Főoldal » Meccsek » 2020. október 3.

Meccsek - 2020. október 3.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. október 3.)


5 mérkőzés
2020. okt. 3. 13:00
Valladolid - Eibar
1:2 (1:1)
2020. okt. 3. 16:00
Atlético Madrid - Villarreal
0:0
2020. okt. 3. 18:30
Real Sociedad - Getafe
3:0 (1:0)
2020. okt. 3. 18:30
Elche - Huesca
0:0
2020. okt. 3. 21:00
Valencia - Betis
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
2020. okt. 3. 13:30
Chelsea - Crystal Palace
4:0 (0:0)
2020. okt. 3. 16:00
Everton - Brighton & Hove Albion
4:2 (2:1)
2020. okt. 3. 18:30
Leeds United - Manchester City
1:1 (0:1)
2020. okt. 3. 21:00
Newcastle United - Burnley
3:1 (1:0)
2 mérkőzés
2020. okt. 3. 17:00
Mezőkövesd - Kisvárda
1:2 (0:2)
2020. okt. 3. 19:30
Diósgyőr - Paks
1:2 (0:1)

2 mérkőzés
2020. okt. 3. 15:00
Sassuolo - Crotone
4:1 (1:0)
2020. okt. 3. 20:45
Udinese - AS Roma
0:1 (0:0)
6 mérkőzés
2020. okt. 3. 15:30
Borussia Dortmund - Freiburg
4:0 (1:0)
2020. okt. 3. 15:30
1. FC Köln - Mönchengladbach
1:3 (0:2)
2020. okt. 3. 15:30
VfB Stuttgart - Bayer Leverkusen
1:1 (0:1)
2020. okt. 3. 15:30
Werder Bremen - Arminia Bielefeld
1:0 (1:0)
2020. okt. 3. 15:30
Eintracht Frankfurt - Hoffenheim
2:1 (0:1)
2020. okt. 3. 18:30
RB Leipzig - Schalke 04
4:0 (3:0)
2 mérkőzés
2020. okt. 3. 17:00
Lens - St. Etienne
2:0 (1:0)
2020. okt. 3. 21:00
Nice - Nantes
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
2020. okt. 3. 16:30
Vitesse - Heracles
3:0 (2:0)
2020. okt. 3. 20:00
Venlo - Den Haag
1:2 (1:1)
2020. okt. 3. 21:00
Twente - FC Emmen
1:1 (0:0)
2020. okt. 3. 13:00
Heidenheim - Paderborn
0:0
2020. okt. 3. 13:00
Hannover 96 - Braunschweig
4:1 (0:0)
2020. okt. 3. 13:00
Regensburg - Karlsruhe
1:0 (1:0)
2020. okt. 3. 16:00
Alcorcón - Zaragoza
0:3*
2020. okt. 3. 16:00
Mirandés - Ponferradina
0:1 (0:0)
2020. okt. 3. 18:15
Albacete - Real Oviedo
1:1 (0:1)
2020. okt. 3. 18:15
Mallorca - Tenerife
2:0 (1:0)
2020. okt. 3. 20:30
Las Palmas - UD Logronés
2:1 (0:0)
2020. okt. 3. 21:00
Rayo Vallecano - Málaga
4:0 (2:0)

9 mérkőzés
2020. okt. 3. 13:30
Norwich - Derby
0:1 (0:0)
2020. okt. 3. 16:00
Reading - Watford
1:0 (1:0)
2020. okt. 3. 16:00
Nottingham Forest - Bristol City
1:2 (1:2)
2020. okt. 3. 16:00
Middlesbrough - Barnsley
2:1 (1:0)
2020. okt. 3. 16:00
Swansea - Millwall
2:1 (0:0)
2020. okt. 3. 16:00
Rotherham - Huddersfield
1:1 (1:0)
2020. okt. 3. 16:00
Sheffield Wednesday - Queens Park
1:1 (0:0)
2020. okt. 3. 16:00
Blackburn Rovers - Cardiff
0:0
2020. okt. 3. 16:00
Luton - Wycombe
2:0 (0:0)
8 mérkőzés
2020. okt. 3. 14:15
Chievo - Salernitana
1:2 (1:1)
2020. okt. 3. 16:15
Ascoli - Lecce
0:2 (0:0)
2020. okt. 3. 16:15
Empoli - Monza
0:0
2020. okt. 3. 16:15
Venezia - Frosinone
0:2 (0:0)
2020. okt. 3. 16:15
Reggina - Pescara
3:1 (3:0)
2020. okt. 3. 16:15
SPAL - Cosenza 1914
1:1 (0:0)
2020. okt. 3. 16:15
Entella - Reggiana
0:2 (0:1)
2020. okt. 3. 18:15
Vicenza - Pordenone
1:1 (0:0)
2020. okt. 3. 17:00
Santa Clara - Gil Vicente
0:0
2020. okt. 3. 19:30
FC Porto - Marítimo
2:3 (1:1)
2020. okt. 3. 22:00
Tondela - Braga
0:4 (0:4)
4 mérkőzés
2020. okt. 3. 13:00
Ufa - Rotor Volgograd
0:0
2020. okt. 3. 15:30
FK Ural - CSKA Moszkva
0:2 (0:0)
2020. okt. 3. 15:30
FK Tambov - Arsenal-Tula
1:1 (0:1)
2020. okt. 3. 18:00
Szpartak Moszkva - Zenit Szentpétervár
1:1 (0:0)

2020. okt. 3. 15:00
Toulouse - Troyes
0:0
2020. okt. 3. 15:30
Caen - Amiens SC
1:0 (1:0)
2020. okt. 3. 19:00
Auxerre - Ajaccio
5:1 (4:1)
2020. okt. 3. 19:00
Paris FC - Le Havre
3:0 (1:0)
2020. okt. 3. 19:00
Grenoble - Valenciennes
2:0 (1:0)
2020. okt. 3. 19:00
Clermont - Rodez
3:0 (2:0)
2020. okt. 3. 19:00
Pau - Nancy
1:1 (1:0)
2020. okt. 3. 19:00
Sochaux - Chambly
3:2 (1:1)
2020. okt. 3. 19:00
Chateauroux - Chamois Niortais
2:0 (1:0)
2020. okt. 3. 19:00
Dunkerque - Guingamp
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
2020. okt. 3. 14:30
Sepsi - Argesul Pitesti
1:0 (0:0)
2020. okt. 3. 17:00
Astra Giurgiu - Voluntari
2:3 (0:1)
2020. okt. 3. 20:00
Steaua Bukarest - Dinamo Bukarest
3:2 (2:2)
4 mérkőzés
2020. okt. 3. 12:30
Malatyaspor - Antalyaspor
1:0 (1:0)
2020. okt. 3. 15:00
Erzurum BB - Rizespor
0:0
2020. okt. 3. 18:00
Fenerbahce - Fatih Karagümrük
2:1 (1:0)
4 mérkőzés
2020. okt. 3. 16:15
Waasland-Beveren - Genk
1:1 (0:0)
2020. okt. 3. 18:30
AS Eupen - Cercle Brugge
1:2 (1:1)
2020. okt. 3. 18:30
Oud-Heverlee - Zulte-Waregem
2:1 (1:0)
2020. okt. 3. 20:45
Sint-Truidense - Kortrijk
0:0

1 mérkőzés
2020. okt. 3. 22:00
Gremio Porto Alegre - Internacional RS
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
2020. okt. 3. 17:00
Swarovski Tirol - Austria Wien
0:2 (0:0)
2020. okt. 3. 17:00
Wolfsberger - St. Pölten
2:4 (1:3)
2020. okt. 3. 17:00
Admira - Ried
3:1 (2:0)
3 mérkőzés
2020. okt. 3. 13:00
Dnipro-1 - Vorskla Poltava
2:2 (1:1)
2020. okt. 3. 16:00
Rukh Vynnyky - Lviv
0:0
2020. okt. 3. 18:30
Inhulets - Minai
1:1 (1:1)
11 mérkőzés
2020. okt. 3. 16:00
Milton Keynes Dons - Ipswich
1:1 (0:1)
2020. okt. 3. 16:00
Charlton Athletic - Sunderland AFC
0:0
2020. okt. 3. 16:00
Hull - Plymouth
1:0 (1:0)
2020. okt. 3. 16:00
Peterborough - Swindon
3:1 (0:1)
2020. okt. 3. 16:00
Wimbledon - Accrington Stanley
1:2 (1:2)
2020. okt. 3. 16:00
Blackpool - Lincoln City
2:3 (1:1)
2020. okt. 3. 16:00
Bristol Rovers - Northampton
2:0 (0:0)
2020. okt. 3. 16:00
Burton Albion - Portsmouth
2:4 (2:1)
2020. okt. 3. 16:00
Wigan - Doncaster
1:0 (0:0)
2020. okt. 3. 16:00
Rochdale - Fleetwood
2:1 (1:0)
2020. okt. 3. 16:00
Shrewsbury - Gillingham
1:1 (1:0)
6 mérkőzés
2020. okt. 3. 14:00
Zwickau - 1860 München
1:2 (1:1)
2020. okt. 3. 14:00
Magdeburg - Viktoria Köln
0:2 (0:2)
2020. okt. 3. 14:00
Ingolstadt - Unterhaching
0:1 (0:0)
2020. okt. 3. 14:00
Lübeck - Duisburg
1:1 (0:0)
2020. okt. 3. 14:00
Meppen - Verl
1:2 (0:2)
2020. okt. 3. 14:00
Waldhof Mannheim - Türkgücü-Ataspor
4:4 (2:2)

2 mérkőzés
2020. okt. 3. 19:00
Lausanne - FC Zürich
4:0 (2:0)
2020. okt. 3. 19:00
Lugano - Sion
2:2 (0:1)
1 mérkőzés
2020. okt. 3. 18:30
Panaitolikos - Asteras Tripolis
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
2020. okt. 3. 22:30
Orlando City - New York Red Bulls
3:1 (1:0)
2 mérkőzés
2020. okt. 3. 15:00
Podbeskidzie - Stal Mielec
1:0 (1:0)
2020. okt. 3. 20:00
Zaglebie Lubin - Górnik Zabrze
2:0 (2:0)
2020. okt. 3. 17:30
Matelica - Feralpisalo
3:1 (1:1)
11 mérkőzés
2020. okt. 3. 16:00
Exeter - Cambridge United
2:0 (2:0)
2020. okt. 3. 16:00
Harrogate Town - Bolton Wanderers
1:2 (0:1)
2020. okt. 3. 16:00
Newport - Mansfield
2:1 (0:0)
2020. okt. 3. 16:00
Carlisle - Barrow
1:0 (1:0)
2020. okt. 3. 16:00
Colchester - Oldham
3:3 (2:0)
2020. okt. 3. 16:00
Forest Green Rovers - Walsall
1:1 (0:1)
2020. okt. 3. 16:00
Leyton - Cheltenham
0:2 (0:2)
2020. okt. 3. 16:00
Tranmere - Scunthorpe
2:0 (1:0)
2020. okt. 3. 16:00
Crawley - Southend
1:1 (1:0)
2020. okt. 3. 16:00
Morecambe - Port Vale
1:0 (0:0)
2020. okt. 3. 16:00
Stevenage - Salford
0:1 (0:1)
2020. okt. 3. 15:00
Paganese - Ternana
0:3 (0:3)
2020. okt. 3. 20:45
Viterbese Castrense - Avellino
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
2020. okt. 3. 17:00
Zilina - Dunaszerdahely
4:1 (3:1)
2020. okt. 3. 19:00
Ruzomberok - Zlate Moravce
2:1 (1:0)
2020. okt. 3. 19:00
Sered - Zemplín Michalovce
1:1 (0:1)
2020. okt. 3. 19:00
Trnava - Nitra
0:2 (0:1)

2 mérkőzés
2020. okt. 3. 17:00
Sibenik - Osijek
0:2 (0:0)
2020. okt. 3. 19:05
NK Gorica - Hajduk Split
2:1 (0:1)
2020. okt. 3. 16:30
Nijmegen - Eindhoven
6:0 (2:0)
5 mérkőzés
2020. okt. 3. 16:00
Novi Pazar - Vojvodina
3:1 (3:0)
2020. okt. 3. 16:00
Spartak Subotica - Cukaricki
4:2 (2:2)
2020. okt. 3. 16:00
Backa Palanka - Javor
2:2 (0:2)
2020. okt. 3. 16:00
Macva Sabac - Vozdovac
0:2 (0:0)
2020. okt. 3. 18:00
Metalac - Partizan
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
2020. okt. 3. 16:30
Mlada Boleslav - Budejovice
2:2 (2:1)
2020. okt. 3. 16:30
Zbrojovka Brno - Karvina
0:2 (0:0)
2020. okt. 3. 16:30
Opava - Teplice
2:1 (1:1)
2020. okt. 3. 19:00
Sparta Praha - Jablonec
2:1 (2:0)
2 mérkőzés
2020. okt. 3. 15:00
Häcken - Falkenberg
3:0 (3:0)
2020. okt. 3. 15:00
Örebro - Elfsborg
3:2 (2:2)
2020. okt. 3. 17:30
Kriens - Winterthur
0:2 (0:2)
2020. okt. 3. 19:00
Grasshoppers - Wil
3:0 (1:0)
2020. okt. 3. 19:00
Aarau - Chiasso
2:1 (2:0)
2020. okt. 3. 00:15
CRB - Avaí
3:1 (1:0)
2020. okt. 3. 00:15
Operário PR - EC Vitória
1:1 (0:0)
2020. okt. 3. 02:30
Botafogo/SP - Paraná
1:0 (1:0)
2020. okt. 3. 16:00
América MG - Guarani
0:0
2020. okt. 3. 21:00
Náutico - Confianca
0:1 (0:1)
2020. okt. 3. 21:30
Brasil de Pelotas - Chapecoense
0:1 (0:0)
2020. okt. 3. 21:30
Sampaio Correa - CSA
1:0 (1:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
2020. okt. 3. 12:30
Rapid Wien II - Lafnitz
2:3 (1:0)
2020. okt. 3. 14:30
Blau-Weiss Linz - Dornbirn
1:2 (0:0)
2020. okt. 3. 14:30
Austria Lustenau - Vorwärts Steyr
4:0 (2:0)
2020. okt. 3. 14:30
Kapfenberg - Austria Wien II
0:0
2 mérkőzés
2020. okt. 3. 18:00
Sarpsborg 08 - Stabaek
4:0 (4:0)
2020. okt. 3. 20:30
Valerenga - Mjondalen
4:1 (1:0)
2 mérkőzés
2020. okt. 3. 18:00
Cork City - St. Patricks
1:2 (1:2)
2020. okt. 3. 20:30
Shelbourne - Bohemian
1:3 (0:1)
2020. okt. 3. 17:30
Giana Erminio - Juventus II
1:2 (1:1)
2020. okt. 3. 17:30
Livorno - Lecco
2:2 (0:1)
2020. okt. 3. 20:45
Como - Pistoiese
1:0 (0:0)
2020. okt. 3. 12:00
Feirense - Covilha
0:0
2020. okt. 3. 16:30
Cova Piedade - Arouca
0:2 (0:1)
2020. okt. 3. 16:30
UD Oliveirense - Casa Pia
0:1 (0:0)
2020. okt. 3. 17:00
Al-Nassr - Persepolis
1:1 / tizenegyesekkel 3:5 (0:0)
3 mérkőzés
2020. okt. 3. 17:30
Anorthosis - Olympiakos Nicosia
2:0 (1:0)
2020. okt. 3. 17:30
Apollon Limassol - Ethnikos Achna
2:1 (2:1)
2020. okt. 3. 19:30
Paphos FC - Nea Salamina
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
2020. okt. 3. 13:00
Inter Turku - HJK Helsinki
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
2020. okt. 3. 13:00
Krumkachy - Isloch
0:4 (0:1)
2020. okt. 3. 15:00
Ruh Brest - FK Minsk
0:3 (0:2)
2020. okt. 3. 17:00
Gorodeya - Arsenal FC
0:3 (0:2)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
2 mérkőzés
2020. okt. 3. 16:45
Montana - Slavia Szófia
2:1 (2:1)
2020. okt. 3. 19:15
Levszki Szófia - Botev Vratsa
0:0
6 mérkőzés
2020. okt. 3. 07:00
Consadole Sapporo - Vegalta Sendai
3:3 (1:0)
2020. okt. 3. 08:00
Cerezo Osaka - Kawasaki Frontale
1:3 (0:1)
2020. okt. 3. 09:00
Yokohama FC - Kashiwa Reysol
0:3 (0:1)
2020. okt. 3. 10:00
Sanfrecce Hiroshima - Sagan Tosu
3:0 (2:0)
2020. okt. 3. 12:00
Oita Trinita - Shimizu
2:1 (1:1)
2020. okt. 3. 12:00
Gamba Osaka - Kashima Antlers
2:0 (0:0)
2020. okt. 3. 12:40
Tychy - Korona Kielce
0:1 (0:1)
2020. okt. 3. 12:40
Zaglebie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sacz
3:0 (2:0)
2020. okt. 3. 16:00
Miedz Legnica - Chrobry Glogów
2:2 (1:2)
2 mérkőzés
2020. okt. 3. 02:30
Puebla - Santos Laguna
0:2 (0:2)
2020. okt. 3. 04:30
Club León - Mazatlán
2:1 (0:0)
2020. okt. 3. 17:30
Örgryte - Brage
1:3 (0:1)
2020. okt. 3. 17:30
Jönköpings Södra - Halmstad
1:0 (1:0)
2020. okt. 3. 17:30
Sundsvall - AFC Eskilstuna
2:3 (1:1)
1 mérkőzés
2020. okt. 3. 17:00
Domzale - ND Gorica
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
2020. okt. 3. 15:00
Mladost Doboj Kakanj - Radnik Bijeljina
3:2 (1:1)
2020. okt. 3. 15:30
Tromso - Asane
5:4 (4:1)
2020. okt. 3. 15:30
Jerv - Strommen
1:0 (0:0)
2020. okt. 3. 15:30
Raufoss - Ham-Kam
0:2 (0:2)
2020. okt. 3. 15:30
Ranheim - Sogndal
1:0 (0:0)
2020. okt. 3. 15:30
Stjördals-Blink - Lilleström
1:4 (0:1)
2020. okt. 3. 15:30
Sandnes Ulf - Grorud
3:1 (2:0)
2020. okt. 3. 15:30
Öygarden - Ullensaker/Kisa
2:1 (0:0)

Panarom Teafa kézpermet
2020. okt. 3. 13:00
Keciörengücü - Altay Izmir
0:1 (0:0)
2020. okt. 3. 13:00
Tuzlaspor - Bursaspor
3:3 (1:3)
2020. okt. 3. 15:30
Giresunspor - Boluspor
2:1 (0:1)
2020. okt. 3. 18:00
Altinordu - Osmanlispor
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
2020. okt. 3. 12:00
Qabala - Sumgayit Shekher
1:1 (1:1)
2020. okt. 3. 14:00
Zira - Neftchi
1:0 (0:0)
10 mérkőzés
2020. okt. 3. 16:00
Dover Athletic - Notts
1:0 (0:0)
2020. okt. 3. 16:00
Woking - Solihull Moors
2:1 (0:1)
2020. okt. 3. 16:00
Halifax - Dagenham & Redbridge
2:0 (1:0)
2020. okt. 3. 16:00
Hartlepool - Aldershot
2:1 (1:0)
2020. okt. 3. 16:00
Torquay - Stockport
1:0 (0:0)
2020. okt. 3. 16:00
Wrexham - Boreham Wood
2:1 (1:0)
2020. okt. 3. 16:00
Altrincham - Weymouth
0:0
2020. okt. 3. 16:00
Barnet - Eastleigh
1:5 (1:1)
2020. okt. 3. 16:00
Sutton - Maidenhead
3:0 (2:0)
2020. okt. 3. 18:30
King's Lynn - Yeovil
2:2 (0:0)
2 mérkőzés
2020. okt. 3. 20:00
Cobh Ramblers - Cabinteely
1:2 (1:1)
2020. okt. 3. 20:30
Longford - Galway United
2:6 (2:1)
2 mérkőzés
2020. okt. 3. 12:00
Tammeka - Trans Narva
0:0
2020. okt. 3. 15:00
Kuressaare - Kalev Tallinn
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
2020. okt. 3. 13:00
Samtredia - Dila Gori
1:0 (0:0)
2020. okt. 3. 17:00
Merani Tbilisi - Lokomotiv Tbilisi
0:4 (0:3)

2020. okt. 3. 15:00
Masri Club - ENPPI
1:1 (0:0)
2020. okt. 3. 17:30
Wadi Degla - Aswan
1:0 (0:0)
2020. okt. 3. 20:30
Misr Lel Makasa - Pyramids
2:3 (0:2)
4 mérkőzés
2020. okt. 3. 16:00
La Serena - Unión Espanola
0:2 (0:0)
2020. okt. 3. 18:30
Antofagasta - Cobresal
2:1 (0:1)
2020. okt. 3. 21:00
Curicó Unido - Everton FC
1:3 (0:1)
2020. okt. 3. 23:30
Colo Colo - Huachipato
0:1 (0:0)
2020. okt. 3. 14:00
Maassluis - Volendam II
1:3 (0:0)
2020. okt. 3. 14:00
Quick Boys - Ijsselmeervogels
2:0 (0:0)
2020. okt. 3. 14:30
Amsterdamsche - Ido-Ambacht
3:2 (1:1)
2020. okt. 3. 15:00
Noordwijk - Hardenberg
2:2 (2:0)
2020. okt. 3. 15:00
Spakenburg - Katwijk
3:2 (1:2)
2020. okt. 3. 15:30
Sparta Rotterdam II - GVVV
2:2 (1:2)
2020. okt. 3. 17:00
TB Tvoroyri - Fuglafjordur
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
2020. okt. 3. 16:00
Chrudim - Varnsdorf
2:0 (2:0)
2020. okt. 3. 16:00
Dukla Praha - Lisen
2:2 (1:2)
2020. okt. 3. 16:00
Slavoj Vysehrad - Usti nad Labem
1:3 (1:1)
2020. okt. 3. 18:00
Fola Esch - Progres Niedercorn
4:3 (0:0)
2020. okt. 3. 18:00
Mondorf-les-Bains - F91 Dudelange
0:3 (0:0)
2020. okt. 3. 18:00
Swift Hesperange - UT Pétange
1:0 (0:0)
2020. okt. 3. 19:30
Differdange - Wiltz
1:1 (0:0)

2020. okt. 3. 09:00
Tokyo Verdy - Omiya Ardija
3:1 (3:0)
2020. okt. 3. 11:00
Ehime - Renofa Yamaguchi
0:0
2020. okt. 3. 12:00
Tokushima Vortis - Ryukyu
1:1 (0:1)
2020. okt. 3. 20:00
Olympique Safi - Ittihad Tanger
0:0
2020. okt. 3. 20:00
Rapide Oued Zem - Difaa El Jadidi
1:0 (0:0)
2020. okt. 3. 20:00
FUS Rabat - Youssoufia Berrechid
1:0 (0:0)
2020. okt. 3. 14:00
Fuzinar - Brezice
3:4 (1:3)
2020. okt. 3. 15:30
Krsko - Triglav
0:2 (0:1)
2020. okt. 3. 15:30
Primorje - Roltek Dob
0:1 (0:1)
2020. okt. 3. 15:30
Nafta - Jadran Dekani
8:0 (0:0)
2020. okt. 3. 15:30
Beltinci - Smartno
1:1 (0:0)
2020. okt. 3. 18:00
NK Krka - Bilje
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
2020. okt. 3. 13:00
HB Koge - Fremad Amager
0:3 (0:2)
2020. okt. 3. 13:30
Silkeborg - Hobro
4:2 (2:0)
2020. okt. 3. 14:00
Skive - Kolding
1:1 (0:0)
2020. okt. 3. 15:00
Esbjerg - Viborg
2:2 (1:2)
2020. okt. 3. 01:05
Cúcuta - Santa Fe
2:3 (2:1)
2020. okt. 3. 21:00
Deportivo Pasto - Boyacá Chicó
2:1 (1:1)

3 mérkőzés
2020. okt. 3. 17:30
Sport Boys - Academia Cantolao
1:2 (1:0)
2020. okt. 3. 20:00
Deportivo Binacional - Deportivo Municipal
1:3 (1:2)
2020. okt. 3. 22:30
Alianza Lima - Deportivo Llacuaba
2:0 (0:0)
6 mérkőzés
2020. okt. 3. 15:30
Aberystwyth - Barry Town
1:2 (0:0)
2020. okt. 3. 15:30
Penybont - Newtown AFC
2:1 (0:1)
2020. okt. 3. 15:30
The New Saints - Flint
10:0 (3:0)
2020. okt. 3. 15:30
Cefn Druids - Connah's Quay
0:5 (0:1)
2020. okt. 3. 15:30
Bala - Haverfordwest County
1:2 (1:1)
2020. okt. 3. 18:15
Cardiff MU - Caernarfon Town
0:3 (0:1)
2020. okt. 3. 01:30
Sportivo San Lorenzo - Cerro Porteno
1:1 (0:0)
2020. okt. 3. 23:00
River Plate - Sportivo Luqueno
0:0
5 mérkőzés
2020. okt. 3. 15:00
Shkendija - Sileks Kratovo
1:1 (1:1)
2020. okt. 3. 15:00
Belasica - Renova
1:1 (1:0)
2020. okt. 3. 15:00
Rabotnicki - Akademija Pandev
0:0
2020. okt. 3. 15:00
Shkupi - Borec
3:0 (0:0)
2020. okt. 3. 15:00
Makedonija Gjorce Petrov - Struga
2:0 (0:0)
2020. okt. 3. 15:30
Opatija - Osijek II
1:1 (0:0)
2020. okt. 3. 15:30
Radnik Sesvete - Cibalia Vinkovci
1:2 (0:0)
2020. okt. 3. 15:30
Solin - Rude Zágráb
1:2 (0:0)
2020. okt. 3. 15:30
Kustosija - Junak Sinj
3:2 (0:0)
2020. okt. 3. 18:00
Inter Zapresic - Dugopolje
1:1 (0:0)
2020. okt. 3. 18:00
Medimurje Cakovec - Croatia Zmijavci
2:1 (0:0)

2020. okt. 3. 16:00
Fram Reykjavik - Thróttur Reykjavík
1:0 (1:0)
2020. okt. 3. 16:00
Vikingur Olafsvik - Leiknir Reykjavik
1:3 (0:1)
2020. okt. 3. 16:00
Afturelding - UMF Grindavik
3:2 (1:0)
2020. okt. 3. 16:00
ÍB Vestmannaeyja - Vestri
1:3 (1:2)
2020. okt. 3. 17:00
Keflavík - Leiknir Fáskrúdsfjördur
2:1 (2:0)
2020. okt. 3. 09:30
Gwangju - Daegu
0:1 (0:0)
2020. okt. 3. 12:00
Jeonbuk - Pohang
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
2020. okt. 3. 14:00
Floresti - Dacia-Buiucani
1:0 (1:0)
2020. okt. 3. 17:00
Sheriff Tiraspol - Zimbru
4:0 (1:0)
2 mérkőzés
2020. okt. 3. 14:00
Kauno Zalgiris - Zalgiris Vilnius
0:1 (0:1)
2020. okt. 3. 16:00
Panevezys - Suduva
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
2020. okt. 3. 14:00
Ventspils - Valmieras
1:1 (0:0)
2020. okt. 3. 16:00
Rigas FS - Spartaks Jürmala
2:1 (1:1)
2020. okt. 3. 04:00
Pérez Zeledón - Grecia
3:3 (1:1)
2020. okt. 3. 23:00
Sporting San José - Limón
0:1 (0:1)
2020. okt. 3. 09:00
Beijing BG - Chengdu Better City
0:1 (0:1)
2020. okt. 3. 13:00
Changchun Yatai - Xinjiang Tianshan
4:1 (0:0)
2020. okt. 3. 13:35
Guizhou Zhicheng - Meizhou Meixian Hakka
0:1 (0:0)
2020. okt. 3. 15:00
Besa Pejë - Trepca'89
2:1 (0:0)
2020. okt. 3. 15:00
Tre Penne - Cailungo
3:2 (0:0)
2020. okt. 3. 15:00
Cosmos - Libertas
0:2 (0:0)
2020. okt. 3. 15:00
Domagnano - Juvenes/Dogana
0:2 (0:0)
2020. okt. 3. 18:30
Virtus - Fiorentino
3:1 (0:0)

2020. okt. 3. 23:00
Real Sociedad - Real de Minas
0:0
2020. okt. 3. 06:30
Jeju - Anyang
4:1 (0:1)
2020. okt. 3. 06:30
Bucheon 1995 - Jeonnam Dragons
1:1 (0:0)
2020. okt. 3. 09:00
Seoul E-Land - Gyeongnam
1:0 (0:0)
2020. okt. 3. 09:00
Ansan Greeners - Suwon City
0:4 (0:1)
2020. okt. 3. 11:30
Marbella - Granada II
2:3 (1:1)
2020. okt. 3. 11:30
Salamanca CF UDS - Rayo Majadahonda
1:1 (0:1)
2020. okt. 3. 11:30
Leioa - Sestao River
0:5 (0:3)
2020. okt. 3. 16:00
Cliftonville - Warrenpoint
2:2 (1:0)
2020. okt. 3. 18:00
Valencia Mestalla - Orihuela
2:1 (2:1)
2020. okt. 3. 18:30
San Fernando - AD Ceuta
3:1 (1:0)
2020. okt. 3. 19:30
Cerdanyola del Valles - Santfeliuenc
2:2 (1:2)
2020. okt. 3. 20:30
Villarrobledo - Villarrubia
0:0

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
316
39 (12%)
110 (35%)
415
308
38 (12%)
108 (35%)
406
326
37 (11%)
98 (30%)
381
4. BeZo
322
35 (11%)
101 (31%)
377
324
32 (10%)
108 (33%)
376
308
34 (11%)
101 (33%)
372
322
32 (10%)
105 (33%)
370
320
27 (8%)
116 (36%)
367
9. Sió
322
32 (10%)
102 (32%)
364
325
31 (10%)
104 (32%)
363

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont