3 (1:2)
2 mérkőzés
okt. 4. 16:45
Beroe - Lokomotiv Plovdiv
1:3 (1:1)
okt. 4. 16:00
Union St. Gilloise - Lommel
4:2 (1:2)
okt. 4. 20:00
Deinze - Lierse Kempenzonen
2:1 (2:1)
okt. 4. 12:40
Lódzki - Resovia Rzeszów
2:1 (1:0)
okt. 4. 15:00
Odra Opole - Arka Gdynia
0:0
okt. 4. 19:00
Nieciecza - Radomiak Radom
3:2 (2:1)
4 mérkőzés
okt. 4. 00:00
Club Atlas - Club Necaxa
0:1 (0:0)
okt. 4. 02:00
Tigres - Atlético San Luis
3:0 (0:0)
okt. 4. 04:00
CF América - UNAM Pumas
2:2 (1:1)
okt. 4. 19:00
Toluca - Cruz Azul
2:0 (1:0)
okt. 4. 13:30
Öster - Dalkurd
2:1 (2:1)
okt. 4. 14:30
Ljungskile - GAIS Göteborg
1:2 (1:1)
okt. 4. 17:30
Akropolis - Umea FC
3:3 (3:2)

3 mérkőzés
okt. 4. 15:00
Sloboda Tuzla - Olimpik Sarajevo
2:0 (2:0)
okt. 4. 18:00
Borac Banja Luka - Velez Mostar
2:0 (0:0)
okt. 4. 18:00
Siroki Brijeg - Krupa na Vrbasu
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 4. 15:15
Bravo - NS Mura
2:1 (1:1)
okt. 4. 18:00
Celje - Tabor Sezana
2:1 (1:1)
okt. 4. 20:15
Maribor - Olimpija Ljubljana
1:1 (1:0)
okt. 4. 15:00
Kongsvinger - KFUM Oslo
1:2 (1:1)
3 mérkőzés
okt. 4. 12:00
Flora Tallinn - Tulevik
2:1 (1:0)
okt. 4. 12:00
Nőmme Kalju - TJK Legion
1:1 (0:0)
okt. 4. 14:00
Paide - FCI Levadia
1:0 (0:0)
okt. 4. 17:30
Al-Ittihad - Tala'ea El Geish
2:2 (1:0)
okt. 4. 20:00
Al Ahly - Al Mokawloon
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
okt. 4. 13:00
Chikhura - Torpedo Kutaisi
2:2 (2:2)
2 mérkőzés
okt. 4. 13:30
HB Torshavn - Skála
3:0 (1:0)
okt. 4. 14:00
AB Argir - Runavik
1:2 (0:2)
okt. 4. 14:15
EB Streymur - B36 Torshavn
2:6 (1:5)

2 mérkőzés
okt. 4. 16:00
Táborsko - Hradec Králové
1:1 (1:0)
okt. 4. 16:00
Vlasim - Blansko
2:2 (1:0)
6 mérkőzés
okt. 4. 16:00
Akranes - Hafnarfjördur
0:4 (0:1)
okt. 4. 19:00
Kopavogur - KR Reykjavik
1:1 (0:1)
okt. 4. 19:00
Stjarnan - Fjölnir
1:0 (0:0)
okt. 4. 21:15
Breidablik - Fylkir Reykjavik
4:1 (2:1)
okt. 4. 21:15
Valur - Grotta
6:0 (3:0)
2 mérkőzés
okt. 4. 14:00
Fredericia - Helsingor
1:2 (0:2)
okt. 4. 15:00
Vendsyssel - Hvidovre
1:2 (1:1)
okt. 4. 16:00
Rodange - Jeunesse Esch
2:1 (0:0)
okt. 4. 16:00
Hostert - RFCU Luxemburg
0:5 (0:0)
okt. 4. 16:00
Etzella Ettelbruck - UNA Strassen
2:4 (0:0)
okt. 4. 16:00
Victoria Rosport - Hamm Benfica
2:2 (0:0)
okt. 4. 07:00
Zweigen Kanazawa - Ventforet Kofu
2:1 (1:0)
okt. 4. 07:00
Albirex Niigata - Machida Zelvia
4:0 (1:0)
okt. 4. 07:00
Thespa Kusatsu - JEF United
1:0 (1:0)
okt. 4. 09:00
Jubilo Iwata - Kyoto Sanga
1:2 (1:0)
okt. 4. 11:00
Tochigi - V-Varen Nagasaki
0:1 (0:1)

6 mérkőzés
okt. 4. 15:00
AC Kajaani - Vaasa
0:2 (0:2)
okt. 4. 15:00
Jaro - KPV Kokkola
0:1 (0:0)
okt. 4. 15:00
KTP Kotka - Oulu
1:2 (1:0)
okt. 4. 15:00
MP Mikkeli - SJK Akatemia
2:1 (1:0)
okt. 4. 16:00
MyPa - MuSa
1:5 (1:3)
okt. 4. 17:30
Gnistan - EIF Ekenas
3:3 (1:0)
okt. 4. 18:00
Raja Beni Mellal - FAR Rabat
0:3 (0:1)
okt. 4. 15:30
Brda - Rudar Velenje
0:1 (0:0)
okt. 4. 15:30
NS Drava - Radomlje
1:4 (0:2)
1 mérkőzés
okt. 4. 01:00
Sporting Cristal - Atlético Grau
1:2 (1:1)
okt. 4. 01:30
12 de Octubre - General Díaz
3:3 (1:3)
okt. 4. 22:30
Club Olimpia - Guairena
1:1 (0:1)
13 mérkőzés

1 mérkőzés
okt. 4. 15:00
Pelister - Vardar Skopje
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 4. 16:30
Kairat Almaty - FK Astana
3:0 (1:0)
okt. 4. 16:00
Magni Grenivik - Thor Akureyri
3:4 (1:3)
okt. 4. 15:30
Hajduk Split II - Dubrava
3:2 (1:2)
okt. 4. 15:30
Bijelo Brdo - Orijent 1919
0:3 (0:2)
okt. 4. 07:00
Gangwon - Seongnam Ilhwa
2:1 (0:0)
okt. 4. 09:30
FC Seoul - Busan I'Park
1:2 (0:1)
okt. 4. 12:00
Incheon - Suwon Blue Wings
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 4. 14:00
Dinamo-Auto - Speranta Nisporeni
3:3 (1:2)
okt. 4. 15:00
Jezero - Buducnost Podgorica
0:2 (0:1)
okt. 4. 16:00
Sutjeska Niksic - FK Podgorica
3:0 (2:0)
okt. 4. 16:00
Rudar Pljevlja - Iskra Danilovgrad
4:0 (2:0)
okt. 4. 18:00
Zeta - OFK Petrovac
1:0 (0:0)
okt. 4. 20:00
Decic - Titograd Podgorica
3:0 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 4. 14:00
FS METTA/LU Riga - Jelgava
0:1 (0:0)
okt. 4. 14:00
Tukums 2000 - BFC Daugavpils
2:1 (1:1)
okt. 4. 17:00
Riga - Liepaja
2:1 (2:1)
okt. 4. 02:00
Guadalupe - Alajuelense
1:2 (0:2)

okt. 4. 13:30
Feronikeli - Drita Gijlan
1:2 (0:0)
okt. 4. 15:00
Prishtina - Llapi
0:0
okt. 4. 15:00
Ballkani - Drenica Skënderaj
5:0 (0:0)
okt. 4. 09:00
Kitchee - Southern District
1:1 (0:0)
okt. 4. 15:00
San Giovanni - Pennarossa
1:0 (0:0)
okt. 4. 15:00
Tre Fiori - Faetano
3:0 (0:0)
okt. 4. 01:00
Vida - CD Platense
3:3 (2:1)
okt. 4. 03:00
Honduras Progreso - Marathón
1:1 (1:1)
okt. 4. 09:00
Chungnam Asan - Daejeon Citizen
3:2 (1:1)
okt. 4. 12:00
Ejea - Lleida Esportiu
3:1 (1:1)
okt. 4. 12:00
Castelldefels - Vilassar de Mar
2:0 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. AltT
349
45 (13%)
125 (36%)
475
349
47 (13%)
111 (32%)
457
349
37 (11%)
132 (38%)
449
344
37 (11%)
131 (38%)
447
351
43 (12%)
108 (31%)
431
   Xxy
343
29 (8%)
143 (42%)
431
351
33 (9%)
129 (37%)
423
351
31 (9%)
130 (37%)
415
   Somi12
350
35 (10%)
120 (34%)
415
10. Dania
355
28 (8%)
137 (39%)
414

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont