Főoldal » Meccsek » 2020. augusztus 9.

Meccsek - 2020. augusztus 9.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. augusztus 9.)


9 mérkőzés
aug. 9. 17:30
Soroksár - Nyíregyháza
0:1 (0:0)
aug. 9. 17:30
Debreceni EAC - Dorog
1:2 (1:1)
aug. 9. 17:45
Siófok - Debreceni VSC
1:1 (0:1)
aug. 9. 19:00
Vasas - Csákvár
2:1 (1:1)
aug. 9. 19:00
Kaposvár - Kazincbarcika
1:1 (0:0)
aug. 9. 19:00
Ajka - Békéscsabai Előre
0:1 (0:1)
aug. 9. 19:00
Gyirmót - Szombathelyi Haladás
2:1 (0:0)
aug. 9. 19:00
Szolnoki MÁV - Budaörs
1:0 (0:0)
aug. 9. 19:00
Szeged 2011 - Szentlőrinc
1:1 (0:1)
aug. 9. 17:30
Eger - DVSC-DEAC
4:0 (0:0)
aug. 9. 17:30
Füzesgyarmat - Cegléd
0:1 (0:0)
aug. 9. 17:30
Sényő - Salgótarján
6:1 (0:0)
aug. 9. 17:30
DVTK II - Tiszaújváros
2:3 (0:0)
aug. 9. 17:30
Jászberény - Sajóbábony
6:1 (0:0)
aug. 9. 17:30
Gyöngyös - Kisvárda II
1:3 (0:0)
aug. 9. 17:30
Tállya - Balassagyarmat
3:2 (0:0)
aug. 9. 17:30
Putnok - Tiszafüred
1:0 (0:0)
aug. 9. 17:30
BVSC-Zugló - Mezőkövesd II
2:0 (0:0)

aug. 9. 11:00
Újpest II - Kozármisleny
2:2 (1:1)
aug. 9. 17:30
Monor - Körösladány
0:0
aug. 9. 17:30
Iváncsa - Vác
6:0 (0:0)
aug. 9. 17:30
Szegedi Vasutas - Szekszárd
1:3 (0:0)
aug. 9. 17:30
FC Dabas - Dabas-Gyón
2:0 (0:0)
aug. 9. 17:30
Dunaújváros - ESMTK
0:1 (0:0)
aug. 9. 17:30
Majos - Taksony
1:8 (0:0)
aug. 9. 11:00
Vidi II - Puskás Akadémia II.
1:2 (1:0)
aug. 9. 16:30
Ménfőcsanak - Tatabánya
0:1 (0:0)
aug. 9. 17:30
Komárom - Érd
0:1 (0:0)
aug. 9. 17:30
THSE-Szabadkikötő - SC Sopron
3:1 (0:0)
aug. 9. 17:30
Nagykanizsai TE - Veszprém
1:1 (0:0)
aug. 9. 17:30
Mosonmagyaróvár - Balatonfüred
3:0 (0:0)
aug. 9. 17:30
Nagyatád - Bicske
1:2 (0:0)
aug. 9. 17:30
ZTE II - BKV Előre
1:1 (0:0)
aug. 9. 17:30
Lipót - Gárdony
2:2 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 9. 21:00
Frosinone - Pordenone
0:1 (0:0)

3 mérkőzés
aug. 9. 16:00
Ufa - FK Krasnodar
0:3 (0:0)
aug. 9. 19:00
Szpartak Moszkva - PFC Sochi
2:2 (2:1)
1 mérkőzés
6 mérkőzés
aug. 9. 00:00
Fortaleza - Atlético PR
0:2 (0:2)
aug. 9. 00:30
Coritiba - Internacional RS
0:1 (0:0)
aug. 9. 02:00
Sport Recife - Ceará
3:2 (3:1)
aug. 9. 21:00
Flamengo RJ - Atlético Mineiro
0:1 (0:1)
aug. 9. 21:00
Santos - Bragantino
1:1 (0:0)
aug. 9. 21:00
Goiás - Sao Paulo
elhalasztva
4 mérkőzés
aug. 9. 13:30
Sint-Truidense - Gent
2:1 (1:1)
aug. 9. 16:00
Zulte-Waregem - Genk
1:2 (1:0)
aug. 9. 18:15
Mechelen - Anderlecht
2:2 (0:0)
aug. 9. 20:45
Kortrijk - Waasland-Beveren
1:3 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 9. 16:00
Rangers FC - St. Mirren
3:0 (1:0)
aug. 9. 17:30
Kilmarnock - Celtic
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
aug. 9. 16:00
BSC Young Boys - Sion
3:1 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 9. 18:00
Dunaszerdahely - Sered
6:0 (3:0)
6 mérkőzés
aug. 9. 14:30
Häcken - Kalmar
0:2 (0:1)
aug. 9. 14:30
Falkenberg - Malmö FF
0:1 (0:1)
aug. 9. 14:30
Örebro - IFK Göteborg
1:1 (0:0)
aug. 9. 17:30
Djurgarden - Hammarby
1:2 (0:2)
aug. 9. 17:30
Mjällby - AIK
3:1 (2:1)
aug. 9. 17:30
Östersunds - Elfsborg
0:1 (0:0)

10 mérkőzés
aug. 9. 18:30
Macva Sabac - Crvena Zvezda
0:3 (0:1)
aug. 9. 19:00
Backa Topola - Zlatibor Cajetina
5:1 (2:0)
aug. 9. 19:00
Radnicki Nis - Novi Pazar
2:1 (2:0)
aug. 9. 19:00
Spartak Subotica - Metalac
4:1 (0:1)
aug. 9. 19:00
FK Mladost Lucani - Indjija
2:0 (2:0)
aug. 9. 19:00
Napredak - Radnik Surdulica
2:1 (0:0)
aug. 9. 20:30
Cukaricki - Rad Belgrád
3:0 (3:0)
aug. 9. 20:30
Vozdovac - Vojvodina
1:3 (0:3)
aug. 9. 20:30
Partizan - Javor
4:0 (3:0)
aug. 9. 20:30
Proleter Novi Sad - Backa Palanka
1:1 (0:0)
aug. 9. 00:00
Cruzeiro - Botafogo/SP
2:1 (0:0)
aug. 9. 00:00
Avaí - Náutico
3:1 (2:0)
aug. 9. 00:00
EC Vitória - Sampaio Correa
1:0 (1:0)
aug. 9. 02:00
CSA - Guarani
1:0 (1:0)
aug. 9. 02:00
Ponte Preta - América MG
0:1 (0:1)
aug. 9. 16:00
Oeste - Chapecoense
0:0
6 mérkőzés
aug. 9. 18:00
Stromsgodset - Sandefjord
3:4 (1:2)
aug. 9. 18:00
Stabaek - Odd Grenland
0:1 (0:0)
aug. 9. 18:00
Mjondalen - Haugesund
1:0 (1:0)
aug. 9. 18:00
Kristiansund - Start
3:2 (1:0)
aug. 9. 18:00
Aalesund - Viking
2:2 (1:2)
aug. 9. 20:30
Rosenborg - Sarpsborg 08
5:1 (1:1)

1 mérkőzés
aug. 9. 18:00
Derry City - Shamrock Rovers
1:2 (1:0)
4 mérkőzés
aug. 9. 16:00
Rovaniemi - Mariehamn
2:3 (1:1)
aug. 9. 17:30
Inter Turku - Haka
2:0 (1:0)
aug. 9. 17:30
Lahti - Ilves
3:2 (2:0)
aug. 9. 17:30
Kuopion - HJK Helsinki
0:3 (0:1)
1 mérkőzés
2 mérkőzés
aug. 9. 17:45
Botev Plovdiv - Lokomotiv Plovdiv
2:0 (1:0)
aug. 9. 20:00
Slavia Szófia - Cherno More Varna
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 9. 12:00
Cerezo Osaka - FC Tokyo
0:0
4 mérkőzés
aug. 9. 02:00
Cruz Azul - Club León
2:0 (1:0)
aug. 9. 02:06
Monterrey - Santos Laguna
2:2 (1:1)
aug. 9. 04:00
Club Guadalajara - Puebla
0:1 (0:0)
aug. 9. 19:00
UNAM Pumas - Juárez
1:1 (0:0)
aug. 9. 14:30
Örgryte - Trelleborg
2:1 (2:0)
1 mérkőzés
aug. 9. 15:30
Chikhura - Dinamo Batumi
0:4 (0:3)
3 mérkőzés
aug. 9. 12:00
Paide - Kalev Tallinn
4:0 (3:0)
aug. 9. 15:00
Nőmme Kalju - Trans Narva
3:0 (0:0)
aug. 9. 18:00
Tammeka - FCI Levadia
1:1 (0:1)

aug. 9. 17:00
Misr Lel Makasa - Aswan
2:1 (0:0)
aug. 9. 20:00
Al Ahly - ENPPI
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 9. 19:00
Hapoel Haifa - Bnei Sakhnin
0:2 (0:1)
aug. 9. 18:00
Al Ittifaq - Al Feiha
3:2 (0:2)
aug. 9. 18:15
Damak - Al Faisaly
2:1 (1:0)
aug. 9. 18:30
Al Wehda - Al Raed
0:0
aug. 9. 20:00
Al-Ittihad - Al Ahli Jeddah
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
aug. 9. 16:00
Vaasa - AC Kajaani
1:1 (0:1)
aug. 9. 17:30
KPV Kokkola - Jaro
0:4 (0:2)
2 mérkőzés
aug. 9. 12:00
Guangzhou - Shandong Luneng
0:1 (0:0)
aug. 9. 14:00
Guangzhou R&F - Jiangsu Suning
0:2 (0:2)
10 mérkőzés
aug. 9. 21:00
Alianza Lima - Ayacucho
elhalasztva
aug. 9. 21:00
Sport Boys - Atlético Grau
elhalasztva
aug. 9. 21:00
Huancayo - Sporting Cristal
elhalasztva
aug. 9. 21:00
Academia Cantolao - Carlos Manucci
elhalasztva
aug. 9. 21:00
Carlos Stein - Deportivo Municipal
elhalasztva
aug. 9. 21:00
Cajamarca - Deportivo Binacional
elhalasztva
aug. 9. 21:00
Melgar - Cusco
elhalasztva
aug. 9. 21:00
Cienciano - Alianza Universidad
elhalasztva

aug. 9. 12:00
Machida Zelvia - JEF United
0:2 (0:2)
5 mérkőzés
aug. 9. 17:30
Belasica - Sileks Kratovo
0:6 (0:0)
aug. 9. 17:30
Pelister - Akademija Pandev
1:0 (1:0)
aug. 9. 17:30
Shkupi - Shkendija
2:2 (2:0)
aug. 9. 17:30
Renova - Struga
0:0
11 mérkőzés
aug. 9. 02:00
Louisville City - Indy Eleven
1:1 (1:0)
aug. 9. 02:00
Saint Louis - Tulsa Roughnecks
0:2 (0:1)
aug. 9. 02:00
OKC Energy - San Antonio
0:3 (0:1)
aug. 9. 03:00
Austin Bold - Rio Grande Valley
4:1 (2:1)
aug. 9. 04:30
Phoenix Rising - New Mexico United
5:2 (2:1)
aug. 9. 04:30
Reno 1868 - Tacoma Defiance
2:1 (2:1)
5 mérkőzés
aug. 9. 15:00
Lielupe - Priekuļi
1:2 (0:0)
aug. 9. 17:00
Marupe - Albatroz
0:0
aug. 9. 17:00
Salaspils - Jurnieks
4:1 (0:0)
aug. 9. 17:00
Kauguri - Aliance
6:1 (0:0)
aug. 9. 18:00
Gauja - Staiceles Bebri
2:3 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
aug. 9. 00:30
Libertad - 12 de Octubre
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 9. 17:00
Noah - Ararat-Armenia
2:1 (0:0)
aug. 9. 12:00
Sangju Sangmu - Busan I'Park
2:0 (0:0)
aug. 9. 12:00
Incheon - Seongnam Ilhwa
0:2 (0:0)
aug. 9. 18:00
Étoile Sahel - Tataouine
2:0 (2:0)
aug. 9. 18:00
CS Sfaxien - Bizertin
0:0
aug. 9. 20:00
Club Africain Tunis - Métlaoui
2:1 (0:1)
aug. 9. 11:00
Jeonnam Dragons - Seoul E-Land
1:2 (0:0)
aug. 9. 12:00
Bucheon 1995 - Suwon City
2:0 (1:0)
aug. 9. 11:00
Wuppertal - VfB 03 Hilden
0:1 (0:1)
aug. 9. 11:00
Rotenburger - Aumund-Vegesack
4:1 (2:0)
aug. 9. 11:00
Westerlo - Royal Knokke
4:2 (2:2)
aug. 9. 11:00
Ennepetal - Cronenberger
2:0 (2:0)
aug. 9. 12:00
Wiedenbrück - Westfalia Herne
1:0 (0:0)
aug. 9. 13:00
Werder Bremen - Braunschweig
2:0 (2:0)
aug. 9. 14:00
Uerdingen - PSV Eindhoven
0:3 (0:1)
aug. 9. 14:30
Feyenoord - Sparta Rotterdam
3:0 (3:0)
aug. 9. 14:30
De Graafschap - Volendam
1:2 (1:0)
aug. 9. 15:00
Hammer SpVg - Preußen Münster
0:1 (0:0)
aug. 9. 15:00
Remscheid - Wuppertal
3:2 (1:0)
aug. 9. 16:00
Atlas Delmenhorst - Bremer
1:1 (1:0)
aug. 9. 16:45
Heracles - Zwolle
0:1 (0:1)
aug. 9. 19:00
Osnabrück - Schalke 04
1:5 (0:1)
aug. 9. 19:00
Qrendi - Marsaxlokk
1:1 (1:0)
aug. 9. 20:00
Nimes - Olympique Marseille
0:1 (0:1)
aug. 9. 21:00
St. George's - San Gwann
0:3 (0:2)

Online pletyi nőknek

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
171
21 (12%)
60 (35%)
225
2. AltT
191
19 (10%)
60 (31%)
215
   Elbran 2
195
15 (8%)
70 (36%)
215
180
21 (12%)
54 (30%)
213
194
16 (8%)
66 (34%)
212
194
18 (9%)
60 (31%)
210
195
17 (9%)
62 (32%)
209
196
18 (9%)
59 (30%)
208
9. Tila
190
21 (11%)
50 (26%)
205
195
19 (10%)
53 (27%)
201

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Mindegy milyen állatod van