Főoldal » Meccsek » 2020. szeptember 23.

Meccsek - 2020. szeptember 23.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. szeptember 23.)


szept. 23. 21:00
Molde - Ferencváros
3:3 (0:1)
szept. 23. 21:00
Gent - Dinamo Kiev
1:2 (1:1)
szept. 23. 21:00
Olympiakos Pireus - Omonia Nikosia
2:0 (0:0)
szept. 23. 18:00
Apollon Limassol - Lech Poznan
0:5 (0:1)
8 mérkőzés
szept. 23. 20:00
Fulham - Sheffield Wednesday
2:0 (2:0)
szept. 23. 20:00
Stoke - Gillingham
1:0 (1:0)
szept. 23. 20:00
Millwall - Burnley
0:2 (0:1)
szept. 23. 20:00
Preston - Brighton & Hove Albion
0:2 (0:0)
szept. 23. 20:45
Chelsea - Barnsley
6:0 (2:0)
szept. 23. 20:45
Leicester - Arsenal
0:2 (0:0)
szept. 23. 20:45
Fleetwood - Everton
2:5 (0:2)
szept. 23. 20:45
Morecambe - Newcastle United
0:7 (0:5)

16 mérkőzés
szept. 23. 15:30
Piacenza - Teramo
1:2 (1:2)
szept. 23. 16:00
Carpi - Casarano
1:3 (0:0)
szept. 23. 16:30
Novara - Gelbison
3:1 (2:1)
szept. 23. 16:30
Alessandria - Sambenedettese
3:2 (2:1)
szept. 23. 17:00
Livorno - Aurora Pro Patria
1:2 (0:1)
szept. 23. 17:00
Catanzaro - Virtus Francavilla
2:1 (2:1)
szept. 23. 17:00
Pontedera - Arezzo
1:2 (0:0)
szept. 23. 17:00
Carrarese - Ambrosiana
4:0 (3:0)
szept. 23. 17:30
Bari - Trastevere
4:0 (3:0)
szept. 23. 18:00
Juve Stabia - Tritium
2:1 (1:0)
szept. 23. 18:00
Renate - Avellino
2:1 (1:0)
szept. 23. 18:30
Feralpisalo - Pineto
1:0 (1:0)
szept. 23. 18:30
Potenza - Triestina
0:2 (0:2)
szept. 23. 19:00
Padova - Breno
2:0 (1:0)
szept. 23. 20:00
Monopoli - Modena
1:0 (0:0)
szept. 23. 20:45
Catania - San Nicolo
1:2 (0:0)
szept. 23. 14:00
Paks II - Szegedi Vasutas
2:1 (0:0)
szept. 23. 16:00
Dabas-Gyón - Budapest Honvéd II
0:1 (0:0)
szept. 23. 16:00
THSE-Szabadkikötő - Balatonfüred
5:4 (0:0)
szept. 23. 18:00
Pápai Perutz - Puskás Akadémia II.
2:2 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 23. 16:00
Salyut Belgorod - Arsenal-Tula
1:1 (0:0)
szept. 23. 18:00
Dinamo Stavropol - Rotor Volgograd
3:0 (0:0)

6 mérkőzés
szept. 23. 00:15
Barcelona SC - Flamengo RJ
1:2 (0:2)
szept. 23. 00:15
Tigre - Club Bolívar
1:1 (1:1)
szept. 23. 02:30
Deportivo Binacional - River Plate
0:6 (0:3)
szept. 23. 02:30
Atlético Junior - Independiente
4:1 (1:1)
szept. 23. 02:30
Quito - Sao Paulo
4:2 (3:0)
2 mérkőzés
szept. 23. 00:00
CRB - Juventude
1:0 (1:0)
szept. 23. 02:30
América MG - Ponte Preta
3:1 (2:0)
1 mérkőzés
1 mérkőzés
szept. 23. 18:00
Rukh Vynnyky - Shakhtar Donetsk
1:1 (0:0)
11 mérkőzés
szept. 23. 00:00
Akron - Yenisey
3:0 (0:0)
szept. 23. 14:30
Krasnodar II - Gazovik Orenburg
1:1 (0:0)
szept. 23. 16:30
Volgar Astrakhan - Irtysh Omsk
1:1 (1:1)
szept. 23. 17:00
Sovjetov - Dinamo Bryansk
7:0 (4:0)
szept. 23. 17:00
Neftekhimik - Tekstilshchik
4:0 (1:0)
szept. 23. 17:30
Shinnik - Chertanovo Moszkva
1:1 (0:0)
szept. 23. 18:00
Fakel - Tomsk
0:0
szept. 23. 18:00
Veles - SKA-Energia Khabarovsk
1:0 (0:0)
szept. 23. 18:30
Torpedo Moszkva - FK Nizhny Novgorod
0:2 (0:0)
szept. 23. 19:00
Baltika Kaliningrad - Chayka
0:1 (0:0)

1 mérkőzés
szept. 23. 23:00
New England - Montreal Impact
3:1 (1:0)
1 mérkőzés
1 mérkőzés
szept. 23. 19:00
FA 2000 - HB Koge
0:3 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 23. 16:00
Karlovy Vary - Slavoj Vysehrad
3:0 (0:0)
szept. 23. 16:00
Kolin - Viktoria Zizkov
0:3 (0:0)
szept. 23. 01:00
Operário PR - Cuiabá
1:1 (1:0)
szept. 23. 17:00
Benfica II - Chaves
3:4 (0:3)
szept. 23. 17:00
Cova Piedade - Académica
0:0
szept. 23. 17:00
UD Oliveirense - FC Porto II
2:2 (1:0)
szept. 23. 19:30
Penafiel - Vilafranquense
1:2 (1:2)
szept. 23. 21:00
Leixőes - Mafra
0:2 (0:1)
szept. 23. 17:00
Esteghlal - Al Ahli Jeddah
3:0 (2:0)
szept. 23. 20:00
Shahr Khodrou - Pakhtakor
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 23. 17:30
Inter Turku - Honka
0:0
szept. 23. 17:30
Haka - Rovaniemi
0:2 (0:0)
szept. 23. 17:30
SJK - Lahti
0:1 (0:0)
szept. 23. 17:30
Mariehamn - Ilves
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 23. 18:00
Olympiakos Nicosia - Xylotympou
4:0 (0:0)
szept. 23. 18:00
Kouris Erimi - AEK Larnaka
0:11 (0:0)
szept. 23. 18:00
Ermis Aradippou - Akritas
3:0 (0:0)

szept. 23. 15:00
Smolevichi-STI - FK Minsk
0:4 (0:1)
9 mérkőzés
szept. 23. 11:30
Consadole Sapporo - Kashiwa Reysol
0:1 (0:0)
szept. 23. 12:00
Kashima Antlers - Shonan Bellmare
1:0 (0:0)
szept. 23. 12:00
Kawasaki Frontale - Yokohama FC
3:2 (1:0)
szept. 23. 12:00
Oita Trinita - Sanfrecce Hiroshima
0:2 (0:0)
szept. 23. 12:00
Gamba Osaka - Nagoya Grampus
2:1 (0:1)
szept. 23. 12:00
Vissel Kobe - Sagan Tosu
4:3 (2:1)
szept. 23. 12:00
FC Tokyo - Cerezo Osaka
2:0 (0:0)
szept. 23. 12:30
Shimizu - Urawa Red Diamonds
1:2 (0:1)
szept. 23. 12:30
Yokohama F. Marinos - Vegalta Sendai
3:1 (1:1)
15 mérkőzés
szept. 23. 07:00
Mizushima - Matsue City
1:0 (0:0)
szept. 23. 08:00
Iwaki - Reinmeer Aomori
0:3 (0:0)
szept. 23. 09:00
Tokushima - Matsuyama University
5:0 (0:0)
szept. 23. 10:00
VONDS Ichihara - Yokogawa Musashino
2:3 (0:0)
szept. 23. 10:00
Niigata Egyetem - Artista Asama
3:0 (0:0)
szept. 23. 11:15
Arterivo Wakayama - Biwako Shiga
1:0 (0:0)
szept. 23. 12:00
Fuji University - Sony Sendai
3:2 (0:0)
szept. 23. 12:00
Tsukuba University - Toin University
4:3 (0:0)
szept. 23. 12:00
Fukui United - Toyama Shinjo
2:1 (0:0)
szept. 23. 12:00
Honda FC - Tokoha University
2:1 (0:0)
szept. 23. 12:00
Nagara Club - Maruyasu Okazaki
0:4 (0:0)
szept. 23. 12:00
TIAMO Hirakata - Nara Club
1:0 (0:0)
szept. 23. 12:00
Kochi United - Takamatsu High School
2:1 (0:0)
szept. 23. 12:00
MD Nagasaki - Hoyo Oita
0:2 (0:0)

1 mérkőzés
szept. 23. 15:00
Beltinci - Bravo
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 23. 18:30
FCI Levadia - Retro
5:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 23. 18:00
Tammeka - Nőmme Kalju
0:0
szept. 23. 20:00
Masri Club - Al Ahly
0:3 (0:1)
szept. 23. 17:30
TB Tvoroyri - Runavik
0:1 (0:0)
szept. 23. 20:00
EB Streymur - HB Torshavn
1:5 (1:2)
szept. 23. 20:00
Skála - Fuglafjordur
4:4 (2:2)
szept. 23. 20:00
Swift Hesperange - F91 Dudelange
1:2 (0:0)
szept. 23. 20:00
Rodange - Wiltz
1:0 (0:0)
szept. 23. 20:00
Hostert - Differdange
4:5 (0:0)
szept. 23. 20:00
Etzella Ettelbruck - Jeunesse Esch
1:1 (0:0)
szept. 23. 20:00
Fola Esch - Hamm Benfica
4:0 (0:0)
szept. 23. 20:00
Victoria Rosport - UNA Strassen
2:0 (0:0)
szept. 23. 20:00
Mondorf-les-Bains - RFCU Luxemburg
3:2 (0:0)
szept. 23. 20:00
Progres Niedercorn - UT Pétange
3:2 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 23. 14:15
Lori - Pyunik
1:0 (1:0)
szept. 23. 14:15
Gandzasar Kapan - Shirak
5:0 (3:0)
szept. 23. 02:40
Cúcuta - Deportivo Cali
3:3 (1:2)
szept. 23. 22:30
Renaissance Berkane - FAR Rabat
2:1 (0:0)

3 mérkőzés
szept. 23. 18:00
Alianza Universidad - Cusco
1:0 (0:0)
szept. 23. 22:00
Cienciano - Melgar
3:1 (1:0)
szept. 23. 22:30
Deportivo Llacuaba - Sporting Cristal
1:4 (1:1)
szept. 23. 00:00
Mineros de Zacatecas - Tepatitlán
1:0 (0:0)
szept. 23. 02:05
Correcaminos - Cimarrones de Sonora
2:1 (1:0)
szept. 23. 04:05
Dorados Sinaloa - Cancún
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 23. 20:45
Cefn Druids - Flint
1:2 (0:1)
11 mérkőzés
szept. 23. 11:30
Kyoto Sanga - Tochigi
3:2 (1:1)
szept. 23. 12:00
Omiya Ardija - Tokushima Vortis
1:2 (0:2)
szept. 23. 12:00
Machida Zelvia - V-Varen Nagasaki
1:1 (1:0)
szept. 23. 12:00
Zweigen Kanazawa - Tokyo Verdy
0:0
szept. 23. 12:00
Matsumoto Yamaga - Ryukyu
1:6 (0:3)
szept. 23. 12:00
Fagiano Okayama - Montedio Yamagata
2:1 (0:0)
szept. 23. 12:00
Ehime - Albirex Niigata
0:0
szept. 23. 12:00
JEF United - Renofa Yamaguchi
1:2 (0:0)
szept. 23. 12:00
Giravanz Kitakyushu - Mito Hollyhock
0:3 (0:1)
szept. 23. 12:00
Avispa Fukuoka - Thespa Kusatsu
1:0 (0:0)
szept. 23. 12:30
Jubilo Iwata - Ventforet Kofu
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 23. 00:00
New Mexico United - Rio Grande Valley
elhalasztva
szept. 23. 03:00
Austin Bold - Sporting Kansas City II
4:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 23. 11:00
Kaspiy Aktau - Taraz
0:2 (0:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
11 mérkőzés
szept. 23. 15:30
Velazerimi 77 - Rabotnicki
0:0
szept. 23. 15:30
Pelister - Ljuboten
4:0 (0:0)
szept. 23. 15:30
Sloga Vinica - Shkupi
1:2 (0:0)
szept. 23. 15:30
Veleshta - Kozuv Gevgelija
1:2 (0:0)
szept. 23. 15:30
Rosoman - Belasica
1:5 (0:0)
szept. 23. 15:30
Ohrid 2004 - Renova
0:4 (0:0)
szept. 23. 15:30
Sileks Kratovo - Labunishta
3:0 (0:0)
szept. 23. 15:30
Gostivar - Tikves Kavadarci
5:0 (0:0)
szept. 23. 15:30
Sasa - Borec
2:2 (0:0)
szept. 23. 18:00
Pehchevo - FK Skopje
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 23. 12:00
Jeonbuk - Seongnam Ilhwa
1:0 (1:0)
szept. 23. 12:30
Ulsan Hyundai - Pohang
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 23. 13:00
Dinamo Riga - Valmieras
1:5 (0:5)
szept. 23. 14:30
Lokomotiv Daugavpils - Ventspils
0:4 (0:1)
szept. 23. 14:30
Grobina - Spartaks Jürmala
2:5 (0:0)
szept. 23. 17:00
Rezekne / BJSS - Tukums 2000
1:3 (0:1)
szept. 23. 16:30
Opatija - Solin
1:1 (1:0)
szept. 23. 16:30
Osijek II - Croatia Zmijavci
0:1 (0:1)
szept. 23. 17:00
Orijent 1919 - Junak Sinj
1:2 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 23. 18:00
Zimbru - Speranta Nisporeni
0:2 (0:1)

Nem minden család tökéletes
szept. 23. 09:00
Southern District - Eastern
0:1 (0:1)
szept. 23. 09:30
Guizhou Zhicheng - Shaanxi Chang'an
1:0 (0:0)
szept. 23. 09:30
Changchun Yatai - Kunshan
0:1 (0:0)
szept. 23. 10:00
Beijing BG - Taizhou Yuanda
0:2 (0:0)
szept. 23. 13:00
Nantong Zhiyun - Sichuan Jiuniu
1:1 (1:0)
szept. 23. 13:35
Guizhou Renhe - Nei Mongol Zhongyou
1:2 (0:1)
szept. 23. 13:35
Shenyang Urban - Jiangxi Liansheng
0:1 (0:0)
szept. 23. 16:00
Ballkani - Feronikeli
3:2 (0:0)
szept. 23. 16:00
Llapi - Gjilani
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 23. 16:00
Chebba - ES Tunis
0:2 (0:2)
szept. 23. 16:00
CS Sfaxien - Monastir
0:1 (0:0)
szept. 23. 18:00
Marbella - Linense
0:1 (0:0)
szept. 23. 19:00
Villarrubia - Talavera
4:0 (1:0)
szept. 23. 19:00
Real Ávila - Atlético Tordesillas
1:0 (0:0)
szept. 23. 19:30
Eldense - Hércules
1:1 (1:1)
szept. 23. 19:45
Tropezón - Noja
2:0 (0:0)
szept. 23. 20:00
Real Murcia - UD Ibiza
0:2 (0:2)
szept. 23. 20:00
Caudal - Union Langreo
0:3 (0:0)
szept. 23. 20:30
Wrexham - Telford
0:1 (0:0)
szept. 23. 20:30
Albion - Dumbarton
2:3 (0:3)
szept. 23. 20:30
Glenavon - St. James's Gate
4:1 (4:0)
szept. 23. 20:45
La Roda - Ciudad Cieza
2:0 (1:0)
szept. 23. 21:00
CD Marino - Atlético Victoria
1:0 (1:0)

Gyertek csajok!

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. AltT
160
16 (10%)
65 (41%)
210
156
19 (12%)
57 (37%)
209
157
13 (8%)
71 (45%)
207
   Xxy
157
13 (8%)
71 (45%)
207
159
15 (9%)
65 (41%)
205
159
11 (7%)
74 (47%)
203
160
14 (9%)
65 (41%)
200
   Sió
160
18 (11%)
55 (34%)
200
160
15 (9%)
62 (39%)
199
10. Nadin
161
12 (7%)
68 (42%)
196

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Alakformáló masszázskrém