Főoldal » Meccsek » 2020. augusztus 29.

Meccsek - 2020. augusztus 29.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. augusztus 29.)


4 mérkőzés
2020. aug. 29. 16:00
Preston - Mansfield
4:0 (3:0)
2020. aug. 29. 16:00
Stoke - Blackpool
0:0
2020. aug. 29. 16:00
Stevenage - Portsmouth
3:3 (3:2)
2020. aug. 29. 16:00
Blackburn Rovers - Doncaster
3:2 (1:0)
1 mérkőzés
2020. aug. 29. 20:30
Paks - Mezőkövesd
1:2 (0:2)
1 mérkőzés
2020. aug. 29. 17:30
Arsenal - Liverpool
1:1 (1:0)

1 mérkőzés
2020. aug. 29. 18:15
Vasas - Debreceni VSC
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 29. 17:00
Stade Rennes - Montpellier HSC
2:1 (1:0)
2020. aug. 29. 21:00
Strasbourg - Nice
0:2 (0:1)
29 mérkőzés
2020. aug. 29. 14:30
VVOG - DEM
0:2 (0:0)
2020. aug. 29. 14:30
RKSV Cluzona - Nijkerk
0:4 (0:1)
2020. aug. 29. 14:30
DVS '33 - Dongen
3:1 (1:1)
2020. aug. 29. 14:30
Capelle - Hoogland
4:0 (2:0)
2020. aug. 29. 14:30
Rijnvogels - JOS Watergraafsmeer
1:1 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
2020. aug. 29. 15:00
Hoek - OFC Oostzaan
1:3 (0:2)
2020. aug. 29. 15:00
Ter Leede - Hoogezand
6:2 (3:0)
2020. aug. 29. 15:00
Harkemase - USV Hercules
6:0 (2:0)
2020. aug. 29. 17:00
Assen - Gemert
0:2 (0:0)
2020. aug. 29. 17:00
Roda '46 - ADO '20
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
2020. aug. 29. 17:00
Barendrecht - Erp
5:0 (3:0)
2020. aug. 29. 17:00
DWOW - Buitenpost
2:5 (0:1)
2020. aug. 29. 17:00
DUNO - UNA
1:3 (0:1)
2020. aug. 29. 17:00
HVV Hollandia - Flevo Boys
0:0
2020. aug. 29. 17:00
Hoogeveen - DOVO
2:2 / tizenegyesekkel 1:4 (0:0)
2020. aug. 29. 17:00
Staphorst - HSC '21
2:0 (1:0)
2020. aug. 29. 17:00
AFC II - GVV Unitas
1:2 (0:1)
2020. aug. 29. 17:00
Lisse - Blauw Geel '38
3:0 (1:0)
2020. aug. 29. 17:00
SteDoCo - Den Hoorn
10:0 (8:0)
2020. aug. 29. 17:00
Sliedrecht - Sint Bavo
2:2 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
2020. aug. 29. 17:00
DTS Ede - RKVV Best Vooruit
4:0 (2:0)
2020. aug. 29. 17:00
AWC - ODIN '59
3:4 (0:0)
2020. aug. 29. 17:00
DOS Kampen - EVV
0:0
2020. aug. 29. 17:00
Excelsior '31 - Susteren
3:0 (1:0)
2020. aug. 29. 17:00
OSS '20 - Ajax Amateurs
5:2 (2:1)
2020. aug. 29. 17:00
Scherpenzeel - Groene Ster
2:3 (1:1)
2020. aug. 29. 17:00
Goes - Sportlust '46
1:0 (0:0)
2020. aug. 29. 18:00
SVC '08 - HV & CV Quick
1:5 (1:3)
2020. aug. 29. 18:00
Achilles Veen - NWC
5:0 (3:0)

2 mérkőzés
2020. aug. 29. 17:00
Szpartak Moszkva - Arsenal-Tula
2:1 (2:1)
2020. aug. 29. 19:00
Khimki - Rotor Volgograd
1:1 (0:1)
2020. aug. 29. 15:00
Nancy - Guingamp
2:2 (0:0)
2020. aug. 29. 15:00
Caen - Ajaccio
1:0 (1:0)
2020. aug. 29. 19:00
Paris FC - Valenciennes
1:0 (0:0)
2020. aug. 29. 19:00
Le Havre - Amiens SC
1:0 (1:0)
2020. aug. 29. 19:00
Chamois Niortais - Chambly
1:1 (0:1)
2020. aug. 29. 19:00
Sochaux - Troyes
2:1 (1:0)
2020. aug. 29. 19:00
Pau - Rodez
1:1 (0:0)
2020. aug. 29. 19:00
Grenoble - Toulouse
5:3 (4:2)
2020. aug. 29. 19:00
Chateauroux - Auxerre
1:2 (0:0)
2020. aug. 29. 19:00
Dunkerque - Clermont
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 29. 17:00
Hermannstadt - Academica Clinceni
2:2 (1:0)
2020. aug. 29. 20:00
CFR Cluj - Sepsi
0:0
4 mérkőzés
2020. aug. 29. 16:15
AS Eupen - Sint-Truidense
1:1 (1:0)
2020. aug. 29. 18:30
Cercle Brugge - Kortrijk
0:1 (0:0)
2020. aug. 29. 18:30
Waasland-Beveren - Oud-Heverlee
1:3 (0:1)
2020. aug. 29. 20:45
Mouscron-Péruwelz - Zulte-Waregem
0:1 (0:0)
33 mérkőzés
2020. aug. 29. 15:30
Munkzwalm - Eendracht Aalter
2:1 (0:0)
2020. aug. 29. 17:30
Sart-Bernard - Tempo Overijse
2:2 (0:0)
2020. aug. 29. 18:00
Lochristi - Dendermonde
5:0 (0:0)
2020. aug. 29. 18:00
Stade Disonais - Aubel
10:2 (0:0)
2020. aug. 29. 18:30
Groen Star Beek - Sart-Tilman
8:1 (0:0)
2020. aug. 29. 19:00
Rumbeke - Jong Zulte
3:0 (0:0)
2020. aug. 29. 19:00
Oostduinkerke - Blankenberge
0:4 (0:0)
2020. aug. 29. 19:00
Kosova Schaerbeek - Ixelles
1:0 (0:0)
2020. aug. 29. 19:00
Schelde Serskamp - Avanti
0:0
2020. aug. 29. 19:00
Gembloux - Gosselies Sports
2:3 (0:0)
2020. aug. 29. 19:30
Diksmuide - Oostnieuwkerke
1:0 (0:0)
2020. aug. 29. 19:30
Torhout - Lauwe
2:3 (0:0)
2020. aug. 29. 19:30
VW Hamme - Schelle Sport
7:0 (0:0)
2020. aug. 29. 19:30
Montignies - Forchies
9:1 (0:0)
2020. aug. 29. 19:30
Koninklijke Kontich - Uccle
3:2 (0:0)
2020. aug. 29. 19:30
Standard Elen - Eendracht Termien
0:4 (0:0)
2020. aug. 29. 19:30
Nivellois - Denderhoutem
1:3 (0:0)
2020. aug. 29. 19:30
Achel - Verbroedering Lommel
4:2 (0:0)
2020. aug. 29. 19:30
Esperanza Neerpelt - SK Meldert
1:1 (0:0)
2020. aug. 29. 19:30
Herk - Herselt
5:2 (0:0)
2020. aug. 29. 19:30
Vorselaar - Oud-Turnhout
4:0 (0:0)
2020. aug. 29. 19:30
Beringen - Noordstar Noorderwijk
2:0 (0:0)
2020. aug. 29. 20:00
Rochefort - Saint-Louis-Saint-Leger
11:0 (0:0)
2020. aug. 29. 20:00
Onhaye - Fernelmont-Hemptinne
3:0 (0:0)
2020. aug. 29. 20:00
RC Lebbeke - Bornem
2:0 (0:0)
2020. aug. 29. 20:00
Nismes - Union Lasne-Ohain
1:1 (0:0)
2020. aug. 29. 20:00
Crossing Vissenaken - De Kempen
0:1 (0:0)
2020. aug. 29. 20:00
Weerstand Koersel - Mol Wezel
0:1 (0:0)
2020. aug. 29. 20:00
Wellen - Espoir Minerois
1:0 (0:0)
2020. aug. 29. 20:00
Saint-Hubert - Sprimont-Comblain
0:2 (0:0)
2020. aug. 29. 20:15
Glabbeek-Zuurbemde - Hoegaarden-Outgaarden
0:3 (0:0)
2020. aug. 29. 20:30
Oppagne-Wéris - Bastogne
4:1 (0:0)
2020. aug. 29. 20:30
Jodoigne - Juve Hasselt
2:2 (0:0)

1 mérkőzés
2020. aug. 29. 22:00
Botafogo - Internacional RS
0:2 (0:2)
4 mérkőzés
2020. aug. 29. 16:00
Kilmarnock - Dundee United
4:0 (2:0)
2020. aug. 29. 16:00
Livingston - Ross County
1:0 (0:0)
2020. aug. 29. 16:00
St. Johnstone - St. Mirren
1:0 (0:0)
2020. aug. 29. 18:30
Hamilton - Rangers FC
0:2 (0:2)
8 mérkőzés
2020. aug. 29. 17:00
Wolfsberg - St. Pölten
1:3 (0:2)
2020. aug. 29. 17:00
Dornbirn - Allerheiligen
1:3 (0:3)
2020. aug. 29. 17:30
FAC Team für Wien - Drassburg
3:0 (1:0)
2020. aug. 29. 18:00
Schrems - Wacker Innsbruck
1:3 (1:3)
2020. aug. 29. 18:00
Bad Gleichenberg - Lafnitz
0:1 (0:0)
2020. aug. 29. 18:00
Austria Lustenau - Stripfing
1:2 (0:0)
2020. aug. 29. 19:00
Swarovski Tirol - St. Anna
3:1 (0:1)
2020. aug. 29. 20:30
Siegendorf - LASK Linz
0:3 (0:0)
11 mérkőzés
2020. aug. 29. 14:00
Peremoga - Kremin
0:2 (0:0)
2020. aug. 29. 14:30
Metal Kharkiv - VPK-Ahro Shevchenkivka
1:3 (1:2)
2020. aug. 29. 15:00
Makiyivvuhillya - Krystal
1:3 (0:2)
2020. aug. 29. 16:00
Viktoriya Mykolaivka - Yarud Mariupol'
4:0 (0:0)
2020. aug. 29. 16:00
Alians Lypova Dolyna - Metalist Kharkov
2:0 (1:0)
2020. aug. 29. 16:00
Balkany Zorya - Mikolaiv
0:1 (0:1)
2020. aug. 29. 16:00
Rubikon - Dinaz Vyshhorod
0:2 (0:1)
2020. aug. 29. 16:00
Niva Vinnitsa - Chernihiv
3:0 (0:0)
2020. aug. 29. 16:00
Podillya Khmelnytskyi - Prykarpattya
1:1 / tizenegyesekkel 8:7 (0:0)
2020. aug. 29. 16:00
Uzhhorod - Bukovina
2:0 (1:0)

3 mérkőzés
2020. aug. 29. 18:00
Monthey - Black Stars Basel
2:1 (0:0)
2020. aug. 29. 18:00
Schöftland - Sierre
6:1 (0:0)
2020. aug. 29. 18:00
Haute-Broye - Vevey
1:4 (0:0)
1 mérkőzés
2020. aug. 29. 21:30
Atlanta United - Orlando City
1:3 (0:2)
3 mérkőzés
2020. aug. 29. 15:00
Lechia Gdansk - Rakow Czestochowa
1:3 (1:0)
2020. aug. 29. 17:30
Wisla Kraków - Slask Wroclaw
1:3 (1:1)
2020. aug. 29. 20:00
Legia Warszawa - Jagiellonia
1:2 (0:2)
2 mérkőzés
2020. aug. 29. 18:30
FK Senica - Nitra
0:0
2020. aug. 29. 19:00
Trnava - Sered
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
2020. aug. 29. 17:55
Rijeka - Istra 1961
2:1 (1:0)
2020. aug. 29. 20:05
Hajduk Split - Slaven Belupo
2:2 (0:1)
2020. aug. 29. 16:30
PSV Eindhoven II - Excelsior Rotterdam
1:6 (0:2)
2020. aug. 29. 18:45
Top Oss - Helmond
1:2 (0:1)
2020. aug. 29. 21:00
NAC Breda - Alkmaar II
6:1 (3:0)
5 mérkőzés
2020. aug. 29. 17:00
Rad Belgrád - Napredak
3:1 (1:1)
2020. aug. 29. 19:30
Backa Palanka - Vozdovac
2:1 (2:1)
2020. aug. 29. 19:30
Novi Pazar - Radnik Surdulica
0:0
2020. aug. 29. 19:30
Radnicki Nis - Proleter Novi Sad
3:0*
2020. aug. 29. 19:30
Zlatibor Cajetina - FK Mladost Lucani
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
2020. aug. 29. 17:00
Slovácko - Jablonec
1:1 (0:0)
2020. aug. 29. 17:00
Mlada Boleslav - Zlín
1:3 (1:1)
2020. aug. 29. 17:00
Opava - Karvina
1:2 (0:0)
2020. aug. 29. 19:30
Slavia Praha - Pribram
3:0 (2:0)

2 mérkőzés
2020. aug. 29. 15:00
Östersunds - Falkenberg
2:1 (2:0)
2020. aug. 29. 15:00
Varberg - Sirius
2:0 (0:0)
2020. aug. 29. 00:15
Oeste - Avaí
0:2 (0:1)
2020. aug. 29. 01:30
Cuiabá - Chapecoense
2:1 (0:1)
2020. aug. 29. 02:30
Guarani - Náutico
1:2 (1:0)
2020. aug. 29. 16:00
Juventude - Botafogo/SP
0:0
2020. aug. 29. 21:30
EC Vitória - Paraná
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 29. 18:00
Haugesund - Valerenga
2:1 (2:0)
2020. aug. 29. 20:30
Brann - Stromsgodset
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
2020. aug. 29. 18:00
Drogheda - Derry City
0:2 (0:0)
2020. aug. 29. 20:45
Bray Wanderers - Finn Harps
0:2 (0:2)
2 mérkőzés
2020. aug. 29. 17:30
Doxa Katokopia - Ethnikos Achna
2:1 (1:1)
2020. aug. 29. 19:30
Enosis - Olympiakos Nicosia
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
2020. aug. 29. 16:00
SJK - Rovaniemi
2:1 (1:0)
2020. aug. 29. 17:30
Kuopion - Turku
3:1 (3:1)
6 mérkőzés
2020. aug. 29. 14:00
Naftan Novopolotsk - Gorodeya
0:2 (0:1)
2020. aug. 29. 14:30
Khimik Svetlogorsk - Ruh Brest
0:3 (0:1)
2020. aug. 29. 15:00
Baranovichi - Vitebsk
0:6 (0:6)
2020. aug. 29. 15:30
Gomelzheldortrans - Slutsk
0:2 (0:1)
2020. aug. 29. 16:00
Granit Mikashevichi - BATE Borisov
0:5 (0:1)
2020. aug. 29. 17:00
Volna - Slavia Mozyr
0:4 (0:2)

3 mérkőzés
2020. aug. 29. 16:00
Arda Kardzhali - Botev Plovdiv
3:2 (1:2)
2020. aug. 29. 18:00
Montana - Levszki Szófia
0:4 (0:2)
2020. aug. 29. 20:15
Etar Veliko Tarnovo - Ludogorets
0:2 (0:0)
7 mérkőzés
2020. aug. 29. 11:00
Vissel Kobe - Yokohama F. Marinos
3:3 (1:2)
2020. aug. 29. 12:00
Kawasaki Frontale - Shimizu
5:0 (1:0)
2020. aug. 29. 12:00
Consadole Sapporo - Nagoya Grampus
0:0
2020. aug. 29. 12:00
Gamba Osaka - FC Tokyo
1:3 (1:1)
2020. aug. 29. 12:00
Kashiwa Reysol - Kashima Antlers
2:3 (0:0)
2020. aug. 29. 12:00
Urawa Red Diamonds - Oita Trinita
2:1 (2:1)
2020. aug. 29. 12:00
Sanfrecce Hiroshima - Vegalta Sendai
1:1 (1:0)
2020. aug. 29. 13:30
FK Minsk - Neman Grodno
4:3 (3:1)
2020. aug. 29. 20:45
Lierse Kempenzonen - RWDM
4:2 (2:1)
2020. aug. 29. 12:40
Radomiak Radom - Widzew Lódz
4:1 (0:1)
2020. aug. 29. 16:00
Miedz Legnica - Sandecja Nowy Sacz
3:1 (3:0)
2020. aug. 29. 17:00
Górnik Leczna - Belchatow
3:0 (1:0)
2020. aug. 29. 19:00
Tychy - Stomil Olsztyn
0:0
2020. aug. 29. 19:00
Puszcza Niepolomice - Resovia Rzeszów
0:3 (0:1)
2020. aug. 29. 20:00
Nieciecza - Zaglebie Sosnowiec
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 29. 02:30
Puebla - Toluca
4:1 (2:1)
2020. aug. 29. 04:35
Mazatlán - Tigres
1:1 (0:0)
2020. aug. 29. 13:00
Dalkurd - Västeras SK
3:2 (1:0)
2020. aug. 29. 15:00
Degerfors - Halmstad
0:2 (0:1)
2020. aug. 29. 17:30
Öster - GAIS Göteborg
4:1 (1:1)
2020. aug. 29. 17:30
Trelleborg - Jönköpings Södra
0:2 (0:1)
2020. aug. 29. 17:30
AFC Eskilstuna - Sundsvall
3:2 (2:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
