Főoldal » Meccsek » 2020. augusztus 30.

Meccsek - 2020. augusztus 30.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. augusztus 30.)


4 mérkőzés
2020. aug. 30. 17:45
ZTE - Ferencváros
1:2 (0:1)
2020. aug. 30. 17:45
Budafok - Fehérvár
1:4 (0:1)
2020. aug. 30. 20:00
Puskás Akadémia - Újpest
3:2 (1:1)
2020. aug. 30. 20:00
Budapest Honvéd - Kisvárda
1:2 (1:2)
9 mérkőzés
2020. aug. 30. 17:30
Debreceni EAC - Győri ETO
3:2 (0:2)
2020. aug. 30. 17:30
Soroksár - Csákvár
4:3 (2:1)
2020. aug. 30. 17:30
Gyirmót - Szolnoki MÁV
1:1 (0:0)
2020. aug. 30. 17:30
Dorog - Békéscsabai Előre
0:2 (0:0)
2020. aug. 30. 19:00
Kaposvár - Szombathelyi Haladás
0:0
2020. aug. 30. 19:00
Pécsi MFC - Szentlőrinc
2:0 (1:0)
2020. aug. 30. 19:00
Nyíregyháza - Kazincbarcika
1:0 (1:0)
2020. aug. 30. 19:00
Ajka - Budaörs
1:5 (1:1)
2020. aug. 30. 19:00
Szeged 2011 - Siófok
2:1 (0:0)

6 mérkőzés
2020. aug. 30. 13:00
Reims - Lille
0:1 (0:1)
2020. aug. 30. 15:00
Metz - AS Monaco
0:1 (0:1)
2020. aug. 30. 15:00
Angers - Bordeaux
0:2 (0:2)
2020. aug. 30. 15:00
St. Etienne - Lorient
2:0 (1:0)
2020. aug. 30. 15:00
Nantes - Nimes
2:1 (2:0)
2020. aug. 30. 21:00
Brest - Olympique Marseille
2:3 (1:2)
1 mérkőzés
2020. aug. 30. 14:00
Westlandia - Venray
4:1 (0:1)
2020. aug. 30. 11:00
Újpest II - Monor
1:3 (0:0)
2020. aug. 30. 11:00
Ferencváros II - Dunaújváros
1:0 (0:0)
2020. aug. 30. 11:00
Paks II - FC Dabas
1:3 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Kozármisleny - Szegedi Vasutas
3:1 (1:1)
2020. aug. 30. 17:30
ESMTK - Vác
3:3 (0:0)
2020. aug. 30. 17:30
Körösladány - Iváncsa
1:2 (0:0)
2020. aug. 30. 17:30
Szekszárd - Hódmezővásárhely
1:4 (0:0)
2020. aug. 30. 17:30
Taksony - Rákosmenti KSK
3:3 (0:0)
2020. aug. 30. 19:00
Kecskeméti TE - Majos
5:0 (0:0)
2020. aug. 30. 17:00
Sényő - Tállya
1:0 (0:0)
2020. aug. 30. 17:30
Eger - Putnok
5:0 (0:0)
2020. aug. 30. 17:30
Mezőkövesd II - Füzesgyarmat
1:3 (0:0)
2020. aug. 30. 17:30
Salgótarján - Gyöngyös
1:2 (0:0)
2020. aug. 30. 17:30
Tiszafüred - Jászberény
2:1 (0:0)
2020. aug. 30. 17:30
BVSC-Zugló - Hatvan
5:0 (0:0)
2020. aug. 30. 17:30
Balassagyarmat - DVTK II
2:1 (0:0)
2020. aug. 30. 17:30
Cegléd - Tiszaújváros
1:2 (0:0)
2020. aug. 30. 17:30
Kisvárda II - Sajóbábony
2:2 (0:0)
2020. aug. 30. 19:00
Duna Aszfalt Tiszakécske - DVSC-DEAC
3:0 (0:0)

2020. aug. 30. 11:00
Gárdony - Mosonmagyaróvár
3:1 (0:0)
2020. aug. 30. 11:00
Puskás Akadémia II. - THSE-Szabadkikötő
2:1 (0:0)
2020. aug. 30. 11:00
Vidi II - ZTE II
1:1 (0:0)
2020. aug. 30. 17:30
Balatonfüred - Pápai Perutz
0:2 (0:0)
2020. aug. 30. 17:30
Érd - Bicske
2:0 (0:0)
2020. aug. 30. 17:30
Veszprém - Lipót
3:2 (0:0)
2020. aug. 30. 17:30
BKV Előre - Ménfőcsanak
3:4 (0:0)
2020. aug. 30. 17:30
Nagyatád - SC Sopron
0:3 (0:0)
2020. aug. 30. 17:30
Tatabánya - III. Kerületi TUE UPE
1:2 (0:0)
2020. aug. 30. 17:30
Komárom - Nagykanizsai TE
1:0 (0:0)
6 mérkőzés
2020. aug. 30. 13:00
Ufa - Dinamo Moszkva
1:1 (0:1)
2020. aug. 30. 17:00
Akhmat Grozny - CSKA Moszkva
0:3 (0:1)
2020. aug. 30. 17:00
Rubin Kazan - FK Tambov
2:2 (1:1)
2020. aug. 30. 19:00
FK Krasnodar - FK Rostov
1:1 (0:0)
2020. aug. 30. 19:00
PFC Sochi - FK Ural
0:0
3 mérkőzés
2020. aug. 30. 14:30
Botosani - CSMS Iasi
4:0 (0:0)
2020. aug. 30. 17:00
CS U Craiova - Astra Giurgiu
2:0 (2:0)
2020. aug. 30. 20:00
Steaua Bukarest - Viitorul Constanta
3:0 (1:0)
7 mérkőzés
2020. aug. 30. 00:00
Bahia - Palmeiras
1:1 (0:0)
2020. aug. 30. 00:00
Fluminense - Vasco da Gama
2:1 (1:0)
2020. aug. 30. 02:00
Fortaleza - Bragantino
3:0 (1:0)
2020. aug. 30. 16:00
Sao Paulo - Corinthians
2:1 (1:1)
2020. aug. 30. 21:00
Santos - Flamengo RJ
0:1 (0:1)
2020. aug. 30. 21:00
Coritiba - Sport Recife
1:0 (0:0)
2020. aug. 30. 23:00
Atlético GO - Ceará
0:2 (0:0)

77 mérkőzés
2020. aug. 30. 16:00
Wevelgem - Wervik
1:8 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Sassport Boezinge - Dadizele
2:2 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
KWS Lauwe - Latem
1:3 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Adegem - Excelsior Mariakerke
2:2 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
RFC Wetteren - Wemmel
3:0 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Svelta Melsele - Rapid Leest
2:1 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Wolvertem Merchtem - Wambeek
2:0 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Vaux - Sprimont-Comblain II
1:1 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
La Roche - Messancy
0:2 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Wanze / Bas-Oha - Chevetogne
3:4 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Andennais - Marloie
1:2 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Spa - Mormont
0:2 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Gouvy - Bercheux
2:2 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Rhisnes - Malonne
0:0
2020. aug. 30. 16:00
Braine - Bossiere
3:0 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Hoeilaart - Aische
1:2 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Rhodienne-De Hoek - Walcourt
10:1 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Arquet - Wallonia Walhain
5:0 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Berlare - Sint-Niklaas
0:0 / tizenegyesekkel 4:2
2020. aug. 30. 16:00
KRC Mechelen - Kalken
3:1 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Jong Lede - Kruibeke
2:0 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Berlaar-Heikant - Stockel
2:4 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Herent - Broechem
6:1 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Sint-Job - Betekom
2:1 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Bleid - Bertem-Leefdaal
0:5 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Monceau - Union Namur
1:3 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Binche - Ransart
4:1 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Tollembeek - Tournai
0:2 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Mons - Mesvin
3:0 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Vacresse - Ardennen
0:1 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Stade Brainois - Naastois
3:0 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Hornu - Templeuve
0:3 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Gerpinnes - Entité Manageoise
0:6 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Elene-Grotenberge - Houdinois
5:1 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Ranst - Sint-Lenaarts
3:2 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Albert Schaerbeek - Racing Schaerbeek
4:1 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Witgoor - Kadijk Overpelt
3:0 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Diest - Berg en Dal
1:2 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Bierbeek - Zwarte Leeuw
0:3 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Vliermaal - Cité Sport
0:4 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Herstal - Schoonbeek-Beverst
1:6 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Aubel - Waltwilder
0:1 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Opitter - Fizoise
1:4 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Lorraine Arlon - Habay-la-Neuve
0:1 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Anzegem - Eeklo Meetjesland
0:1 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Excelsior Zedelgem - Wielsbeke
1:1 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Racing Waregem - TSC Proven
2:1 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Voorwaarts Zwevezele II - Sint-Denijs Sport
2:2 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Oostkamp - Houthulst
5:1 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Willebroekse - Grimbergen
2:2 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Huy - Ster-Francorchamps II
0:2 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Tenneville Sports - Huccorgne
1:3 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Meix-Devant-Virton II - Aywaille
0:4 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Haasdonk - Eendracht Zele
2:0 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Eppegem - Rupelmonde
7:0 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Sporting Bruxelles - St-Jozef Rijkevorsel
1:1 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Stade Everois - Berchem Sport II
2:3 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Standaard Meerbeek - Saint-Josse
0:5 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Linden - Excelsior Mariaburg
2:1 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Jeunesse Tamines - Genappe
2:1 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Galmaarden - Rapid Symphorinois
0:3 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Excelsior Biévene - SG-Tertre-Hautrage
0:3 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Beloeil - Mons Nord
5:0 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Waanrode - KV Turnhout
0:11 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Richelle - Calcio Genk
3:1 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Rechain - Hombourg
1:2 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Entente Blegnytoise II - Herderen-Millen
2:5 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Elsautoise - Racing Vaux
1:1 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Bambrugge - Luingnois
5:1 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Ostiches - Olympic Burst
2:2 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Voorde Appelterre - Meslin Grand-Marais
1:1 (0:0)
2020. aug. 30. 17:00
Alken - Torpedo Hasselt
0:1 (0:0)
2020. aug. 30. 18:00
Dilbeek - Sint-Jozef Londerzeel
1:1 (0:0)
2020. aug. 30. 18:00
KFC Lille - Helson Helchteren
2:0 (0:0)
2020. aug. 30. 18:00
Punt-Larum - Sint-Dymphna
2:2 (0:0)
2020. aug. 30. 18:00
Raeren - Trois Frontieres
4:2 (0:0)
2020. aug. 30. 18:30
AFC Evere - Hoboken
0:3 (0:0)

4 mérkőzés
2020. aug. 30. 13:30
Genk - Club Brugge
1:2 (0:1)
2020. aug. 30. 16:00
Beerschot-Wilrijk - Standard Liege
0:3 (0:1)
2020. aug. 30. 18:15
Sporting Charleroi - Royal Antwerp
2:0 (1:0)
2020. aug. 30. 20:45
Gent - Mechelen
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 30. 16:00
Celtic - Motherwell
3:0 (1:0)
2020. aug. 30. 17:30
Hibernian - Aberdeen
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
2020. aug. 30. 15:00
Tavriya Simferopol - Real Pharm
2:1 (0:1)
2020. aug. 30. 16:00
Olimpiya Savyntsi - Hirnyk-Sport
1:2 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Epitsentr Dunayivtsi - Karpaty Lviv
4:0 (1:0)
5 mérkőzés
2020. aug. 30. 11:00
Dornbirner SV - Hartberg
0:7 (0:3)
2020. aug. 30. 11:15
Austria Wien - Retz
5:0 (1:0)
2020. aug. 30. 17:30
Rapid Wien - St. Johann
5:0 (2:0)
2020. aug. 30. 18:00
Grazer - Seekirchen
0:1 (0:1)
2020. aug. 30. 19:00
Blau-Weiss Linz - TWL Elektra
5:1 (3:0)
6 mérkőzés
2020. aug. 30. 14:30
Laufen - Solothurn
0:6 (0:0)
2020. aug. 30. 15:00
Dübendorf - Schötz
1:2 (0:0)
2020. aug. 30. 15:30
Saviése - Balerna
0:2 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Zollbrück - Stade Nyonnais
0:7 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
Ajoie-Monterri - Tuggen
0:2 (0:0)
2020. aug. 30. 17:30
Basel - BSC Young Boys
1:2 (1:0)
2020. aug. 30. 07:00
SKA-Energia Khabarovsk - Shinnik
2:1 (1:0)
2020. aug. 30. 12:00
Tomsk - Neftekhimik
0:0
2020. aug. 30. 12:00
Yenisey - Sovjetov
3:1 (3:0)
2020. aug. 30. 14:00
Chertanovo Moszkva - Alania Vladikavkaz
0:3 (0:2)
2020. aug. 30. 15:00
Gazovik Orenburg - Volgar Astrakhan
2:1 (1:1)
2020. aug. 30. 16:00
Dinamo Bryansk - Irtysh Omsk
0:3*
2020. aug. 30. 16:00
Veles - Torpedo Moszkva
0:5 (0:3)
2020. aug. 30. 16:00
FK Nizhny Novgorod - Tekstilshchik
2:1 (1:1)
2020. aug. 30. 19:00
Baltika Kaliningrad - Akron
1:0 (1:0)

8 mérkőzés
2020. aug. 30. 01:30
New York City - Chicago Fire
3:1 (1:1)
2020. aug. 30. 01:30
Philadelphia - D.C. United
4:1 (3:0)
2020. aug. 30. 01:30
FC Cincinnati - Columbus Crew
0:0
2020. aug. 30. 02:00
New England - New York Red Bulls
1:1 (1:1)
2020. aug. 30. 02:30
FC Dallas - Minnesota United
3:1 (2:0)
2020. aug. 30. 03:00
Colorado Rapids - Sporting Kansas City
1:1 (0:0)
2020. aug. 30. 04:30
L. A. Galaxy - San Jose Earthquakes
3:2 (1:1)
2020. aug. 30. 04:30
Portland Timbers - Real Salt Lake
4:4 (2:1)
3 mérkőzés
2020. aug. 30. 12:30
Piast Gliwice - Pogon Szczecin
0:1 (0:0)
2020. aug. 30. 15:00
Podbeskidzie - Cracovia Krakow
2:2 (1:1)
2020. aug. 30. 17:30
Lech Poznan - Wisla Plock
2:2 (0:1)
2020. aug. 30. 12:15
Telstar - Volendam
2:2 (2:1)
2020. aug. 30. 14:30
Ajax II - Roda
0:4 (0:1)
2020. aug. 30. 16:45
Dordrecht - Go Ahead Eagles
0:0
2020. aug. 30. 20:00
Almere City - MVV
0:0
3 mérkőzés
2020. aug. 30. 19:00
Zlate Moravce - Dunaszerdahely
1:2 (1:1)
2020. aug. 30. 19:00
Ruzomberok - Pohronie
0:0
2020. aug. 30. 19:00
Zilina - Zemplín Michalovce
6:2 (2:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 30. 17:55
Varazdin - Lokomotiv Zágráb
1:1 (1:0)
2020. aug. 30. 20:05
Dinamo Zágráb - Osijek
4:1 (1:0)
6 mérkőzés
2020. aug. 30. 14:30
AIK - Häcken
0:1 (0:0)
2020. aug. 30. 14:30
Helsingborg - Djurgarden
3:1 (0:0)
2020. aug. 30. 14:30
Mjällby - IFK Göteborg
1:1 (0:1)
2020. aug. 30. 17:30
Malmö FF - Elfsborg
1:1 (1:1)
2020. aug. 30. 17:30
Örebro - Norrköping
4:3 (2:2)
2020. aug. 30. 17:30
Hammarby - Kalmar
3:3 (1:2)

4 mérkőzés
2020. aug. 30. 16:30
Slovan Liberec - Viktoria Plzen
4:1 (3:1)
2020. aug. 30. 16:30
Zbrojovka Brno - Bohemians 1905
0:0
2020. aug. 30. 16:30
FK Pardubice - Teplice
2:1 (1:0)
2020. aug. 30. 19:00
Sparta Praha - Sigma Olomouc
3:0 (2:0)
3 mérkőzés
2020. aug. 30. 18:45
Vojvodina - Partizan
3:2 (0:1)
2020. aug. 30. 20:00
Macva Sabac - Spartak Subotica
0:4 (0:3)
2020. aug. 30. 21:00
Crvena Zvezda - Backa Topola
5:0 (3:0)
2020. aug. 30. 00:00
Figueirense - Confianca
0:0
2020. aug. 30. 00:00
Cruzeiro - América MG
1:2 (0:2)
2020. aug. 30. 02:00
Sampaio Correa - Ponte Preta
1:2 (0:2)
6 mérkőzés
2020. aug. 30. 18:00
Rosenborg - Stabaek
2:2 (1:0)
2020. aug. 30. 18:00
Odd Grenland - Mjondalen
6:1 (4:1)
2020. aug. 30. 18:00
Start - Aalesund
1:0 (1:0)
2020. aug. 30. 18:00
Sarpsborg 08 - Bodo/Glimt
0:3 (0:1)
2020. aug. 30. 19:00
Sandefjord - Kristiansund
0:2 (0:1)
2020. aug. 30. 20:30
Viking - Molde
3:2 (0:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 30. 18:00
Cobh Ramblers - Dundalk
0:2 (0:1)
2020. aug. 30. 20:45
UC Dublin - Sligo Rovers
1:3 (1:1)
1 mérkőzés
2020. aug. 30. 17:30
HJK Helsinki - Mariehamn
6:1 (4:1)
3 mérkőzés
2020. aug. 30. 17:30
Omonia Nikosia - Karmiotissa
1:0 (0:0)
2020. aug. 30. 18:30
Ermis Aradippou - Apollon Limassol
0:6 (0:3)
2020. aug. 30. 19:30
AEK Larnaka - APOEL Nikosia
3:0 (1:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
4 mérkőzés
2020. aug. 30. 14:00
Sputnik - Belshina
3:2 (0:0)
2020. aug. 30. 15:00
Oshmyany - Torpedo Zhodino
0:5 (0:1)
2020. aug. 30. 16:00
Meliorator Zhitkovichi - Dinamo Brest
0:3 (0:0)
2020. aug. 30. 17:00
FK Gomel - Shakhter Soligorsk
1:4 (0:1)
2 mérkőzés
2020. aug. 30. 17:45
Lokomotiv Plovdiv - Cherno More Varna
2:1 (1:1)
2020. aug. 30. 20:00
CSKA Szófia - Slavia Szófia
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
2020. aug. 30. 11:00
Yokohama FC - Cerezo Osaka
1:2 (0:1)
2020. aug. 30. 16:00
Union St. Gilloise - Westerlo
0:0
2020. aug. 30. 20:00
Club Brugge II - Lommel
2:2 (0:1)
2020. aug. 30. 12:40
Chrobry Glogów - Korona Kielce
1:1 (1:0)
2020. aug. 30. 14:30
Brage - Umea FC
0:1 (0:0)
2020. aug. 30. 17:30
Akropolis - Ljungskile
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
2020. aug. 30. 02:00
Atlético San Luis - CF América
1:2 (1:1)
2020. aug. 30. 02:00
Club Guadalajara - Pachuca
0:0
2020. aug. 30. 04:00
Cruz Azul - Club Necaxa
3:0 (1:0)
2020. aug. 30. 19:00
UNAM Pumas - Club Tijuana
3:0 (1:0)
3 mérkőzés
2020. aug. 30. 16:00
NS Mura - Tabor Sezana
3:0 (1:0)
2020. aug. 30. 18:00
Koper - Olimpija Ljubljana
1:1 (1:1)
2020. aug. 30. 20:15
Domzale - Maribor
1:1 (0:1)
2020. aug. 30. 15:00
Ranheim - KFUM Oslo
0:1 (0:0)
2020. aug. 30. 15:00
Grorud - Sandnes Ulf
1:1 (0:1)
2020. aug. 30. 15:00
Kongsvinger - Sogndal
0:0
2020. aug. 30. 15:00
Raufoss - Asane
3:1 (2:1)
2020. aug. 30. 15:00
Strommen - Jerv
5:2 (3:0)
2020. aug. 30. 15:00
Tromso - Ullensaker/Kisa
2:1 (2:0)
2020. aug. 30. 15:00
Öygarden - Lilleström
0:0
2020. aug. 30. 15:00
Stjördals-Blink - Ham-Kam
0:1 (0:0)

Online játszótér
3 mérkőzés
2020. aug. 30. 00:30
Universidad Católica - Unión Espanola
0:1 (0:1)
2020. aug. 30. 16:30
O'Higgins - Antofagasta
0:1 (0:1)
2020. aug. 30. 22:00
Palestino - Universidad de Chile
2:2 (0:1)
3 mérkőzés
2020. aug. 30. 12:00
Trans Narva - Kuressaare
0:0
2020. aug. 30. 14:00
Paide - Tammeka
3:1 (3:1)
2020. aug. 30. 18:00
FCI Levadia - Kalev Tallinn
3:0 (2:0)
4 mérkőzés
2020. aug. 30. 19:00
Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Netanya
3:2 (1:0)
2020. aug. 30. 19:15
Hapoel Haifa - Beitar Jerusalem
0:1 (0:0)
2020. aug. 30. 19:30
Hapoel Hadera - Maccabi Haifa
1:2 (1:2)
2020. aug. 30. 20:00
Maccabi Tel Aviv - Maccabi Petach-Tikva
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
2020. aug. 30. 14:00
Gareji - Merani Martvili
1:0 (0:0)
2020. aug. 30. 14:00
Betlemi - Gori
2:2 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
2020. aug. 30. 14:00
Kolkheti-1913 - Gagra
0:4 (0:3)
2020. aug. 30. 15:30
Wadi Degla - Masri Club
2:1 (1:0)
2020. aug. 30. 18:00
El Gounah - Al Mokawloon
2:0 (1:0)
2020. aug. 30. 18:00
Smouha - Tanta
3:0 (2:0)
2020. aug. 30. 20:30
Zamalek - ENPPI
1:0 (0:0)
2020. aug. 30. 10:30
Sydney FC - Melbourne City
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
2020. aug. 30. 10:00
Viktoria Zizkov - Slavoj Vysehrad
3:0 (1:0)
2020. aug. 30. 17:00
Varnsdorf - Trinec
1:0 (1:0)
2020. aug. 30. 17:00
Jihlava - Hradec Králové
3:4 (1:2)
2020. aug. 30. 17:00
Vlasim - Usti nad Labem
5:2 (3:1)

Organic Shop Málnás testradír
4 mérkőzés
2020. aug. 30. 16:00
KA Akureyri - Stjarnan
0:0
2020. aug. 30. 19:00
KR Reykjavik - Akranes
4:1 (2:0)
2020. aug. 30. 21:15
Grotta - Fylkir Reykjavik
0:2 (0:2)
2020. aug. 30. 21:15
Valur - Kopavogur
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
2020. aug. 30. 16:00
Gnistan - Vaasa
1:2 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
SJK Akatemia - AC Kajaani
1:4 (0:1)
2020. aug. 30. 17:30
MP Mikkeli - Oulu
0:1 (0:0)
2020. aug. 30. 17:30
KTP Kotka - Jaro
1:1 (1:0)
2020. aug. 30. 17:00
Brda - Bilje
0:3 (0:2)
2020. aug. 30. 19:00
Rudar Velenje - Brezice
0:1 (0:1)
2020. aug. 30. 17:40
Al Fateh - Al-Ittihad
1:1 (1:0)
2020. aug. 30. 17:55
Al Faisaly - Al Wehda
2:1 (1:0)
2020. aug. 30. 18:00
Al Taawoun - Al Ittifaq
0:1 (0:1)
2020. aug. 30. 19:40
Al Ahli Jeddah - Al-Shabab Riyadh
1:1 (1:1)
2020. aug. 30. 11:00
Ventforet Kofu - Tochigi
0:1 (0:0)
2020. aug. 30. 12:00
Machida Zelvia - Fagiano Okayama
2:0 (2:0)
2020. aug. 30. 12:00
Thespa Kusatsu - Jubilo Iwata
2:2 (1:1)
2020. aug. 30. 16:00
F91 Dudelange - UT Pétange
3:0 (1:0)
2020. aug. 30. 16:00
Rodange - Mondorf-les-Bains
0:0
2020. aug. 30. 16:00
Wiltz - Hamm Benfica
5:3 (2:2)
2020. aug. 30. 16:00
Hostert - Etzella Ettelbruck
3:0 (2:0)
2020. aug. 30. 19:00
Jeunesse Esch - Swift Hesperange
1:3 (0:1)
2020. aug. 30. 19:00
UNA Strassen - Progres Niedercorn
0:4 (0:2)
2020. aug. 30. 19:00
Differdange - Victoria Rosport
2:3 (2:2)

2020. aug. 30. 01:00
Nacional Asunción - 12 de Octubre
0:0
2020. aug. 30. 23:30
Cerro Porteno - Club Olimpia
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 30. 12:00
Jiangsu Suning - Henan Jianye
5:2 (3:2)
2020. aug. 30. 14:00
Shanghai Shenhua - Guangzhou
1:4 (1:1)
2020. aug. 30. 13:30
Bloemfontein - Polokwane City
0:0
2020. aug. 30. 15:30
Bidvest Wits - Kaizer Chiefs
1:0 (0:0)
2020. aug. 30. 18:00
Mamelodi Sundowns - Baroka
0:1 (0:1)
2020. aug. 30. 17:00
Hajduk Split II - Bijelo Brdo
2:2 (0:0)
1 mérkőzés
2020. aug. 30. 16:30
Shkupi - Pelister
1:0 (0:0)
10 mérkőzés
2020. aug. 30. 00:30
Loudoun United - New York RB II
2:3 (1:2)
2020. aug. 30. 01:00
Charlotte Independence - Birmingham Legion
1:4 (0:2)
2020. aug. 30. 01:30
Charleston Battery - Tampa Bay Rowdies
1:0 (1:0)
2020. aug. 30. 02:00
Colorado Springs - New Mexico United
1:1 (0:0)
2020. aug. 30. 02:00
Saint Louis - Louisville City
1:1 (0:1)
2020. aug. 30. 02:00
Tulsa Roughnecks - Sporting Kansas City II
1:2 (1:1)
2020. aug. 30. 03:30
El Paso Locomotive - Real Monarchs
2:1 (0:0)
2020. aug. 30. 04:00
Reno 1868 - Phoenix Rising
2:1 (0:0)
2020. aug. 30. 04:00
Orange County SC - San Diego Loyal
0:0
2020. aug. 30. 23:00
L. A. Galaxy II - Las Vegas Lights
4:3 (1:1)
3 mérkőzés
2020. aug. 30. 12:00
Ordabasy - Kairat Almaty
1:3 (1:3)
2020. aug. 30. 14:00
FK Astana - Taraz
1:1 (1:0)
2020. aug. 30. 17:00
Kyzyl-Zhar - Kaspiy Aktau
1:0 (1:0)

2020. aug. 30. 10:30
Ulsan Hyundai - FC Seoul
3:0 (2:0)
2020. aug. 30. 12:00
Jeonbuk - Gangwon
1:2 (0:0)
2020. aug. 30. 12:00
Pohang - Seongnam Ilhwa
2:1 (0:1)
2020. aug. 30. 13:00
Daegu - Gwangju
4:6 (1:2)
3 mérkőzés
2020. aug. 30. 14:00
FS METTA/LU Riga - Ventspils
1:2 (0:0)
2020. aug. 30. 16:00
BFC Daugavpils - Valmieras
0:2 (0:1)
2020. aug. 30. 18:00
Riga - Rigas FS
0:2 (0:0)
2020. aug. 30. 00:00
Pérez Zeledón - Guadalupe
3:2 (2:1)
2020. aug. 30. 01:00
Santos Guápiles - Grecia
1:1 (0:1)
2020. aug. 30. 04:00
Herediano - Alajuelense
1:2 (0:0)
2020. aug. 30. 22:00
Sporting San José - Jicaral
1:0 (0:0)
2020. aug. 30. 17:30
Slimane - Club Africain Tunis
2:0 (1:0)
2020. aug. 30. 17:30
Ben Guerdane - Stade Tunisien
2:2 (2:0)
2020. aug. 30. 17:30
CS Sfaxien - Étoile Sahel
2:1 (2:0)
2020. aug. 30. 20:10
ES Tunis - Chebba
1:1 (0:0)
2020. aug. 30. 11:00
Jeonnam Dragons - Daejeon Citizen
1:1 (0:0)
2020. aug. 30. 12:00
Ansan Greeners - Seoul E-Land
0:1 (0:0)
2020. aug. 30. 12:00
Bucheon 1995 - Chungnam Asan
0:2 (0:1)
2020. aug. 30. 11:00
Horsens - Kolding
3:3 (0:1)
2020. aug. 30. 11:00
Nakhon Ratchasima - Muang Thong
1:0 (0:0)
2020. aug. 30. 12:00
Sporting Gijón - Lugo
1:2 (1:0)
2020. aug. 30. 12:30
Buriram United - Ratchaburi
2:2 (1:0)
2020. aug. 30. 13:00
Ajax - Union Berlin
2:2 (1:0)
2020. aug. 30. 14:00
Eintracht Norderstedt - Oberneuland
1:0 (0:0)
2020. aug. 30. 14:00
1. FC Köln II - Verl
2:2 (1:2)
2020. aug. 30. 15:00
Juniors OÖ - 1860 München
1:1 (1:0)
2020. aug. 30. 15:00
Kray - Wattenscheid
3:2 (1:1)
2020. aug. 30. 16:45
Volos NFC - Panachaiki
4:1 (2:1)
2020. aug. 30. 17:00
Ilioupoli - Ionikos Nikea
2:1 (1:1)
2020. aug. 30. 17:30
Panaitolikos - Asteras Tripolis
0:2 (0:1)
2020. aug. 30. 17:30
Santa Clara - Nacional Madeira
2:1 (0:0)
2020. aug. 30. 18:00
Aris Saloniki - Larisa
1:0 (0:0)
2020. aug. 30. 18:45
Cádiz - Espanyol
1:0 (0:0)
2020. aug. 30. 19:00
Málaga - Granada
0:0
2020. aug. 30. 20:00
Benfica - Bournemouth
2:1 (2:1)
2020. aug. 30. 20:00
FC Cartagena - Tenerife
0:2 (0:0)
2020. aug. 30. 20:15
San Gwann - Marsaxlokk
2:3 (1:1)
2020. aug. 30. 21:30
Sporting CP - Belenenses
3:1 (2:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Xxy
259
35 (14%)
98 (38%)
371
260
27 (10%)
102 (39%)
339
260
25 (10%)
106 (41%)
337
262
26 (10%)
103 (39%)
336
261
25 (10%)
105 (40%)
335
261
26 (10%)
101 (39%)
332
261
23 (9%)
107 (41%)
329
260
23 (9%)
104 (40%)
323
   Toni52
260
25 (10%)
99 (38%)
323
10. AltT
261
22 (8%)
105 (40%)
320

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont