Főoldal » Meccsek » 2020. augusztus 8.

Meccsek - 2020. augusztus 8.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. augusztus 8.)


2 mérkőzés
aug. 8. 21:00
FC Barcelona - Napoli
3:1 (3:1)
aug. 8. 21:00
Bayern München - Chelsea
4:1 (2:1)
aug. 8. 15:00
Tre Fiori - Linfield
0:2 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 8. 18:15
Pécsi MFC - Győri ETO
2:2 (1:2)

1 mérkőzés
aug. 8. 21:00
Chievo - Spezia
2:0 (2:0)
2 mérkőzés
aug. 8. 15:00
Khimki - CSKA Moszkva
0:2 (0:2)
aug. 8. 17:30
FK Tambov - FK Rostov
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
aug. 8. 16:30
Club Brugge - Sporting Charleroi
0:1 (0:0)
aug. 8. 19:00
Standard Liege - Cercle Brugge
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 8. 16:00
Hamilton - Ross County
0:1 (0:0)
aug. 8. 16:00
Livingston - Hibernian
1:4 (0:3)
aug. 8. 16:00
Motherwell - Dundee United
0:1 (0:0)
11 mérkőzés
aug. 8. 11:00
Yenisey - Dinamo Bryansk
1:0 (0:0)
aug. 8. 14:00
Akron - Shinnik
2:1 (0:0)
aug. 8. 15:00
Gazovik Orenburg - Neftekhimik
1:0 (1:0)
aug. 8. 15:00
FK Nizhny Novgorod - Irtysh Omsk
2:0 (1:0)
aug. 8. 15:30
Chertanovo Moszkva - Tomsk
2:0 (1:0)
aug. 8. 16:00
Veles - Sovjetov
3:1 (1:0)
aug. 8. 17:00
Krasnodar II - Fakel
3:1 (0:1)
aug. 8. 18:00
Chayka - Alania Vladikavkaz
0:3 (0:0)
5 mérkőzés
aug. 8. 18:00
Nitra - Slovan Bratislava
0:5 (0:4)
aug. 8. 19:00
Zemplín Michalovce - Trnava
0:2 (0:2)
aug. 8. 19:00
FK Senica - Zilina
0:4 (0:0)
aug. 8. 19:00
Ruzomberok - Trencín
2:2 (0:2)
aug. 8. 19:00
Zlate Moravce - Pohronie
2:2 (2:0)

aug. 8. 02:30
Confianca - Paraná
2:2 (0:1)
aug. 8. 16:00
Juventude - CRB
2:1 (1:1)
aug. 8. 21:00
Operário PR - Figueirense
3:1 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 8. 18:00
Valerenga - Bodo/Glimt
2:2 (1:2)
2 mérkőzés
aug. 8. 15:00
Waterford - Cork City
0:0
aug. 8. 18:00
Sligo Rovers - Shelbourne
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 8. 16:45
Montana - Arda Kardzhali
3:3 (0:2)
aug. 8. 19:00
Botev Vratsa - Ludogorets
3:1 (1:0)
aug. 8. 17:00
Ruh Brest - Torpedo Zhodino
3:3 (1:1)
aug. 8. 19:00
BATE Borisov - Gorodeya
1:0 (1:0)
7 mérkőzés
aug. 8. 11:00
Shimizu - Consadole Sapporo
3:1 (1:0)
aug. 8. 11:30
Kashima Antlers - Sagan Tosu
2:0 (0:0)
aug. 8. 12:00
Gamba Osaka - Yokohama FC
2:1 (1:0)
aug. 8. 12:00
Vissel Kobe - Vegalta Sendai
1:2 (0:1)
aug. 8. 12:00
Kawasaki Frontale - Oita Trinita
2:0 (2:0)
2 mérkőzés
aug. 8. 02:30
Club Necaxa - CF América
1:1 (0:1)
aug. 8. 04:30
Mazatlán - Toluca
2:1 (2:1)

aug. 8. 13:00
Degerfors - AFC Eskilstuna
5:0 (1:0)
aug. 8. 17:30
Dalkurd - Norrby
2:2 (1:2)
aug. 8. 17:30
Jönköpings Södra - Umea FC
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 8. 17:00
Mladost Doboj Kakanj - FK Sarajevo
2:2 (0:0)
aug. 8. 17:30
Olimpik Sarajevo - Siroki Brijeg
1:2 (0:1)
aug. 8. 19:00
Velez Mostar - Zrinjski
2:0 (1:0)
aug. 8. 20:30
Tuzla City - Krupa na Vrbasu
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 8. 15:00
Tulevik - TJK Legion
0:2 (0:2)
aug. 8. 16:00
Masri Club - El Entag El Harby
elhalasztva
2 mérkőzés
aug. 8. 15:30
Umm-Salal - Al Ahli Doha
1:1 (1:0)
aug. 8. 17:45
Al-Sadd - Al Duhail
1:0 (1:0)
aug. 8. 09:00
Perth Glory - Melbourne Victory
0:4 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 8. 20:00
Cobh Ramblers - Galway United
2:2 (0:0)
aug. 8. 20:30
Longford - Athlone
2:0 (2:0)
4 mérkőzés
1 mérkőzés

1 mérkőzés
aug. 8. 16:00
Oulu - KTP Kotka
0:0
aug. 8. 19:00
Raja Casablanca - Olympique Safi
2:0 (2:0)
2 mérkőzés
aug. 8. 14:00
Baroka - Bloemfontein
0:3 (0:1)
aug. 8. 19:15
Mamelodi Sundowns - Bidvest Wits
3:2 (1:0)
aug. 8. 11:00
Tokyo Verdy - Ryukyu
0:1 (0:0)
aug. 8. 11:00
Albirex Niigata - Omiya Ardija
1:1 (1:1)
aug. 8. 12:00
Zweigen Kanazawa - Ehime
4:3 (0:2)
aug. 8. 12:00
Montedio Yamagata - Kyoto Sanga
3:4 (2:2)
aug. 8. 12:00
Avispa Fukuoka - Ventforet Kofu
2:2 (1:1)
aug. 8. 12:00
Fagiano Okayama - Mito Hollyhock
3:1 (0:1)
aug. 8. 12:00
Jubilo Iwata - Matsumoto Yamaga
2:1 (2:1)
aug. 8. 12:00
Renofa Yamaguchi - Tochigi
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 8. 17:30
Vardar Skopje - Borec
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 8. 01:00
Miami FC 2. - Tampa Bay Rowdies
0:3 (0:1)
aug. 8. 23:00
Memphis 901 - North Carolina
0:1 (0:1)
aug. 8. 00:30
Sportivo Luqueno - Cerro Porteno
0:1 (0:0)
aug. 8. 22:00
General Díaz - Club Olimpia
1:3 (0:1)
8 mérkőzés
aug. 8. 16:30
Manoilesti - Olimpia Asunción
3:2 (0:0)
aug. 8. 16:30
Visoca - Cruiz
1:0 (0:0)
aug. 8. 16:30
Riscani - Inter Soroca
0:1 (0:0)
aug. 8. 16:30
Codru Calarasi II - Pepeni
4:4 / tizenegyesekkel 5:6 (0:0)
aug. 8. 16:30
Socol Copceac - Slobozia Mare
3:1 (0:0)
aug. 8. 16:30
Cimişlia - Sinteza Căuşeni
3:1 (0:0)
aug. 8. 16:30
Academia Viitorul - ARF Ialoveni
1:9 (0:0)
aug. 8. 16:30
Vasieni - CSF Cricova
3:0 (0:0)

aug. 8. 12:00
Pohang - Gwangju
1:1 (0:0)
aug. 8. 13:00
Daegu - Jeonbuk
0:2 (0:2)
1 mérkőzés
2 mérkőzés
aug. 8. 17:00
Ventspils - Spartaks Jürmala
1:1 (0:0)
aug. 8. 19:00
Rigas FS - Liepaja
3:0 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 8. 16:00
Panevezys - Riteriai
1:1 (0:0)
aug. 8. 18:00
Chebba - Monastir
2:3 (1:1)
aug. 8. 18:00
Hammam-Lif - Slimane
1:1 (1:1)
aug. 8. 18:00
Stade Tunisien - Kairouan
0:1 (0:0)
aug. 8. 18:00
Ben Guerdane - ES Tunis
0:0
aug. 8. 12:00
Ansan Greeners - Anyang
0:1 (0:1)
aug. 8. 12:00
Daejeon Citizen - Gyeongnam
2:3 (2:0)
aug. 8. 10:00
Chomutov - Banik Sokolov
2:1 (0:0)
aug. 8. 10:00
Kustosija - Mladost Zdralovi
4:1 (2:1)
aug. 8. 10:30
Teplice - Dukla Praha
5:4 (3:1)
aug. 8. 10:30
Deinze - Lierse Kempenzonen
2:0 (0:0)
aug. 8. 10:30
Trinec - Opava
1:1 (1:1)
aug. 8. 10:30
Loko Vltavín - Bohemians 1905 II
2:2 (0:1)
aug. 8. 10:30
Zivanice - Sokol Hostoun
7:1 (6:0)
aug. 8. 11:00
Diósgyőr - Paks
1:1 (0:0)
aug. 8. 11:00
VfB Stuttgart - Sandhausen
6:1 (2:1)
aug. 8. 11:00
Budejovice - Táborsko
4:0 (1:0)
aug. 8. 11:00
Den Bosch - Roda
2:1 (0:0)
aug. 8. 11:00
Jihlava - Zbrojovka Brno
1:2 (0:0)
aug. 8. 11:00
Mlada Boleslav - Slovan Liberec
2:2 (1:0)
aug. 8. 11:00
Helmond - OSS '20
3:0 (2:0)
aug. 8. 11:00
Chambly - Red Star FC 93
2:2 (1:1)
aug. 8. 11:00
Bronshoj - Frem Kobenhavn
2:2 (2:1)
aug. 8. 11:00
Naesby - Middelfart
2:2 (2:1)
aug. 8. 11:00
Pogon Siedlce - Motor Lublin
4:1 (3:1)
aug. 8. 11:00
Rotenburger - Oberneuland
2:4 (0:2)
aug. 8. 11:00
Voluntari - Focsani
4:2 (2:0)
aug. 8. 11:30
Lisse - Rijnsburgse
3:7 (2:4)
aug. 8. 12:00
Hoffenheim II - Pirmasens
2:0 (0:0)
aug. 8. 12:00
Utrecht - Go Ahead Eagles
1:1 (0:1)
aug. 8. 12:00
Holbaek - Skovshoved
0:0
aug. 8. 13:00
Usti nad Labem - Dukla Praha
1:0 (0:0)
aug. 8. 13:00
Duisburg - Preußen Münster
1:0 (1:0)
aug. 8. 13:15
Podbeskidzie - Wisla Kraków
0:1 (0:1)
aug. 8. 14:00
ZTE - Osijek II
2:0 (0:0)
aug. 8. 14:00
Top Oss - Excelsior Rotterdam
0:2 (0:1)
aug. 8. 14:00
Utrecht II - Go Ahead Eagles
1:1 (0:1)
aug. 8. 14:00
Bayreuth - Augsburg II
5:0 (3:0)
aug. 8. 14:00
Hessen Kassel - Havelse
4:1 (1:0)
aug. 8. 14:00
Plauen - Bischofswerdaer
0:3 (0:2)
aug. 8. 14:00
Viktoria Zizkov - Bohemians 1905
0:2 (0:0)
aug. 8. 14:15
Mainz II - Progres Niedercorn
0:3 (0:2)
aug. 8. 15:00
Cottbus - Union Berlin
1:3 (0:1)
aug. 8. 15:00
Lódzki - Korona Kielce
2:4 (2:0)
aug. 8. 15:30
Alkmaar - Lille
2:1 (0:0)
aug. 8. 16:00
Verl - PSV Eindhoven
0:3 (0:3)
aug. 8. 16:00
Salzburg - Nice
4:1 (0:1)
aug. 8. 16:00
Zlín - Prostejov
1:2 (1:0)
aug. 8. 16:00
Atlas Delmenhorst - VfL Oldenburg
2:3 (1:2)
aug. 8. 17:00
Sturm Graz - Ferencváros
0:1 (0:0)
aug. 8. 17:00
Almere City - Den Haag
1:2 (0:1)
aug. 8. 17:00
FK Pardubice - Sigma Olomouc
1:1 (0:1)
aug. 8. 17:00
Lódzki - Stal Mielec
1:0 (1:0)
aug. 8. 17:00
MTK - Újpest
4:3 (1:2)
aug. 8. 17:00
Boulogne - Rouen
3:0 (1:0)
aug. 8. 17:30
Maribor - Slovácko
2:1 (2:1)
aug. 8. 18:00
Dinamo Zágráb - Celje
3:0 (2:0)
aug. 8. 18:00
Auxerre - US Orléans
1:1 (1:0)
aug. 8. 18:00
Nancy - Saarbrücken
2:1 (2:1)
aug. 8. 18:00
Stade Rennes - Brest
2:1 (0:0)
aug. 8. 18:00
Apollon Limassol - Pafos FC
2:0 (2:0)
aug. 8. 18:00
Quick Boys - Telstar
0:1 (0:0)
aug. 8. 18:00
Anorthosis - AEL Limassol
2:0 (2:0)
aug. 8. 18:00
Cibalia Vinkovci - Bijelo Brdo
0:2 (0:0)
aug. 8. 18:00
Lorient - Angers
0:0
aug. 8. 18:00
Mezőkövesd - Kisvárda
1:1 (1:0)
aug. 8. 18:00
Bjelovar - Vrbovec
0:1 (0:1)
aug. 8. 18:00
Primorje - Tabor Sezana
4:3 (1:1)
aug. 8. 18:00
Paris FC - Troyes
2:1 (0:1)
aug. 8. 18:00
Puskás Akadémia - Osijek
3:1 (1:1)
aug. 8. 18:00
Reims - Bordeaux
0:4 (0:3)
aug. 8. 18:15
Caen - Amiens SC
2:1 (2:0)
aug. 8. 18:30
Tarxien Rainbows - Lija Athletic
0:3 (0:3)
aug. 8. 18:45
Ajax - Waalwijk
6:1 (1:0)
aug. 8. 19:00
Kottingbrunn - Traiskirchen
0:2 (0:1)
aug. 8. 19:00
Nea Salamina - Ethnikos Achna
2:2 (2:1)
aug. 8. 20:00
Varazdin - Slaven Belupo
1:0 (0:0)
aug. 8. 20:15
Pieta Hotspurs - Marsa FC
2:3 (1:2)
aug. 8. 20:30
MVV - Eindhoven
1:0 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
169
22 (13%)
51 (30%)
212
172
15 (9%)
60 (35%)
195
3. AltT
174
16 (9%)
57 (33%)
194
160
15 (9%)
58 (36%)
191
163
21 (13%)
43 (26%)
191
162
17 (10%)
52 (32%)
189
154
18 (12%)
49 (32%)
188
8. BeZo
161
17 (11%)
51 (32%)
187
   Tila
162
17 (10%)
51 (31%)
187
163
15 (9%)
56 (34%)
187

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Unatkozol? Gyere játszani!