3 mérkőzés
2020. aug. 29. 16:30
Mladost Doboj Kakanj - Olimpik Sarajevo
1:0 (1:0)
2020. aug. 29. 19:00
Velez Mostar - Tuzla City
1:1 (1:0)
2020. aug. 29. 20:00
Sloboda Tuzla - Siroki Brijeg
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 29. 17:00
Bravo - ND Gorica
4:1 (1:0)
2020. aug. 29. 21:00
Aluminij - Celje
0:0
2020. aug. 29. 15:30
El Entag El Harby - Tala'ea El Geish
0:1 (0:0)
2020. aug. 29. 18:00
Aswan - Pyramids
1:2 (1:0)
2020. aug. 29. 20:30
Al Masry - Al Ahly
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
2020. aug. 29. 14:00
Samgurali - WIT Georgia Tbiliszi
3:0 (2:0)
2020. aug. 29. 14:00
Tbilisi City - Shukura
1:0 (0:0)
2020. aug. 29. 17:30
Spaeri - Rustavi
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
2020. aug. 29. 18:00
Flora Tallinn - TJK Legion
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 29. 15:00
Al-Rayyan - Al Arabi Doha
1:2 (1:1)
2020. aug. 29. 18:00
Al Ahli Doha - Al-Sadd
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
2020. aug. 29. 18:00
Ashdod - Ironi Kiryat Shmona
0:2 (0:0)
2020. aug. 29. 18:45
Bnei Sakhnin - Bnei Yehuda
0:3 (0:1)
2020. aug. 29. 19:30
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Tel Aviv
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 29. 19:30
Colo Colo - Santiago Wanderers
2:3 (1:1)
2020. aug. 29. 22:00
Coquimbo - Huachipato
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
2020. aug. 29. 11:00
Chrudim - Táborsko
1:0 (0:0)
2020. aug. 29. 17:00
Dukla Praha - Prostejov
0:0
2020. aug. 29. 17:00
Lisen - Blansko
4:1 (1:1)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
2020. aug. 29. 17:40
Al Adalh - Al Raed
1:1 (0:0)
2020. aug. 29. 18:00
Damak - Abha
2:2 (2:1)
2020. aug. 29. 19:40
Al-Nassr - Al Feiha
2:1 (1:1)
2020. aug. 29. 19:40
Al-Hilal - Al Hazm
4:1 (2:1)
2020. aug. 29. 11:00
Tokyo Verdy - Kyoto Sanga
2:0 (2:0)
2020. aug. 29. 11:00
Matsumoto Yamaga - Tokushima Vortis
1:3 (0:2)
2020. aug. 29. 12:00
V-Varen Nagasaki - Omiya Ardija
1:0 (0:0)
2020. aug. 29. 12:00
Renofa Yamaguchi - Zweigen Kanazawa
1:3 (0:2)
2020. aug. 29. 12:00
Avispa Fukuoka - Albirex Niigata
0:1 (0:0)
2020. aug. 29. 12:00
Giravanz Kitakyushu - JEF United
3:2 (3:1)
2020. aug. 29. 12:00
Ryukyu - Montedio Yamagata
1:4 (0:2)
2020. aug. 29. 12:00
Mito Hollyhock - Ehime
0:0
2 mérkőzés
2020. aug. 29. 15:00
EIF Ekenas - MyPa
3:0 (3:0)
2020. aug. 29. 16:00
MuSa - KPV Kokkola
3:2 (2:1)
2020. aug. 29. 18:00
RFCU Luxemburg - Fola Esch
1:3 (0:0)
2020. aug. 29. 19:00
FAR Rabat - Olympique Khouribga
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
2020. aug. 29. 14:45
Van - Pyunik
1:0 (1:0)
2020. aug. 29. 17:00
Krsko - Jadran Dekani
0:0
2020. aug. 29. 17:00
Triglav - Smartno
3:0 (0:0)
2020. aug. 29. 17:00
NS Drava - NK Krka
0:2 (0:0)
2020. aug. 29. 17:00
Primorje - Fuzinar
1:1 (0:0)
2020. aug. 29. 17:00
Radomlje - Roltek Dob
3:1 (3:0)
2020. aug. 29. 20:00
Nafta - Beltinci
4:1 (2:0)

Panarom Bebi és baba masszázsolajok
2 mérkőzés
2020. aug. 29. 12:00
Guangzhou R&F - Shenzhen
0:2 (0:1)
2020. aug. 29. 14:00
Shandong Luneng - Dalian Aerbin
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
2020. aug. 29. 20:15
Alianza Lima - Cusco
0:0
2 mérkőzés
2020. aug. 29. 14:00
Metalourg - Mash'al Mubarek
2:1 (1:1)
2020. aug. 29. 16:00
Buxoro - AGMK
2:2 (1:1)
2020. aug. 29. 13:30
Highlands Park - Maritzburg United
1:1 (0:1)
2020. aug. 29. 13:30
Orlando Pirates - SuperSport United
2:1 (1:1)
2020. aug. 29. 15:30
AmaZulu - Black Leopards
1:0 (1:0)
2020. aug. 29. 18:00
Golden Arrows - Cape Town City
1:4 (0:2)
2020. aug. 29. 22:30
River Plate - Guaraní
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 29. 14:00
Kaisar Kyzylorda - Tobol
2:1 (1:0)
2020. aug. 29. 17:00
Okzhetpes - Shakter Karaganda
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
2020. aug. 29. 16:30
Rabotnicki - Vardar Skopje
1:1 (0:0)
2020. aug. 29. 16:30
Makedonija Gjorce Petrov - Belasica
2:1 (2:1)
2020. aug. 29. 16:30
Akademija Pandev - Struga
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
2020. aug. 29. 01:00
Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds
0:3 (0:2)
2020. aug. 29. 02:00
Rio Grande Valley - San Antonio
1:3 (1:2)
2020. aug. 29. 16:00
Afturelding - Fram Reykjavik
1:2 (1:1)
2020. aug. 29. 16:00
Vikingur Olafsvik - ÍB Vestmannaeyja
1:1 (1:1)
2020. aug. 29. 16:00
UMF Grindavik - Vestri
2:1 (1:0)
2020. aug. 29. 17:00
Thor Akureyri - Thróttur Reykjavík
3:0 (1:0)
2020. aug. 29. 18:00
Leiknir Fáskrúdsfjördur - Magni Grenivik
1:3 (1:2)

2020. aug. 29. 17:00
Kustosija - Rude Zágráb
0:0
2020. aug. 29. 17:00
Dugopolje - Orijent 1919
4:3 (3:1)
5 mérkőzés
2020. aug. 29. 15:30
FCM Ungheni - Singerei
3:2 (0:0)
2020. aug. 29. 15:30
Făleşti - Victoria Bardar
1:5 (0:0)
2020. aug. 29. 15:30
Socol Copceac - Sparta Selemet
2:0 (0:0)
2020. aug. 29. 15:30
ARF Ialoveni - Cahul
0:5 (0:0)
2020. aug. 29. 15:30
Sporting Trestieni - Sucleia
3:1 (0:0)
2020. aug. 29. 11:00
Sangju Sangmu - Incheon
3:1 (2:1)
2020. aug. 29. 13:00
Suwon Blue Wings - Busan I'Park
3:1 (0:1)
2020. aug. 29. 20:00
FK Podgorica - Buducnost Podgorica
4:0 (3:0)
2020. aug. 29. 20:00
Titograd Podgorica - OFK Petrovac
2:2 (1:1)
2020. aug. 29. 20:00
Decic - Jezero
0:0
2 mérkőzés
2020. aug. 29. 14:00
Tukums 2000 - Liepaja
0:5 (0:3)
2020. aug. 29. 16:00
Jelgava - Spartaks Jürmala
2:3 (1:1)
2020. aug. 29. 17:30
Tataouine - Métlaoui
3:1 (1:0)
2020. aug. 29. 17:30
Bizertin - Monastir
2:1 (0:0)
2020. aug. 29. 17:30
Kairouan - Hammam-Lif
2:0 (1:0)
2020. aug. 29. 11:30
Gyeongnam - Suwon City
2:3 (1:1)
2020. aug. 29. 12:00
Jeju - Anyang
3:1 (1:0)
2020. aug. 29. 10:00
Leganés - Eibar
3:1 (3:0)
2020. aug. 29. 11:00
Osasuna - Alavés
2:1 (1:1)
2020. aug. 29. 11:00
Lugano - Chiasso
5:1 (3:0)
2020. aug. 29. 11:00
Nakhon Ratchasima - Sisaket
2:2 (2:1)
2020. aug. 29. 11:00
VfR Mannheim - Sonnenhof Großaspach
1:4 (0:1)
2020. aug. 29. 11:00
Heimstetten - Pullach
1:1 (1:0)
2020. aug. 29. 11:00
Garching - Pipinsried
0:1 (0:0)
2020. aug. 29. 12:00
Darmstadt - Norwich
2:3 (0:2)
2020. aug. 29. 13:00
Leicester - Sheffield Wednesday
0:0
2020. aug. 29. 13:00
Aalborg - Randers
4:3 (1:3)
2020. aug. 29. 13:00
Lyngby - Fremad Amager
5:0 (4:0)
2020. aug. 29. 13:00
Hoffenheim - Mainz
2:1 (0:0)
2020. aug. 29. 13:00
Bamber Bridge - Chorley
1:6 (0:3)
2020. aug. 29. 14:00
Aalen - Eichstätt
4:0 (3:0)
2020. aug. 29. 14:00
Bonner - 1. FC Monheim
2:0 (2:0)
2020. aug. 29. 14:00
Illertissen - Augsburg II
1:2 (0:2)
2020. aug. 29. 14:00
Leyton - Gillingham
1:0 (0:0)
2020. aug. 29. 14:00
Oldham - Lincoln City
2:1 (1:0)
2020. aug. 29. 14:00
Seligenporten - Greuther Fürth II
5:0 (0:0)
2020. aug. 29. 14:00
Wattenscheid - Schalke 04 II
1:2 (0:1)
2020. aug. 29. 14:00
Wiedenbrück - Schwarz-Weiss Rehden
1:2 (1:2)
2020. aug. 29. 14:00
Plymouth - Forest Green
2:1 (1:0)
2020. aug. 29. 14:00
Magdeburg - Rödinghausen
1:1 (1:0)
2020. aug. 29. 14:00
Newcastle United - Barnsley
2:1 (1:0)
2020. aug. 29. 14:00
Bayern Alzenau - FC Nürnberg II
2:2 (0:0)
2020. aug. 29. 14:00
St. Neots - Cambridge City
2:2 (1:2)
2020. aug. 29. 14:00
Coventry - Peterborough
2:1 (0:0)
2020. aug. 29. 14:30
St. Gallen - Freiburg
1:3 (0:0)
2020. aug. 29. 14:30
VfB Stuttgart - Arminia Bielefeld
2:0 (2:0)
2020. aug. 29. 14:30
Northampton - Luton
0:3 (0:0)
2020. aug. 29. 14:30
Stratford - Yeovil
3:0 (0:0)
2020. aug. 29. 14:30
Rot-Weiss Essen - FC Emmen
1:0 (0:0)
2020. aug. 29. 15:00
Oxford United - Queens Park
1:0 (0:0)
2020. aug. 29. 15:00
West Ham United - Brentford
2:1 (1:1)
2020. aug. 29. 15:00
Braunschweig - Hansa Rostock
0:1 (0:1)
2020. aug. 29. 15:00
FC Bocholt - Preußen Münster
0:0
2020. aug. 29. 15:00
Fortuna Düsseldorf II - Hannover 96 II
2:2 (0:0)
2020. aug. 29. 15:00
Heidenheim - Unterhaching
3:2 (1:0)
2020. aug. 29. 15:00
Altach - Augsburg
2:5 (1:1)
2020. aug. 29. 15:00
Werder Bremen - Groningen
4:0 (4:0)
2020. aug. 29. 15:00
Ahlen - VfL Oldenburg
4:1 (3:1)
2020. aug. 29. 15:00
Crystal Palace - Charlton Athletic
3:0 (0:0)
2020. aug. 29. 15:00
Ballinamallard - Warrenpoint
2:2 (0:0)
2020. aug. 29. 15:00
Fernwald - Siegen
1:3 (0:1)
2020. aug. 29. 15:30
1. FC Köln - Wolfsburg
0:3 (0:0)
2020. aug. 29. 16:00
Tottenham - Birmingham
1:0 (0:0)
2020. aug. 29. 16:00
Türkgücü-Ataspor - FC Nürnberg
1:2 (0:1)
2020. aug. 29. 16:00
Sunderland AFC - Harrogate Town
1:0 (0:0)
2020. aug. 29. 16:00
Walsall - Burton Albion
1:1 (1:1)
2020. aug. 29. 16:00
Wealdstone - Colchester
1:2 (1:0)
2020. aug. 29. 16:00
Totton - Eastleigh
1:3 (1:2)
2020. aug. 29. 16:00
Southport - Barrow
0:2 (0:0)
2020. aug. 29. 16:00
Staines - Aldershot
1:1 (0:0)
2020. aug. 29. 16:00
Brighton & Hove Albion - Chelsea
1:1 (0:1)
2020. aug. 29. 16:00
Burgess Hill - Cray Wanderers
2:2 (1:0)
2020. aug. 29. 16:00
Farsley - Scarborough
3:1 (1:0)
2020. aug. 29. 16:00
Basford - Alfreton
0:1 (0:1)
2020. aug. 29. 16:00
Gosport Borough - Hampton & Richmond
0:1 (0:0)
2020. aug. 29. 16:00
Kings Langley - Hendon
3:2 (3:0)
2020. aug. 29. 16:00
Port Vale - Rochdale
2:1 (1:0)
2020. aug. 29. 16:00
Salford - Accrington Stanley
0:1 (0:0)
2020. aug. 29. 16:00
Velbert - Wuppertal
1:4 (1:2)
2020. aug. 29. 16:00
St. Ives - Kettering
0:2 (0:2)
2020. aug. 29. 16:00
Stafford Rangers - Hednesford
2:1 (1:1)
2020. aug. 29. 16:00
Sutton Coldfield - Halesowen
1:2 (0:1)
2020. aug. 29. 16:00
Clitheroe - United of Manchester
0:3 (0:1)
2020. aug. 29. 16:00
Ramsbottom - Cheadle
2:2 (0:0)
2020. aug. 29. 16:30
Gaziantepspor - Denizlispor
3:2 (1:1)
2020. aug. 29. 16:30
ASIL Lysi - Alki Oroklini
2:3 (1:0)
2020. aug. 29. 17:00
Hertha BSC - PSV Eindhoven
0:4 (0:1)
2020. aug. 29. 17:00
Göztepe Izmir - Menemen Belediye Spor
2:1 (2:1)
2020. aug. 29. 17:00
Regensburg - Augsburg
1:1 (1:0)
2020. aug. 29. 17:00
Kolos Kovalivka - Olimpik Donetsk
3:1 (0:0)
2020. aug. 29. 17:00
Samsunspor - Trabzonspor
2:1 (0:0)
2020. aug. 29. 17:00
Osnabrück - Heerenveen
2:0 (1:0)
2020. aug. 29. 17:00
Den Haag - Alkmaar
1:0 (1:0)
2020. aug. 29. 17:15
Werder Bremen - St. Pauli
1:0 (1:0)
2020. aug. 29. 17:30
Aarau - Kriens
5:1 (3:0)
2020. aug. 29. 17:30
Panathinaikosz - Lamia
0:1 (0:0)
2020. aug. 29. 18:00
Real Oviedo - Mirandés
0:0
2020. aug. 29. 18:00
Atromitos - OFI Heraklion
1:0 (0:0)
2020. aug. 29. 18:00
Viktoria Köln - Wegberg-Beeck
1:3 (1:1)
2020. aug. 29. 18:00
Heracles - Duisburg
1:1 (0:0)
2020. aug. 29. 18:00
Huesca - Real Sociedad
2:2 (1:0)
2020. aug. 29. 18:15
Torino - Novara
4:1 (2:1)
2020. aug. 29. 18:30
Grasshoppers - Luzern
1:1 (1:0)
2020. aug. 29. 19:00
Ajax - Eintracht Frankfurt
2:1 (1:0)
2020. aug. 29. 19:00
Udinese - Vicenza
3:2 (1:1)
2020. aug. 29. 19:00
Levante - Valencia
0:0
2020. aug. 29. 19:00
Tubize - Francs Borains
5:3 (3:1)
2020. aug. 29. 20:00
UD Logronés - Athletic Bilbao
3:1 (1:0)
2020. aug. 29. 22:00
Mallorca - Tenerife
2:0 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
322
33 (10%)
125 (39%)
415
329
29 (9%)
129 (39%)
403
3. Xxy
323
30 (9%)
126 (39%)
402
331
25 (8%)
137 (41%)
399
311
30 (10%)
122 (39%)
394
325
30 (9%)
118 (36%)
386
334
33 (10%)
109 (33%)
383
310
29 (9%)
115 (37%)
375
318
29 (9%)
114 (36%)
373
313
23 (7%)
129 (41%)
373

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont