Főoldal » Meccsek » 2020. szeptember 22.

Meccsek - 2020. szeptember 22.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. szeptember 22.)


szept. 22. 21:00
Slavia Praha - Midtjylland
0:0
szept. 22. 21:00
Maccabi Tel Aviv - Salzburg
1:2 (1:0)
szept. 22. 21:00
FK Krasnodar - PAOK Saloniki
2:1 (1:1)
5 mérkőzés
szept. 22. 19:00
Leyton - Tottenham
elhalasztva
szept. 22. 20:00
West Bromwich - Brentford
2:2 (0:0)
szept. 22. 20:00
Newport - Watford
3:1 (2:0)
szept. 22. 20:30
West Ham United - Hull
5:1 (2:0)
szept. 22. 21:15
Luton - Manchester United
0:3 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 22. 14:30
Südtirol - Latte Dolce
2:1 (2:0)
szept. 22. 20:30
Ternana - AlbinoLeffe
1:2 (0:2)

27 mérkőzés
szept. 22. 15:30
Unirea Dej - ACS Gloria Bistria
7:0 (0:0)
szept. 22. 15:30
Sanmartin - Luceafarul Oradea
2:2 / tizenegyesekkel 6:5 (0:0)
szept. 22. 15:30
Sighet - Sportul Simleu
1:2 (0:0)
szept. 22. 15:30
Crisul Chisineu Cris - Soimii Lipova
0:2 (0:0)
szept. 22. 15:30
Pobeda Stár Bisnov - Dumbravita
0:1 (0:0)
szept. 22. 15:30
Ghiroda si Giarmata - Hunedoara
4:1 (0:0)
szept. 22. 15:30
Industria Galda de Jos - Alba Iulia
0:3 (0:0)
szept. 22. 15:30
Viitorul Daesti - Horezu
5:0 (0:0)
szept. 22. 15:30
Sporting Rosiorii - Alexandria
0:3 (0:0)
szept. 22. 15:30
Unirea Ungheni - Odorheiu Secuiesc
0:1 (0:0)
szept. 22. 15:30
Unirea Bascov - Vedita Colonesti
0:3 (0:0)
szept. 22. 15:30
Olimpic Zărneşti - Municipal Brasov
0:3 (0:0)
szept. 22. 15:30
Metalul Buzau - Blejoi Vispesti
2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
szept. 22. 15:30
Otelul Galati - Focsani
0:1 (0:0)
szept. 22. 15:30
CSM Bacau - Ceahlaul
0:4 (0:0)
szept. 22. 15:30
Aninoasa - Flacara Moreni
2:1 (0:0)
szept. 22. 15:30
Braila - Viitorul Ianca
4:1 (0:0)
szept. 22. 15:30
Tunari - Afumati
0:3 (0:0)
szept. 22. 15:30
Agricola Borcea - Modelu
3:1 (0:0)
szept. 22. 15:30
Victoria Cumpana - Axiopolis
0:3 (0:0)
szept. 22. 15:30
Recolta Gheorghe Doja - Faurei
2:3 (0:0)
szept. 22. 15:30
Husana Husi - Sporting Liesti
2:1 (0:0)
szept. 22. 15:30
Somuz Falticeni - Bucovina Radauti
3:0 (0:0)
szept. 22. 15:30
Pascani - Stiinta Miroslava
0:2 (0:0)

1 mérkőzés
szept. 22. 19:30
Weiz - Elektra
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 22. 19:00
Sered - Trencín
1:1 (0:1)
szept. 22. 18:45
Excelsior Rotterdam - Telstar
1:2 (0:0)
szept. 22. 21:00
Den Bosch - MVV
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 22. 17:30
Baník Sous - Budejovice
0:3 (0:0)
szept. 22. 01:00
Botafogo/SP - Brasil de Pelotas
0:1 (0:0)
szept. 22. 19:00
Feirense - Casa Pia
2:1 (0:1)
szept. 22. 19:00
Vizela - Covilha
2:1 (0:1)
szept. 22. 21:00
Varzim - Arouca
0:0
1 mérkőzés
szept. 22. 04:00
Club León - UNAM Pumas
2:0 (1:0)
szept. 22. 19:00
Norrby - Sundsvall
0:1 (0:1)
szept. 22. 20:00
Zamalek - Tanta
3:1 (0:0)

1 mérkőzés
szept. 22. 20:45
Drogheda - Shamrock Rovers II
3:2 (1:1)
1 mérkőzés
szept. 22. 16:30
Chrudim - Jihlava
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 22. 15:30
Ararat Yerevan - Ararat-Armenia
elhalasztva
szept. 22. 17:30
Urartu - Noah
0:3 (0:2)
4 mérkőzés
szept. 22. 09:30
Beijing Guoan - Qingdao Huanghai
5:1 (3:0)
szept. 22. 12:00
Tianjin Teda - Hebei CFFC
0:1 (0:0)
szept. 22. 13:35
Chongqing Dangdai Lifan - Wuhan Zall
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 22. 15:00
Bunyodkor - AGMK
2:3 (1:1)
szept. 22. 16:00
Qizilqum - Mash'al Mubarek
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 22. 18:00
Universidad San Martín - Cajamarca
1:1 (1:0)
szept. 22. 20:15
Carlos Manucci - Universitario
2:2 (0:1)
szept. 22. 22:00
Atlético Grau - Deportivo Municipal
3:2 (0:2)
szept. 22. 22:30
Academia Cantolao - Huancayo
1:3 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 22. 11:30
Tobol - Okzhetpes
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 22. 15:30
Vardar Forino - Vardar Skopje
2:2 (0:0)
szept. 22. 01:00
Nacional Asunción - River Plate
1:2 (1:1)

2 mérkőzés
szept. 22. 15:00
Dinamo-Auto - Petrocub
1:1 (0:1)
szept. 22. 18:00
Milsami - Dacia-Buiucani
2:0 (0:0)
szept. 22. 21:15
Cosmos - Tre Fiori
1:6 (0:0)
szept. 22. 16:00
Drenica Skënderaj - Besa Pejë
2:1 (0:0)
szept. 22. 16:00
Arberia - Prishtina
1:1 (0:0)
szept. 22. 16:30
NK Gorica - Udarnik Kurilovec
2:2 / tizenegyesekkel 3:5 (0:1)
szept. 22. 16:30
Szombierki Bytom - Ruch Radzionków
1:2 (0:2)
szept. 22. 20:00
Algeciras - AD Ceuta
3:1 (2:0)
szept. 22. 20:30
Airdrieonians - Albion
3:2 (1:2)
szept. 22. 20:30
Hereford FC - Solihull Moors
0:2 (0:2)
szept. 22. 20:30
Raith - Stenhousemuir
5:2 (2:2)
szept. 22. 20:45
Dartford - Dover Athletic
1:1 (0:0)
szept. 22. 20:45
Alloa - Stranraer
3:1 (1:1)
szept. 22. 20:45
Bangor FC - Portadown
1:2 (0:1)
szept. 22. 20:45
Slough - Aldershot
2:1 (2:1)
szept. 22. 20:45
Yeovil - Bath
3:0 (1:0)
szept. 22. 20:45
Hampton & Richmond - Sutton
1:1 (1:1)
szept. 22. 20:45
Bedford Town - Hemel Hempstead
0:1 (0:0)
szept. 22. 20:45
Keith - Elgin
0:5 (0:3)
szept. 22. 20:45
Alfreton - Altrincham
2:0 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
86
8 (9%)
33 (38%)
106
85
8 (9%)
32 (38%)
104
87
8 (9%)
31 (36%)
102
84
7 (8%)
33 (39%)
101
87
5 (6%)
37 (43%)
99
85
8 (9%)
29 (34%)
98
   Tila
85
10 (12%)
24 (28%)
98
87
7 (8%)
31 (36%)
97
86
8 (9%)
28 (33%)
96
   Cifuentes
85
6 (7%)
33 (39%)
96

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont